Téma: Kovács Kati

10/10
sebstyén 2014 márc. 16. - 17:58:57 10/10
(74/94)
Hogyan lehetne szerkeszteni, azért vannak hiányosságok a Kovács Kati portján. Életrajzi bevezetõben például, az énekesnõ Kossuth-díjas is. Valamint lehetne bõvebb leírás is, mint más elõadóknál, nem csak egy sor. Hiányoznak filmek, színházi darabok is. Valamint az énekesnõ idei koncert turnéjának összes helyszíne sincs kint. Egy ilyen nagy nézettségû oldalnál pontosságra, teljességre jobban kéne ügyelni.
filoszemitabélus 2014 jan. 05. - 14:19:18
(73/94)
http://www.stop.hu/bulvar/babat-var-kovacs-kati/1205404/

Gratulálunk a mûvésznõnek és sok boldogságot kívánunk a babához.
offtopic
kimbin01 2012 aug. 26. - 09:12:36
(72/94)
_goldie_ 2012 aug. 24. - 16:04:51
(71/94)
meglepett ez a kép
ennyire nõies ruhában még nem láttam
offtopic
_goldie_ 2012 aug. 22. - 12:24:15
(70/94)
nem én voltam..ÕK!:)

lazíts Noszferi..és mosolyogj! :)
mit ér egy férfi ha nem tud mosolyogni? :))

és igen..megérdemlem..sorry! :))
offtopic
_goldie_ 2012 aug. 22. - 11:15:44
(69/94)
hát én megérdemlem :)
tudod..loreal xD

bírlak ám :)
csak te nem hagyod h szeressenek :))
(csücsörít)

vajon hová lett a gyönyörû szöveg
amivel illettél? :D
offtopic
vénasszonyok -nyara 2012 aug. 22. - 10:58:38
(68/94)
A bolhák nem elég értelmesek. Ebola vírusokkal foglalkozom. Nagyon tanulékonyak és jól idomíthatók.
vénasszonyok -nyara 2012 aug. 22. - 10:26:29
(67/94)
Most lelepleztél! Én is indultam énekesnõként a táncdalfesztiválon és nem tudom megbocsátani Kovács Katinak, hogy legyõzött. Azóta csak állatidomárként merek fellépni. Vírusokat tanítok különbözõ trükkökre.
offtopic
vénasszonyok -nyara 2012 aug. 22. - 08:24:47 Előzmény _goldie_
(66/94)
leginkább valami ilyen hieroglifa a nagy poén: >~¤DDD.
Valaki biztos érti.
offtopic
_goldie_ 2012 aug. 22. - 00:27:15
(65/94)
te édes :))
offtopic
umma 2012 aug. 22. - 00:08:19 Előzmény vénasszonyok -nyara
(64/94)
Még az jutott eszembe, hogy egy énekes, zenész értékérõl, tehetségérõl az is elmond valamit, hogy utólag hányan követik, utánozzák, éneklik újra a dalait, tehát a munkássága mennyire válik közkinccsé. Természetesen ez nem feltétlen értékmutató. De ha utólagos feldolgozás szempontjából vetem össze a régebbi, ismertebb zenészeket, akkor sem tudom, ki kerülne ki gyõztesen (mondjuk elég jó helyezést kapna Seres Rezsõ). Ha kifejezetten csak Koncz Zsuzsát és Kovács Katit vetem össze, akkor valószínûleg Kovács Kati kerülne ki jobban, hiszen pl. az Úgy szeretném meghálálni c. dalát töménytelen mennyiségû ember énekelte újra - többek között Radics Gigi is. Az Add már Uram az esõt c. dalt pedig, ahogy hallom, Christina Aguilera is énekli, vagy legalábbis tervezi énekelni.

Egyébként itt együtt lépnek fel, össze lehet õket hasonlítani: http://www.youtube.com/watch?v=pKn2pPJNjMo
Itt is egymás után énekelnek: http://www.youtube.com/watch?v=Gy_hPIaEpYs
Érdemes elolvasni a hozzászólásokat, mert a hozzászólók épp kettejük viszályát és annak okait taglalják.

Itt pedig az õ dalaikat éneklik újra: http://www.youtube.com/watch?v=QUcLCbtrZtc
offtopic
_goldie_ 2012 aug. 21. - 23:19:00
(63/94)
mindjárt jön a poén
a bicikli arrébb tolásáról
10/10
sebstyén 2012 aug. 21. - 21:31:51 10/10
(62/94)
Az a baj hogy hiába tehetséges egy fiatal az nem minden, annál nehezebb fent maradni, és úgy gondolom hogy már ezt értékelni kell, hiszen Kovács Kati 1962-ben feltûnt az elsõ Ki mit tud-on, majd a 1965-ben a másodikat meg is nyerte és 50 év távlatából még ma is, 2012 színpadon van, az már elismerésre méltó.

Radics Gigi nagyon tehetséges de én nem tarom egyéniségnek, vele ellentétben Rúzsa Magdit ha már megsztárosoknál tartunk, Radics Gigi inkább Beyonce imitátor, sajnálom de ez a véleményem, Magdinak pedig hangján kívül elõadásmódja is egyedi és jellegzetes.

Koncz Zsuzsára visszatérve pedig én nem értékelem azt hogy mások hátán keresztül legyek én valaki. Nekem ez ellenszenves és hamis.
vénasszonyok -nyara 2012 aug. 21. - 18:58:35
(61/94)
Értékelem az elkötelezettségedet. Azért mondok olyan megasztárost, aki szerintem sokkal tehetségesebb Kovács Katinál:
Radics Gigi. Ha nem szúrják el a karrierjét, nagy sztár lehet belõle.

