Téma: Knock Knock

1/10
negritos 2016 jan. 25. - 22:28:53 1/10
(24/104)
Szeretek filmeket nézni......de ez egy rémálom. Érthetetlen, abnormális, semmit nem közöl, nem szórakoztat, nem izgalmas, nem félelmetes. A legrémisztõbb, amikor a lányok zabálják az amerikai palacsintát, akkor egy kicsit megijedtem. Nem láttam ennél rosszabb filmet. Keanu Reevesjó jó úton halad Nicolas Cage hanyatló karrierje felé.
Kiccsi_7 2016 jan. 25. - 10:51:24
(23/104)
Nem igazán értem azokat akik folytatást várnának, mint "megtorlás". Mit? :D Meg tönkretették? Miért?

SPOILERT tartalmaz!
Vegyük sorban. Volt 2-3 borzalmas estéje. Aláírom. De hosszútávon nem tették tönkre.
A lányok voltak olyan kedvesek és megosztottak egy videót, amin egyértelmûen látszik hogy meg van kötözve. Ezek után már semmi oka bevallani, hogy valaha is önként közösült volna bármelyik lánnyal, így jöhet a segítettem rajtuk de õk vertek és megkötöztek és terrorban tartottak mese.
Segít ebben a sérülése amikor leütötték, a kötözésnyomok, a szúrt seb, a feldúlt ház.
Ja és ne felejtsük el, hogy összekötözve eltemették. :D Az idegenkezûség egyértelmû.
Ezek után nem kell vallania semmit, csak elindult a terror, még a haverját is megölték, hiába az SMS amit a telefonjáról írtak, ki kenné rá?

Nem igazán értettem mit akartak kihozni a végével, hiszen hülye lenne magára vállalnia és ezer bizonyítéka van hogy kínozták és bántották.
Õ egy áldozat, és a lányok annyit értek el vele, hogy keresni fogják õket.
meridian74 2016 jan. 24. - 00:04:02
(22/104)
Amúgy aki erre 1-nél több pontot adott, annak semmi nem bassza fel az agyát? Pl a végén a mi lett a jóbarátjával(?) aki becsomagolva a kocsiba lett téve? Meg úgy egyáltalán, mi akart ez a film lenni?

A korábbi filmekben pl kijöttek a zsaruk is, és õk is szívtakl egy sort... itt ez kurvára hiányzott, aliog volt bonyolítva, ami volt az csírájában halt el. Lásd masszõrnõ... aztán a jóbarátja... többre meg nem is tellett a forgatókönyv írójától...
János Ábrahám 2016 jan. 23. - 23:58:45
(21/104)
Minden perc amit erre áldoztok kidobott idõ az életetekbõl! Borzalmasan idegesítõ, bugyuta történet. Egyszerûen szörnyû. Keanu, Keanu hova süllyedtél???
meridian74 2016 jan. 23. - 23:58:40 Előzmény ammok001
(20/104)
"Csak begurultam tõle,miközben néztem."

Pont ugyanígy voltam vele én is! Hogy adhatta ilyen selejthez a nevét?
meridian74 2016 jan. 23. - 23:56:28
(19/104)
Ja, mégvalami. Életemben nem láttam még ilyen gyenge filmet... pedig nagyon sok filmet láttam már. Sakított példa: ha pl a Pirx kapitány technológiai kivitelezését hasonlítjuk ezen film értelmével, és minõségével, a Pirx kapitány ehhez képest "ûrtechmológia"(high-tech)!!

Egyszerûen semmi nem tudja ezt megközelíteni... pedig megnéztem pl a "Poultrygeist: night of the chicken dead" címû filmet. Mondjuk az direkt ilyen, de ha valamelyiket a kettõ közül 100x egymás után kellene megnézni a Poultrygeistet választanám, mert azon kínomban lehet nevetni is. Na, meg az legalább minõségi "tromaville" darab.
meridian74 2016 jan. 23. - 23:50:48
(18/104)
ez egy borzalmasan rossz és teljesen értelem nélküli rossz film volt!!! NULLA pont!
Egyszerûen szavak nincsenek rá milyen rosszul volt kivitelezve egy korábbi film ezen remakje...

Egyszerûen hogy mehetett ez ki a mozikba? Egyáltlán miért forgatták le a förgakönyv alapján, mert már az is ultra f*s volt??!

