Téma: Kim Nam-gil

Maryu 2011 jún. 13. - 17:31:10
(14827/65967)
Talán a végeredménnyel sem volt igazán megelégedve, hogy úgy össze kellett csapni (ami meg is látszik rajta). Meg a nézettségen is látszott. Még szerencse, hogy jelölték Hong Kong-ban a legjobb férfi fõszerepre az alakításáért, az biztos jót tett a lelkének.
holló56 2011 jún. 13. - 17:20:44 Előzmény Maryu
(14826/65967)
Kösz,hogy feltetted, a második részét még nem láttam. Olyan jó lenne tudni, mikor beszél komolyan és mikor viccelõdik. Hát így hogyan ismerhetnénk meg milyen is õ????? Han Ga-In-nel itt úgy tûnik ellentétek vannak köztük, de a videón inkább csak ugratásnak látszik. A rendezõ nem adott neki annyira szabad teret , mint Bidamként kapott. A végén pedig a kapkodás a betegsége és a katonaság miatt, nem csoda hogy megviselte, fizikailag és mentálisan is.
Lili49 2011 jún. 13. - 17:01:02
(14825/65967)
Köszönöm a cikket,jó volt olvasni!
Maryu 2011 jún. 13. - 14:58:47
(14824/65967)
Itt a másik fele:
http://www.hancinema.net/kim-jae-wook-says-kim-nam-gil-like-a-time-bomb--part-2-23439.html
és a fordítás:
Mint „egy idõzített bomba” második fele:

Q: Nekem úgy tûnik sokat fogytál? Ez a sérv miatt van?

KNG: Hm, mert Lee rendezõ kemény napokat szerez számomra?! (nevet) Mostanában megeszem egy tányér rament és máris alszom reggel 5-ig, úgy hogy megkönnyebbülés ezt hallani (nevet). Alapjában véve a Lovers Vanished miatt fogytam le, vagyis inkább nem kellett visszahíznom a Queen Seon Deok hat-hét hónapos felvétele alatt leadott kilókat. Én nem akartam lefogyni, csak egyszerûen lement és volt olyan felvétel ahol le kellett venni a ruhámat, így aztán…..

Q: Milyen volt a munka Lee Hyung-min rendezõvel?

KNG: Hiányoltam Park Hong-Kyun rendezõt a „Queen Seondeok”-ból. Park egy olyan valaki, aki az apró részletekkel is foglalkozik, de voltaképpen Lee rendezõ is ezt teszi, olyan mértékig, hogy már úgy éreztem megfulladok. Így aztán felhívtam Park rendezõt és elmondtam neki, hogy hiányolom. (nevet)

Q: Cikkek említik, hogy mész katonának. Mit gondolsz, addig sikerül befejezni a filmet?

KNG: Nem tudom, még semmi nincs kitûzve (megállapítva). Megtörtént már, hogy félúton a színésznek el kellett mennie, de nekem be KELL fejeznem ezt a drámát. Jelenleg olyan helyzetben vagyok, hogy nem tudom pontosan megmondani mikor fogok elmenni.

Q: Kim Nam-gil te most is - ebben a melodrámában - férjezett asszonnyokkal dolgozol. Pont úgy, mint múltkor a „Queen Seondeok”-ban Lee Yo-won színésznõvel.

KNG: Nagyon boldog voltam amikor hallottam, hogy Han Ga-in lett kiválasztva. Õ minden fickó álma, így természetes, hogy boldog voltam. De én magam bizonyos távolságot tartok a férjezett színésznõktõl, ennek ellenére vágyódok rá, hogy bevonjanak egy ilyen (botrányba) pletykába és megtapasztaljam a társkeresés ilyen formáját a partneremmel. Han éppen utál engem, „ajumma”-nak hív (középkorú asszony). Én mondom ez olyan, mint egy megtiszteltetés (bók) egy ilyen jó természetû, melegszívû személytõl, mint õ. De valahogy õ nem szereti ezt. (nevet)

Q: Han Ga-in számos férfi híresség választott ki Téged, mint ideális nõt. Valamiképpen nem zavar ez Téged? Például nem érzed úgy, hogy vigyáznod kellene az imidzsedre (rólad kialakított képre)?

Han: Elõször is mindenkinek köszönöm, aki engem választott az ideális nõnek!

