Téma: Knock Knock

6/10
pgsqueallove 2019 jan. 27. - 01:55:30 6/10 Előzmény olahmiki1959
(64/104)
uhh tökéletesen leírtad azt, amit én a film utáni indulatomban nem tudtam--110 százalékosan egyet értek Veled..Szerintem ez nem volt egy rossz film hisz végig fenntartotta a feszültséget, és rendesen beleéltem magam, viszont az utolsó 5 perccel mindent elrontott...igen, igen.
6/10
pgsqueallove 2019 jan. 27. - 01:43:41 6/10
(63/104)
Igazából tök véletlen láttam meg az előzetesét kora este, és a gyönyörű Ana de Armas volt benne, plusz láttam, hogy Reeves is benne van, gondoltam érdekes párosítás, plusz, hogy valami thriller lesz..hát gondoltam megnézem...Persze előtte csekkoltam IMDB-n és láttam a lesujtó pontszámot, de mondom esti nyugis filmnek megteszi, max látom Ana de armast..

Ide írd a spoileres tartalmat


És így, hogy most vége lett, mondhatom, hogy adok neki egy hatost, azért, mert tényleg végig feszültségben tartott, hisz ennél szarabb helyzetet tényleg nem tudnék elképzelni..ott a férj, aki egy ilyen slamasztikába került..szörnyűű..és itt még az sem volt, mint az összes ilyen gagyi thrillernél, hogy jaj hát tök életszerűtlen, mert már rég megszökhetett volna stb. valahogy itt tényleg elhittem, és végig feszültség volt, és undorodtam, és ideges voltam, és a két csaj full jól adta a pszichopatát, ami persze elég földöntúli volt, de mégis hiteles...viszont a vége????? Az mi???? Komolyan?? egy egész korrekt kis film kerekedhetett volna ebből, de mit akart a rendező? A végén mi volt az, mintha kb vmi vígjáték lenne, mikor a delete helyett a likeot nyomja meg a "facebookon" a videóra,? komolyan?? meg hazajön anyu és a gyerekek, és gyerek benyögi, hogy apának tényleg jo estéje volt, és vége? mint vmi másnaposok film? Komolyan? Konkrétan a vége nem lett kitalálva, ami a lényeglett volna, hogy most esetleg lett volna valami csavar, vagy megtorlás, vagy amúgy a rendező mit akart? Azt, hogy a fő szerepelő tényleg egy féreg, és most hú de megkapta? Mert nem úgy volt ábrázolva, tényleg el lett csábítva de kb a férfiak nagy része ellett volna, persze kibújhatott volna a csábításból ,de azért ezt nem érdemelte..vagy itt direkt az a lényeg, hogy a rossz nyert? egyszerűen érthetetlen..szétrombolták az anyuka összes féltett szobrát, a házat, megölték anyuka barátját és ennyi a vége, elballagnak? na szóval tudom ez most ilyen nagyon feldúlt vélemény, de most lett vége.. nem tudom ki mit gondol, én próbálom összeszedni a gondolataim. Tényleg csak azt nem értem, hogy itt most az apa lett volna beállítva rossznak, gonosznak, vagy mi???
3/10
sorozatneked.hu 2019 jan. 18. - 17:22:16 3/10
(62/104)
3/10

Köze nem volt a horrorhoz és sajnos nagyon idegesítő film volt. :(
10/10
HarleyQuinn 2018 aug. 13. - 03:02:14 10/10
(61/104)
*SPOILER*
Tény, hogy főhősünk mindent, de MINDENT rosszul csinàlt és elcseszett, de pont így történt volna egy átlagemberrel. Ő itt most nem John Wick vagy Constantine, hanem egy akaratgyenge, naiv, gyáva balhere. :D De az emberek többsége ilyen, hiába írja mindenki, hogy jaj bezzeg én így csináltam volna... egy fenét.
A pszichológiája teljesen érthető, csak figyelni kell.
A vége kicsit furcsa lett, inkább poénosra vették, én arra számítottam, hogy még szegényt le is csukják 40 évre meg hasonlók. :D Viszont a filmben végig tomboló feszültséget zseniálisan feloldotta a humoros lezárás.
Mindenesetre az alternatív befejezés sem rossz, csak nem illik a karakterhez. Aki ilyen gyáva, az nem lesz később zseniális bosszúálló.
10/10
HarleyQuinn 2018 aug. 13. - 02:35:18 10/10
(60/104)
*SPOILER* Amúgy meg hogyne lenne érthető. Elég annál a jelenetnél figyelni, mikor visszatérnek a házába és az ágyhoz kötözik. Világosan kiderül, miért csinálták ezt.
10/10
HarleyQuinn 2018 aug. 13. - 02:28:04 10/10
(59/104)
Ez nem horror? Akkor mi horror? :D A 40 liter gagyi művér, belezés, halhatatlan gonosz gyilkosok meg bénázó tinik, akik sorban meghalnak dugás közben?
Teljesen életszerű helyzet olyan elmebetegekkel, amilyenekből több ezer szaladgál a való világban is szabadon, ebben a pillanatban is.
Ezek nem túljátszott szerepek, az ilyen emberek pontosan ugyanilyenek a valóságban, és rengeteg hasonló eset tényleg megtörtént már, és azok az emberek pont azt élték át, amit a főhős.
Ez ijesztőbbé tesz egy filmet akárhány liter művérnél. Szerintem egy jó horror erről szól, nem a darabolásról meg idétlen szörnyekről.
Nekem 10/10, mert végig bennem volt az ideg, nem kicsit, ezt pedig nem sok film váltja ki.
6/10
Warthog82 2018 máj. 24. - 09:21:53 6/10
(58/104)
Ez mitől horror?
szookedorina 2018 márc. 08. - 22:40:22 Előzmény Eri1978
(57/104)
Ez felvilágosító célzattal készült film.