És egyáltalán ezt a neves színész miért vállalta el? Ennyire szarul megy már neki, vagy mi a fenéért?
2/10
Fagutalis 2016 jan. 22. - 21:45:04 2/10
(17/104)
Egyszerûen rossz film.
Igaza van aki azt írta, hogy a természetes igazságérzet miatt, de tény, szerintem semmi értelme a filmnek.
Nem tudjuk miért pont azt a férfit választották ki, hogy teljesen értelmetlenül tönkretegyék.
Olyan érzésem volt a film közben mint amikor összetört padot látok egy parkban. Teljesen értelmetlen rombolás.
Mit akar mondani a film? Nekem nem derült ki egyáltalán.
Senhora 2016 jan. 20. - 08:23:26
(16/104)
Többször paródia érzetem volt.
Az eleje még jobb volt, de egy idõ után az egész kezdett idegesítõvé válni.
Nem is tudom, hogy a tehetetlen fõhõs vagy a sipákoló lányok voltak a rosszabbak.
Nem látok többet bele ebbe a sztoriba, mint ami.
Közepes alkotás.
k11zoltan 2016 jan. 17. - 22:10:40
(15/104)
Ez a Funny Games gyér feldolgozása.
A hülye fõkarakter 100-szor megmenekülhetett volna, ha nem barom.
9/10
Bozótharcos 2016 jan. 17. - 19:51:07 9/10
(14/104)
Az hogy ez egy bugyuta film lett volna messze nem fedi a valóságot, sokkal inkább nyomasztó. Van egy története a filmnek, amit lehet szeretni vagy sem, de az elvitathatatlan hogy a színészek professzionálisak. Azt gondolom sokaknak azért nem tetszett mert az embereknek van igazságérzetük és ettõl a filmtõl ezt nem kapták meg. Lehetne erre felfúzni egy folytatást ahol a lányok lesznek az áldozatok, de nem feltétlenül szükséges. Nem kell messzire menni Magyarországon is volt már olyan eset, ahol a taxist két csaj megölte szexuális szolgáltatást ígérve. Beteg emberek mindenhol vannak, ez a történet erre mutatott rá. Lehet mindkét félre mutogatni hogy a férfinak nem kellett volna belemennie, de lássuk be a csajok kémkedtek utána, elõre el volt tervezve, szándékosan tönkre akarták tenni. Hány ilyen történet van a valóságban is, nehogy már valaki boldogabb legyen mint én, inkább tegyük tönkre a házasságát. Ez egy durva világ, ez meg egy durva film, de megéri megnézni.9/10
8/10
King Diamond 2016 jan. 16. - 18:05:37 8/10
(13/104)
SPOILERT IS TARTALMAZ!!!
Így van, ez a film nem horror, inkább thriller, hiába jelzi az IMDb is elsõként horrorként. Érdekes a címe, ami a filmben is elhangzik (tán többször is) és remekül beleillik a koncepcióba. És magyarul is tükörfordítás lett, Kopp kopp hangzik el a filmben. Nekem inkább tetszett, mint nem, viszont eléggé idegesítõ a téma bemutatása, talán azért, mert jól bemutatják és jól eljátsszák a színészek. Maga az alapszituáció is kemény, az ilyen beteg, pszichopata hülye kurvákat nem bíróság elé kell citálni, mert ott elmebetegségre hivatkozva elmegyógyintézetbe zárják csak, hanem ott helyben kell õket kivégezni (vagy legalábbis móresre tanítani), balesetnek tûnve (persze, ha van rá lehetõség). Nyilván lehet itt jönni most, hogy száz nõs férfiból, aki boldog családi életet él, mennyi ment volna bele a játszadozásba a két csajjal az adott körülmények között. De lehet, hogy a visszautasítás is hasonló dolgokat hozott volna ki az ilyen elmebetegekbõl. Akkor is meg akarták volna büntetni, mert nemet mondott. A fickó tehetett volna többet is a saját védelmében, eléggé balfasz volt, ezt is hozzá kell tenni. A három fõszereplõ nagyon jó volt, ami közrejátszott az egész visszataszítóságában. Keanu Reeves jól hozta a balfasz, szeretõ családapát, aki például lepofozhatta volna az egyik csajt, amikor az ágyról leütötte magáról, ott tovább lehetett volna ütni, amíg eszméletét nem veszti. A kés csaj pedig szintén remekül hozták a karaktereket, mindketten eszméletlenül dögösek, gyönyörûek voltak (nekem a szõke jobban bejött), nem könnyû ellenállni ilyen csajoknak (a fene gondolná, hogy lehetnek akár ilyen elmebeteg pszichopaták is, mint itt a filmben). Az egész film alatt éreztem egy kellõ feszültséget, végig azt vártam, hogy mikor szopják már be/buknak már le a csajok és segít valaki a fickón. ***spoiler***Egyszer történt egy ilyen ugye a filmben de akkor is a két csaj kerekedett felül. Így a végére sem vártam már azt, hogy a fickó fog ebbõl jól kijönni, viszont a befejezés alapján szívesen megnéznék egy folytatást, ahol Keanu megpróbálja megtalálni a két csajt és bosszút állni.***spoiler vege*** A zene remekül támogatta a film nyomasztó hangulatát (az elsõ harmadát leszámítva) és a magyar hangok is rendben voltak. László Zsolt hangja illik Keanu Reeveshez, õ is szokta a legtöbbször szinkronizálni.
Az elõttem szólónak annyit, hogy ez aztán baromira be lehetett harangozva, semmi se hallottam róla eddig. Pedig elég sokat járok moziba, olvasok filmes oldalakat is. Nem tudom, ment-e egyáltalán moziban? Nem hinném.
8/10
1/10
Richyee Szabó 2016 jan. 15. - 11:58:30 1/10
(12/104)
Hát ez egy 10/2... Semmiképp se horror ,igazából Psycho-thriller akar lenni de annak nagyon kevés.Amennyire bevolt harangozva annyira nem tud felmutatni semmit. :( Pedig akár jó is lehetett volna.De nem lett más csak másfél óra idegesítõ picsogás.Nem éri meg az idõt.Helyette ajánlom a Nurse 3D -t ,hasonló téma de jobb kivitelezés.
4/10
pihes 2016 jan. 14. - 15:39:59 4/10
(11/104)
Jó nagy butyuta film!
A végén, jelezni akarták a lényeget, ami korábban, szinte, elmosódik.
Robi Balog 2016 jan. 14. - 14:57:21
(10/104)
Hat igazavan fradika71 ez egy fos demeg anakse mondanam idegesito film volt!!!
1/10
fradika71 2016 jan. 14. - 14:40:59 1/10
(9/104)
Hát ez egy foos volt
10/10
Max_Payne 2016 jan. 14. - 14:12:02 10/10
(8/104)
Jó kis film, bármiféle spoilerezés nélkül nekem egy kicsit a Cukorfalatot juttatta eszembe. Szerintem egy hetest érdemelne, de mivel itt le van pontozva, ezért tõlem kap egy tízest.
2/10
martontoth92@gmail.com 2016 jan. 13. - 23:32:37 2/10 Előzmény ammok001
(7/104)
Dettó ugyan ez!Szinte dühítõ a story...!
8/10
DJBdk08 2016 jan. 08. - 09:56:57 8/10
(6/104)
Kezdjük az elején. Ez a film nem horror film! Thriller-nek mondanám, de semmiképp se horrornak. Nem ijeszt meg vagy hasonlók :D
Valamivel jobb amúgy, mint a legtöbb, mert tényleg elgondolkodtatja az embert.

