Téma: Kísértések

Vrishica 2010 ápr. 08. - 22:04:13 Előzmény mahtab82
(29/49)
Miczura Mónika?...
tomi976 2010 ápr. 08. - 17:58:59
(28/49)
Szégyen de nem szeretem a magyar filmeket. ebben a filmben viszont nem Stohl, Kern, Oroszlán Szonja stb-stb játszanak, ami már önmagában ígéretessé teszi ezért megnézem. Miért állandóan ugyanaz a 10 ember játszik minden magyar filmben. Én szívesen megnéznék egy filmet amiben pl. Szõke Zoltán a barátok közt Mikije a fõszereplõ mert szerintem az egyik legjobb m színész és ezt még hosszasan sorolhatnám.
mahtab82 2009 szept. 08. - 19:45:17
(27/49)
Tetszik. És mindig megnézem. A Miczura Mónika hangjától meg egyenesen borsózik a hátam annyira tud.
Aki ilyen filmeket fikáz, az nézzen Tûzvonalban-t! :P
10/10
guca13 2009 júl. 25. - 12:43:00 10/10 Előzmény Eszk
(26/49)
gyerekek nem tudnátok hol lehetne letölteni a KISÉRTÉSEK cimü filmet muldkor lemaradtam rolla a végét léttam csak és nagyon tetszett
tudnátok nekem segiteni
euTanázia 2009 júl. 22. - 04:01:50
(25/49)
Ez tetszett! :)
mulao 2009 júl. 22. - 02:54:22
(24/49)
Ma én is megnéztem, és nekem tetszett és lemerem írni.Nekem tetszett a mondanivalója, persze lehet, hogy olyan korban vagyok, hogy ez tud rám hatással lenni.Ahhoz képest, hogy nem mai darab, nem látszik rajta, még mindig színvonalasfilm.Nem is volt kimondottan mûvészfilm érzete, ami jó.A színészi játék is nagyon jó, bár, hogy õszinte legyek nekem a Seress Zoltán nem annyira jött be, bár alapból nem a kedvencem a pali. A fõszereplõ Miklós Marcell nagyon jól játszott, érthetõ, hogy megválaszották Európa 20 legígéretesebb fiatal színésztehetségei közé, õ volt tõlünk az elsõ. A többi színész, még a "cigányhercegnõ" is rendben van, Gazsó is.Szerintem jól van megrendezve, mert jók a színészek, s nincs erõltett szaga, a színészek szerintem természetesen is játszanak, ami nekem bejön.Nem tudom akinek nem tetszik, annak nem-e azért, mert az a film amin kissé elkell gondolkodni az megterhelõ, ezért is lehet, hogy itthon ekkera keresete van az 'übererõltetett és nem vicces' vígjátékoknak, mindenki azt nézi, mégha utána minden létezõt is szid itt a fórumon, hogy milyen szr film volt.
Viszont a végét nem értettem,
SPOILER
miért tünik el a ház?
9/10
OneLove 2009 júl. 22. - 02:33:53 9/10
(23/49)
Nem is értem miért kell így felháborodni, a saját pénzét mindenki arra költi amire akarja, szerencsére nem a mi pénzünket költik (mint például a politikusok). Én végig néztem a filmet és õszintén szólva nagyon is tetszett a maga módján. Nem keltett egy szívderítõ érzést az igaz de legalább keltett valamilyet nem úgy mint a legtöbb Van Dam-os vagy Chuck Norris-os film. Szóval én azért örülök hogy nem elégették azt a pénzt.
euTanázia 2009 júl. 22. - 02:21:30
(22/49)
A producerek arra adnak pénzt, amire tetszik, ám ideális esetben a várhatóan sikerfilmekre.
Nálunk ez úgy megyen, hogy begyûjtés /rendezõ és tsai/ -> film -> esetleges hazai díjak -> megdicsõülés -> moziban gyér látogatottság.
Ez egy folyamat, ami attól szomorú, hogy ez a jó, és a nagyon nemszeretem filmekre egyaránt érvényes.
Hol van a kiút? Sehol, marad a vállalkozó kedvûeknek a szemezgetés.
1/10
Eszk 2009 júl. 22. - 02:04:33 1/10
(21/49)
Pár percet láttam belõle... de basszus, félelmetesen szar ez a film...
Nagy kár, hogy van aki ilyenre pénzt ad, köthetnék valami értelmesre. Vagy ha elégetnék is jobb lenne mint ez...

