DUNAWÖLD jan. 14. 02:05:05
(41/41)
Az ukàz libsifasiszta módra kiadva:
erkölcsi normàknak abcúg, értelem - le vele, amy súmer gàz úgy, ahogy van. Mintha tenyészkoca lenne átültetve fogyatékos pretty womanbe. Primitív alja a köbön. Hollywood virtuàlisan fedezteti önmagàt. Érzékenyítve minden szinten: drogok, doctors sans frontieres propaganda, vagy valamit kihagytam, hollywood?
1/10
The Cortez 2023 jan. 28. - 22:16:43 1/10 Előzmény Madártoll
(40/41)
Kevesebbre.
10/10
Madártoll 2023 jan. 27. - 20:21:39 10/10
(39/41)
Apám, de jó film volt! Megszakadtam a röhögéstől :-D. Tök jó szinkronja Peller Anna a főszereplő csajszinak. Aki még nem látta nézze meg! 6 pont , na ne már ennél többre érdemes!
1/10
The Cortez 2022 ápr. 16. - 18:43:58 1/10 Előzmény Révész István
(38/41)
Veled van a baj, ha szerinted ez a film jó. Minek kéne felvállalnom a nevem? Te minek vállalod fel?
9/10
Révész István 2022 ápr. 08. - 18:36:45 9/10 Előzmény The Cortez
(37/41)
Nem vitatkozom egy olyan emberrel akinek ez a film "szar"... pláne aki még a nevét sem vállalja fel.
1/10
The Cortez 2022 ápr. 05. - 00:52:51 1/10 Előzmény Révész István
(36/41)
Mert szar. Mitől szép ez az undorító történet? Mi benne a megható? Pont, hogy ”szabványos”, mivel ugyanaz a vége, mint a legtöbb romkomnak.
9/10
Révész István 2022 ápr. 05. - 00:11:11 9/10
(35/41)
Nem tudom miért pontozták le ezt a filmet, de én nagyon élveztem. Nagyon szép a történet, lefoglalt végig. Megható a vége. Nem "szabványos" ezért jó. Sok benne a lökött ember. :)
1/10
The Cortez 2019 dec. 30. - 21:48:20 1/10 Előzmény lovely78
(34/41)
Utóbbi évek egyik legrosszabb komédiája. Schumer vállalhatatlanul pocsék benne. A sztorija teljesen átlagos romkom történet.
7/10
sexykex 2019 dec. 29. - 13:29:22 7/10
(33/41)
Ez a mozi tombol és pezseg, lelomboz és felvidít, viccesen drámai. Amy rossz kislány, de legalább valódinak látszik. Nem a szokásos bábfigurák közül való.
Nem hiszem, hogy különösebb intelligenciára lenne szükség ahhoz, hogy átjöjjön ez a film, viszont a prűdek és a sznobok ne erőltessék, nem nekik való. Én csak azt sajnálom, hogy a film végét a box office kívánalmai határozták meg.
10/10
lovely78 2019 dec. 23. - 22:22:17 10/10
(32/41)
Hú de rossz vélemények vannak erről a jó kis filmről! Meglepődtem és kénytelen voltam regisztrálni ide, hogy javítsak a pontszámán. Én többszöri nézésre is hangosan nevetgélek rajta, az utóbbi évek egyik legjobb komédiája. Amy Schumer remek benne, én tök bírom a csajt. A szinkronizálás is nagyon jól sikerült. Rengeteg filmet nézek, és ennek a filmnek a humora és a sztorija sem átlagos, szerintem kimagasló alkotás, imádom 10/10 :)
1/10
The Cortez 2019 febr. 03. - 15:39:10 1/10
(31/41)
A Golden Globe elkorcsosulását-elbulvárosodását jól jelzi, hogy ezt a szemetet és az agyhalott főszereplőnőt is jelölték. Eddig az Oscart volt divat szidni, de már a Glóbuszt se ártana, ha már évről évre, ilyen durván süllyed a színvonala. Legjobb vígjáték vagy musical kategória? Komolyan? Úgy, hogy közben szinte poénok sincsenek a filmben?

Egy tróger családapa elhatározza, hogy kurvát nevel lányaiból. Normálisabbik lánya magasról leszarja apja tanácsait, és Normális Nő válik belőle. Hülyébbik gyereke persze a faterra üt, és egy senkiházi ordas kurvává züllik. Nem csak egyszerűen ribanc a csaj, hanem hazudozik és félrebaszik (akinek ezek után is szimpatikus-aranyos-jópofa, az megérdemli, hogy sunyiban megalázzák, hátulról mellbe szúrják). Egy idő után 1 sikeres, PÉNZES palival hozza össze a sors, akivel véletlenül komolyra fordulnak a dolgok (ki gondolta volna?).

Magyarul ez is egy újabb színvonaltalan Pretty Woman-sztori. Annyi a különbség, hogy a sikereres-tehetős férfi nem egy hivatásos, hanem egy 7köznapi prostival jön össze. És ezzel nem lőttem le a poént, mert hát hiába próbál ez a film újszerű és alpári lenni, ugyan olyan kiszámítható, sablonos és erőltetett a végkifejlete, mint a legtöbb romkomé. Bill Hader karaktere kritikán aluli. Kezdetben még próbálja oltani az antihősnőt, de később az után sem rúgja ki, miután megtudja, hogy ki ő valójában.