KNG: Ez úgy hangzik, mint egy köszönõ-beszéd az „Ideális nõ világbajnokság” megnyerése után. (nevet)
Han: Valóban nagyon boldog vagyok minden alkalommal, amikor nyerek. A többi jelölt között is vannak páran, akik szerintem is nagyon jól néznek ki. Attól tartok nekik már nincs ilyen jó gondolatuk velem szemben. Ezért aztán úgy gondolom jobb, ha nem versenyzünk! (nevet) Én inkább hálás vagyok, mint aggódom amiatt, hogy õk szeretnek-e engem. Viszont szeretnék dolgozni velük, ha lesz rá lehetõségem.

Q: Oh Yeon-su, Te 10 évvel idõsebb vagy mint Kim Nam-gil. Vajon ez zavar Téged?

Oh: Az „Édes élet”-ben Lee Dong-wook-kal dolgoztam, aki 10 évvel fiatalabb mint én, de észben (fejben) fiatalnak érzemtem magam és így valóban nem érdekelt ez. Inkább úgy éreztem, mintha õ lenne az idõsebb bátyám és nem azt, hogy Kim a fiatalabb. Nem mondom azt, hogy ettõl fiatalabbnak nézek ki, csak éretlenebbnek. (nevet)

Q: Nem érzel magadon nyomást a „szenvedélyesen romantikus” felvételek miatt? És a férjed Son Ji-chang hogyan reagált erre?

Oh: Én nem vettem fel ilyen jeleneteket még. Viszont egy idõ óta érzékelem a nyomást az ebben a témában írt cikkek miatt. Ráadásul annak határa van, hogy mennyit lehet mutatni egy Tv sorozatban és Hong-tae nem az a személy, aki lagymatagon szeretne valakit, mert õ egy olyan karakter, aki mindenét kockára teszi a szerelméért. Azt hiszem ezért lett ilyen módon ábrázolva. A férjem nem mond semmit errõl, különösen azért mert õ valóban nem bánja azt amit csinálok. Az „Édes élet”-rõl is csak két évvel utána beszélt. Azt mondta „Túlzásba vitted egy csöppet, vegyél vissza” Így tudtam meg, hogy hogyan viseli ezt. (nevet) A férjem voltaképpen nem bánja ezt olyan nagyon csak az emberek kérdezgetik tõle, hogy mit érez. Úgy gondolom ez elég fura, hogy ilyen kérdéseket tesznek fel neki. Milyen választ várnak? Mit szeretnének hallani? Nem számít, hogy a férjem mennyit mondja ezt nekem, ez OK így. A színészet a munkám és nem hiszem, hogy valaha harcolni fogok miatta.

Q: Azt hiszem a Te karaktered Hong-tae olyan valaki, akinek családja és gyermeke van és mégis inkább azt szeretné, hogy Shim Gun-wook „nõ”-nek tekintse. A valódi életben is elõfordult már veled, hogy Te inkább csak egy „nõ” lettél volna?

Oh: Én nem vagyok nõies, bölcs-személyiség hogy ilyet kezdjek…Ez az amiért én színésznõ akarok lenni, akinek a munkája a játszás, inkább eljátszom a „nõies” karaktert, mint hogy ilyennek tûnjek az életben. Habár idõsebb koromban biztos majd szeretném, hogy úgy nézzenek rám mint egy „nõ”-re, inkább mint egy középkorú tyúkra.

Q: Kim Jae-wook Te többnyire férfi színészekkel dolgoztál az eddigi munkád során, olyan TV-sorozatban mint „The 1st shop e Price” és az „Antique”.

Kim JW: Jelenleg minden partnerem nõ, kivéve Kim Nam-gilt és ez nagyon boldoggá tesz engem. (nevet) Én már nem is lehetek boldogabb amióta elkezdõdött a forgatás. A legtöbb ember, akivel eddig dolgoztam férfi volt

Q: Igazából én azt szándékoztam megkérdezni tõled, hogy milyen Kim Nam-gillel a kémia köztetek (milyen a kölcsönös vonzódás)?

