offtopic
Nemlajos 2009 júl. 14. - 22:40:38 Előzmény B.Csabi
(36/76)
OFF
A szinkrontól én is kikészültem!
Hogy elbeszélgetnék egy kisbalta társaságában a tv2 hangmérnökével, már ha van neki...!
Ha lenne idõm (mondjuk az van), energiám (kevésbé) és pénzem (no az végképp nincs), perelnék egyet, hátha gyorsabb eredmény lenne (év vicce:D:D:D), mint Amerikában (ahol ugye egy képviselõnõ törvényt akar átvinni, hogy a reklám ne lehessen hangosabb az egyébnél...).
on
4/10
idõjós1010 2009 júl. 14. - 22:26:09 4/10
(35/76)
Én is azt hittem hogy majd egy nagyon jó filmet látok, de szintén csalódtam. Pedig mozgalom az van benne, de valahogy nem köt le a téma.
Blacksheep36 2009 júl. 14. - 22:14:49
(34/76)
Milyen kurva ország az ahol mindig esik ... Nem csak mindennap hanem mindig .... Fél órája nézem és végig esett pedig több is volt abban a fél órában ... Amúgy meg ez a szõke csaj csúnya is meg idegesítõ és amitt láttam eddig abban mindenki összevissza beszélt szóval nekem ennyi elég is volt a filmbõl ... DvD bekapcsol ...
B.Csabi 2009 júl. 14. - 22:05:53
(33/76)
Húúú, hát én úgy vártam ezt a filmet, mint a megváltást. :)

Na, mondom végre valami emészthetõ film a tevekettõn, de óriási csalódás volt.

Én is azok közé tartozom (ez a szakmám), akik azt mondják, ha egy film nem durran nagyot az elsõ tizenöt percben, az akkr negyon gyengécske.

Na ez a film is ilyen. Már annyira nem kötött le az elején, hogy inkább beültem a gép elé.

Nem is értem, hogy két ilyen tehetséges nagy színész, hogyan vállalhat be ilyen forgatókönyvet.

Csupa ismeretlen arc a fontosabb szerepekben, iszonyat igénytelen magyar szinkron, de ez nem a film hibája, nagyon ZS kategóriásan felépített jelenetek, monológok, stb.

És az elején Travolta valami rém pocsék alakítást nyújt.
Egyszerûen az volt az érzésem, hogy ezt a gyenge sztorit nem tudja a hátára venni, és elvinni, mert semmit sem tett bele, ami feledtetné a gyenge cselekményt.

Tisztára olyan érzésem volt, hogy Travolta biztos megszorult anyagilag, és csak kényszerbõl vállalta be a szerepet.

Most így fél óra után bátrn mondhatom, hogy a film tele van a szokáso B kategóriás hatáselemekkel.

Pfff...
acidphase 2009 júl. 14. - 21:29:45
(32/76)
elnezest a stilusert de ez neha elojon az emberbol es kesz..
acidphase 2009 júl. 14. - 21:28:54
(31/76)
kedves szarhazi csicska tv2, egy nezot mar elis vesztettetek a kib.szott farao vagy mi a tokom reklamcsikotokkal.. mér nem lehet ezeket filmek elott meg egyeb szunetekben hirdetni.. inkabb letöltöm majd eredeti nyelven es legalabb az ocska huvelygombas reklamokat se kell majd neznem.
SZÁNALOM.COM
Shi-kena 2009 júl. 14. - 20:41:00
(30/76)
Az tuti, hogy csak teljes odafigyeléssel érdemes végignézni a filmet. Különben elveszel a ködben:)
Valóban sok a csavar és váratlan, szokatlan a befejezés. De nekem NAGYON BEJÖTT!!!!
Az egyik legjobb film amit valaha láttam.
nyomek 2009 júl. 14. - 19:17:58
(29/76)
Egyetértek az elõttem szólókkal. Nevekre, arcokra figyelni, zavaró külsõ tényezõk nélkül érdemes megnézni.
A film bonyolultságának az az elõnye azonban, hogy könnyen elõfordulhat, hogy 3-4-szer is meg kell nézni a filmet.
Felhívom a figyelmet Roselyn Sanchezre (http://us.imdb.com/name/nm0761052/), aki igen jó bõr, de õ is katona az egységben és az igen primitív kemény stílust nyomja. A film végén õt is láthatjuk néhány pillanatra a maga valójában.
10/10
zenka 2009 júl. 14. - 12:07:41 10/10
(28/76)
Wow, nagyon vártam már, hogy megint leadják, mert a múltkor lemaradtam az elsõ fél óráról. Nagyon jó film!
Agent Spender 2009 júl. 14. - 08:59:43
(27/76)
Nem is emlékszm mikor adták utoljára, csak belenéztem akkor is, szóval nem sokat értettem belõle. Majd ma megnézem és odafigyelek nagyon.
fordjee 2009 júl. 13. - 09:40:36 Előzmény donbosco
(26/76)
Csatlakozom az elõttem szólóhoz, valóban többször kell megnézni, vagy nagyon sasolni az arcokat meg a neveket, de szerencsére többször is meg lehet nézni, mert nagyon jó film.
7/10
donbosco 2009 máj. 11. - 12:23:00 7/10
(25/76)
Én ezt a filmet csak nagyon éber állapotban, friss aggyal ajánlom megnézni, mert irtó könnyen el lehet veszteni a fonalat. Én egyszer láttam eddig, de hogy teljesen megértsem, szerintem meg kell néznem még egyszer. :)

Amúgy tetszett elejétõl a végéig, jó kis történet ez, a film hibáját mégis abban látom, hogy hasonló nevek és arcok is szerepelnek benne, ráadásul sötétben és esõben alig vehetõ ki a személyük, a katonák nincsenek mondjuk egy negyed órában részletesebben bemutatva, így aztán nehezen érthetõ, hogy mikor kirõl van szó, épp kirõl kire terelõdik a gyanú. Ezért kell többször látni, hogy letisztuljon, hogy ki kicsoda.

