Téma: Kim Nam-gil

76 babika 2011 dec. 12. - 20:32:07
(27507/65967)
Szia ani.net megtaláltad a vidit amit neked küldtem? Benne van mind a kettõ kedvenced:-)))
76 babika 2011 dec. 12. - 20:30:01
(27506/65967)
Szép estét kívánok mindenkinek:-)
ani.net54 2011 dec. 12. - 20:10:01
(27505/65967)
Van nekünk gyönyörû és tehetséges mûvésznõnk, akitõl uo. élmény hallgatni ezt a szép számot...
Jimmy nagyon megosztó személyiség, de tagadhatatlanul szuper hanggal rendelkezett!

http://www.youtube.com/watch?v=WCjyYRmTLGg
ani.net54 2011 dec. 12. - 20:04:25
(27504/65967)
Na nem baj zenélek nektek.....mikor jöttem haza, ezt a gyöngyszemet hallgattam a kocsiba,
most eszembe jutott, hogy megkeresem Nektek.....

http://www.youtube.com/watch?v=x1fdA8GBCjY
ani.net54 2011 dec. 12. - 19:55:47
(27503/65967)
Hmmm...sehol senki, ez a hétfõi nap mindenkit kimerített:((((KO

http://www.youtube.com/watch?v=HuQmlAONVls
Lili49 2011 dec. 12. - 17:46:17
(27502/65967)
Köszönöm!

Szerettem a filmet is és Jang Hyuk is a kedvenceim között van.
ani.net54 2011 dec. 12. - 17:08:42
(27501/65967)
Jól állnak Neki a sebhelyek:)))
ani.net54 2011 dec. 12. - 17:06:24
(27500/65967)
Egy újabb ajándék:)))) Olyan jó kedvem lett....puszi Anna!
ani.net54 2011 dec. 12. - 17:02:44
(27499/65967)
Sziasztok Lánykáim! Szép estét Mindenkinek!

Szóval nem hiába tartok én a hétfõtõl, be is jött...brrrrrr...
de ide jönni mindig jó, olyan a fórum mint egy meseház, itt mindig vár valakitõl ajándék...
úgy érzem magam mint egy gyerek aki dúskálhat a jobbnál jobb, szebbnél szebb cuccokban, hol ettõl,
hol attól.....

Szóval Drága Lili fantasztikus vagy, ügyes és sokoldalú.....bravó!!!!!
Köszi Neked ezt a tanulságos jellemrajzot, jó volt újra olvasni ebben a formában, jó hogy értesz ehhez is!

Lilikém ezt Neked küldöm:)))

http://www.youtube.com/watch?v=Kh0j4M8PkeY&feature=related
Cilia 2011 dec. 12. - 12:25:29
(27498/65967)
Csatlakozom én is a köszöntõkhöz! Kívánok én is Neked és minden Juditnak, akik most ünnepeltek - kicsit megkésve -boldog névnapot!

Sziasztok, szép napot/hetet mindenkinek!
Lili49 2011 dec. 12. - 09:56:29
(27497/65967)
Sziasztok!

Anna kedves!
Kérésednek megfelelõen egy kicsit összefésültem,mivel több részletben raktam fel,ahogy egyre jobb képekhez jutottam.Néhány dolgot, ami a nemi identitással összefüggõ azt kihagytam ,akkor csak azért foglalkoztam vele,mert felmerült a kommentekben.

Így hozzászólásokat, talán nem is rakok fel ennyi elég belõlem!



2011.04.20.
Kicsit belemerültem a tenyerébe, ez nekem inkább tényszerû, mint a találgatás

Fejlett a szépérzéke, formákhoz, színekhez. Ehhez tehetség is párosul. Jó a kézügyesség, a festéshez is van érzéke. Írói vénával is rendelkezik.
Nem viseli könnyen az élet nehézségeit, könnyen becsapható.
Álmodozó, sokszor befelé forduló, melankóliára hajlama van.
Erõs fantáziájú, rendkívül érzékeny, sérülékeny.
Elmélyült gondolkodású, miszticizmusra hajlamos.
Sokat küzd az elismerésért ez nagyon fontos neki.
Nagy a szereplési vágya, szeret kitûnni.
Mûvészi vibráló egyéniség.
Okos, jól kommunikál, véleményét kifejtõ, nyílt.
Intelligens, könnyen megérti a dolgok közti összefüggéseket.
Domináns egyéniség.
Sármos, attraktív, a másik nem számára vonzó. Ebbõl sok problémája akadhat. Gyakran szerencsétlenül választ társat.
Nehezen alkalmazkodik. Nagy mozgástérre van szüksége, viszont nem birtokló típus.
Önzõ, könnyen megsértõdik.
Hûség, hát nem látszik annak, bár benne van, lehet , hogy csak az ábrándozás szintjén.
Az érzékiség, erotika fontos. Érzelmeit kimutatja, gyengéd.
. Õt is megcsalhatták. Úgy látom nyugodt, hûséges társat keres. Nagyon bezárt, nyílnia kell.
Házasság:
Nehezen találja meg azt, akit el is vesz.
Az, hogy partnere szellemi társa is legyen, nagyon fontos.
El kell fogadnia ,hogy számára a legfontosabb a hivatása.
40 felett lesz, mikor meg nõsül. Tényleg egy mély , szép szerelem.
Utána kb. 10-15 év múlva lesz még egy szerelem az életében, ez is évekig fog tartani. Jó apa lesz, gondoskodik, védelmezi családját.

