Téma: Knock Knock

10/10
Meridiana 2017 ápr. 29. - 12:58:56 10/10
(44/104)
Nem tudom mibõl gondolod hogy nõ vagyok, csak mert az van az adatlapomon? Látod, ennyire egyszerû téged is átverni, kapsz egy infót, el is hiszed. :D
Vagy az vagyok, vagy nem, de a véleményem szempontjából ez irreleváns.
Egyébként meg nagyon meglepõdnél, ha egyszer légy lehetnél a falon egy csak férfiak között zajló beszélgetés helyszínén. Elszállna minden illúziód.
1/10
Rjudex 2017 ápr. 29. - 12:03:29 1/10
(43/104)
Valószínû koncepció volt hogy elkészítsék minden idõk egyik legszarabb filmjét,ez sikerült is.Véletlenül nem lehet csinálni ilyen nézhetetlen fost.Olyan 0.8-ra értékelem
10/10
Meridiana 2017 ápr. 29. - 08:27:43 10/10
(42/104)
Szerintem meg vegyél egy hideg zuhanyt, nem kell így kiakadni.
10/10
Meridiana 2017 ápr. 29. - 00:05:02 10/10
(41/104)
Szerintem 10-bõl 9 férfi nem ellenkezne, a 10. meg vagy meleg, vagy impotens.
10/10
ARCHDEVIL 2017 ápr. 28. - 23:17:27 10/10 Előzmény CrazySpice
(40/104)
Abszolút egyetértek Veled, jól megfogalmaztad a gondolataimat. Akkor kapcsoltam most a Film+-ra, amikor a film címe látható volt. Láttam Keanu játszik benne és horror, rácuppantam, de azt én is láttam 20 perc után, hogy ez max pszichothriller lesz. Szerintem is jól játszottak a színészek, tényleg egy érzelmi hullámvasút volt az egész.
[SPOILER] Gyerekek, ilyeneken nem kell agyalni, hogy rendõrség meg DNS meg minden, a "mondanivalóját" le lehet szûrni. Egy könnyed péntek esti filmnek pont megtette, persze aki moziba ment és nem tetszett neki, annak részvétem.
Sokan osztják az észt hûségrõl meg minden, de amikor a TI fürdõszobátokban nyúlkálna 2 ilyen maca a nadrágotokban, vajon AKKOR is ellen tudnátok állni?[SPOILER]
Szép kis manipulációk vannak benne, elég beteg film, felkavaró volt kissé számomra, de tetszett.
7/10
m3246 2016 okt. 30. - 07:43:42 7/10
(39/104)
Atyaég! Mindig is tudtam, hogy Eli Roth egy beteg állat :) Úgy érzem Õ akar lenni az új Tarantino ha az öreg visszavonul... csak kicsit más stílusban. Magam se tudom, pontosan mi hiányzik a filmbõl de valami igen :) Ennek a sztorinak a bekövetkezte kb a lottó 5ös x10... nos pont ezért mûködik... manapság már minden egy kaptafára készül, de ez tényleg jó :) Engem speckó zavar, hogy nem csempésztek a sztoriba kicsit több csavart. Igazából már ott megkedveltem a filmet ahogy bemutatja a mindenki által "elvárt" tökéletes élet/családapa modellt... engem ez sokkal jobban zavart, mint a film hátralévõ része :) Az nem lehet kérdés, hogy a két csajt nagyon jól választották ki... Nem is értem Eli miért ilyen keveset mutatott a fürdõs jelenetbõl :) Kár hogy kicsit gagyi, mert különben idõvel lehetne cult-film (ebbõl a szempontból semmivel sem több vagy kevesebb mint a Halálbiztos, mégis az egy sokkal-sokkal jobban kidolgozott karakterfilm, mellesleg én nagyon szeretem)... az tuti, hogy hozzám bármikor bekopog-bekopog-hatnának a lányok :) 7/10
_nyugiss_ 2016 okt. 22. - 12:25:20
(38/104)
reeves nagyon ki lehetett bukva, amikor ezt a szerepet elvállalta :(
real_madrid 2016 júl. 15. - 02:16:49
(37/104)
jó a film! egy kicsit a Cukorfalatra emlékeztet.
E-gon 2016 ápr. 16. - 07:43:41
(36/104)
Sokakkal egyetértve ez a film valóban nem horror kategória (megtévesztõ ez a besorolás), de a thriller-be sem tenném. Ahhoz nem elég csavaros, nincsenek benne meglepõ dolgok. Nem felizgatja az elmét, hanem felidegesíti.:)
Inkább dráma, társadalmi dráma? Talán ez is volt a cél,hogy ezzel a besorolással is megossza a nézõket?

