Téma: Két kopper

nightingale01 2010 aug. 09. - 23:22:55 Előzmény Wilde
(33/73)
beverly hillsi zsaru koppincs, sz4rabb poénokkal. én csak willis miatt néztem meg, am alapjában véve nem lenne rossz, csak teljesen, TELJESEN olyan légkört akarnak teremteni mint abban a filmben. nem jött össze. mellesleg hozzáfûzném még, hogy NE SZINKRONOSAT nézzetek mert a néger csávónak szánalmas szinkronhangja van, brucé meg alapból is jó:) Hallgassatok rám, sokkal jobb az eredeti hanggal.
Wilde 2010 aug. 02. - 18:00:02
(32/73)
További szép napot neked is...:))
sofi 72 2010 aug. 02. - 17:57:34
(31/73)
Akkor örülök, mert ezek szerint kölcsönös volt a "derülés", ugyanis Én pedig a véleményeden kacarásztam nagyokat!!!

További szép napot!
Wilde 2010 aug. 02. - 17:43:55
(30/73)
Rendben! Annyira tetszett a reakciód, hogy csak nevetni tudtam rajta, és összevissza írogattam...:))
sofi 72 2010 aug. 02. - 17:34:53
(29/73)
Nem, nem, nem és negyedszerre is NEM a filmrõl írt véleményedet kívántam megvétózni, vagy javítani, esetleg finomításra felszólítani. Sõt, egyetértek, és elfogadom így látatlanban is, mert a filmrõl mégcsak nem is hallottam. (erõteljesen szégyenlem is magam!!!)

Csupán a fülben és az orrban termelõdõ váladékok "hivatalos" nevét javítottam, utólagos engedelmeddel...:))

Tudod, itt sokféle ember megfordul, ne zavarjuk õket össze!! :)
Wilde 2010 aug. 02. - 17:22:07
(28/73)
De, ez annyira rossz volt. Leginkább borzasztó...:))
sofi 72 2010 aug. 02. - 17:06:16
(27/73)
Egy nagyon fontos tényt ki kell javítanom a kritikádban, mivel szívemen viselem a "köz"-nek nyújtott abszolút reális, tényszerû, és igaz információk átadását, annak ellenére, hogy ez a fórum igazán a szubjektivitásról szól, mivel a filmekrõl írunk magánvéleményt. DE néha megváltoztathatatlan TÉNYEK is befurakodnak az irományokba, mint ahogy ebben az esetben is!!!

Szóval...a "cicakaki" a FÜLBEN leledzik, a nóziban "szutyi" van.

Úgy éreztem ezt a korrigálást mindenképp meg kell ejtenem. Remélem nincs harag (?), de szerintem ez egy nagyon fontos kérdés!!!!
Wilde 2010 aug. 02. - 15:52:26
(26/73)
Kevés ilyen rossz filmet láttam.
Adva egy popkult rendezõ, akinek mostanában azért már nem annyira jönnek össze a nagy dumák: és minden idõk talán legcoolabb akciófilm hõse, aki már lassan nyugdíjasokkal fog bingózni, de ha ott nem idõre kapja meg a kávéját, tutkóra le tudná darálni a nagydarab felszolgálósrácot is hátratett kézzel.
Meg van ez a Tracy Morgan.
Akit vagy kedvelünk, vagy utálunk, nehéz köztes állapotot találni. A magam részérõl azt éreztem, hogy bár krokodilok vakargatnák a bõrét, le akartam tépni a hátát és beleköpni a tüdejébe, kitépni a karját és azzal végigverni, a fogaiból ragadozónyakláncot készíteni, a szemeit feláldozni a reformkonyha értékei mentén de alsó szinten kasztrálni, ezeket a géneket ne nagyon mentse át a jövõnek.
De nem, ez a pasi színészkedik. Sõt, odakint showja is van.
No most lehet, hogy amúgy rendes ember, nem dobálja kõvel a repülõt és a cicakakit is egyben tolja ki nózijából majd azt az ujját tisztára nyalja: de ez nem érdekel. Mindent elhiszek róla, csak filmbe ne lássam, mert nem kevés hajszálam adta fel a küzdelmet eredeti hajszínem megõrzésének érdekében, vagy volt amely egyszerûen kihullás általi öngyilkosságot követett el a másfél óra alatt.
Bruce bácsi persze öregszik, azért már nem olyan enerváltan futkorászik, de neki minden megbocsátva, mert szédületes vagány még mindig a mosolya. Van a filmben néhány poén, ami inkább filmes utalások mentén mûködik, meg van még Kevin Pollak meg S.W. Scott, hogy örüljünk az ismert arcoknak még.
Ám a történet bugyuta idiotizmus, a viccek legtöbbje kidolgozatlan, és Kevin Smith elhitte,tud akciót rendezni: hát nem. Ez a színvonal, amikor az emberek Bay, Scott vagy Cameron ritmusában kapják a gyorsabb cselekményeket, még a 40 években is zsenge lett volna, nem élve a költõi túlzás adta eszközökkel. Komolyan, egy zseblámpa elemcsere izgalmasabb volt a piff-puffoknál, a vágás, dinamika, zene...jézus. Gáz, na.
Próbáltam rajta lazulni, nem ment, egyszerûen idegesített. Willis ezek után is király, de hát azok is kakilnak, mint ugyebár mindenki.
Morgan-t meg ki az ûrbe. Van már elég ûrszemét, lehet fel sem tûnik.
rajdi 2010 aug. 02. - 14:31:07
(25/73)
Ezt is csak azért kell megnézni, hogy kipipálhassa az ember hogy látta. Ami nagyon lehúzza az amúgy sem acélos vígjátékot, az a zene. Tiszta Beverli Hills-i zsaru feeling, de kétszer hangosabban. Sírtam olyan borzalmas. Pedig pár jó poén tényleg van benne. Tipikusan a leszedem, megnézem, törlöm kategória...
7/10
tuvics13 2010 aug. 02. - 14:07:32 7/10
(24/73)
Bandeeras-nak kell igazat adnom.

