1/10
stupek2 2018 ápr. 04. - 10:12:14 1/10
(18/18)
Ennek a filmnek a "nyelvezete" sérti a magyar nyelv, és önismeretemet. Káromkodás, káromkodás hátán, beképzelt dumák és okoskodások. Csak az identitásomat rontanám, ha továbbnézném.
10/10
gabweed 2011 márc. 20. - 14:10:19 10/10 Előzmény jackherrer
(17/18)
Hát ha ilyen okos vagy sp király legyen igazad ;)
jackherrer 2011 márc. 16. - 08:33:14 Előzmény gabweed
(16/18)
1. A film max. egyszer nézhetõ, kb 650 hasonlót forgattak.. semmi extra..
2. G..weed: a haverod nem ilyenekkel tolja, mivel ezek a fekák nem bandáznak fehérekkel, vagy ha igen akkor mint kifutófiú vagy homeboy.. Itt élek tudom... Üdv a 7 sistersbõl...
10/10
gabweed 2011 febr. 18. - 22:23:20 10/10 Előzmény meganomania
(15/18)
Örülök hogy vannak emberek akik még így látják a dolgokat ezt a 2 faszt meg elküldeném Londonba haverom mellé aki ezekkel az arcokkal tolja.

http://www.youtube.com/watch?v=2JrJSVR_1Uc

Asszem' felhagyna nagyon hamar a joedifoszter ezzel öntelt mindenki felett állok dumával.
Szembesülne a valósággal de ehhez nem is kéne Londonig utazni.
Béke veled:gb
1/10
Mississhippi 2010 szept. 23. - 18:02:44 1/10
(14/18)
Übersz*r baromkodás, az átlag ne tévesszen meg. Senkinek nem ajánlom. (yo-yo, höööööönigga!)
10/10
Kobe0426 2010 máj. 03. - 19:25:36 10/10
(13/18)
nagyon igazadvan tesóó(gabweed)ha nemtetszik nézd a barátok közt meg a parlamenti közvetitést.és hidd el amit a politikusaink hazudnak,ez a film legalább nagyábol tükrözi a valoságot.Joker
10/10
meganomania 2010 ápr. 30. - 15:45:48 10/10
(12/18)
Abszolut kedvenc filmem! A rendezés hatalmas jó. A történet elképesztõ.
Bármikor megtudom nézni. Azokat a nyomorult populárembereket, kik szabadidejükben az amerikai gengszter filmekhez írnak velõs kritikákat :D azokat csak sajnálni tudom és szánalmasnak találom. Ti ezt ugysem értitek meg h ez mirõl szól mer buták vagytok hozzá és nem láttok a dolgok mögé csak h négerek meg drogok és fegyverek vannak.
Hallgassátok a pop(uláris) zenét nézzétek a legujabb populár filmeket és olvadjatok be a sok ugyanolyan szürke ember közé, mert sajnos a mai világban lassan elveszik az egyén! A társadalom nem engedi kibontakozni az embert és egy megcsinált úton halad amely ösvényt a társadalom taposott ki, és nem mer saját irányban kibontakozni..... huu hát nemakartam filozofálni Az értelmesebbek ugyis megértik mire gondolok...
Szóval amit nem értessz meg azt ne fikázd és inkább maradj csöndben!!!!!
1/10
Joe Dee Fostar 2010 ápr. 08. - 14:47:57 1/10 Előzmény gabweed
(11/18)
Lehet, hogy nekik többet jelent a hiphop a bõnadrágnál, de nem hiszem hogy ez rád is vonatkozna. Talán te is beleszülettél a kis elvont east-west coastos világukba? Az említett ugyancsak színvonalas mûsorok (pl.mónika show) szereplõi pedig inkább hajaznak az általad oly nagyra becsült kultusz majmokra, esetenként még változatosabban is ki tudják fejezni primitív mivoltukat. Róluk talán tényleg elmondható hogy valami hasonló világba születtek bele, noha nem rímekben beszélnek, de attól még ugyanolyan közönséges némelyik - csodáld hát õket is. A nagy kedvenceidrõl meg annyit, hogy messzirõl lerí mindegyikrõl, hogy amit csinálnak az csak valami álgengszter májerkodás és a 'Nagy Igazságaik' mércéje az ostoba emberek rajongása.
10/10
gabweed 2010 márc. 10. - 19:41:02 10/10 Előzmény JTG
(10/18)
Nahhh legalább 1-2 ember kilát a lila ködbõl:)
10/10
gabweed 2010 márc. 10. - 19:40:01 10/10 Előzmény Joe Dee Fostar
(9/18)
O.K kedves ZSENI hallgassa nézze odaadással AFÁSYMULATÓT meg a MÚNIKASAUT. Begyöpösödött barom a hip hop nem térdig lógó nadrág meg Wu-Tang poszter mindenfele.
Hááát de tirpaneeelló ROMANTICA TV-sekkel nem fogok vitába szállni.
JTG 2010 febr. 15. - 16:09:35 Előzmény Vizilo formaju edesseg
(8/18)
Te ételkülönlegesség!
