jelentõs 2008 aug. 16. - 18:12:07
(20/60)
Nagyon jó fílm, de hanyadszór?
eugénia22 2008 máj. 15. - 08:57:22
(19/60)
Jó film,sõt inkább nagyon jó.Sztori, színészek minden a helyén van.Nekem tetszett.
LabiGabi 2007 nov. 13. - 22:31:35
(18/60)
SPILER!

zszoltan listájából szerintem a 2. lesz a nyerõ.

Ha Hardy szerinte Osborne jó ember és ügyes, ezért hívta oda, sem drogbandába, sem bosszúálló bandába nem tudnák bevenni. Osborne a filmben végig a jó kislány, akivel a nézõ azonosul. Új rangot kap, Dunbar fedõsztoriról beszél.

Logikusan csak az marad, hogy ez egy titkos és hivatalos csapat, amibe ezzel West és Osborne is belépett.

Ez a film happy end-el végzõdött, csak nem rágták nagyon szájba!

Jó volt, nekem tetszett!
zszoltan 2007 márc. 25. - 14:11:44 Előzmény kevinspéci
(17/60)
Akkor jól értettem. Az 'értelmetlen' ebben az esetben szerintem ugyanazt jelenti. Az utolsó 15 perc szerintem...

SPOILER!

Mindössze tettek bele még egy csavart. Talán már nem hiányzott volna olyan nagyon.
Amikor az 'ezredes' beszólt, a százados választhatott: kétségbeesve elmenekül, vagy makacsul követi. Az utóbbit választotta. És így számára fény derült a 8-as csoport titkára. Az elnevezést a billiárdgolyóról kapta. A csoport maga pedig leszámolt a hadseregen belüli drogcsempész bandával, tehát:
1. Bosszúállók bandája, ahogy mondták is magukról, és bepöccentek a drogcsempészekre, és most minden drogkartellel végezni akarnak.
2. A 'kormánynak' dolgozó ügynökök, akiknek feladata a drogcsempészet felszámolása a térségben, és az 'ezredes' vezeti õket, õ áll kapcsolatban Washingtonnal.
3. Drogcsempész banda, akiknek nagy veszteséget okozott a katonai konkurencia, ezért számoltak le velük.

Szerintem a végén sem derül ki, hogy 'ki kivel van'. Egyet tudunk biztosan, az ezredesnek tetszik a nõ... spirit-je. Fordítsuk 'lelkierõ'-nek, bár nem jobb, mint a 'hevület'. Szóval be akarja venni a csapatába.
És hogy õk drogcsempészek? Ha most ezt tálalják a 'rendõrnõnek', akkor jobb esetben itt helyben végezni kell vele. Rosszabb esetben beépül, és késõbb kell kinyírni, jóval nagyobb veszteséget elszenvedve. Ha Travolta - feltételezve, hogy tényleg drogcsempész - meg akarja tartani a lányt, akkor valami elfogadható mesével idõt kell nyernie a megpuhításához. Majd késõbb felfedjük valódi arcunkat...

Szerintem ezért nem rontotta el a vége sem a 8-asok vs West-vadászok összecsapást, sem a drogcsempészek kiiktatása körüli kártyakeverést. Ami történt, annak meg kellett történnie, de most még akármi következhet.
kevinspéci 2007 márc. 25. - 12:28:52
(16/60)
Ez már egy ilyen film - sokan sokszor szállnak benne kocsiba. :)
Igazad van: a "zagyvaság" helyett az "értelmetlen" szót helyénvalóbb lett volna használnom.
Noncsa 2007 márc. 24. - 20:28:00
(15/60)
hm. a végére jól megkeverték a paklit :) amúgy nagyon nem tetszett nekem se, de Travi jól nézett ki :D
zszoltan 2007 márc. 24. - 15:40:52
(14/60)
Egyébként a 'mondat' után Travolta is kocsiba száll. Aztán megáll felvenni a srácot. A nõ meg mögöttük megy egy másik kocsiban. Úgyhogy neked is igazad volt, csak olyan közel volt egymáshoz a három beszállás, hogy szerintem nem igazán tudtuk eldönteni, melyikrõl beszélsz. De mindegy is. A beszólás volt a 'végszó'.
zszoltan 2007 márc. 24. - 13:12:22
(13/60)
Nem bírlak követni. Mit értesz 'zagyvaság' alatt? Ha valami történet nagy része zagyvaság, akkor a végén egy magyarázat megvilágosíthatja. Ha pedig a történet érthetõ, akkor nincs az a befejezés, ami összekuszálhatja a dolgokat. Szerintem.