Szereti a kényelmet, az utazást/ajánlom úticélként Magyarországot.

kézfej
Tenyér enyhén keskenyedõ az ujjak tövüknél teltek,köröm percénél kúposak vagy kissé hegyesek.
-Ösztönös ember
-mûvészi impulzív egyéniség
-erõsen érvényesül a kényelem , a fényûzés szeretete
-gyors észjárású, de nem elég kitartó
Sima bársonyos bõr:
-érzelmileg gyengéd
-érzéseit kimutatja
-apróságokon is felhúzza magát
Életvonala erõs és töretlen:
-ez nem mindig utal a hosszú életre, de természetesen 100 évet kívánunk!
-élvezi az életet.
Egyetlen vonal:
-szereti a természetet a kirándulást, szeret szabadban lenni.
A vége összeér a fejvonallal:
-magabiztos
_Kisérletezõ tipus

.Az látszik,hogy az érzelmeit tudatosan megpróbálja visszafojtani, visszafogni. Õt is megcsalhatták. Úgy látom nyugodt, hûséges társat keres. Nagyon bezárt, nyílnia kell.
Kamasz kora körül volt valami nagy baj a családjával. Anyagi természetû ügy lehetett. Ez nagyon megviselte. Ezért kellett az anyukájának dolgozni,hogy tanulhasson. Volt lenézésben, megaláztatásban része. Itt kezdett naplót írni.
A kezén ez egy rettenetes mély vonal. így értjük, honnan erednek a gondolatai.
(Ázsiában ez tudomány , még az orvosok is használják a mai napig)
kje 2011 dec. 12. - 06:17:22
(27496/65967)
..
kje 2011 dec. 12. - 06:15:06
(27495/65967)
Mindenkinek mégegyszer nagyon szépen köszönöm a névnapi köszöntéseket, jókívánságokat!
kje 2011 dec. 12. - 06:13:05
(27494/65967)
.
kje 2011 dec. 12. - 06:12:34
(27493/65967)
Jó reggelt, szép napot!
76 babika 2011 dec. 12. - 00:04:26
(27492/65967)
Anna ebben teljesen igazad van ki is ment az álom a szemembõl. Olyan komoly köszöntõket ír mindenki neki, szerinted õ az életben is komoly? Én nem tudom õt komolynak elképzelni, hanem olyan közvetlen, aranyos, nem tudom elképzelni hogy távolságtartó lenne a rajongóival. Õ olyan mint egy jóbarát, szeret viccelõdni, meg nevetett mindenkit még a Sillai forgatáson is külön kellet ültetni mert állt a forgatás miatta mert nem hagyta a többieket. Nem tudom róla elképzelni hogy azért mert õ sztár lett, nagyobbnak érezné magát a többiektõl, szerintem õ szerény maradt, és nagyon érzékeny lelkileg, egy igazi szinész. Nagyon kevés szinész van olyan aki ennyire bele éli magát a szerepeibe, és uttána még beteg is lesz tõle. Egy igazi gyémántot találtunk személyében:-)
micike_MSc 2011 dec. 11. - 23:57:33
(27491/65967)
Jó, teszek fel ide is hozzászólásokat, de a nagyobb részt majd elküldöm email-ben...:)

