7/10
Sicur 2009 jún. 23. - 21:30:39 7/10
(24/84)
na, nekem most 10 perccel ezelõtt volt szerencsém hozzá. töbször 1000% hogy nem nézem meg. de jó volt. az elsõ órát végig untam, mert tudniillik, ha én már nagyon nem értek vmit, akkor nagyon tudom unni...aztán kezdett izgalmassá válni, aztán kezdtem sejteni, hogy ki-ki, ki kinek dolgozik meg ilyenek. a végén jól átverték õket, az tuti. okos film, mert jól kitalálták, de arra gondolhattak volna, hogy nincs olyan sok okos ember ezen a világon.... köztük én sem. 7/10
vadas.geza 2009 jún. 15. - 07:51:54 Előzmény Smonika
(23/84)
Még valami, egyikõtök kérdésére válaszolva, aszthiszem azért kellet a csávónak a fénymásolóbol a képlet és nem a faxon, mert az a szerkezet ami megmutatta azt, hogy a másik cég mit fénymásol, úgy adta ki apapírt, hogy az írás alul volt ezért megkérte a nõt, hogy még1x másolja, ezt viszont már megfordította, így az egyiket a cégnek adta, a másikat pedog magával vitte, azt ne kérdezétek, hogy miután megtalálták nála a képletet hogyan tudta elvinni a csajnak
vadas.geza 2009 jún. 15. - 07:47:05
(22/84)
Na, ilyen nézhetetlen filmet is rég láttam, vontatott, zavaros, és még adhatnák rá jó pár jelzõt, jobb híján azt számoltam hányszor feküdt le a csaj a csávóval:)
blackman 2009 jún. 14. - 23:16:16
(21/84)
uhhh kicsit zavaros,meg ilyenek,de a végére azért ütõsre sikerült valamennyire.de nekem 1x nézõs...
2/10
Converse 2009 máj. 30. - 13:24:02 2/10
(20/84)
Hát kezdeném azzal hogy a legunalmasabb filmek között van amit valaha láttam. Az elsõ 90 perc szinte végig értelmetlenül ugrál térben és idõben.A történet teljesen feleslegesen túlbonyolított és néhol már érthetetlen. A végén (uccsó 20 perc) próbáltak valami kis izgalmat belevinni de az is csak teljesen felesleges fénymásoló keresésbõl állt egy épületben. A befejezésre az ember már odáig jut hogy teljesen érdektelenné válik számára a megoldás. A színészek sem hozták életük legjobbját, de közel sem ez volt a film legnagyobb problémája.
palikapalika 2009 máj. 17. - 02:50:15
(19/84)
Nekem ma (tegnap...) volt szerencsém hozzá. Nem rossz. De messze nem jó. A "csajozós dumák" betanult szövegek, ha egyre gondolunk. Judybaba: most is kimentek ketten, de mi van, ha Te pedig szunyókálás közben maradtál le a legjobb részekrõl, erre még nem gondoltál? 5,5/10
1/10
perzsacica 2009 máj. 15. - 23:14:48 1/10
(18/84)
Hát én kevés filmre mondom azt, hogy rossz, de ez azok közé tartozik! Talán az egyik legrosszabb, amit valaha láttam:S Iszonyú unalmas volt, agyonbonyolított, alig vártam, hogy vége legyen. Sajnálom, hogy pénzt adtam ki azért, hogy megnézzem:(
5/10
Smonika 2009 máj. 12. - 10:07:13 5/10
(17/84)
Nekem nem tetszett, csalódás volt. Sajnálom, mert Julia Roberts az egyik kedvenc színésznõm, igaz, nem a játékával volt a baj. Nehezen tudtam követni az eseményeket, sok helyen nem értettem, hogy kirõl ill mirõl van szó, persze lehet, hogy én voltam kissé dekoncentrált. Bár nem aludtam el, de unatkoztam.