Kim JW: Õ egy nagy színész, úgy hogy kezdetben - amikor a japán helyszínen lévõ forgatásra mentünk – én elmentem megnézni az õ felvételeit még akkor is, amikor nekem nem volt forgatási napom. Számtalan dolgot tanultam tõle és a felvételek alatt is sokat beszélgettünk egymással. Bár én nem tudtam egészen kiismerni (kiszámítani) õt, az egyik pillanatban komoly, a másikban meg már viccel. Így aztán õ olyan, mint egy „idõzített bomba”. Persze jó értelemben véve. (nevet)

Q: A „Bad Guy”-tól sokat várnak (magas az elvárási szint), azonban ez könnyedén nehéznek bizonyulhat. Van valamilyen elképzelésük, esetleg milyen nézettséget várnak a sorozattól?

Kim JW: A nézettség nagyon fontos, de egy drámában a sztori a minden és ez az amit próbálunk közvetíteni a közönségnek. Ez az a valami, amit könnyen figyelembe lehet venni és csak hagyni kell a dolgokat, hogy menjenek a maguk útján. És amikor ez jó úton megy, a sorozat rabul ejti az emberek szívét, függetlenül attól, hogy milyen kemény vagy könnyed a téma. Azt hiszem ez a fajta hit segíteni fog minket, hogy még bizakodóbbak legyünk

KNG: Az lehetetlen, hogy ne gondoljunk egyre többet a nézettségre ahogy közeledik a sorozat bemutatójának dátuma, de én is úgy gondolom az nehéz egy színész számára, hogy esélyt kapjon játszani egy olyan magas nézettségû drámában, mint a „Queen Seondeok” volt. Nagyon szerencsés vagy ha ez egyszer megtörténik veled az életedben. Tehát nem a nézettség, amit én hallani szeretnék, hanem hogy jól játszottam egy jó produkcióban.
Maryu 2011 jún. 13. - 14:56:40
(14823/65967)
Sziasztok! Szép délutánt!
Még három részem van a Chunoból hátra, úgy hogy gondoltam foglalkozok egy kicsit az egyik kedvenc cikkel. Erre gondoltam:
http://www.hancinema.net/kim-jae-wook-says-kim-nam-gil-like-a-time-bomb--part-1-23440.html
Errõl a Bad Guy sajtótájékoztatóról készült más cikk is. Más újságban. De én ennek nem találtam a magyar változatát és szerintem van benne pár érdekes és új dolog. Esetleg van kedvetek megtárgyalni?
Kim Nam-gil like a time bomb

Kim Jae Wook azt mondja Kim Nam-gilrõl, „olyan mint egy idõzített bomba”

2010. 05. 20. interjú

„Hidegfejû bosszú, izzó becsvágy, végzetes szerelem” ezek a nagyon hatásos reklámszövegek készültek a 2010. május 26-án adásba kerülõ új SBS TV sorozathoz a Bad Guy-hoz. Egy ember története és egy asszonyé, aki a társadalmi ranglétrán való felemelkedésrõl álmodott és egy nagyhatalmú család gyermekei, akik beleesnek a csapdájukba . A szenvedélyes melodráma sajtótájékoztatóján, egy emberként mindenki érezte a jelenlévõ színészek varázsát
Az alábbiakban vannak szemelvények a sajtótájékoztatóból, Kim Nam-gillel (mint Shim Gun-wook) aki megalapozta a jó hangulatot az állandó viccelõdéssel., a jól nevelt és becsületes Han Ga-in (mint Moon Jae-in), a 20 éves tapasztalattal rendelkezõ színésznõ Oh Yeon-su (mint Hong Tae-sung) aki egyértelmû, szubjektív válaszokat adott a feltett kérdésekre.

QUESTION: Shim Gun-wook karaktere úgy lett bemutatva, mint „Mr.Tökéletes”. Én azt hiszem elkerülhetetlen, hogy a felvételek alatt ezt sûrûn mondogassa magának. A karakter kialakítása megkövetelt valami különleges elõkészületet?