SPOILER-T TARTALMAZHAT!!!
A film annak a tipikus példáját mutatja be, hogy vannak olyan dolgok amiket objektívan nézünk.
Egy családapa nem tehet ilyet ez evidens!! De ugyanakkor persze férfiként, nem érzem fair-nek azt, ahogyan "elbánnak" a férfival azon az estén. Persze lehetett volna karakánabb, határozottabb... De úgy gondolom, hogy 10/7 ember hasonlóan cselekedett volna abban az elcseszett szituációban.
2 kérdés jutott az eszembe:
-Mi hajtja, mi motiválja azokat a lányokat, akik jól szituált, családos középkorú férfiakat akarnak tönkretenni? Miért van erre szükség? Azért, mert talán úgy hozta a sors, hogy az õ apukájuk ilyen volt attól még nem az a megoldás, hogy szó szerint rámászunk az összes "apára".
-Tényleg nagyon kellene a filmnek egy folytatás, mert oké, hogy megvolt a csattanó a végén, de azért szerintem ebbe még volt...
SPOILER VÉGE!!

Szummázva én adok rá 10/8 pontot, mert a story hihetõ és valójában egy jól megcsinált film. Ajánlani azért nem ajánlom senkinek, mert nem lettem több, hogy láttam. :D
Man2 2016 jan. 07. - 17:44:09
(5/104)
Nagyon jó ez a film!