A vége mondjuk tetszett, bár felvetett egy kérdést:

"SPOILER"

A nemtudommármelyik cég igazgatója miért nem nézi meg, hogy mi is az a képlet, mielõtt bejelenti a részvényeseknek, hogy milyen f...a gyerek???? Azt a két percet már igazán rászánhatta volna!! A - ha jól emlékszem - svájciaknak sem tartott sokáig kitalálni, hogy átverik õket!
Na mindegy, így biztos nagyobbat szólt a készítõk szerint.
Ja és még egy, tényleg nem értem miért volt szükség arra a fénymásolós jelenetre, amikor faxolhattak is volna!!!

"SPOILER VÉGE"
6/10
Dia24 2009 máj. 11. - 06:52:24 6/10
(16/84)
Szerintem nem volt valami jó film,jobbra számítottam,Talán arra,hogy egy kicsit izgalmasabb lesz.Egyzer nézhetõs kategória nálam.A két fõszereplõ összeillettek a filmben,szimpatikusak voltak együtt,talán ennyii pozitívuma volt.
offtopic
Landor 2009 máj. 06. - 19:46:05
(15/84)
hagyjad, ez úgy hülye ahogy van :D
1/10
Judybaba 2009 máj. 06. - 16:51:09 1/10
(14/84)
Na akkor elmondom még egyszer a két gyengeelméjû kedvéért, mert úgy látszik az egyik nem tud olvasni (20 perc!!!!!!), a másik meg csak majmolni tud!
Semmi közötök hozzá, hogy hogy értékelek egy filmt, amin igenis elaludtam, de elõtte még néztem , és bár mások számára ez egyértelmû, de akkor nektek elmondom újra! Szerintetek ha valaki elalszik egy filmen, akkor az mennyire jó film???? Kicsit néha erõltessétek meg az agyatokat ok?
nyílván azért aludtam el, mert SZAR a film! Úristen! Sosoem gonsoltam, hogy egy ennyire nyílvánvaló dolgot magyaráznom kell. De ha nektek még ez sem lenne elég: a film kellõs közepén mentek ki sorban az emberek!! kb.30-an voltunk mikor elkezdõdött, és 10-en amikor vége lett. Egyébként meg olvassatok már el egy-két másik kommentárt is jó? Gondolom ti még tinik vagytok, és szerelmesek vagytok Julia Robertsbe, ez nagyon szép, de a film akkor is vitathatatlanuk SZAR volt!!! Ha tetszik, ha nem! És ez nem csak nekem a véleményem! Ja! És kösz, de nem kell válaszolni...
e-batta 2009 máj. 06. - 14:38:49
(13/84)
Mynonával értek egyet. Nem "illik" értékelni egy olyan filmet, amibõl csak részleteket látsz, mert végiszunyókálod. Akkor írd azt, hogy végigaludtad, néha felébredtél, belenéztél, továbbra sem keltette fel a figyelmed. Ennyi. Ettõl lesz*rozni egy filmet, enyhén szólva botorság.
1/10
Judybaba 2009 máj. 05. - 16:21:46 1/10
(12/84)
Olvasd el még egszer amit írtam szerintem!
3/10
katkunder 2009 máj. 05. - 14:41:13 3/10
(11/84)
Közepes sztori, jó színészek, gyenge rendezés. Kár érte.....
1/10
gabyy 2009 máj. 05. - 06:34:13 1/10
(10/84)
Életem egyik legrosszabb filmje. Csak akkor nézzétek meg, ha egy kicsit szunyókálni akartok a moziban. 1/10.
pacica 2009 máj. 04. - 12:58:39
(9/84)
Szerintem Julia Roberts már lecsengett. Más is eltudta volna játszani ezt a szerepet és lehet jobb is lett volna. JAJ! Megyek iszom tejet.
1/10
Judybaba 2009 máj. 04. - 12:25:53 1/10
(8/84)
ez a film SZÕÕÕÕRNYÛÛÛÛÛÛ!!!!!!
1/10!!
Az elsõ 20 perc után elaludtam! Hogy lehet a mozikban ilyen filmet lejátszani??????? Egyszerûen felháborító!!
Egy kalap szar az egész!
Végig aludtam, néha néha felébredtem, és megdöbbenve tapasztaltam, hogy nem sok mindenrõl maradtam le!!