KNG: Hogy õszinte legyek, Shim Gun-wook az a fajta személy, aki kemény munkával tett szert a képességeire (például a zuhanás csukott ejtõernyõvel), ahelyett hogy olyan lenne, aki mindenre azt mondja, hogy jó ahogy van. Szerettem az akciókat a Queen Seon Deokban és a Lovers-ben és élveztem azt is, hogy az emberek azt gondolják, hogy jó vagyok, mert nem vonom ki magam az ilyen felvételek alól. (Nem utasítom vissza, hogy csináljak ilyen felvételeket) Ebben a produkcióban azt tervezem, hogy inkább összpontosítok a színészi játékra, mint az ilyen külsõ elemekre. (külsõségekre, nem lényeges látvány elem). Úgy gondolom, hogy nincs probléma azzal amit csinálok, de nem tudok eltávolodni a Seon Deok beli szerepemtõl és ez egy csöppet szomorú - hogy saját magamról kell beszélnem - de most mélyebb érzések kimutatásával kell játszanom, mert ez a munka nem tûr kifogást. Ez minden színész számára egyforma. Mindenki valóban keményen dolgozik, Han Ga-in most tért vissza 3 év kihagyás után, én az elõzõ karakteremtõl Bidámtól szeretnék eltávolodni, Oh Yeon-su túl akar már lenni a La Dolce Vita beli szerepén és Jae-wook pedig meg akar szabadulni a meleg fickó imidzstõl.

Han Ga-in: Egyre kevesebbet alszom ahogy a premier napja közeledik. Nagyon aggódom mert már 3 év telt el, hogy nem játszottam. Az alatt az idõszak alatt találkoztam Lee Hyung –min rendezõvel, amikor egyfolytában a saját helyzetemen gondolkodtam, hogy „Meg kell ezt tennem most?”. Meg aztán valóban tetszett a szerepet és a dráma vázlata is, amely az én korábbi munkáim közül semmihez sem hasonlított. Miután megtudtam, hogy Kim Nam-gil lesz a sorozat sztárja, elhatároztam, hogy elvállalom a szerepet.
KNG: Azt hallottam, hogy mostanában már sajnálod ezt…(nevet)

Q: A karaktered Moon Jae –in mindig iskola elsõ volt és elvégzett egy tekintélyes fõiskolát is, ez összhangban van a közönség elképzelésével rólad.

KNG: Azt hiszem Han sajátmagáról feltehetõen ugyan ezt gondolja…(nevet)
Han Ga-in: Igen, én tanultam, keményen. Azzal a céllal, hogy jó iskolába járhassak. Szóval egyetértek…(nevet)
KNG: Éppen ezért van ez a nagy különbség amikor beszélgetünk. Han nagyon keményen dolgozott a gimnáziumban, hogy elérje a célját, egy jó iskolát ahová járni szándékozott. Miközben - ami engem illet - messze vagyok ettõl…

Q: Úgy tûnik, hogy a karaktered nem éppen egy kedves (bájos) lány.
Han Ga-in: Nem gondolom én sem, hogy Moon Jae-in kedves lány lenne. Minél inkább elsajátítom ezt a karaktert, annál inkább erõszakosnak (erõteljesnek) tûnik (nevet). Ezen a ponton megkérdeztem saját magamtól „ez rendben van ha én ezt így csinálom?” De én azért nem aggódom, hogy nem látszik túl kedvesnek. Én is eléggé eltérõ vagyok attól amilyennek látszom a reklámokban és ki akarok törni ebbõl az imidzsbõl.
KNG: Ez a szerénytelenség! Ami olyan embertõl származik - aki tudja - mások csinosnak látják mindegy, hogy mit is mondanak.
HAN: Kim Nam-gil úgy gondolja, hogy õ szuper bármit csinál. (nevet)

Q: Oh Yeon-su megemlítetted, hogy te el szeretnél szakadni az MBC „Sweet Life” címû sorozatától, de ha úgy veszem a két sorozatnak hasonló a hangulata. (története).

OH Yeon-su: Mindkettõben ugyanaz, hogy egy fiatalabb férfival esem szerelembe, ugyan akkor teljeséggel más is. Az én karakterem Yoon Hye-jin az „Édes élet”-ben egy unatkozó asszony volt, aki túlságosan szerette a férjét és elveszíti a saját énjét. Ezzel szemben, Hong Tae-ra egy erõs nõ. Õ az a fajta nõ, aki még soha nem volt szerelmes és érdekházasságot köt, de azután mélységesen belehabarodik Shin Gun-wook-ba. Olyan erõs benne ez az érzelem, hogy hajlandó lenne otthagyni a családját és a gyermekét.

