anita-baba 2009 júl. 14. - 15:20:39
(46/266)
Bocsánat, hogy csak így bele szólok, de egyet értek abban, hogy bár Kristen külsõleg tökéletesen vissza adja Bellát, a viselkedése rémes! Én a könyvet olvastam elsõként és ezért is okozott ekkora csalódást a film. Mármint maga a film még jó volt, de Kristen alakítása hagy némi kivetnivalót maga után. Kristen mintha egy másik szerepet játszana, mint, amit a könyv alapján kéne. Abszolút nem tudta vissza adni milyen Bella a könyvben. Szerintem meg tudta volna csinálni jól, mert van egy-két olyan rész(sajnos tényleg ilyen kevés), ahol azt mondom, hogy na, ezt kellett volna produkálnia az egész film alatt.

Viszont az Edwardot alakító színész szerintem tökéletes volt a szerepre. Így eltalálni valamit, ahogy õ eltalálta Edwardot...én csak ámultam és bámultam, tökéletesen jól visszaadta mind külsõleg,mind belsõleg a fimbeli Edwardot!! Le a kalappal Robert elõtt!!! Nem ismertem ez elõtt a szerep elõtt(mondjuk Kristent sem), de õt külsõleg is remekül eltalálták. Én teljesen hasonlóan képzeltem el Edwardot. Annyira boldog voltam mikor megnéztem a filmet és szembesültem vele, hogy ilyen jó színészt választottak. Nálam õ vitte sikerre a filmet!!:) Neki köszönhetõen még Kristen bénázása is eltörül...:)
10/10
Andee34 2009 júl. 14. - 11:57:50 10/10
(45/266)
Kristen Stewart
Special Artists Agency Inc.9465
Beverly Hills, CA90210
--USA--
famous for 2009 júl. 14. - 11:23:37
(44/266)
sztem ez a szerep még Alexis Bledelhez is illet volna. Mármint a Belláé.
1/10
Alexxa626 2009 júl. 13. - 16:03:24 1/10
(43/266)
A vélemény második fele Kristenrõl szól..csak elfelejtettem odaírni..:D
1/10
Alexxa626 2009 júl. 13. - 16:01:59 1/10 Előzmény Robbin
(42/266)
Rosalie véleményem szerint nem antipatikus, mint ahogy te írtad. Én kedveltem õt.A harmadik részben meg kifejezetten érthetõ is lesz,hogy miért ilyen Bellával. A negyedikben meg egyenesen imádom ,mikor Jacobbal marják egymást.Persze,hogy nem lehetett volna jobbat találni nála..de lehetne kicsit figyelmesebb és odadóbb is a szereppel kapcsolatban.Mindenki mérföldekkel lejátsza a vászonról õt.Nem azért írom mindezt mert nem kedvelem Kristent..szeretem.A Hírnök nagyon jó filmje.De összeszedhetné már magát..
Robbin 2009 júl. 08. - 18:27:49 Előzmény Kaliff
(41/266)
Rosalie a könyvben is unszimpatikus, ellenszenves, beképzelt és gyûlöli Bellát... Nikki Reed tökéletesen adja vissza a karaktert... Robert Pattinson alakítása pedig azért tûnhet másnak a N.M. elõzetesében, mert a második részt MÁS RENDEZI. Mind a négy kötetet elolvastam angolul és szerintem - ha körülnézünk a mai felkapott sztárocskák között - nem nagyon találhatnánk mást, aki ennyire hasonlít Bellára...
Kaliff 2009 júl. 03. - 17:02:37
(40/266)
Megkövetek mindenkit, elolvastam a könyvet. Azaz még nem végeztem, de szerintem ma már kiolvasom.

Elnézést kérek, nagyon-nagyot tévedtem!
A könyvhöz képest nagyon nem jön át Kristen Bellája.

Az a tök fura, hogy Jasper is teljesen másnak tûnik nekem és Rosalie is a könyv alapján.

Rosalie például sokkal összetettem személyiség mint a filmben, egyszerûen a film nem adja õt vissza. A filmben unszimpatikus volt.

