sarahangel 2012 nov. 03. - 11:55:06 Előzmény rockqueen
(71/211)
Én is így gondoltam elõször, de végülis Robert sem rossz. Mondjuk annyira egyik színészt sem ismerem, Adrian-t is csak egy vagy két filmben láttam. Nathan-t viszont, mint karaktert, kezdem bírni (annak ellenére, hogy ez a fajta stílus másnál alapból idegesítene). Szerintem õ a legjobb (utána Kelly). :)
sarahangel 2012 nov. 03. - 11:52:31 Előzmény mincha
(70/211)
Egyetértek! Dögei Éva hangja nagyon illik Kellyhez, bírom, ahogy beszél. ;)
10/10
rockqueen 2012 nov. 01. - 23:12:42 10/10 Előzmény sarahangel
(69/211)
Tényleg van bennük hasonlóság, de szerintem Adrian sokkal jobb pasi, mint Robert.
10/10
mincha 2012 okt. 31. - 03:07:57 10/10
(68/211)
Hatalmas film! Érdekes is és könnyesre nevetem magam, leginkább Nathan-ös és Kelly-s jeleneteken! Epic! Kelly szinkronja nagyon feldobja!
sarahangel 2012 okt. 30. - 20:53:49 Előzmény teardrops
(67/211)
Errõl a gyerekrõl nekem elsõre (meg másodjára is) a képen látható Adrian Grenier jutott eszembe. Sötét, göndör haj, zöld (?) szemek, vastag szemöldök. Ennyi hasonlóság biztosan van. :D
10/10
offtopic
_Freddy_ 2012 okt. 29. - 19:02:18 10/10
(66/211)
látta már valaki a 4. évad elsõ részét? állítólag nem lett rossz, sajnos még nincs magyar felirat...
teardrops 2012 okt. 25. - 22:01:18 Előzmény Andy3
(65/211)
Hááát, ha ilyen lesz az évad többi része is, mint amilyen ez a 2. volt, akkor nem bánom!:-)
Tetszett ez az epizód, tök jól kitalálták a sztorit, jól fûzték a szálakat, jó ötlet volt

***SPOILER***
a visszájára forduló képesség. Simon meg annyira jófej volt, hogy amikor rájött, mi a dörgés, egybõl figyelmeztette Nathant, hogy vigyázzon, nehogy meghaljon.
***SPOILER vége***


...amúgy pedig nem tértem ki, csak kíváncsi voltam a válaszodra, merthogy igazad van: tényleg Kelly a szimpatikusabb.:-)
Mondjuk nekem nõi szemmel nem a dögösség a szempont, de pl. Alishában nem tetszik a flegmasága, meg az hogy mindent a vonzerejével akar elérni, pedig sztem jobb/több õ annál. Kellyben bírom az egyszerûségét és nyíltságát, nem sokat lacafacázik a dolgokon, de alapból nagyon figyelmes és nagy szíve van. Ez persze igazából mindegyikükre igaz,
***SPOILER***
Curtis is állandóan visszament az idõben, hogy lehetõleg mindenkinek jó legyen, Simon -az elõzõ példán túl- jógyerek, bár -mint korábban írtam- elég beteges és lassan kezd kifejezetten zavarni, hogy annyira mulya;-), Nathan meg hát... Nathan, de a sok hiperbaromsága mellett már szintén bizonyított.:-)
***SPOILER vége***

Ajjaj, kezdek belemerülni.:-D
Andy3 2012 okt. 24. - 16:22:26 Előzmény teardrops
(64/211)
Igazából ez már 7 részes xD Szóval haladás :P

Egyébként pedig ügyesen kitértél a válasz elõl :D
Hogy miért pont Kelly-t? Nem tudom, inkább csak megérzés... na meg úgy vettem észre, a nõk inkább õt szokták kedvelni, mint a nem kissé ribis Alishát (azért ebben a második évadban másabb megvilágításba kerül a karaktere, amit nem is bánok!)
Mondjuk én magam sem azért szeretem fõleg, mert egy alapból jó csaj - persze nem utolsó szempont :) -, hanem mert szerintem végig érdekesebb "löketet" kapott a készítõktõl, mint Kelly illetve míg a másik lány már az elején megmutatta, mikre számíthatunk tõle, addig Alishát zárkózottabbnak, ezáltal megfejtésre váró karakternek láttatták (vagyis én így láttam^^)
Ezért leszek kíváncsi a véleményedre, hogy Neked melyikük lopta be magát inkább a szívedbe? A slussz pont az lenne, ha egyik sem xD
teardrops 2012 okt. 23. - 14:06:01 Előzmény Andy3
(63/211)
Miért Kelly-re tippelsz?:-)

Huh, már most az évadzárót említed, pedig csak a 2. résznél járunk... bár, ha ez is 6 részes, akkor jobban elviselem a kíváncsiságomat.:-D
Andy3 2012 okt. 22. - 16:58:11
(62/211)
Így van... kivéve a számomra legérdektelenebb karaktert :( Azért a 4. évad nyitányát bepróbálom, hátha :P
Andy3 2012 okt. 22. - 16:56:39
(61/211)
(köszi, viszont neked is^^)

SPOILER!