Q: Kim Jae-wook Te is egy erõteljes karaktert játszottál, ellentétben a megelõzõ szerepeiddel.

Kim JW: Az általam játszott homokos karakter hatása sokkal tovább tartott, mint amit eleinte elképzeltem. Ezen a pontot én már ott tartottam, hogy azon gondolkodtam „Valóban úgy nézek ki, mint egy meleg?” (nevet). Szóval kerestem a lehetõséget, mikor kaphatok egy ilyen szerepet. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem éreztem semmilyen nyomást az én meleg imidzsem miatt. De ez már nem volt annyira rossz. Úgy éreztem fontosabb magamtól kikecmeregnem ebbõl a régi beidegzõdött érzésbõl, ahelyett hogy a produkciótól várnám, hogy megszilárdítsa abbeli elhatározásomat, hogy elszakadok a meleg képtõl. A sorozat címe „Rossz fiú” és senki sem lehet biztos abban, hogy Shin Gun-wook vagy Hong Tae-song-e a rossz fiú. Nagyon furcsa lesz megcsinálni ezt a karaktert, mert soha sem létezett egy olyan szerep ahol egy idõben ennyire hasonló ugyanakkor különbözõ lenne két ember. Olyan emberek, akik sok nõre hatnak. Sok nõvel foglalkoznak

Q Gun-wook és Jae-in elhatározták, hogy fölemelkednek a társadalmi ranglétrán. Tae-ra pedig szeretni akar. Milyen embernek gondolod Tae-sungot és szerinted mit akar?

Kim JW: Én úgy gondolom a legfontosabb - amit Hong Tae-sung akar és amire szüksége van az életben - az a szeretet. Fõleg, kétségbeesetten vágyik a család szeretetére, de nem juthat szeretethez bármennyire is vágyik rá. Ez aztán komoly problémákat okoz nála, úgy viselkedik, mint egy elnyomott gyermek, aki megpróbálja minden eszközzel a figyelmet magára vonni. Ez mutatkozik nála olyan extrém módon, hogy megmar mindent és mindenkit, úgy mint egy kutya akit egyedül hagytak otthon. Ez az, amiért a körülötte lévõk eltávolodnak tõle és ekkor történik, hogy õ lassan kezdi megközelíteni a kedves, csinos és okos Jae-int. Aki más, mint azok a lányok, akikkel eddigi életében találkozott. Természetesen Tae-sung nem tudja, hogy ezt az egészet Sim Gun-wook hozta létre (fõzte ki). Azt hiszem, öntudatlanul úgy véli, hogy Jae-in-en keresztül egyenesbe (rendbe) hozhatja saját magát és képes lesz a családjának egy új képet mutatni saját magáról. Ö nem az a fajta ember aki elõre végig gondol dolgokat, végül is õ csak szeretni akar.

Q: Nemrég halottam, hogy a forgatás alatt Kim Nam-gil és Han Ga-in megbetegedett.

Han: A felvételek alatt rohantam az ügyeletre, mert nagyon megfájdult a gyomrom és aztán két órával késõbb azt hallottam, Kim Nam-gilnél sérvet állapítottak meg. Azt hallottam nem képes rendesen járni se és ez hatással lenne a forgatás második felére, de szerencsére már elkezdtük azt. Nekem olyan érzésem volt mintha kanyarós lennék.
KNG: A rendezõ és a stáb remélte, hogy idõre meg tudjuk csinálni a filmet, de a felvételekkel kapcsolatos dolgok felgyorsultak, mert közeledik a premier dátuma és mi Hannal betegek voltunk. Az én sérvem okozta a problémát akkor is, amikor részt vettem Jang Dong-gun és Ko So-young esküvõjén. Nem tudtam nem elmenni, mert õk felhívtak engem direkt azért, hogy meghívjanak a ceremóniára. Ha nézitek az esküvõn készült képeket, mogorva képet vágok rajtuk és ez olyan benyomást kelt, mintha féltékeny lennék rájuk. (nevet)
ani.net54 2011 jún. 13. - 13:34:28
(14822/65967)
Szia kedves boil54, sziasztok lányok!
Szorgalmasan olvasgatom a hsz-eket, most ott tartok, hogy befejeztétek a Bad Guy-t. Én is megnéztem
már 3-szor, nagyon tetszik és jó volt hozzá olvasni a Ti véleményeteket is.
Maryu 2011 jún. 12. - 22:53:25
(14821/65967)
Igen az. Az Amazonas Könnyeihez õ mondta a szöveget.
Ellana 2011 jún. 12. - 18:52:27
(14820/65967)
KNG megvonásra raktam magam a minap, de nem birom, ki... Elbûvölnek a képek és az sem segit, hogy a könyveimbõl is a tekintete zuhan ki.
Felbuzdulva az ötleten, én is kötöttem egy virtuális barátságot egy koreaival, és válaszolt is nagyon készségesen.
A cikkben irták, hogy hajnalig olvassa, mit irnak róla a rajongók. Ez azt jelenti, hogy akkor mégis folyamatosan van nete? És a daum-on lóg, vagy mindent olvas magáról? Minden esetre kellemes volt olvasni, hogy ember maradt még, és nem váltott át öntelt felsõbbrendûvé.
monarchiabulldog 2011 jún. 12. - 17:23:18 Előzmény Maryu
(14819/65967)
Ha tényleg igényli a rajongói leveleket, akkor ideje lenne egy újabbat küldeni neki, úgyis vannak köztünk olyanok kik nem szerepeltek az elsõ elküldött levelünkben :))

