Téma: Kojot

2/10
Sweet-But-Psycho 2019 jún. 06. - 15:47:17 2/10 Előzmény Migren1
(75/95)
Az autópályára is nyugodtan hajts fel, lehetőleg menetiránnyal szemben, egy kismotorral, bukósisak nélkül. Az is kiváló lesz!
Migren1 2019 jún. 06. - 14:56:06
(74/95)
Amit itt fikáznak,az mindig tetszik...Kojot kiváló!
1/10
atti-73 2019 ápr. 15. - 10:43:24 1/10
(73/95)
Soha nem írtam még a port oldalára filmhez hozzászólást, de ez a film kiváltotta belőlem.
Ferrrri és Trivia Showtime hozzászólásával értek egyet.
1. Ilyen filmet amiben csak a trágárság, az ordenáré káromkodás és az erőszak van jelen be sem szabadna mutatni, szomorú, hogy ilyen világ van ahol egy ilyen filmet minden további nélkül bárki megnézheti, ne csodálkozzunk, hogy ennyi erőszak van. Szomorú...
2. Érthetetlen a film 30%-a vagy sutyorognak elharapva a mondatokat vagy ordibálnak.
3. Az ilyen verekedések ha tényleg megtörténnek ahol téglával, kalapáccsal verik egymást, legalább négy-öt halott lenne.
4. Maga a történet hiteltelen, elvileg egy értelmes ember nem ragaszkodik egy ilyen ingatlanhoz, független attól, hogy családi örökségről van szó.
5. Nem lehet drukkolni a főszereplőnek, mert ahogy beszél a családjával az gusztustalan.
Összegzésképpen nem ajánlom egyetlen jó érzésű embernek sem, szégyen ez a film!
quell 2018 okt. 23. - 22:41:40
(72/95)
A magyar Bor, mámor, Provance.
1/10
gabyy 2018 okt. 13. - 17:18:05 1/10
(71/95)
Ehhez képest az álom.net felüdülés. Ha még nem láttál western filmet, akkor talán .., de ha egyet is láttál csak időpocsékolás.
Robibeno 2018 okt. 13. - 08:11:58
(70/95)
Nagyon jó film. A hangnak semmi baja.
yokos 2018 okt. 05. - 13:31:30 Előzmény peterjfox
(69/95)
Ma dobták fel nCore-ra sokkal élvezhetőbb hangsávval!
peterjfox 2018 júl. 23. - 20:29:21
(68/95)
tipikusan szar a magyar filmeknél a hangmérnöki munka, de ennél egyszerűen borzasztó, vagy érted mit motyognak és beszakad a dobhártyád az egyebektől, vagy megelégszel azzal, hogy úgyis kiderül majd...
1/10
Fecni007fefe 2018 júl. 19. - 21:13:54 1/10
(67/95)
8,3 pont? Na neeee :) Vontatott, folyton ugyanazt mondja el SPOILER A huszadik bunyónál már eléggé unja magát az ember. Fele párbeszédet nem érteni. Olykor motiválatlan idegbeteg ordibálások.
1/10
Fecni007fefe 2018 júl. 18. - 22:35:16 1/10 Előzmény crash48
(66/95)
Szívemből szóltál. Ezt akartam hozzáfűzni a filmhez. Úgy átlagosan minden 4-5. mondatot nem értek, mert vagy szarul artikulált, vagy mert elnyomja valamilyen zaj. De, mint tudjuk, a magyar filmkészítők azt hiszik, hogy ez így nagyon pengén realizmus.
crash48 2018 máj. 20. - 12:22:30
(65/95)
Szeretnék érdemben nyilatkozni a filmről,mert látom a pozitívumait is,de kurva nehéz addig ,amíg egyáltalán nem érteni semmit pl. Eszter, a feleség szavaiból...
1/10
Ferrrrri 2018 ápr. 21. - 23:05:32 1/10
(64/95)
Rettenet. Fájdalom. Szenvedés.
Tény, hogy szép a képi világa, és az is igaz, hogy van mondanivalója is, de egyszerűen gyötrelem végignézni. Csak azért tettem meg, mert azt hittem a végén lesz valami csattanó. Nem volt.
9/10
freeware 2018 ápr. 21. - 20:22:00 9/10
(63/95)
A hanggal kezdhettek volna valamit, sok helyen alig érteni mit mondanak. Nekünk tetszett, tényleg ilyen a magyar valóság. Pénzzel mindent el lehet intézi, kéz kezet mos.
