Midnight67 márc. 19. 23:42:10
(60/60)
Valóban zavaros egy film... Azt gondoltam, második nekifutásra - ha elég kipihent vagyok - élvezhető lesz. Hát, ehhez azt hiszem, még egy kicsit pihiznem kell, mert többször elkalandozott a figyelmem, így nem jutottam sokkal előbbre, mint első alkalommal, igaz akkor már a negyedénél feladtam.
8/10
sadrok jan. 17. 18:47:16 8/10
(59/60)
Hogy ez a film.... mekkora egy átverés... ! Már majdnem beírtam, hogy ilyen nincs, bajtársak lelőjék egymást... kizárt.. még jó, hogy kivártam a végét :-)
Judit Seregelyes 2019 jún. 28. - 01:23:34
(58/60)
Vincent & Julius reunion. :-)
durumdara 2018 szept. 16. - 14:06:53 Előzmény sznúp
(57/60)
Szia Sznúp! Én bírom, de akkor sem értem... :-)

[SPOILER]
A nyócker maszekol a főállás mellett. Ez már kissé zavaros, hogy valaki N évig dekkol egy helyütt, és közben senkinek sem tűnik fel a második melója...
Fordítsuk meg:
Én vagyok West. Tudom, hogy baj van és rám fognak mászni. 2 csúnya fiút és 4 sajátot viszek egy álküldetésre...
De nem lecsapom őket, hanem az egyiket meglövetem, a másikat meg meg hagyom futni, hogy pont akkor érje utol az egyik emberemet, amikor a mentőhelikopter látja... És ha nem látná?
Ez már ekkor sem tuti meló, nem jól tervezett. Túl sok a véletlen elem, túl sok ember sérülhet.
Az emberem elvállalja, hogy mindenféle maszlag történetekkel etesse az odarendelt másik emberemet és a külső, idegen tisztet (hölgy).
Rengeteg színjáték, holott már az elején világos, hogy kik a kábszer beszállítók.
Megint sok véletlen elem, a nő kopószerű kitartására apellálás, hogy mindig tovább lépjen.
Holott már az elején vallana a saját emberem, majd elengednék a háttérben...
Ezek után az orvos vallomása, a nagy száguldás, majd a propelleres előadás után "megtörik" és mindent elmond... Mindezt azért, mert így már elhiszik mások is???
Majd abban bízni, hogy pont hallgatózni fog a szőke ciklon és így elmarad bőrlyukasztás...
Végül pont olyan lassan menni, hogy odaérjen az új beavatott, és persze kidumálni előtte...
Ez így nekem nagyon nem tervszerű, precíz hadművelet, nem életszerű.
[/SPOILER]
Hematit 2016 aug. 01. - 20:39:50
(56/60)
:D
antibond 2016 aug. 01. - 19:59:21
(55/60)
Ezt a filmet meg lehet tekinteni lazán hátradõlve egy fotelban, de akkor túl sokat nem értesz meg belõle.
Ha hegyezed a füled, s nem lankad egy másodpercre sem a figyelmed, akkor lassan, két nap elteltével összeáll a kép - esetleg.
Ez nagyjából olyan, mint ha egy nõvel tölteném az éjszakát, s két nap elteltével jönne az élvezet...
7/10
sawyerx 2015 máj. 19. - 17:36:32 7/10
(54/60)
Kiskoromban Balcsin láttam egy szép kis éjszakán, azóta tegnap jött el az ideje, hogy felnõtt fejjel is megnézzem, mert a hangulata anno belém égett, és a végére is emlékeztem. Második blikkre kicsit zavaros, fõleg hogy ha nem jegyzed a neveket cseszheted a filmet. Zavarosan áll össze az egész, és sok a véletlen, az orvos vallomásától Travolta megmentésén át a "paklis" elszólásig... Talán még egyszer meg kéne nézni.

7/10
Csonger 2015 ápr. 07. - 12:12:42
(53/60)
Dumbar és Kendal
Pike felé tendál. :)
Karter 2014 febr. 10. - 15:28:37
(52/60)
értékelésem (spoiler lehet benne):

Azt kell mondjam a film kusza...fõleg a sok név miatt...a film elején nem gondolja az ember, hogy egy-egy filmbéli szereplõ nevének ilyen jelentõsége lesz, de amikor záporoznak a Pike, Dunbar, Nunez, Kendall stb. nevek, akkor fõleg az ilyen esõs éjszakai jelenettel induló filmnél elégé oda kell figyelni, hogy ki-kicsoda...pedig nagyon is kell tudni a neveket a film késõbbi megértése miatt.

Ugyancsak kusza az, ahogy a West meggyilkolást több vonalon bemutatják (nevekre figyelni!).