Ez a film nem arról szól h jópofikáznak az emberek de nem is arról h mien szép az élet amerikában! Ezek a "reppelõs majmok", az ilyen filmekben azért szerepelnek, mert a õ gyerekkorukban a drog volt a pénzforrás! A mai híres rapperek és már elhunytak (gondolva fõleg 2pac-ra /R.I.P./ ) szinte mindegyike közel állt hozzá, ki-ki a maga módján! Ha egyszer vennéd a fáradságot és kicsit tudakolóznál azután h mi is volt az a East Coast - West Cost dolog amit még ma is említenek a Rappereknél de anno ez kicsit másabb volt, Akkor megértenéd h mirõl is szól ez a film!
Am meg ha van egy kis angol tudásod akkor tdom ajánlani neked NAS - I CAN címû számát, de sztem neked elég ha a klippet megnézed és értelmezed az irásokat!!!
1/10
Joe Dee Fostar 2010 febr. 07. - 20:40:29 1/10 Előzmény gabweed
(7/18)
" A többi buta reppelõs is hasonló sikereket ért el, de mit vár az ember, ha a mai világban csak az EMINEM-eket meg 50 centeseket tolják a buta emberek agyába. "
Talán pont azért értek el sikereket, mert túl sok a buta ember, akik a szoba négy fala közt bokáig letolt gatyában, wutangclanos plakátokkal körbevéve az ilyeneket zabalják és azon elmélkednek hogy hûmennyire valóságos. Ez a film egy rakás sz*r, nulla mondanivalóval. Kínosan röhejes, idegesítõ. Ez ám a kultúra.
10/10
gabweed 2009 dec. 23. - 14:16:33 10/10 Előzmény Vizilo formaju edesseg
(6/18)
Nos tisztelt óriási fantáziával kitalált nevû kommentezõ. Valakinek ez tetszik, valakinek meg a Titanic, meg a High School Musical, vagy a mai magyar förmedvények , pl.: Valami Amerika stb..
Biztosra veszem, hogy a Zuhanórepülés címû magyar filmremek sem ismerõs ,mert ez sem az imént leírt szarok közé tartozik.
A leírt komment csak a megaszalódott 1oldalú világképet és világnézetet tükrözi. Talán néha ki kéne lépni a szoba négy fala közül a való. Ha majd esetleg megadatik egy séta BROOKLYNBAN.
Mellesleg ezek közül a buta reppelõs majmok közül RZA (Wu.TANG CLAN) Jim Jarmuschnak és Q. Tarantinonak az egyik legjobb barátja kollégája, több filmet ill. filmzenét készítettek közösen, de gondolom egy ilyen kommentezõnek ez a két név sem mond semmit. A többi buta reppelõs is hasonló sikereket ért el, de mit vár az ember, ha a mai világban csak az EMINEM-eket meg 50 centeseket tolják a buta emberek agyába.
Aki élt ilyen környezetben vagy emberekkel az tudja hogy ez a film tökéletesen lett megalkotva.
Az ilyenek meg ne nézzenek meg egy Isten Városát, vagy egy Gyûlöletet se, mert képtelenek feldolgozni a mondanivalóját, maradjanak meg a Pierce B. féle 007-eknél meg a többi agysorvasztó filremeken.
BÉKE
Stavros Niarchos 2009 szept. 23. - 15:13:41
(5/18)
Az ilyen általánosító,begyepesedett kommenteken mindig röhögök.
Tipikus MAGYAR mentalitás ez,ha nekem nincs másnak se legyen...nevetséges.
Jaj,meztelen hölgyek és trágár szavak..ez annyira undorító...persze,ha már a kultur"hányás" adón megy valami hasonló akkor mûvészfilm.
Ezekbõl a "buta majmok"-ból legalább nem hiányzik az ami sok MAGYARból...az õszinteség.
Vizilo formaju edesseg 2008 dec. 14. - 03:38:15
(4/18)
Nem tudom miért kell az ilyen buta reppelõs majmokat filmekben szerepeltetni. Mégha jó film lenne, de ez ...
csolaci 2008 dec. 09. - 23:05:17
(3/18)
Ugye, az ember néha felnevet, vagy -sóhajt, hogy "azok a lökött amerikaiak"!
De ezt a rengeteg okadékot látva-hallva öszintén felvetödik a kérdés: tényleg, annyira beteg lenne az a nemzet, hogy ilyesmire legyen szüksége s még pénzt is ad érte?
Na, tudom, az én kezemben van a "nyomkodó" (=távirányító), át is kapcsoltam, de ez azért még kikívánkozott belölem.
Nyugodalmas, jó éjszakát!
6/10
Fyfike 2008 aug. 03. - 15:26:54 6/10 Előzmény sznúp
(2/18)
Szerintem a film témája már sokszor fel lett dolgozva, de az tény, hogy Hype Williams ugyanolyan jól megcsinálta a látványt, mint a hip-hop klippekben. Aki szereti ezt a mûfajt, és a két képviselõjét, DMX-et és Nas-t, már a látvány miatt is érdemes megnézni.
sznúp 2007 dec. 16. - 20:53:23
(1/18)
Bas..us ezt nézzem vagy a Sky Kapitányt ???? :S