teardrops 2012 dec. 05. - 19:24:07
(111/211)
Nincs sok idõm most, de a Vegas Baby-t megnéztem, nem bírtam ki...;-)
Azért ismét belegondoltam, milyen nagy ember ez a Robert-gyerek; eddig még nem találkoztam olyannal, hogy egy színész kilépését a karakter kisfilmjével oldották volna meg.


***3x00:-)***

Hááát nem is Nathan lenne, ha!:-)
Érdekes, hogy varázsolni tudott, de akkor már mé'nem pénz varázsolt maguknak? Persze valszeg azért nem, amiért nem tudja, hogy a kockán nincsen hetes.;-D
"Nekem senki nem mond semmit. Honnan kéne tudnom ilyeneket?"

Noigen, én sem arra számítottam, hogy a börtön miatt tûnik el. Mennyivel jobb lett volna, ha ellovagol a naplementébe a kiscsaládjával!:-)

http://24.media.tumblr.com/tumblr_lrj6ntquiM1qdfww1o2_250.gif
sarahangel 2012 dec. 05. - 16:45:13 Előzmény robicsek2
(110/211)
*** SPOILER S3X01 ***

Egyetértek. Ezt a fajta karaktert nehéz úgy megjeleníteni, hogy szerethetõ legyen, Nathan-nek ez sikerült (bár inkább úgy mondanám, hogy bírtam minden hülyesége ellenére is). Ez a Rudy viszont egyáltalán nem szimpatikus így elsõre a karakter és a színész sem, pláne nem fõszereplõként. Bár ha jól láttam, pont azt akarták ábrázolni azzal, hogy kettõ van belõle, hogy két része van a személyiségének. Hát, majd meglátjuk... azért nem akarom még teljesen leírni, illik adni mindenkinek még egy esélyt. ;)

Az új képességek viszont szerintem nem lettek olyan jók, kivéve Simont, de annak eleve volt elõzménye, így már várta is az ember, hogy mikor válik maszkossá. Már ha egyáltalán jól értettem, hogy ezt kapta képességként, és nem az idõutazást. Meg talán Alisha új képessége, ami az elõzõhöz képest hasznosnak mondható. ;) Kellynek viszont ilyen haszontalan képességet adni, hát... ettõl érdekesebbet vártam. Fõleg, hogy õ választhatott elsõként. Curtis legalább mondta, hogy õ volt az utolsó, így már nem válogathatott a képességek között. Mondjuk azon meglepõdtem, hogy nõvé változott, mondhatni váratlan fordulat, de nekem azért jobban bejött az idõvisszaugrás. Kellyhez visszatérve, ha már rakétakutató/tervezõ vagy mi lett, remélem, ebbõl is kihoznak valami érdekes fordulatot, bár most még el sem tudom képzelni, hogy hogyan.

Érdekes ötletek azért most is voltak – bár ezt az idõmegállítást láthattuk már a Bûbájos boszikban is ;) - , de a feeling nekem kicsit más most, mint korábban. Gyilkosságba - pontosabban a hullák elásásába - meg megint belekeveredtek, ez nem túl jó. Azt viszont sejtettem, mikor mutatták elõször Rudyt, mint új szereplõt narancssárga ruhában, hogy a többiek is valahogy visszakerülnek közmunkára. ;)

*** 3x01 ***

Na, akkor a webizódról is írok kicsit. Nathan új képessége a bûvészkedés. Hát igen, már úgy megszoktam a halhatatlanságával együtt, hogy fura volt az új ereje, de azért ebbõl is kihozta a számára legjobbat (nekem elsõre le sem esett, hogy nincs 7-es a dobókockán :D). Meg hozta a szokásos hülyeségét a nyuszis jelenetben. :D De nem ilyen befejezést vártam, ez így nem volt jó, hogy ottmaradt a börtönben. Lehet, hogy megérdemelte, mert csalt, de... akkor is. Meg az is eszembe jutott, ha már bûvész, nem tudott volna mondjuk elteleportálni vagy ilyesmi, mikor szorult helyzetben volt?

*** SPOILER VÉGE ***

Egyébként most nézem az imdb-n, Alishának és Kellynek hogyhogy ugyanaz a vezetékneve?
7/10
offtopic
robicsek2 2012 dec. 04. - 22:20:25 7/10
(109/211)
A Nathan helyére bekerült gyerek tisztára unszimpatikus. Látszik hogy a helyére rakták be mert ugyanolyan karakter. De sokkal idegesítõbb. Amit eddig láttam a 3. évadból annyit mondhatók, szerintem tetszeni fog nektek, még több meghökkentõ rész.
7/10
offtopic
robicsek2 2012 dec. 04. - 22:14:56 7/10 Előzmény teardrops
(108/211)
Akkor neked igazi meglepetés lesz a 3. évad :) én nem bírtam ki és elkezdtem elejérõl és már a 3. évad 3. részénél tartók. De megnézem most szinkronosan is.
sarahangel 2012 dec. 02. - 10:33:25
(107/211)
*** SPOILER S2 ***