Szóval, aki most nézi elõször, az próbálja a neveket megjegyezni és az arcokhoz kötni! Nem lesz egyszerû. :)
8/10
B.A.T. 2008 aug. 18. - 14:43:19 8/10
(24/76)
Igaz most láttam elõször a filmet, de Nekem tetszett! Számomra néhol követhetetlen volt. Ez tipikusan az a fajta film, amit nem elég egyszer megnézni. Volt benne csavar rendesen, és a vége tényleg elég furcsára sikeredett!
Attrax 2008 aug. 16. - 20:01:08
(23/76)
Hát lehet,hogy túl sok a csavar ami tud nyomasztó is lenni de itt nembaj.Megdöbbentõ és zseniális.
Nagyon jó film.szvsz:10/10
Csokicsaba 2008 aug. 16. - 19:29:09 Előzmény jelentõs
(22/76)
Minek nézed meg sokadszor??? Tele van a tévé csatornával. Elromlot a távkapcsoló?? Én most találkozom elõször a filmmel.
AvatáR Gil Maerth 2008 aug. 16. - 19:05:32
(21/76)
szerintem is túl lett spirázva - meg a végén még az is él -akit eddig lelõttek.
a sejtelemes párbeszédek még idegesítõbbek.
Tipikus példa: hogy lehet egy túl sok csavarral elrontani egy viszonylag követhetõ mozit.
s olyan mintha a végén az a bizonyos társulat lenne a jó társaság.
jelentõs 2008 aug. 16. - 18:12:07
(20/76)
Nagyon jó fílm, de hanyadszór?
eugénia22 2008 máj. 15. - 08:57:22
(19/76)
Jó film,sõt inkább nagyon jó.Sztori, színészek minden a helyén van.Nekem tetszett.
LabiGabi 2007 nov. 13. - 22:31:35
(18/76)
SPILER!

zszoltan listájából szerintem a 2. lesz a nyerõ.

Ha Hardy szerinte Osborne jó ember és ügyes, ezért hívta oda, sem drogbandába, sem bosszúálló bandába nem tudnák bevenni. Osborne a filmben végig a jó kislány, akivel a nézõ azonosul. Új rangot kap, Dunbar fedõsztoriról beszél.

Logikusan csak az marad, hogy ez egy titkos és hivatalos csapat, amibe ezzel West és Osborne is belépett.

Ez a film happy end-el végzõdött, csak nem rágták nagyon szájba!

Jó volt, nekem tetszett!
zszoltan 2007 márc. 25. - 14:11:44 Előzmény kevinspéci
(17/76)
Akkor jól értettem. Az 'értelmetlen' ebben az esetben szerintem ugyanazt jelenti. Az utolsó 15 perc szerintem...

SPOILER!

Mindössze tettek bele még egy csavart. Talán már nem hiányzott volna olyan nagyon.
Amikor az 'ezredes' beszólt, a százados választhatott: kétségbeesve elmenekül, vagy makacsul követi. Az utóbbit választotta. És így számára fény derült a 8-as csoport titkára. Az elnevezést a billiárdgolyóról kapta. A csoport maga pedig leszámolt a hadseregen belüli drogcsempész bandával, tehát:
1. Bosszúállók bandája, ahogy mondták is magukról, és bepöccentek a drogcsempészekre, és most minden drogkartellel végezni akarnak.
2. A 'kormánynak' dolgozó ügynökök, akiknek feladata a drogcsempészet felszámolása a térségben, és az 'ezredes' vezeti õket, õ áll kapcsolatban Washingtonnal.
3. Drogcsempész banda, akiknek nagy veszteséget okozott a katonai konkurencia, ezért számoltak le velük.

Szerintem a végén sem derül ki, hogy 'ki kivel van'. Egyet tudunk biztosan, az ezredesnek tetszik a nõ... spirit-je. Fordítsuk 'lelkierõ'-nek, bár nem jobb, mint a 'hevület'. Szóval be akarja venni a csapatába.
És hogy õk drogcsempészek? Ha most ezt tálalják a 'rendõrnõnek', akkor jobb esetben itt helyben végezni kell vele. Rosszabb esetben beépül, és késõbb kell kinyírni, jóval nagyobb veszteséget elszenvedve. Ha Travolta - feltételezve, hogy tényleg drogcsempész - meg akarja tartani a lányt, akkor valami elfogadható mesével idõt kell nyernie a megpuhításához. Majd késõbb felfedjük valódi arcunkat...

Szerintem ezért nem rontotta el a vége sem a 8-asok vs West-vadászok összecsapást, sem a drogcsempészek kiiktatása körüli kártyakeverést. Ami történt, annak meg kellett történnie, de most még akármi következhet.