Jó-jó meg minden, de ennél több kell a 2000-es években. Egy középszerû forgatókönyv, egy idegesítõ néger be-beszólogatása és a jó öreg Willis mester-kicsit langyos.
Bruce Willis megszokott karaktere mellé nagyon elszúrt, idióta feka rendõr, mexikóiak ellen... háááát...
Csak és kizárólag egyszer nézhetõs és Demi Moore exférje miatt egy 10/7
5/10
deadscott 2010 júl. 31. - 22:14:42 5/10
(23/73)
király film :)
sztem azért pakolták tele klisékkel, hogy megadja azt a tipikus 90-es évekbeli ízt. a zenék is arra hajaztak.

mellesleg pedig számomra érthetetlen, hogy még moziba se került ez a film magyarországon, holott a sok fingós-szaros tinivígjátéknak kikiáltott okádékból meg dunát lehet rekeszteni

9/10
jani-wan 2010 júl. 30. - 10:25:04
(22/73)
felnõtt filmnek nagyon gyenge.
az üvöltözõs féltékeny idióta néger figura borzasztó és egyáltalán nem vicces 12 éves kor fölött.
de a vérengzés meg nem 14 éven aluli.
az idézeteket is legfeljebb csak felnõttek ismerik fel.
szóval kiknek is csinálták a filmet?

Bruce Willis adja magát de ez nem az ilyen filmekért kedveltük meg.
Ez akciófilmnek kevés, humorosnak meg nem humoros.
Én egy poénon nevettem amikor Willis nem látta a Die Hard-ot.
Egyébként az eredeti az "jippiájé szarházi" (angolul yippee-ki-yay, motherfucker), és nem jippiájé baromarcú.

akik meg azt irták hogy ez a 80-as 90-es években jó lett volna tévednek. akkor is gagyi lett volna, most is az.
8/10
zerrik08 2010 júl. 29. - 12:41:31 8/10
(21/73)
a sztori az nekem se jön be, de a viccek kárpótolják ;)
shoc 2010 júl. 29. - 10:07:29
(20/73)
nagyon rossz film. nem is értem hogy ment át egy tesztközönségen. ennél laposabb filmet, ilyen kaliberû szinészekkel talán még nem is láttam. nagyon unalmas volt számomra és teljesen hihetetlen hogy ez valakinek tetszett.
leopard26 2010 júl. 28. - 18:03:58
(19/73)
Kevin Smith ismét alakított
8/10
Verion 2010 júl. 28. - 17:59:05 8/10
(18/73)
Idén az elsõ vígjáték amin jól szórakoztam és nem unatkoztam.
Abszolut nyerõ a film!!!!!!!!!!
4/10
Trinity55 2010 júl. 28. - 13:45:59 4/10
(17/73)
Néha tényleg nem tudtam eldönteni, hogy vicces volt amit hallottam illetve láttam, vagy csak kínomban nevetek. Mindenestre szörnyû érzés volt Bruce Willis-t ebben a filmben látni:(
MosFet 2010 júl. 27. - 13:06:43
(16/73)
A kopper valószínû kopóra utal, azaz mint rendõrre TE alkalmatlan!....
9/10
hrczslaac 2010 júl. 27. - 00:07:43 9/10 Előzmény Boga
(15/73)
Srácok, lehet, hogy velem van gond(vagy nem ugyan azt a filmet néztük), de én szakadtam meg a röhögéstõl legalább 8-10 alkalommal a film alatt. Tényleg igaz a mondás, kinek a ...
1/10
Zsákos ember 2010 júl. 26. - 23:15:04 1/10
(14/73)
Írja már meg valaki,hogy mi a f@sz az hogy kopper ?
Mindig olyan csodás magyar filmcímek születnek az eredeti címbõl ! :(