Van jó magyar film, de ez szerintem egy szégyenfolt, jó nagy...
Bigpapa 2009 júl. 22. - 01:18:12
(20/49)
Most néztem belõle 30 percet és öngyilkos gondolataim támadtak. Senkit sem akarok megbántani,de ezek a "csodák" kiknek készülnek, amikkel a magyar rendezõk elkényeztetnek minket? Nekem nem,de ez biztos az én primitív gondolatvilágomból adódik :))))Közben gondolkodtam.Ha most Robert Redford, Meryl Streep ,DiCaprio és Harrison Ford lennének a fõszereplõk, akkor is ilyen szar lenne a film, csak drágább költségvetéssel.
euTanázia 2009 júl. 22. - 00:59:37
(19/49)
Ajaj, most neszeltem fel, hogy le meleg alkoholistáztad a Kamondi fiút. Na látod, ez az, amihez semmi közünk, a magánélete itt nem játszik, csupán a produktum minõsége tartozik ránk!
euTanázia 2009 júl. 22. - 00:50:19
(18/49)
Átfutottam e jóember filmográfiáján, a címek alapján legfeljebb egyet láttam, aztán abból sem emlékszem semmire. Ja, egyet majd nem ártana megnézni!
Mindettõl függetlenül az "x-tro" jelenséggel szemben továbra is ellenérzéseim vannak, aki csak hõbörög és érvei sem pro, sem kontra nincsenek.
Jóiccakát!
mozibuzika 2009 júl. 22. - 00:31:03
(17/49)
aztán lehet hogy el leszek ájulva és visszaszívom az egészet


úgy legyen
mozibuzika 2009 júl. 22. - 00:27:54
(16/49)
én nem tudom, de nekem a meleg alkoholista tehetségtelen kamondi filmje nem hiszem hogy tud ihletett szép csodás élettel teli élményt okozni
tehetségtelen egy ripacs faszkalap
aztán ennyi
na jó megnézem azért mit ügyetlenkedett össze
euTanázia 2009 júl. 21. - 23:54:52 Előzmény x-tro
(15/49)
Az elõzõ taglalás nevezett társunk hozzászólásaira született, csak a címzés nem a megfelelõ helyre került.
euTanázia 2009 júl. 21. - 23:22:13
(14/49)
Utóhang
Nem tudom milyen arányban vannak az államilag dotált és a producerek finanszírozta filmek, de a Kamondi félék ez utóbbihoz tartoznak.
- "A film, mint olyan, már régen nem mûvészet ebben az országban."
- "Egy jó filmnek közönsége van, és legalább behozza azt, amibe került."
Én meg azt gondolom, hogy te nem ebben a világban élsz, és kijelentéseid tekintve nagyon messze jársz a valóságtól! Pillants már néhány tengerentúli filmre!
A legutóbbi hozzászólás idõpontját nézve a Kísértések c. film, és hasonló magyar társai már rég lekerültek a porondról, ám mivel csak most találkoztam vele, így az újdonság adta vehemenciával protestálok a bigott véleményezéssel szemben!
A filmet nem láttam, de alapvetõen a megfellebezhetetlen kinyilatkozás irritál! Ami pedig valójában unfer, hogy az általad kiátkozottak névsorát közlöd, ezzel szemben viszont nem vonultatsz fel senkit.
Az ilyet nevezik felénk bújócskának, egyben olyannak, akit nem is akarunk megkeresni...
Miki1900 2008 aug. 17. - 18:48:40
(13/49)
4/10
feeco 2008 aug. 17. - 18:29:14 4/10 Előzmény x-tro
(12/49)
Ez a film hetente van?? Ennyire jó vagy ennyire olcsó??
perry 2007 okt. 02. - 07:26:24 Előzmény x-tro
(11/49)
Ennyi fekázás után én biztos megnézem.
x-tro 2006 szept. 25. - 16:22:32
(10/49)
...az elmaradt kettõs mássalhangzók az elcsépelt billentyûzet hibái... :)
ellenben nem kerül annyiba mint ez a kísértések. Kamondy is inkább ide írna, mint filmet rendez. Legalább el lehetne küldeni szemtõl szembe, virtuálisan oda, ahova való..