danton--b 2012 dec. 08. - 22:37:38 Előzmény vitkovits
(7/7)
Nyilván Kissinger legjellemzõbb vonása az hogy zsidó ,szerinted,és ezzel mindjárt alá is támasztod véleményed fajsúlyát:nem minden "szélsõbalos" ,ami igazság.mert sajnos Kissinger valóban dörzsölt róka volt pl és atöbbi is nagy valószínûséggel igaz ,akármennyire is nem testzik azoknak akik szerint csak jobboldalon lehetnek okos emberek.
adamnagysweetmovie 2012 dec. 07. - 17:25:33 Előzmény vitkovits
(6/7)
Az amerikai kontinens filmjei sokszor valóban sablonosak.
Mondjuk a "zsidó Kissinger" jellemábrázolás-kritiád sem éppen körülírt....
vitkovits 2012 jan. 28. - 22:56:51
(5/7)
Ölég szélsõbalos megközelítésben tárgyalta a történéseket ez a film, de hát elvileg játékfilm, nagy a szabadsága...

A zsidó Kissingert zseninek, a konzervatív Nixont pipogya narcisztikusnak, a dél-vietnámi Thieu elnököt idiótának állítja be, míg a legszimpatikusabb és legbölcsebb politikusnak a kommunista vetért, Le-Duc Tho-t festi le.

A filmkészítõk lelke rajta - mindazonáltal, ha ezeken a komoly jellemábrázolás-béli hazugságoktól eltekintünk, a film nézhetõ, sõt hasznos.
kgyuri0 2010 aug. 07. - 22:02:36 Előzmény jade65
(4/7)
Hát, el tudom képzelni, Hogy Kissinger hangja is rémes volt. Azt tudom, hogy õt magát sokan utálták
jade65 2010 aug. 07. - 20:48:39 Előzmény kgyuri0
(3/7)
Szerintem: Végvári Tamás, nem ismerem az igazi Kissinger igazi hangját, lehet, hogy az övé is ilyen, azért adja igy a szinkron is-
kgyuri0 2010 máj. 29. - 22:06:27
(2/7)
Tudja valaki, ki volt Kissinger szinkron hangja?
Rémes volt sztem.
AvatáR Gil Maerth 2009 okt. 05. - 18:13:36
(1/7)
Roppantul figyelemreméltó doksi. És a szereplõk még hasonlitanak is az "eredetiekhez".
Hihetetlen hogy a találkozások, mondatok, tettek és gondolatok mennyire befolyásolják a világtörténelmet.

Eddig is tudtam hogy a karakterek jellege történelemre gyakorolt hatása NAGY. De nem gondoltam hogy ennyire.