Nem elég a gyenge rendezés, monoton történetvezetés, depressziós atmoszféra, a poénok szinte teljes mellőzése (kb csak Ezra Miller szexjelenetén lehetett röhögni), pocsék színészi alakítás, végtelenül és indokolatlanul elnyújtott játékidő, a film még durván kártékony is, mivel:

- Fiatal és idősebb nőkből kurvát nevel, valamint elhitetik velük, hogy majd egy gazdag csávó feleségül veszi őket.
- Fiatal és idősebb férfiakból balfaszt nevel, valamint arra tanítja őket, hogy vegyék komolyan és jöjjenek össze a ribancokkal.
- Az érthetetlen Golden Globe jelöléstől elszáll Schumer, és ennek a szarnak a rendezéséért felelős Apatow agya, és még több köpedelmes filmet kezdenek el gyártani.
- Az érthetetlen Golden Globe jelöléstől még több tehetségtelen rendező-alkotó felbátorodik, és ilyen szar filmeket kezd el gyártani.
- A mozi femináci módon próbálja kiforgatni az amúgy is színvonaltanná vált romkom műfajt.

Ez az alkotás tehát se nem vicces, se nem stílusos, helyette inkább keményen izzadtságszagú és züllesztő. Amy Schumert eddig nálunk szerencsére kevesen ismerték, remélhetőleg ezután sem fogják. A magyar cím viszont ezúttal telitalálat lett, mivel utal a minőségre és a tartalomra: Kész katasztrófa.
1/10
The Cortez 2019 febr. 02. - 19:19:36 1/10 Előzmény nellielte
(30/41)
„Ha valaki kicsit is ismeri a nõi lelket, szerintem átjön, hogy mit is üzen a film... Számomra azt, hogy sosem késõ megállapodni, tartozni valakihez.”

Részben pont ezért hazug. De igen ezért is készült el, hogy a 30 feletti, kiélt nőket megerősítse a téveszméikben.
10/10
nellielte 2016 aug. 12. - 00:58:15 10/10
(29/41)
Sziasztok! Szinte egyedül leszek a véleményemmel, azt már látom, de nekem hihetetlenül tetszett.:) Ha túllépünk a trágárságon és adott esetben a görcsösségen, meg lehet érezni azokat a változásokat, amelyeket ez a, még mondhatjuk fiatal nõnek, átél és megél. Ha valaki kicsit is ismeri a nõi lelket, szerintem átjön, hogy mit is üzen a film. Biztosan mindenkinek mást. Számomra azt, hogy sosem késõ megállapodni, tartozni valakihez. Örülök, hogy megtaláltam. :)
zegorias 2016 máj. 23. - 00:46:52
(28/41)
Amy Schumernak sikerült egy manapság divatos, sablon ordenáré humorú vígjátékot írnia. Ebben a mûfajban a jobbak közé tartozik, de valahogy idegesítõre sikerült a vége, pedig lehet rajta szórakozni, de így olyan feszülten álltam fel tõle a végén.
Sándor Csányi 2016 ápr. 23. - 15:36:43
(27/41)
Borzasztóan gyenge film. Semmi történet, a csaj elég idegesítõ benne fõleg a tengerimalac fejével.
Ez még Lebron-nal és Cean-val is elég gyenge film. 3/10
Lensver 2016 ápr. 10. - 08:31:37 Előzmény Gollam24
(26/41)
Ó uramatyám!

Cizellált poénok? Egy hétévesnek talán, de ez csupán egy ócska szar film volt gagyi poénokkal. Tipikus feminista "szatíra", ami arról szól, hogy az a menõ, hogy a nõ paraszt. Ja hogy igazából nem is paraszt, csak fél, hogy megbántják. Ja de mostmár inkább pompomlányokkal ugrál, mert az mégsem ciki... A csaj meg a malacfjével és a színészi tehetségtelenségével szuper utódja lesz drúberrimúrnak szerintem.
4/10
katom 2016 ápr. 03. - 22:01:02 4/10
(25/41)
Eléggé elvétve egy-két poén. Csak egyszer nézhetõ... Ezen még LeBron James se segít.
1/10
martontoth92@gmail.com 2016 márc. 07. - 05:54:57 1/10
(24/41)
Nem ér egy nagy kalap xart sem...
menõgyerek 2016 febr. 29. - 19:16:30
(23/41)
Az a baj, hogy ezek szerint te sem vagy elég intelligens ehhez a mûalkotáshoz. a fõszereplõ lány 1-2 év és oscart kap!.
1/10
Roncsika 2016 febr. 29. - 11:48:22 1/10
(22/41)
Ehhez a filmhez kell intelligencia? Pont az nem kell hozzá...jó filmes ízlés meg végképp nem.
Akiknek tetszenek a Nagyfiúk 2 féle "vígjátékok" csak azoknak ajánlom.
Elképesztõen idegesítõ, visszataszító és unszimpatikus színésznõ....erõltetett és unalmas minden egyes perce a filmnek.
Annyit sikerült elérnie,hogy megírtam az elsõ kommentemet a porton.
Felháborítóan rossz film!