Kiemelten kusza, hogy a sátorban/táborban a dszungelben, amikor elkezdenek össze-vissza lövöldözni, akkor ki-kit talál el, ki, kinek a lövése miatt hal meg, melyik róható fel szándékosnak stb. (ugye ezen a ponton még nem tudjuk, hogy ez csak kamu).

A legnevetségesebb számomra az egész filmben, hogy a hölgy Osborne úgy veszi rá az exét, a dokit arra hogy beszéljen, hogy fejbe vágja egy telefonkönyvvel...:)))) bruhahahahahaha.....na neeeeeeeeee. Ha én nyakig benne vagyok egy drogügyben, akkor nekem keménykedhet még Chuck Norris is pörgõrúgásokkal, azt hétszent, hogy nem beszélek....és itt persze meg is bukik a film...mert ha a doki nem vall, akkor a Travolta gyerek feszíthet még napokat a fekete polójában, a csaj meg keménykedhet, a büdös életben nem járnak ennek az ügynek a végére és nem buktatják le a dokit.

Ja igen és az ezredes...a kis szöszi pont ott jár és piff-puff lelövi...na ne...Amúgy meg: ha én ezredes vagyok és sáros vagyok a dokival gyakig a drog témában, akkor azért a West gyerek hulláját csak megnézem és kivizsgálom, hogy az õ holteste megvan-e....mert ami még vicces a filmben, hogy attól, hogy esik egy dzsungelben, attól még miért kellene eltûnnie felnõtt férfiak 90-100 kgos testének? Eláznak?....na neeee....

6/10 kis jóindulattal.
magicvoice 2014 febr. 09. - 10:16:03 Előzmény jojo94
(51/60)
Moby - Natural Blues
6/10
makovecz1972 2012 aug. 05. - 20:44:47 6/10 Előzmény ariskerase
(50/60)
Osztom az elõttem szólónak a véleményét. Egyszer meg lehet nézni és még a sztori is érdekes kicsit. 10/6!
4/10
ariskerase 2011 jan. 09. - 13:35:36 4/10
(49/60)
Egyszer nézhetõ akciófilm. A történet egy picit még érdekes is.
jojo94 2009 júl. 21. - 21:17:36
(48/60)
Hello, a filmben szólt egy dal, aminek a címét szeretném tudni :D Egy férfi énekelte, asszem ilyen aláfestõ zene volt mesélt valaki.Úgy emlékszem, hogy 50 perc után van körülbelül. Jah és ezt a számot Dj Versus is mixeltte :D Remélem tudto ksegíteni :) Elõre is köszi :)
10/10
Csabence 2009 júl. 16. - 21:46:36 10/10
(47/60)
Szerintem iszonyat fordulatos érdekes film.Nem lehet rajta elaludni mert nagyon de nagyon érdekes.Ami idegesített hogy a két tanú neve nagyon egyforma kiejtésre ( Kendall,Dunbar,).Bevallom én a végét nem értettem.De ha még1xx megnézném akkor sztem megérteném :D
pozsizsuzsi 2009 júl. 16. - 19:24:31 Előzmény zenka
(46/60)
Tényleg az az X a legidegesítõbb. De gondolom, egy jól fizetett agytröszt-stáb már dolgozik a még figyelemfelkeltõbb inzertek kifejlesztésén. Esetleg hirtelen hanghatás mellé? Hm?
fordjee 2009 júl. 16. - 14:59:15 Előzmény acidphase
(45/60)
Már a film+-on is nyomatják ezt, gyorsan rászoktak.
10/10
zenka 2009 júl. 15. - 12:52:33 10/10
(44/60)
Ja, megértelek. De szerintem az RTL-es vibráló piros x betû sokkal rosszabb volt.
Hát én az ORTT helyében ezt büntetném. A vibráló jelzések köztudottan befolyásolják pszichikailag az embereket.
acidphase 2009 júl. 15. - 12:40:57
(43/60)
na pont az idegesitett engem is ahogy atment percenkent keresztbe az a sz.r, hat ne haragudjanak mar de ez majdnem annyira irrital mintha egy legy uszkalna a levesembe..

dogoljenek meg.
fordjee 2009 júl. 15. - 12:12:39 Előzmény acidphase
(42/60)
Azon a fáraó szaron én is végig idegeskedtem. Fõleg mikor átment a képernyõ tetején keresztbe, kb. ezerszer a film alatt. A következõ az lesz, hogy megfelezik a képernyõt és az egyik oldalon végig reklámok fognak menni a másikon meg a filmek.
Amúgy nem értem, miért bántják ezt a filmet sokan, szerintem rendben van a film, nem egy Oscar díjas alkotás, de bõven a többször nézhetõ kategória. Többször is kell, hogy megértsd:) 7/10
10/10
zenka 2009 júl. 15. - 11:44:38 10/10
(41/60)
:), azért láttam sokkal hatásvadászabb filmet is. De hogy mennyire szörnyûek voltak a villámok, azt nem tudom, én másra figyeltem.