Téma: Kis Vuk

10/10
Klimy 2007 nov. 07. - 22:17:23 10/10
(9/589)
Kicsi vagyok, éhes vagyok... Szerintem a kazetta a legjobb.
atyx88 2007 nov. 02. - 14:49:41
(8/589)
Hát én még nem láttam a filmet és addig biztos nem is fogom, míg DVD-n nem jelenik meg. Viszont mivel ez animációs film és magyar is, már ezért nem kéne szidni, hiszen csak hazai cucc. A történet az már más kérdés, de sztem nem hiszem az sokat rontana rajta...
gombos 2007 nov. 02. - 12:34:14
(7/589)
Csak a címet nem értem én, ugyanis ennek gyakorlatilag semmi köze az eredetihez . Ha a sztori és a film valóban jó lenne, semmi szükség nem lenne rá, hogy egy jól csengõ névvel próbálják meg ránk sózni. A figurák meg sajnos semmitmondóak.
10/10
vamosimerci123 2007 okt. 21. - 08:46:31 10/10
(6/589)
ja és megyek megvenni a jegyet csak úgy mondom nálam ez kirugot a hámból
a régi szar és kész
10/10
vamosimerci123 2007 okt. 21. - 08:42:58 10/10 Előzmény sipka
(5/589)
hát izlések és pofonok szerintem ez supper király és humoros
nem úgy mint a régi nyafogó vuk mintha macska VOLNA ÉS NEM RÓKA fújj triplán
1/10
Semprini 2007 aug. 26. - 13:58:26 1/10
(4/589)
Szerintem is botrányos! Elõszöris az, hogy a 3D-s technmika és a teljesen kicserélõdött stáb miatt a figurák nem is emlékeztetnek az eredeti rajzfilmre! Egyilyen legendát nem szabad ennyire meghamisítani a folytatás kedvéért!
Dargay Attila és csapata szerethetõ, bájos figurákat alkottak, az újban ilyenek nem lesznek, ahogy elnézem...
Az animáció színvonala pedig ugyancsak hagy maga után kívánnivalót - ez bizony nagyon nagyon messze van a Jégkorszak vagy a Túl a sövényen figuráitól! Egyetlen erénye ennek a filmnek valószínûleg a szinkron lesz, mert ezúttal is élvonalbeli színészek adják a hangokat, de ez édeskevés ahhoz, hogy a film jó legyen. A forgatókönyvben pedig nem igazán bízok...

Szóval ez az a film, amire én azt mondom: jobb lett volna, ha nem készül el.
1/10
Bigpapa 2007 aug. 26. - 13:30:35 1/10
(3/589)
Láttam a bemutatóját a moziban, és majdnem sírva fakadtam. Ezek egycsapásra hazavágták ezt az aranyos rajzfilmet. Komolyan undorítóan néz ki a vuk! Nem egy szerethetõ figura. Ráadásul 2007-ben ilyen sz*rul megrajtolni valamit, ehhez is tehetség kell. Nem kellett volna mást tenniük, mint lekoppintani a Shrekbõl a csizmáskandúr figuráját és átültetni rókába. Az aranyos, ahogy a hatalmas szemeivel néz.
De ez a gnóm, mutáns rókaszrû izé, valami borzalom. Ha nézed a bemutatóját, olyan érzésed van, mint, ha egy 80-as évek beli Csehszlovák, vagy Orosz rajzfilmet néznél, egy kis japán songokus (sírószemû droid gyerekek) beütéssel. Remélem, mindig észnél leszek és nem nézem meg.:))))))
Huma 2007 júl. 19. - 12:30:03
(2/589)
Az elsõt és eredetit nem hinném, hogy túlszárnyalja. Sokunknak igen jelentõs élmény volt annak idején, és nem utolsó sorban, 4 éves unokahúgomnak is ez volt az elsõ igazi, kedvenc meséje.
Nem szeretem ezt a túlzásba vitt animációsözönt ami ma zajlik (egy-két rajzfilmet leszámítva).
sipka 2007 júl. 19. - 09:39:51
(1/589)
Hát én az elözetest elnézve nem sok jót nézek ki ebbõl a filmbõl. Mikor a fejére dobálták a makkokat és erre "kis Vuk"-nak a feje körül madarak keringtek, hát az szerintem nagyon gáz volt. Majdnem olyan volt mint egy Looney Tunes-os rajzfilm! Hát én biztos hogy nem rohanok megnézni ezt a filmet. Inkább megvárom a kritikákat.