Na, akkor mégiscsak le kellene tölteni az elsõ évadot... majd rászánom magam. Köszi az infó(ka)t! ;)

Az viszont érdekes, hogy Alisha ugye elõször a jövõbeli Simonhoz kezdett vonzódni, és így nem derül ki számunkra, hogy ha Simon nem tér vissza a jövõbõl, akkor mégis hogyan jöttek volna össze. Ez a visszatérés ugyanis befolyásolta valamennyire a jelent.
9/10
murdanom 2012 dec. 01. - 20:13:53 9/10 Előzmény sarahangel
(106/211)
SPOILER(se.2.)
Továbbra is nagyon ajánlom az 1.évadot, ugyanis a 3.évadban lesznek dolgok amiket nélküle nem nagyon lehet érteni.Ja és Simon elmondta, h Alisha szerelme fogja megváltoztatni.Nem azért h spoilerezzek, csak h ne számíts semmi egyébre, mert ilyen dolgokban $z@R érzés csalódni.Az, h Alisha közeledik felé, egy lassú, már a 2.évad végén megkezdõdõ folyamatot indít el benne.
SPOILERVÉGE
sarahangel 2012 nov. 29. - 20:34:42 Előzmény teardrops
(105/211)
*** SPOILER S2x07 ***

Na igen, azon csodálkoztam is, mikor itt a 2. évadban szóba került, hogy megöltek több felügyelõ tisztet is. :O De mivel nem láttam a korábbi részeket, így "ítélkezni" sem akartam felettük.

Igen, Nathan elég érdekes karakter. A szokásos módján 2 perc ismeretség után rámászott a csajra, aztán eladta az erejét és a pénzt mind neki meg a babának adta. Még ennél is jobban tetszett, mikor a maradék 1 font 70 pennyjét odaadta a csajnak, az aranyos volt. :) (Aztán visszakért belõle 50 pennyt Kitkatre. :D) Meg még karácsonyi dalt is énekelt. :D

Az biztos, hogy nagyon fog hiányozni a sorozatból, mert a hülyeségeivel és olykor gusztustalan dolgaival együtt is a legnagyobb arc a sorozatban, talán mert maga a színész gyerek is jó, illetve jól adja elõ ezt a szerepet. Mindenesetre én is maradok a folytatásra. ;)

Na, én meg teljesen úgy értelmeztem, hogy mindenki más erõt fog kérni, de majd kiderül. ;) Alisha mondjuk már nem tudja a sajátját visszakérni, ahogy mondta, az Jézussal együtt meghalt. Nathan-nek talán még megvan az ereje, mivel 1 milliót kért érte, Jézus talán pont arra gyûjtögette azt a sok pénzt, ki tudja. ;) De ahogy elnéztem, volt bõven pénz abban a széfben. Mondjuk Nathan esetén annyira már nem is lesz jelentõsége annak, hogy milyen erõt kér, ha úgysem lesz benne a folytatásban. :S Curtis szintén nem tudja visszakérni a saját erejét, a többieknél meg meglátjuk. Amúgy van egy olyan érzésem, hogy Simon új erõként a tetõkrõl való ugrálást fogja kérni, vagy valami ilyesmi (mivel láttuk a jövõbeli alakját). Aranyos volt, ahogy felvette a maszkot és próbált gyakorolni. ;) Meg arra is kíváncsi vagyok, mitõl fog még megváltozni, hiszen a jövõbeli Simon nem csak ugrálásban volt jó, de sokkal magabiztosabb is volt.
sarahangel 2012 nov. 29. - 20:20:04 Előzmény üvegescsirkeszemek
(104/211)
Igen, azóta láttam az ajánlót, nagyon örülök neki. A Viasat6-nak jár a piros pont, fõleg, mivel azt a bizonyos nulladik epizódot webizódként írják, így talán nem is hivatalos rész. :)

Ha jól láttam, Kellynek sötétbarna lesz a haja, szerintem jobban állt Neki a szõkésbarna.
teardrops 2012 nov. 28. - 22:33:19
(103/211)
No igen, jófejek, ill. a maguk gyarló módján rendesek, de mégis...

*** 1. évad ***
meggyilkoltak pár embert. Igaz, nem direkt, ill. részben önvédelembõl, de mégiscsak...
De hát angolok, a humoruk is olyan, van akinek bejön, van akinek nem.:-)

***2x07***
Ebben az évadzáróban is voltak elég undzsi dolgok, de valahol mégis életszerû.:-)
Az pedig kifejezetten tetszett, hogy Nathan végre -a maga módján- de felelõsségteljesen és nem önzõen viselkedett a hirtelen barátnõje/családja iránt ("rám hasonlít" a gyerek:-D)

És igen, kíváncsi vagyok, hogy vajon a saját erejüket kérik-e vissza.:-) Sztem azt kellene, mással már furák is lennének.
teardrops 2012 nov. 28. - 22:26:50
(102/211)
Szuper, ezek szerint leadják a nulladik epizódot a 3. évadból!
Errõl beszéltünk itt már korábban, ill. olvastam is, hogy a Nathant játszó Robert Sheehan kiszállt a sorozatból, de kapott egy búcsú-párpercet, amit a 3. évad elõtt adtak le.:-)