Képzeld bekopog hozzátok két bombázó és kielégít. Ha a párodnak te voltál az életében az egyetlen akkor mondhatod, hogy ez irtó gáz, különben nics rá jogalapod!

Egyébként szerintem is irtó gáz!
1/10
Eri1978 2017 nov. 18. - 02:18:05 1/10
(56/104)
H`at ez a film valami ulltra gáz `es nem elismer`est kellene kapniuk a k`et õrült kurv`anak benne hanem k`enyszerzubbonyt,ak`arhogyis ok ez csak egy szerep.El`eg beteg `es durva horrorokat l`attam `es trillereket de ez valami nagyon gáz egy film ....film ez egy nagy rak`as szar!!!
1/10
bpeti72 2017 nov. 17. - 01:19:00 1/10
(55/104)
A szar a legenyhébb kifejezés erre a fos filmre.
Red John 2017 nov. 17. - 00:58:41
(54/104)
fos. majdnem annyira,mint a röpködõ cápa
1/10
wakethefuckup 2017 aug. 13. - 03:23:08 1/10
(53/104)
katasztrófa ez a film
a történetnek semmi értelme, nem tudjuk meg miért csinálta a 2 kiscsaj, és a befejezés pont olyan szar mint maga a film
Cisco 2017 aug. 11. - 00:23:18 Előzmény Kopp kopp
(52/104)
Persze, hogy nem találtad, mert nem Venezuela, hanem Frank Valenzuela. Ez elég gyakori latin vezetéknév.
Egy link hozzá --> https://www.youtube.com/watch?v=D76v-5boscY
nuiii 2017 aug. 10. - 18:40:37
(51/104)
Van ám egy bónusz jelenet, amit a hülye barom alkotók ügyesen kivágtak, pedig akkor egy szép kerek filmet kapnánk. Aki még nem látta a filmet annak SPOILER
https://www.youtube.com/watch?v=p3Um7u5Ijkw
Kopp kopp 2017 ápr. 30. - 17:39:55
(50/104)
Valaki meg tudja nekem kereyni azt a zenét ami a lemezen ment a feleség kedvenc zenéje a filmben mondja is az elõadót Frenk venezuela rá kerestem de én nem találom ! Ha valaki tud segíteni az tök jó lenne :)
Kopp kopp 2017 ápr. 30. - 01:48:46
(49/104)
Én az imént néztem meg ezt a filmet és tökéletesen egyet értek vwled!
Én sírtam a röhögéstõl amikor.be imádolta a videót a végén!
Kopp kopp 2017 ápr. 30. - 01:44:59
(48/104)
Azért az nagy volt amikor.a végén be imádolta a videotÉn be sirtam rajtaNekem nagyon tetszett a film szerintem nagyon jó volt
olahmiki1959 2017 ápr. 29. - 18:47:19
(47/104)
Ez az utóbbi idõk legjobb filmje lehetett volna, nagyon jó színészi játékkal, érdekes alaphelyzettel, végig töretlenül fenntartott feszültséggel, erre az utolsó 5 percben sikerült tökéletesen elbaltázni!
Könyörgöm, amikor a stáb és a producerek megnézik a kis vetítõteremben az elkészült filmet, egyikük sem szólal meg, hogy : Gyerekek, ezt a filmet nem lehet így befejezni, csesszétek meg!
Nem derült ki, hogy ki volt ez a két csaj, volt-e alapja annak, hogy pedofilnak nevezték a palit, és úgy is bántak vele, egyáltalán, honnan ismerték a családot, aztán
SPOILER
büntetlenül megúszhatták, hogy megölték a fõhõs barátját, és nem gondoltak arra, hogy a végén, ha nem ölik meg a palit is, az tökéletes személyleírást adhat róluk? stb
SPOILER VÉGE.

Nagyon jó - még egyszer kihangsúlyozom -, nagyon jó film volt, egészen a végéig, és én ilyenkor mindig halál pipa vagyok, hogy egy jó alapötletet hogyan lehet teljesen elrontani és rossz szájízt, hiányérzetet okozni ezzel a nézõknek.
Nagy kár érte...:)
10/10
Meridiana 2017 ápr. 29. - 16:02:49 10/10
(46/104)
Látom nem sikerült egy szót sem felfogni abból amit írtam. Nekem nem gond, legalább tudom, ha a nevedbe botlok, eszem ágában sem legyen reagálni rád.
10/10
Meridiana 2017 ápr. 29. - 13:06:59 10/10
(45/104)
Most olvasom hogy jössz itt jézussal, kezdhetted volna azzal, hogy vallásos vagy, akkor egy szót sem pazarolok rád, szemellenzõs emberekkel nem szoktam vitatkozni. De így legalább értem, miért nem látsz tovább az orrodnál.