Ne felejtsd el, hogy amikor ezek az idõsebb énekesek feltûntek, korántsem volt annyira telítve a pálya, nem volt akkora konkurencia.
Koncz lehet, hogy kihasználta a kapcsolatait, de szerintem anélkül is befutott volna.
offtopic
vénasszonyok -nyara 2012 aug. 21. - 18:47:21
(60/94)
iáááááááááááááááá!
10/10
sebstyén 2012 aug. 21. - 16:20:22 10/10 Előzmény vénasszonyok -nyara
(59/94)
Hát vénasszonyok nyara szerintem már elég lesz, hogy egyfolytában Kovács Katit gyalázod, ha nem tetszik szíved joga, nem kell vele foglalkoznod. Már elég unalmas amit mûvelsz !

Szerinted Koncz Zsuzsa különleges hangi adottságokkal rendelkezik, olyan különleges, hogy azzal az egy oktávos hangterjedelemmel minden ember rendelkezik. Csak igényes dalokat volt hajlandó világéletében elénekelni, kinek minek mi az igényes? de a dalok a szövegírónak köszönhetõ, nem Koncznak. Hiába van mondanivalója a dalnak ha nem tudja azt megtölteni hangokkal. Elegáns, szép jelenség, hát nem szebb Kovács Katinál, én voltam Koncznak tavaly koncertjén, hát közelrõl elég öregecske. Tud viselkedni, az a viselkedés forma nem õszinte csak egy álca, nem valós, és egyáltalán nem közvetlen a közönséggel. Egyfajta kortalan kisugárzása, ez Kovács Katinak is meg van. Csak el kell menni egy koncertjére.

Koncz Zsuzsa karrierjét elsõsorban Erdõs Péternek köszönheti, akivel míg Kovács Kati nem, de Koncz Zsuzsa hajlandó volt kapcsolatot létesíteni, úgy mint ahogy tette késõbb Csepregi. Kovács Kati saját tehetségének köszönheti azt amit elért, Konczot meg futtatták. Koncz karrierjéért beházasodott egy olyan politikai körbe aki támogatták, és akiktõl Erdõs tartott. Koncznak egy jellegzetes mondva csinált, modoros, valótlan karrierje lett, Kovács Kati pedig a tiszta, õszinte, igazi mûvészetet képviseli a magyar könnyûzenében. Ezért is olyan nagy talentum ma 2012-ben is. Nem is olyan rég hallgattam egy zenekritikus a Kossuth Rádióban, aki Kovács Kati pályájáról is beszélt, õ azt mondta, hogy a mai fiatalok lehidalnak a különbözõ nagy fesztiválokon, hogy mire képes ez a nõ, (hogy a kritikus szavaival éljek), leénekli a mai nemzetközi mezõnyt. Az hogy Zoránt, Kovács Katit vagy Cserhátit egy lapon említeni a mai tehetség kutatós pillanatnyi sztárocskákkal, hát elég szemtelenség. Hol lesznek Õk 50 év múlva, hiszen évente váltják egymást a különbözõ mûsoroknak köszönhetõen. Valamint nagyon kétlem, hogy még egy olyan különleges óriási hang adottsággal rendelkezõ fiatal kis énekest tudsz említeni mint Kovács Kati vagy Cserháti Zsuzsa.
offtopic
_goldie_ 2012 aug. 21. - 11:21:10 Előzmény vénasszonyok -nyara
(58/94)
és pont ez miatt kedvelünk :D
vénasszonyok -nyara 2012 aug. 21. - 10:37:38
(57/94)
Nekem az 1930-1935 közötti idõszakban készült dalai tetszenek leginkább. Akkor volt szerintem topon.
vénasszonyok -nyara 2012 aug. 20. - 15:06:57
(56/94)
Ha még néhányszor bannolnak és már nem tudom más kötõjeles variációban megújítani a nicknevem, akkor pontosan ezt a nevet szándékoztam használni.
Már mindenki pontosan tudja, hogy nagy tudású Sebstyén kolléga imádja Kovács Katalint, mégis állandóan újból leírja. Hát én is pontosan így vagyok ezzel.
Azonkívül, ha még nem vetted volna észre, én egy troll vagyok.
szonya1 2012 aug. 20. - 14:56:14
(55/94)
Koncznak szép a hangja, de valóban csak egy szûk hangtávolságon belül tud énekelni. Vagy Bródy maga mondta, vagy egy szerzõtársától idézte, hogy nem könnyû Koncznak dalokat írni arra az egy oktávra, amit ki tud énekelni.
Koncz igényes dalokat választ, de csak egy stílusban tud énekelni. Egy komoly tehetségkutatón (nem olyanon, ahol egy k.norbika a döntõbe tudja hörögni magát) például sok mûfajban kell(ene) bizonyítani. Egy ilyenen Koncz sem tudna sokáig menetelni.
Az meg kit érdekel, hogy melyiküknek milyen a külseje??? Cserháti egy zseni volt, hangban, énektudásban magasan Koncz felett áll. Mondom ezt akkor is, ha nem a kedvencem az a stílus, amit a legszívesebben énekelt.
Szerintem mindegyikük jelentõs képviselõje a mûfajnak, én nagyon szívesen hallgatom mindhármójukat. Egyébként pedig nem értem, miért kell ennyit rugózni ezen, már régen kiderült a számunkra, hogy ki nem állhatod Kovács Katit, és nem nézed semmibe. Oké, szíved joga, de miért kell ezt annyiszor leírni? Attól, hogy többször leírod, nem lesz nagyobb jelentõsége a véleményednek. És miért próbálsz mindig gúnyt ûzni még a nevébõl is? Gyanítom, neked sem esne jól, ha valaki akár csak az itteni neved kiforgatná, és úgy szólítana mondjuk, hogy „ igen tisztelt vénasszonyok-nyála”.