Amúgy tényleg fura lesz nélküle, de azért elkezdem nézni a folytatást.;-)
9/10
üvegescsirkeszemek 2012 nov. 28. - 21:49:25 9/10
(101/211)
A port.hu szerint a 3. évad jön, sõt, elõtte lesz egy 15 perces valami.
9/10
üvegescsirkeszemek 2012 nov. 28. - 21:48:10 9/10
(100/211)
Köszönöm a válaszokat, látom a kérdés titeket is megosztott.
sarahangel 2012 nov. 28. - 20:55:33 Előzmény Ronesz
(99/211)
*** SPOILER S2X07 ***

Én azt hittem, hogy még egy babát fog szülni a csaj. Erre Nathan jön azzal, hogy ûrlényt szülsz. :D Én sem tudom, kinek a fejébõl pattanhat ki az ilyenfajta humor. ;)

-----

Remélem, a 3. évadot is leadják, mert a rész végén most nem volt elõzetes a következõ részbõl, mint eddig.
sarahangel 2012 nov. 28. - 20:51:10 Előzmény üvegescsirkeszemek
(98/211)
*** SPOILER s2x07 ***

Igen, én csodálkoztam is, mikor kiderült, hogy Jézus nem halhatatlan, olyan sok képességet megvett magának. Szerintem is hülyeség volt eldobni az erõket, bár Alishát pl. megértettem, hogy szabadulni akart tõle. Megjegyzem, számomra most derült csak ki, hogy mi Alisha képessége (és az elõzõ részben, hogy mi Simon képessége), mivel az elsõ évadot nem láttam. Visszatérve az erõk eldobásához, Simon is megmondta, hogy okkal kapták ezeket. Így már nem ugyanaz szerintem, hogy mindenki azt a képességet veszi meg, amelyiket akarja. Viszont ezek szerint a 3. évadtól mindenkinek új képessége lesz, ez váratlan fordulat volt számomra. Azt sejtettem, hogy rögtön bajba fognak kerülni az erõk eldobása után, és ez fõleg Nathantõl és Curtistõl volt felelõtlenség. Mivel utóbbi most nem tudta visszaforgatni az erõt. Nathan meg majdnem elfelejtette, hogy már nem halhatatlan. :D

Ez jó kérdés, hogy Simon honnan tudja, hogy õ a maszkos, igazad van. Belemagyarázhatjuk, hogy Alisha elmondta, csak nekünk nem mutatták, de szerintem ezt fontos lett volna mutatni, így azt gyanítom, hogy ez készítõi baki.
sarahangel 2012 nov. 28. - 20:43:02 Előzmény teardrops
(97/211)
Azért is voltam erre kíváncsi, mert nekem egyik karakter sem tûnik rossz embernek. ;)

Nem bánnám, ha megismételnék az elsõ évadot, úgy hamarabb látnám, mintha rászánnám magam a letöltésre. ;)
sarahangel 2012 nov. 28. - 20:40:39 Előzmény teardrops
(96/211)
Ha ezt védjegyként írják, akkor valószínû a göndör lehet az igazi (szerencsére). ;)) Én mondjuk még a szemöldökét is odaírnám védjegyként a göndör haj mellé. :D
9/10
murdanom 2012 nov. 28. - 16:52:17 9/10
(95/211)
Igen, ez a Simonos dolog tényleg fura, bár én annyival letudtam, h szerintem késõbb Alisha elmondta neki, csak azt nem mutatták meg a nézõknek.És sajnos ezen kívül is lesznek még megmagyarázatlan dolgok:/
9/10
üvegescsirkeszemek 2012 nov. 28. - 00:20:13 9/10
(94/211)
SPOILER (is).
Nagyon tetszik a sorozat, de egyre több kérdés merül fel bennem. Most ment a II/7. Hát elég nagy bajban lettek volna, ha Jézus megkapta volna már a halhatatlanságot is, nem igaz? Kíváncsi leszek, mi lesz az erõkkel. Nagy hülyeség volt eldobni. Simon amúgy honnan tudja, hogy õ volt a maszkos? Az elõzõ részben kiderült számára, de utána vissza lett forgatva az idõ. Akkor tehát nem tudhatna róla, nem?
teardrops 2012 nov. 27. - 10:01:15
(93/211)
Alapbanda
:-)
teardrops 2012 nov. 26. - 22:06:57 Előzmény sarahangel
(92/211)
Már leírták elõttem a "bûnöket", és szerintem érdemes megnézni pl. a Curtis-epizódot, nekem nagyon bejött (talán a 3. vagy 4. rész az elsõ évadban), ott olyan jól kanyarították a lehetõségeket, Curtis hozzáállását a dolgokhoz... aztán persze sajna Curtis "lemaradt".:-)




(az elõbb lemaradt, hogy ... hali!!!:-D