A párbeszédek SZÕRNYÛEK, IDEGESÍTÕEK és vontatottak!!!
A film állítólag tartogat egy nagy csattanót a végén, de szerintem ez a legjobb indulattal sem nevezhetõ nagy csattanónak!
SZÁNALMAS!!!!!!!!
1/10
Karter 2009 máj. 03. - 20:59:44
(7/84)
a film 6/10, csütörtökön láttam moziban....alapvetõen az a bajom vele, hogy inkább egy hétköznap esti filmnek illik be a tv-ben, de moziba ezért beülni...azt nem. Én is csak a csajom miatt vállaltam be. Clive Owen jó, Julia pedig számomra meglepõ módon nagyon vonzó volt...ahogy öregszik egyre szebb ez a nõ..az alakja is top volt...a sztori életszerû, de messze nem körömrágós és nem thrilleres..hát kriminek eseteg elfogadom. A képvágások meglepõek, jók. A fõszereplõk egyes párbeszédei erõssen vontatottak, néha szinte idegesítõek. Ja, a moziban ha jól számoltam 13-an voltunk..pedig legalább 200 fõs volt a terem.
6/10
Bigpapa 2009 máj. 03. - 14:12:08 6/10
(6/84)
Tegnap este láttuk, fiúk-lányok vegyesen és mindenki úgy jött ki, hogy tetszett neki.
Ahogy kezdõdik a film, az állat. Nagyon jó a zene és hozzá az a jelenet sor :)))
Aztán egyre jobban az Ocean's trilógia ugrott be.A vágások, ahogy a képkockák a képkockákban vannak, hozzá a zene..és pici ugrások az idõben.
Bevallom, nekem a bemutató alapján kicsit csalódás a film 70%-a. Néha annyira nyújtanak egy egy jelenetet, gondolok itt a Roberts & Owen jelenetekre, amik nem izgalmasak, hogy utána megint nehéz volt felpörgetni az eseményeket.
Tökéletesen értettem az idõbeli ugrásokat, és a "csavarokat", de még is, baromira untam már ezeket a jeleneteket.
Talán ha nem krimit írnak kategóriának,akkor nem várok több feszültséget.De mivel nem volt benne "krimi"-hez illõ feszültség, így több poént bele rakhattak volna.Ha már úgy is az Ocean's-re hajaz a film, akkor annak a könnyed lazaságát és humorát is belecsempészhették volna.A szereplõgárda nagyon jó. Fõleg a mellékszereplõk, akik itt ott feltûnnek. Tom Wilkinson az egyik nagy kedvencem, akit az Alul semmi óta kedvelek.Nagyon sajnálom, hogy itt nem jutott neki nagyobb játékidõ. Viszont Paul Giamattira rászabták ezt a szerepet. Olyan zseniálisan játszik. Kis méregzsák :)))
A film vége nagyon tetszett.
Egyrészt maga a film befejezése és az utolsó csavarok sokasága lepett meg. Kifejezetten örültem, hogy nem az lett a vége ,amit megtippeltem. :)
Másrészt, az a monológ tetszett, amit Owen lenyom Robertsnek a film végén.Bár Roberts monológja is jó :)
************SPOILER LEHET****************************
Ha valakit szeretnek, és viszont szeretik, pontosan tudja,mekkora szó ez,ha elviselik minden barom tulajdonságunkat,s ezzel együtt szeretnek.És akkor is ránk gondolnak,ha együtt vagyunk :)
************SPOILER VÉGE************************
Alapjába véve nem egy kihagyhatatlan film, de egyáltalán nem bántam meg, hogy megnéztem.Szombat estére pont jó volt.
Nálam 6/10
8/10
andris1995.04 2009 máj. 01. - 22:37:46 8/10 Előzmény CsibiBaba
(5/84)
Nekem 10/8.A film elég jó csak az idõben lépegetést egy kicsit nehéz követni, de a végére a film eléggé jó lesz, csak az eleje egy kicsit unalmas, de azis jó.Elmenni a moziba megnézni szerintem megéri :D.