Olyan gondolatokat ébresztett bennem, hogy ilyenek az elhanyagolt gyermekek, vagy azok, akiket nem neveltek, vagy épp rossz környezetben nõttek fel, akiket kínoztak.
Aztán az, hogy ez az amerikai kultúra, vagy társadalmi jelenség, a gyermekkori (fiatalkori) bûnözés is átjön az európai társadalmakba.
Ha belegondoltok, ez már itt is van.
Szóval, nekem arra hívta fel a figyelmem, hogy oda kell figyelnünk a gyermekeinkre, hogy ne váljanak ilyen gátlástalan szörnyekké, mint a filmbeli lányok.

A filmet befejezetlennek éreztem. Vagy lehetett volna benne még olyan csavar, hogy a feleség béreli fel a lányokat, hogy a végén megöljék a férjet.
Vagy olyan, hogy a jelenlegi családi idill, egy korábban elkövetett bûntényre épül, és ezt megbosszulni jönnek a lányok. Nem volt a filmben elég sok fordulat vagy mellékszál.
1/10
metzj 2016 márc. 29. - 22:28:15 1/10
(35/104)
Régen láttam már ilyen erkölcsi mocskot ami híven tükrözi azon társadalom szintjét melyben készült rámutatva az igényre ami megszületését eredményezte. 1 pont
1/10
Csillagpor28 2016 márc. 08. - 21:35:02 1/10
(34/104)
Ez a film az egyik legrosszabb, amit az utóbbi években láttam. Végig azt éreztem, hogy csinálj már valamit haver! Borzasztóan felidegelõ, beteg szar, legszívesebben ki is kapcsoltam volna már 30 percnél, de azért érdekelt mi lesz ennek a szarhalmaznak a tetején. A csávó egy béna balfasz, vicc ez egész, nézhetetlen. Nem ajánlom senkinek. Ja és még valami: ez a film mitõl horror??
10/10
CrazySpice 2016 febr. 21. - 02:40:00 10/10
(33/104)
Nagyon szórakoztatott! Fel-le változtak az érzéseim a fõszereplõk iránt, ez nagyon tetszett.
Díjazom, hogy aktuális dolgok (közösségi oldalak, mai fiatalság tükörképe) is megjelennek a filmben, teljesen mai.
A valódi filmrajongóknak és a valóban rengeteg hasonló filmet látott szemeknek ez-az kiszámítható lehet, de sablonos és unalmas az nem. Remek film, bárki bármit is mondjon. Érdemes végignézni.
(Oh, és a DVD borítója nagyon megfogott, azonnal látni akartam!)
5/10
beo71 2016 febr. 18. - 14:50:25 5/10
(32/104)
Az alapötlet szerintem jó, jó kis thrillert lehetett volna ide rittyenteni, de nem sikerült. Az egész film alatt olyan érzésem volt h nem elég bátor, csak karcolgatja a témát és tutira akar menni, a vége be is bizonyítja a bátorság hiányát.
5/10.
Mondanám h nézhetõ és legalább az ember fantáziája kiegészítheti a sztorit, de

SPOILER



...amikor a mátrix csávó átesik egy üres kólás dobozon és a kés is kirepül a kezébõl, az annyira gagyi h esküszöm a csajoknak drukkoltam és a rendezõt ásnám le jó mélyre.