8/10
idõjós1010 2018 ápr. 19. - 00:56:53 8/10
(62/95)
Mikor kiválasztottam (borító alapján) még nem tudtam, hogy magyar filmről van szó. Aztán hamar leesett a dolog, ráadásul az első pár perc meglehetősen kusza volt. Ami viszont kikerekedett belőle, arra nem számítottam. Nagyon kellemes meglepetés. Bár szeretem a magyar filmeket, de mindig félek egy kicsit az elején. Ez a darab bár valóban nagyon jó lett, de egyetlen karaktere sem szerethető. Mégis volt bennem egy drukk végig SPOILER aztán mégis az lett a vége, hogy adtunk a sz..a..rnak egy nagy pofont. Kerek a sztory, de el tudtam volna képzelni másképp is.
4/10
Trivia Showtime 2018 ápr. 13. - 14:09:45 4/10
(61/95)
Több sebből vérző film, a szó szoros értelmében, hiszen a dühöngő, véres, egymásnak eséses jelenetek aprólékos kidolgozásán kívül minden más szegmensében kínosan gyenge alkotás született.
A fő karakter, Bicsérdi Misi (Mészáros András) figurája semmilyen rokonszenvet nem ébreszt a nézőben; egy következetlen, szerény értelmi képességű srác benyomását kelti, aki puhap*cs, amikor határozottnak kellene lennie, és őrjöngve keménykedik, teljesen indokolatlanul. Kifejezetten atípusos kojot, így maga a film címe is értelmét veszti, óriási melléfogássá válik.
Az ötletet magam is díjaztam, hogy ne a már unalomig látott sztárszínészekkel traktálják a nézőket, de kifejezetten bosszantó az artikulátlanul motyogó szereplők párbeszédiből kihámozni, hogy mit is mondanak, azon túl, hogy: f*szomatb*z'megak*rva_nyád..
A sok káromkodás egyébként akár még indokolt is lehetne, de a filmben látottak alapján ezek a nézeteltérések inkább tűnnek egy futballmeccs buta keménymagjainak hőbörgésének, mint vidéki kiskirályok és keményfejű ellenálló kisemberek valóságos torzsalkodásának.
Szomorú lennék, ha az ország ennyire siralmas szellemi és morális állapotban lenne, mint ahogyan azt a filmben láttatni szeretnék, bár nincs kizárva, hogy rövid időn belül ide jutunk, ha így folytatódnak a dolgok. És nem a tompa agyú politikusok buta pártjaira, hanem valóságos szellemi és morális hanyatlásról beszélek, mielőtt valaki előjön nekem a szánalmasan leegyszerűsített aktuálpolitikával...
Egy szó mint száz, a Kojot nem attól rossz film, ahogy bemutatták, hanem ahogy elkészítették. Pedig az ötlet benne volt...
György Kádár 2018 márc. 20. - 14:16:58 Előzmény Pita888
(60/95)
Csak sajnos annyira hiteltelen, hogy átélés helyett kínosan feszeng az ember, és nem akarja elhinni, hogy ezzel közönség elé áll valaki.
10/10
Pita888 2018 márc. 19. - 19:12:10 10/10
(59/95)
Ez a film Zseniális a maga kategóriájában és a kivitelezés minden formájában. Nem értem azokat akik ennyi negatívumot hordanak itt össze róla... az új Magyar filmek rosszak mert megpróbálnak ( megjegyezném nem kevés sikerrel) Európai vagy akár amerikai stílussal újítani....a régi Magyar filmek meg azért rosszak mert olyan nagyon Magyaros... Sok ember született kritikus...ezt a filmet egyszerűen csak nézni kell és átélni.
György Kádár 2018 márc. 12. - 10:38:12 Előzmény Tth.airwin
(58/95)
Mit mond az apa-fiú kapcsolatról? Küldd el apádat a bús p-ba csak azért, mert nem akart egy homok kupacon élni a kibírhatatlan apjával?

Szojkáék azért szőkék, mert két ismeretlen színészt keresett a rendező, és őket találta meg.
Tth.airwin 2018 márc. 10. - 05:17:25
(57/95)
Rengeteg mondanivaloja van a filmnek, es szerintem tenyleg vegtelenul szajbaragos, es ha valaki ezek utan sem igazan erti meg az utalasokat, ami az apa-fiu kapcsolatrol, a magunkkal hozott hianyossagok felepiteserol esetleg a bennunk levo gatak lebontasarol probalna meg gorbe tukrot allitani, annak mar fel sem vetem, hogy ha a svedek negerek voltak, akkor a tehetos szojkaek miert is voltak szoke kekszemuek...
György Kádár 2018 márc. 07. - 12:15:50
(56/95)
A casting úgy bátor, ahogy a vak ló.