De mindegy! A filmet egynél többször nem érdemes megnézni. És ezen az sem változtatna, ha a beszólásnál befejezték volna.
kevinspéci 2007 márc. 24. - 11:38:49
(12/60)
Ja, bocs.

De az legalább jól rémlett, hogy volt ott egy dzsip, Tavolta meg a szépséges hadtársnõ... :)

Amúgy egyetértek az elõttem szólókkal: a beszólásos-elhajtásos jelenet utáni percek zagyvasággá teszik az egész filmet...
Pedig addig szerintem nagyon jól össze volt rakva a történet.
cicamacs 2007 márc. 24. - 11:15:28
(11/60)
sziasztok végignéztem a filmet, és valóban igaz a végét illetõen. ezt a baromi jó filmet elrontották azzal a hû de jól eltûntünk és szeretjük egymást véggel. egy szó mint száz: Travolta itt olyan szexi..........
zszoltan 2007 márc. 24. - 09:18:28
(10/60)
SPOILER!

Én végignéztem, de nekem is feltûnt, hogy akár vége is lehetett volna azzal, hogy Travolta 'beszól', és kiderül róla, hogy 8-as õ is. Lehetett volna akár ez a vége is.
De ez egy másik film. Gondolod, hogy véletlenül csúszott ki a száján? Ugyan! Szándékosan mondta a nõnek, hogy az kövesse õt. Még ellenõrizték is menet közben, hogy nem maradt-e le a forgatagban.

Ha ott a kocsinál elvágták volna a filmet, akkor az életben ki nem találtam volna, hogy a drogosztály nyomozónõjének (ennek az Osborne? századosnak) végül mégis sikerült beépülnie a 8-as csoportba...
sazbat 2007 márc. 23. - 22:10:37
(9/60)
Meg tudja mondani valaki, hogy mi annak a számnak a címe, amit az utolsó jelenetben -mikor megkérdezik a nõt, hogy akar-e velük dolgozni - lehet hallani?? Köszi
bomba123 2007 márc. 23. - 21:52:01
(8/60)
Nem Travolta száll be a kocsiba. :-)
8/10
real_madrid 2007 márc. 23. - 21:49:08 8/10
(7/60)
áááá a vége de el lett b*szva. persze érdekesnek érdekes a befejezés is, de emiatt az elõtte lévõ 80 perc teljesen értelmét vesztette. amúgy nem nagy szám, travolta jól játszik, de a film nem olyan jó sztem!
Cipísek 2007 márc. 23. - 18:31:07
(6/60)
Azt azért nem mondanám, hogy elképesztõen jó lenne, de az átlag fosnál tényleg jobb. Mindenesetre kevinspéci tanácsát érdemes megfogadnia annak, aki megnézi.
kevinspéci 2007 márc. 23. - 08:43:35 Előzmény Newcastle United
(5/60)
Ez egy elképesztõen jó film LENNE, ha annál a jelenetnél vége lenne, mikor Travolta beszáll a dzsipbe, kiszól a csajnak egy kulcsmondatot, majd elhajt.

Az utána következõ 15 perc viszont - számomra - teljesen értelmetlenné teszi a filmet, minden egyes történetbeli cselekedetet egy hülye játék elemévé degradálva...

Szóval aki akar látni egy pöpec filmet, az kezdje el nézni, majd az említett jelenetnél hagyja abba a megtekintést. :))
Alternat 2007 márc. 21. - 11:13:55
(4/60)
Hát jah :) Tábornok lánya 2
7/10
Newcastle United 2007 márc. 21. - 09:13:37 7/10
(3/60)
Nem rossz film ez, unatkozni nem nagyon lehet rajra. Travolta is jó benne, bár már láttuk hasonló szerepben.
Noncsa 2007 márc. 21. - 08:29:05
(2/60)
egy kis túlspilázás vettem ki az elõzetesbõl, de azért lehet megnézem
Alternat 2007 márc. 13. - 23:14:59
(1/60)
Na ez egy jó film jó szinészekkel. Nekem legalábbis tetszett.