Íme egy rövidebb Silláról (nov. 02. 00:11 | 91546/106462):
"Október 27-én szerettem volna küldeni egy kommentet Silla iránti rajongásunk kezdetének egyéves évfordulójára, de nem jött össze...
(Ha valaki nem tudná: ekkor kezdte vetíteni az m1 a sorozatot. És nem vagyok lexikon, csak ez éppen a kisebbik fiam szülinapja is.:))
Szóval csak azt akarom mondani, hogy ha ez a topik egy év után sem halt ki, sõt ez a leglátogatottab itt a Port.hu-n, akkor biztosan ki fog tartani a jövõben még akkor is, ha már viszonylag keveset beszélgetünk Silláról.
Most éppen csak imádjuk a színészeket és ezerrel szavazunk rájuk. Ez is egy program...:)
De most lassan megyek,
jó éjszakát és szép álmokat kívánok!
:))"

Vagy a BadGuy-ról:
* Silla-topik, okt. 13. 23:26 | 86039/106473
Nemrég feltettem ezt a képet, Ti beszéltetek róla, de akkor én nem értem ide, viszont én is szeretném hozzátenni a magam véleményét, ha megengeditek...:)
Nos. Balszélen MoNe (háttal a többieknek) bájosan mosolyog, mint egy (nem annyira) ártatlan kislány – de õ nem is vesz részt a „felnõttek” játékában, bár azért szeretne.
TaeSong teljes testével JI felé fordul, és bár a jobb kezét lazán zsebre dugva, flegmán néz ránk, de bal kezével valahol JI keze vagy dereka körül matat – egyértelmûsítve az érdeklõdését iránta.
JaeIn testével TS felé fordul, mivel szeretné becserkészni, de a hátát GW-nak támasztja – és tényleg õ a támasza, többször is õ húzza ki a slamasztikából...
GunWook a két nõ között állva kissé kifelé fordul, mintha nem akarna (és tudna) hátat fordítani JI-nek, akinek mintegy védelmezõn – maga mögött – fogja a kezét, ezzel is jelezve, hogy nem tudja egyszerûen „átengedni” TS-nak, még ha szavakban biztatja is JI-t a másik fiú elcsábítására. De közben bal kezével birtoklón fogja TR derekát, hiszen az õ csábítása az elsõdleges célja.
TaeRa, bár háttal áll GW-nak, de a hátát neki támasztja, a jobb kezét pedig a combjára teszi – a férjével sosem állna így. GW az a férfi, aki felébresztette az érzékeit, így ez egyértelmûen TR bizalmának és erotikus vonzódásának a jele.
Két szerelmi háromszög, az elõre megfontolt szándékok és véletlenek összjátéka, az érzelmek hol csendes, hol viharos hullámzása – nekem errõl (is) szól ez a film...

* Silla, okt. 09. 16:49 | 83897/106469
SPOILER lehet!
Viszont helyette végre megnéztem a BadGuy-t! Már régen tervbe vettem, de a letöltögetés a külön felirattal nem volt az esetem, csak az elsõ részt láttam egy francia online-oldalon angol feliratozással.
Néhány hete kerestem az online-sorozatoknál, de akkor még nem volt fenn - most viszont rögtön rákattantam, amint megtudtam, hogy már elérhetõ.
Az elején - idõ híján - lassan haladtam, de most pénteken megnéztem egyhuzamban 4 részt (hajnali fél ötig - aurám éjszakás volt, azért voltam ilyen vagány), csak az utolsó kettõ maradt meg tegnap délutánra.
És azóta sem tudok szabadulni ettõl a filmtõl, állandóan körötte járnak a gondolataim - hiába, KNG nagyon szuggesztív tud lenni, szerintem erõsebben hatott rám most, mint Bidamként, pedig ott sem volt piskóta.
Végtelenül szomorú, de kihagyhatatlan film (KNG-rajongóknak különösen:)).
És mennyi mondanivalója, árnyalata van. Biztos megnézem még párszor.
Ha lesz idõm, még az is lehet, hogy írok róla egy jó hosszút - elõre is elnézéseteket kérem...:)

Na persze, ezeket jó újraolvasni, de mondjuk angolra fordítani - hát, nem is tudom...:)))
76 babika 2011 dec. 11. - 23:39:27
(27490/65967)
http://youtu.be/cFCFApUy26o ani.net neked:-) Nézd meg, de lehet hogy már láttad.
juud 2011 dec. 11. - 23:30:26
(27489/65967)
ez tenyleg erdekes reklamja a BG-nek es KNG-nek:-)
tetszik
micike_MSc 2011 dec. 11. - 23:25:45
(27488/65967)
Szép estét Neked is!
Örülök, hogy örülsz nekem, igazán jól esik, hogy nem felejtettek el...:)
Sajnos nem nagyon érek rá mostanában, de a KNG-nek készítendõ könyv szent, abból semmiképpen nem szeretnék kimaradni!
:)))