SPOILER vége


Nem bírom mikor fullba nyomják a kretént!
9/10
tibericus1 2016 febr. 14. - 13:21:15 9/10
(31/104)
Elõször egyedül, majd késõbb társaságban is megnéztem. Nemcsak nekem tetszett, nyílván nem Oscar-díj várományos (bár azok között is vannak ennél rosszabb és nézhetetlen filmek), de eléggé formabontó volt abban, hogy nagyon nem happy a vége...:-)Egyébként lehet, hogy az is befolyásolt, hogy Reeves az egyik kedvencem. Amúgy a kis-nagy csajok nem játszottak rosszul, kb. ilyenek a mai tinik nagyrésze....
Ja és töröltem magamat a facerõl...:-)
4/10
idõjós1010 2016 febr. 12. - 03:49:47 4/10 Előzmény Kiccsi_7
(30/104)
Ez így van. Bár nyilván az igazság érezte, sokunknak most csorbát szenvedett :-)
4/10
idõjós1010 2016 febr. 12. - 03:46:19 4/10
(29/104)
Úgy ültem le elé, hogy még a mûfaját sem néztem meg, így fogalmam sem volt róla mire számítsak, de ha elõre tudom hogy két csaj idétlenkedése következik majd bõ 60 percben, el sem indítom a filmet. Ugyanis ez a film, egy picit sem volt több ennél. Bár hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem volt benne összesen 20 perc, amikor tényleg érdekelt a cselekmény. Éppen ezért.: 10/4
SPOILER
Gondolom sokan hiszik azt, amit valószínûleg az író is meg akart etetni velünk, hogy hû, de durva, ez akár még meg is történhet, és tényleg totál büntetlenül megúszhatja a két csaj, míg a valódi sértett nyakig ül majd a szószban. Sõt, abban is biztos vagyok, hogy vannak akik úgy gondolják, ez a két csaj kimondott valami nagy igazságot. Pedig nem ! Sem megúszni nem tudnák, sem igazuk nem volna. Elõszöris lefilmezte magát a két hü.ly.e picsa. Másodszor végig tapenolták az egész lakást, köztük a nyakig véres villával. Harmadszor pedig a rendõrség nem hülye. Ha õk tényleg csináltak már hasonlót, méghozzá sokat, össze lesznek vetve az ujjlenyomatok más helyszínekrõl származókkal, és a két csaj megy a dutyiba. A pasas meg nem vallja be, csak azt az egy közösülést, amire kényszerítve lett, és ami a videón is látszik. Minden mást szépen el lehet mondani a rendõrségnek tövirõl hegyire. Az igazát, a már többi megtörtént eset fogja bizonyítani. No meg esetleg a csajok újlenyomatával teli pisztoly. Továbbá az a tény, mely szerint igencsak ki kellett volna fordulnia önmagából, ha mindazt ami a lakással történt, no meg õvele, saját maga csinálta volna. Saját vállába nyilván nem szúr villát senki pl . hogy egyebet ne említsek. Bár ezen konkrét esetben volt egyszer egy rendõrséghez befutott hívás. Egy segélyhívás. Továbbá egy taxi rendelés. Mindhárom visszanyomozható, és egyik sem illik bele egy gyilkossággal, szexorgiával, és szétbulizott éjszaka képébe.
SPOILER VÉGE
Íj mód bizonyítást nyert, úgy érzem, hogy még csak ötletnek sem jó a film.
Gergely Juhász 2016 febr. 07. - 01:46:37
(28/104)
Szerintem Keanunak a játéka nem jön át sokkal jobb színész ennél! A csajok ehhez a betegséghez amit a filmben kellene elõadni amatõrök, és azzal próbálkoztak hogy jó csajok, na ez itt most nem segít! A sztori nem rossz, de nem átütõ!
A 4,8-as pontozás bõven elég erre a filmre! 10/10??? Isten õrizz erre a filmre! Sokkal jobb pszicho-thrillerek vannak!
10/10
RockerMartin 2016 febr. 02. - 12:00:45 10/10
(27/104)
Rettenetesen alul van pontozva ez a film! Nekem kifejezetten tetszett, jó kis pszichothriller. 10/10
1/10
nikato 2016 jan. 30. - 12:13:40 1/10
(26/104)
Nehéz rá szavakat találni, borzalmas ez a film!
zozoka79 2016 jan. 26. - 18:15:38
(25/104)
Nekem tetszett kimondottan,végre nem egy tucatfilm,és nem happyenndel végzõdik.jók a csajok...viszont erre a horror kifejezés erõs túlzás.ez egy thriller.