Téma: Kockázat

Zahire 2021 jún. 10. - 10:25:59 Előzmény szzs
(14/14)
Akkor a " Mire megvénülünk " című sorozathoz mit szólsz ? A szereplők hitelessége - tisztelet a kivételnek - kb. " Szomszédok " színvonalú, pedig ez egy évtizeddel később készült, és hazai gyártmány ...
szzs 2013 okt. 14. - 18:32:38
(13/14)
A legnagyobb jóakarattal sem lehet ezt jó filmnek nevezni. Aki a legkisebb mértékben is jónak(nézhetõnek) tartja az vagy puszta nosztalgiából teszi vagy eddig gyerekkorától kezdve börtönben ûlt. Ott is a sötétzárkában.

Nagyon rossz rendezés, nagyon-nagyon rossz szereplõkkel. A teljes sorozatban max 4-5 jónak nevezhetõ szinészt lehet találni. Maximum.

A legtöbb szereplõ úgy "játszik", mintha kötelezõ lenne. Mintha kényszerítené õket valaki, hogy bár tehetsége abszolut nulla, de azért mindenáron játssza el a ráosztott szerepet. mindegy hogyan! Csak mondja el a szöveget és mehet a dolgára.

Hát nem zavaró, hogy a szerencsétlen "szinész" (maximum statiszta lehet) úgy mondja el a szerepét, hogy közben mereven egy pontra bámul? Talán onnan olvassa?
Sokszor(nagyon sokszor) nincs gesztikuláció, nincs beleélés, nincs játék, NINCS ÉLET a szereplõkben!!!

Borzalmas film. Még akkor is ha régen csinálták! Bár igazándiból az sem mentség, mert ellenpéldaként millió filmet lehet megnevezni 1968-ból vagy még korábbról! Tizedes meg a többiek, A jó a rossz és a csúf... nem folytatom. Van dögivel.

És végül: ez a mostani szinkron... anyám!!! Lelövöldözni a szinkronrendezõt!!! a szövegírót!!! és nem utolsó sorban a szinkronszinészeket!!! Ocsmány munka mind a három banda részérõl!
Komolyan - büntetni kellene õket! Magyarország lejáratásáért és a magyar emberek nyugalmának a szándékos és rosszindulatú agresszív megzavarásáért!

0 pont. Ha már egyszer nem lehet negatív ponokat adni, hogy lenullázódjon az egész.
Moszy 2012 ápr. 20. - 19:36:22
(12/14)
Így van! Nekem gyermekkorom óta nagy kedvencem ez a sorozat, Bitskey Tiborral, csak sajnos a 70-es évek elején se videómagnónk, se internetünk nem volt.. :) Most Kõszegi Ákos a szinkronhang, de jó lenne valahogy hozzájutni az eredetihez.
rapanui 2007 ápr. 18. - 11:08:02 Előzmény portrobi
(11/14)
Helló:-)

Egyértelmû, hogy valami borzalmas új szinkronnal megy.
Nem emlékszem 100%-osan, de anno Bitskey Tibor volt szerintem mindig Stanislaw Mikulski hangja.

peave

rapanui
GIJoe 2007 ápr. 10. - 07:28:55 Előzmény katana
(10/14)
<a target="_blank" href="http://gijoee.extra.hu/?m=200704" title="http://gijoee.extra.hu/?m=200704">gijoee.extra.hu</a>

Érdemes végiggörgetni a lapot... ;)
katana 2007 ápr. 03. - 08:44:46
(9/14)
Jó reggelt !

Kérdésem, hogy kinek van meg a kockázat 1. része nagyon megköszönném.

tosainu@t-online.hu
katana 2007 ápr. 03. - 08:37:58 Előzmény sziszmo
(8/14)
Szia sziszmo nekem megvan a tavasz 17 pillanata

üdv katana.
imre 2006 nov. 11. - 15:44:01 Előzmény sziszmo
(7/14)
Éppen most megy a filmmúzeumon.
zsiga 2006 nov. 10. - 16:01:07
(6/14)
Nagyon örülök, hogy újra láthatom a sorozatot. Ezeket a régi filmeket mindig megnézem, amikor adják, ismétlik... Egy filmsorozat hiányzik még nagyon nekem: Ivanhoe (Roger Moore fõszereplésével)!
portrobi 2006 szept. 07. - 10:55:29
(5/14)
Ez a sorozat mikor ment anno? Tudnátok segíteni?
A Filmmúzeum vajon az eredeti szinkronjal adja le?
Kíváncsi vagyok én is a régen vetített sorozatokra. :-)
sziszmo 2006 márc. 14. - 07:15:34 Előzmény imre
(4/14)
Sziasztok!

Én is a Tavasz 17 pillanatát keressem, ha valakinek sikerült megszereznie vagy tudja hol lehet megkapni, kérem írjon.

szilvia.@freemail.hu

Köszönöm
imre 2006 márc. 06. - 12:10:43 Előzmény asztik
(3/14)
Én is nagyon szeretem gyermekkorom filmjeit.
Állandóan vadászom az újságot mikor mit lehet megint megnézni a régiekbõl.
Az egy óra múlva itt vagyok, Láng Vince filmjét , és az imént említett tavasz 17 pillanatát is keresem, akár kazettán is. Aki tud irjon, köszi Imre
joke 2006 febr. 08. - 12:33:55 Előzmény asztik
(2/14)
Ez így van szerintem is. Ebben a kategóriában volt még egy próbálkozás ami szintén kedves gyermekkori sorozatnak tekinthetõ.A tavasz tízenhét pillanata./Stirlicz/Én gyûjtõje is vagyok ezeknek a régi filmeknek, így ha valakinek akár VHS-ben meg van a sorozat, szívesen hozzájutnék. Minden segedelmet köszönök:Jóke
asztik 2006 jan. 04. - 05:53:03
(1/14)
Nagyon Örülök, hogy ismétlik a filmsorozatot ( remélem teljes egészében ) fiatal korom egyik meghatározó sorozata volt, mindenki szerette Kloss kapitányt. Izgalmas, és a maga nemében szórakoztató film. Elsõsorban azoknak ajánlom, akik érdeklõdnek a II. világháborús filmek, és a kémtörténetek iránt.