Téma: Kolibri kód

5/10
niccy8 2013 júl. 24. - 14:41:11 5/10
(13/73)
Gyenge és igen unalmas film. Nehezen indul be és végig vontatott is marad. Statham nagyon jó pasi szerintem, de pusztán az esztétikai élmény miatt nem éri meg a film a rászánt idõt :P.
frenchbullie 2013 júl. 06. - 10:26:46
(12/73)
Az elején untam kicsit a Kolibri-kód-ot, mert nehezen indult be a sztori, de aztán összeállt, és végül sikerült megkedvelnem. Tetszett, hogy más, mint a Statham-tõl eddig megszokott mozik. Spoileres Megpróbálkozott a drámával, én még egyetlen filmjében sem láttam sírni. Eddig.
Hajszálnyival több volt ez, mint egy sablonos akciófilm. Egy próbát mindenképpen megér, szerintem.
Balta 2013 jún. 30. - 23:24:12
(11/73)
Úristen, min nevelkedtek itt egyesek, ha szerintük ebben a filmben egy színész is akad? Mert szerintem nincs benne. Félreértés ne essék, szeretem Statham-et, de nem színész, hanem akciósztár.
A filmrõl annyit, hogy mûvészfilmnek nagyon kevés, akciónak pedig vontatott és unalmas. Olyan, mint a többi, mindenki látta, de senki nem fog beszélni róla egy hét múlva.
3/10
timcsi055 2013 máj. 20. - 18:46:59 3/10
(10/73)
nagyon gyenge film! az egy dolog,hogy nem akció film de nagyon unalmas!És már nem is emlékszem mirõl szól!szóval felejthetõ!
Mr. D 2013 máj. 15. - 15:58:36
(9/73)
Az év eddigi legnagyobb pozitív csalódása. Jason Stathamtõl már nemigen vár az ember semmi újat, de ez a film ezerszer élvehetõbb, mint bármelyik Statham film amit a színész az utóbbi 5-6 évben kitermelt magából. Végre nem egy hülye, fantáziátlan akciófilm, hanem megfelelõ arányokból kikevert drámai történet. Van benne persze akció is, de itt nem csak kirakati látványelemként. A dolognak itt van tétje, mert a karakterek nem kétdimenzósak, és van miért küzdeniük. Így az akciójelenetek is sokkal nagyobb súlyúak, és jó idõben adagoltak. És nem is jut belõlük minden második percre. Statham pedig végre egyéni színt is kölcsönzött a karakterének, nem pedig csak sablonként nyomta le a szerepet mint általában. Nagyon tetszett a nõi fõszereplõ is. Elsõ ránézésre merésznek tûnik az ötlet hogy pont egy apácába lesz szerelmes a fõhõs, de a késõbbiekben, amint világossá válik, milyen ember is ez a nõ, teljesen érthetõ a vonzalmuk. És nagyon tetszett az is, hogy a szerepre olyasvalakit választottak akirõl tényleg elhisszük, hogy egy egyszerû apáca. Agata Buzek színésznõ nem kimondottan hollywoodi átlagszépségû, de a maga módján mégis gyönyörû nõ, és bámulatos ahogyan ezt a önmagával ellentmondásban élõ karaktert felépíti.
A Statham filmek rajongói viszont kerüljék a Kolibri kódot, mert csalódni fognak.
Bloglárka 2013 máj. 12. - 18:22:23
(8/73)
katasztrofálisan unalmas...
gyenge négyes((((
Marcipáncica_ 2013 máj. 11. - 23:45:55
(7/73)
Valóban nem egy tipikus Statham film. Aki arra számít, az lehet hogy picit csalódni fog.
4/10
lajosbp 2013 máj. 11. - 21:45:56 4/10 Előzmény Marcipáncica_
(6/73)
Ez egy Art Statham film szinte zéró akció :(
Marcipáncica_ 2013 máj. 11. - 20:12:45
(5/73)
Nehezen akaródzott nekem erre a filmre bemennem furcsa mód, pedig alapvetõen kedvelem Statham-et.
Viszont meglepõdtem, mert a stílus, hangulat, zene és úgy az egész eltért a tõle megszokott filmekétõl. És azt kell mondjam elõnyére vált. Tetszett, jó volt, Statham JÁTSZIK (és nem is rosszul), a fõszereplõnõ végre mûködõképes egy teljesen átlagos nõi karakterrel is, és még az erõltetett happy end-et sem nyomták az ember képébe. Úgyhogy mindenkinek aki esetleg hezitálna csak ajánlani tudom.
8/10
Bigpapa 2013 máj. 10. - 18:37:50 8/10
(4/73)
Tegnap láttuk.

Jó film. Kicsit lassan indul be, de jó. Statham végre színészkedik kicsit (oké,nem egy Lear király), jó a történet, jók a karakterek. Nem semmi sorsok vannak.
Ha van bunyó, az jó, még mindig qrva jól néz ki Statham öltönyben :D Ez a szállító stílus rajta marad, de remélem még jó sokáig.
A Crank 2-t meg ne említse senki,mert azzal vallatják a népet Guantánamón. Olyan fos az a film,hogy már a megnézése is agykárosodást okoz, nem is értem, hogy vállalhatta el.

ez 8/10
10/10
castlereagh 2013 máj. 10. - 09:42:13 10/10
(3/73)
Na ez az! K_rva jó film, rohadtul tetszett!!
Egyértelmûen király, 10 pont!
CharityClarity 2013 máj. 08. - 14:44:36
(2/73)
Én amúgy nem vagyok nagy szerelmese az ilyen filmeknek, de került fel róla egy kritika (félig-meddig spoileres), és az alapján, lehet hogy megnézem. Statham számomra egyre bravúrosabb színész lesz, noha nagyon sok külömbség nincs a játékainak lehetõségei között. Bedobom ide a linket, hátha érdekel vkit.
http://www.felsofokon.hu/kritikak/2013/05/02/a-haborus-elet-mocska-a-mocskos-elet-haboruja
raczkia 2013 márc. 26. - 11:44:57
(1/73)
Húúú, erre kíváncsi vagyok! :)