Hát akkor bátran merem leírni: arra! Sajnos a színész tovább akart lépni, a készítõk pedig egy kilenc perces kis sztorival vettek tõle búcsút a második és harmadik évad között, ahogy nagyon helyesen írtad, amolyan "nulladik" epizód volt (Vegas, Baby! címmel). Sajnos aki a helyét hívatott betölteni - Rudy-nak hívják amúgy, ez talán nem akkor spoiler :P - végül is jó volt, bár megosztja a nézõket, az biztos! De Nathan-t nem tudta pótolni, mert õt nem lehet és pont :S

SPOILER VÉGE!

Na örülök neki, nálam is kedvenc (volt) :D Amúgy csajok közül ki a szimpibb: Kelly vagy Alisha? Tippre elõbbit mondanám... nekem az utóbbi, de mindkettõt nagyon szeretem^^ Amúgy az évadzárónál kíváncsi leszek a véleményedre, mert érdekes dolgok történnek majd benne xD
agarik 2012 okt. 22. - 12:22:52
(60/211)
A 3. évad végére gyakorlatilag senki nem marad az eredeti szereplõgárdából.

És ez a 4. évad egyik promóplakátja (arcok feket X-el kitakarva).
teardrops 2012 okt. 22. - 11:16:59
(59/211)
(semmi gond, jó pihenést!:-))

***SPOILER***
Nathan kiszállására gondolsz? Ebbe az infóba ugyanis belefutottam.:-S Azt ugyan nem tudom, hogy' írják ki (és megpróbálok kikerülni minden erre vonatkozó infót, mert addig még majd tuti nézem), de azt már most tudom, ha nem adják le itt a 3. évad nulladik epizódját, ami az õ búcsúja (legalábbis ezt olvastam), akkor durci leszek... és felhajtom majd valahol.:-)
Natessék! Egész megkedveltem a srácot.:-D
Andy3 2012 okt. 22. - 00:54:30
(58/211)
(bocsi, mostanság elég rohangálós heteim voltak, de most a hosszú hétvégével és jövõ héten lévõ õszi szünettel jobban rá fogok érni ;D)

Na örülök neki, ha tetszett! Hát igen, az elsõ két évad nagyon más úgy a hangulatában - szerintem legalábbis - a harmadiktól, úgyhogy élvezd ki a még hátralévõ részeket xD Persze a 3. se lett rossz (igaz, sokan szidják, de szerintem nézhetõ és volt benne pár tényleg jó rész!), csak igazából egy konkrét dolog miatt - most nem spoilerezek :P - változott az alapfelállás, úgy pedig már nem lesz az igazi. Mindenesetre majd nagyon kíváncsi leszek a véleményedre, én pedig várom a 4. évadot, ami két hét múlva kezdõdik odakinn :D
teardrops 2012 okt. 21. - 22:21:56 Előzmény Andy3
(57/211)
(jól eltûntél...:-))

Tetszett a 2. évadnyitó. Jól megoldották a nagy kérdést. Végülis tipikus "misfits"-es lett. Olyan nagyon "nathan"-ös.
:-)
10/10
rockqueen 2012 okt. 18. - 14:18:29 10/10
(56/211)
Nekem nagyon tetszett a 2. évad 1. része, mert izgalmas volt, pörgõs és vicces.
agarik 2012 okt. 11. - 22:56:21
(55/211)
Úgy értettem, hogy fizikai sérülésbe nem halhat bele. Csak öregségbe.
teardrops 2012 okt. 11. - 22:41:47 Előzmény agarik
(54/211)
Ó, hát remélem a 2. évad jön, és akkor jól megnézem az elsõ részt mindenképp.:-)

***SPOILER***
Ha nem jelent öregedést is, akkor viszont elég kellemetlen lesz szegény Nathannek... 9000 évesen már úgy néz majd ki, mint Yoda? :-D

Jajaja, a gondolatolvasás néha kifejezetten jól jönne... de aztán van, amirõl meg jobb, ha nem tudunk.;-)
zOli897 2012 okt. 10. - 16:59:39
(53/211)
*spoiler*

Azért kapta ezt a képességet, mert õ küzd a mindennapi túlélésért. Se otthon, se kaja.
agarik 2012 okt. 10. - 13:05:44
(52/211)
Nem tudom milyen évadot, de jöv. hétre a V6-on ki van írva, és a port az elsõ 3 évadot jegyzi, azaz valszeg az mind meg van véve.

A halhatatlanság nem jelent feltétlen egyúttal nem öregedést... Én mindenesetre Kelly képességét szeretném. Meg Kellyt.