Lehet a fránya ügynöksége nem továbbította a levelünket neki.
Meg kellene szerezni a koreai katonaság címét és oda írni neki, mint Kim Nam Gil közlegénynek :)))
Maryu 2011 jún. 12. - 17:13:32
(14818/65967)
Nincs mit. Nagyon szívesen! Nekem is öröm ilyen cikket olvasni róla.
Maryu 2011 jún. 12. - 17:11:50
(14817/65967)
A kezei, azok tényleg nagyon szépek és olyan finoman mozgatja az újait. Valami egészen egyéni...
Ebben a videóban is meg lehet figyelni. Különösen akkor amikor a papírokat rendezgeti az asztalon.
http://youtu.be/UK-2kc34MFw
Lili49 2011 jún. 12. - 15:19:32
(14816/65967)
.
Lili49 2011 jún. 12. - 15:18:50
(14815/65967)
Az indonéziai földrengésnél beszélt a gyerekekhez,mikor az egyik kislány sírni kezdett.
Vigasztalás a képen(sajnos a minõsége nem olyan jó)!
k.sior 2011 jún. 12. - 13:57:59
(14814/65967)
Sziasztok! Igazi mandula vágású szem. Gyönyörû! Mostanában sok mandulát eszem, hátha egyszer ilyen szemekkel ébredek, de eddig még sajnos semmi hatása. :)
Lili49 2011 jún. 12. - 11:25:25
(14813/65967)
Megszavaztuk,hogy a világon nincs szebb.

Akkor 9-en voksoltunk az ajkait mindenki kiválasztotta.
Lili49 2011 jún. 12. - 11:22:24 Előzmény Maryu
(14812/65967)
Szép napot!

Nagyon jó olvasni, hogy nem szállt el magától, nem követel kiváltságokat.Pontosan olyan kedves és szerény, mint ahogy a nyilatkozataiból és a könyvébõl is kiderül.
k.sior 2011 jún. 11. - 23:52:18 Előzmény Maryu
(14811/65967)
Köszi, nagyon jó ezt olvasni!
Maryu 2011 jún. 11. - 23:33:30
(14810/65967)
Nagyon szívesen. Tedd csak fel, ha gondolod, hogy jó.
Ez is mutatja, hogy Õ valóban ilyen kedves, aranyos, közvetlen, csupa szív ember. Külön érdekesnek találom, hogy képes éjszakákon át olvasni a rajongók véleményét...
kriszti97 2011 jún. 11. - 23:09:14
(14809/65967)
Ez csak egy kis szavazás a filippínók és a klubjukba tartozó rajongók között. Semmi komoly, csak azt szavazzák meg, ki a legjobb a sorozatból, sok kategóriában.
kriszti97 2011 jún. 11. - 21:56:23 Előzmény Maryu
(14808/65967)
Jaj de jó! Köszi! Ez nagyon érdekes. Úgy látszik, KNG tényleg aranyos és mókás. Mindent megtesz a társaiért, hogy jól érezzék magukat.
Ha megengeded már megy is a cikk az oldalamra. :)