Az viszont nagyon-nagyon igaz és döbbenetes, hogy egyedül az Edwardot alakító Robert Pattinson hozta azt ami a könyvben is nagyon el van találva. Õ valóban szenzációs. Viszont a N.M trailerében õ sem tetszik.
Eltûnt belõle az ami az Alkonyatban megvolt.
Lili02 2009 júl. 02. - 18:57:09 Előzmény Alexxa626
(39/266)
egyet értek!!!sztem is Alice a legjobb!!!mondjuk én a könyvben is õt bírtam...de sztem amúgy még Charlie is jól el lett találva. Rosalie egy kicsit dundira sikerült meg ennek a szinésznõnek jobban áll a barna haj ami az eredeti...de amúgy bírtam!!!a 13-ban is jó volt.
xzibit2009 2009 jún. 30. - 09:14:53
(38/266)
vannak ilyenek, akiknek nyitva van a szája mindig.
Nekm is volt egy o.társam, akinek szintén mindig nyitva volt a szája!---> "beceneve: Nyitottszájú" :D :D :D
Dopuszka 2009 jún. 30. - 01:16:51
(37/266)
Annyira idegesítõ, h folyamatosan nyitva van a száája :D
iszonyat:\ am tényleg jó lenne a szerepre külsõleg csak csukná ba néha a száját..xd
1/10
Alexxa626 2009 jún. 29. - 22:16:19 1/10
(36/266)
Kristen külsõre nagyon is passzol a szerepre.Valami hasonlót képzeltem el a könyv alapján(nem magamat milyen érdekes..)De a filmbeli alakítása csalódás volt..bevallom csak addig amíg nem olvastam el a könyveket.Amíg csak a filmet láttam meg voltam vele elégedve.De õ ennél sokkal jobban is el tudná játszani.Nem ilyen arcokat vág Bella a leírtak alapján és egyszer sem csodálja Edwardot azokkal a szemekkel amikkel kéne...A New Moonban remélem menni fog neki a változás..de nem hiszem..a "kiss me" rész tényleg szörnyû.Nem fektet elég energiát Bella megértése és annak személyiségének visszaádására,mint Robert Edwardéra...sokat dolgozott Edward szerepén és lám visszaadta amit vártam tõle.Pedig nem voltam benne biztos,hogy menni fog neki.A legjobb választás minden bizonnyal Ashley Greene volt.Alice egyszerûen fantasztikus.:)
8/10
Boszika001 2009 jún. 28. - 15:11:47 8/10 Előzmény Móni Póni
(35/266)
Engem a feje idegesít sokszor, mint pl a N.M. elõzetesben mikor mondja, hogy Kiss me.. De ettõl függetlenül szerintem jót alakított, mind ez mellett megértem azt is aki utálja:):)
Móni Póni 2009 jún. 27. - 22:19:37 Előzmény Boszika001
(34/266)
Na, az ilyen ellenvéleményeket szeretem! :) Igazából én is szeretem az Alkonyatot, és amúgy nem is lenne semmi bajom a színésznõvel, csak egyszerûen unszimpi és kész...Ez ellen nem tudok mit tenni! :D
8/10
Boszika001 2009 jún. 27. - 17:51:58 8/10 Előzmény Móni Póni
(33/266)
Én mondjuk képen láttam többször is, bár mivel Alkonyat rajongó vagyok, sok képet láttam róla:)
Tudom, én nem is veszekedni akarok, félre ne értsd! :) Csak az ellene-mellette táborok tagjai néha kicsit elveszítik a sulykot, miközben vitatkoznak egymással:)
Móni Póni 2009 jún. 26. - 16:04:08
(32/266)
Csak véleményt nyilvánítottunk. Sokaknak nem tetszik (és nem azért, mert olyanok akarunk lenni, mint õ...ez mekkora hülyeség:D, hanem mert egyszerûen unszimpatikus feje van), de sokaknak bejön a játéka...
Egyébként Kristen Stewartot még sosem láttam igazán nevetni...(talán innen az a világfájdalmas kinézet, ami minden szerepére rányomja a bélyegét)! :)
8/10
Boszika001 2009 jún. 26. - 11:30:14 8/10
(31/266)
Ahhoz képest, hogy mennyien ócsárolják Kristen szerepét, mégis õ nyerte a legjobb színésznõ vagy milyen kategóriát:)
De én nem kezdem el "hülyep*csa" és ehhez hasonló jelzõkkel illetni azokat, akiknek nem tetszett. Nekem az összkép tetszett, szerintem jó választás volt. Habár a NM trailerben a Kiss me résznél.. áááááá... na az szörnyû. De amúgy szerintem tehetséges! :) És ezt el kell fogadni a fanoknak és a Kristen elleneseknek is, hogy úgysem fog mindenki egyetérteni. És ez minden másra igaz.
Tolerancia, emberek:)
10/10
beryll 2009 jún. 23. - 23:43:07 10/10
(30/266)
Igaz, hogy Alice figuráját nagyon eltalálták, hihetetlen aranyos Ashley hangja (is) hozzá.
Az is tény, hogy kicsit életunt, morcos, néhol flegma és "elegem van a világból"-feje van Kristennek... de ennek ellenére nekem tetszik. :) Igaz, elsõre nem volt szimpi.

Kinek a pap, kinek a papné, emberek... Ezen ne vesszünk össze.
Lili02 2009 jún. 23. - 21:48:41 Előzmény Kaliff
(29/266)
anyáám te még annál a mimózánál is hülyébb vagy!!!!és ott van az elsõ mondatodban a kulcs szivi hogy nem olvastad a könyvet!!!!!ennnnyi!!!és csak úgy elmondaném hogy az én kedvencem az egész kötetbõl Jasper és lááám mégsem szídom a párját sõt Alice az egyik legjobban eltalált szerplõ!!!de hallod most komolyan...minek kell ez a görénykedés???téged meg a mimóza nevû barátnõdet senki nem szídott csak mondtunk egy véleményt a szereposztásról szóval relaxálj és ne háborogj itt feleselegsen kössssz
1/10
chelseafan 2009 jún. 23. - 17:00:41 1/10
(28/266)
Teljes mértékben egyet értek veled.
Én sem szeretem Kristen, de nem azért mert irigy vagyok rá. És számomra igen nagy csalódás volt a könyv után.Egyáltalán nem jött át, hogy annyira imádná Edwardot mint a könyvben... és nem képzelem magam Bella szerepébe... el tudom különíteni a valóságot a könyvektõl és a filmektõl...
Kaliff 2009 jún. 23. - 12:53:21
(27/266)
Srácok megnéztem a New Moon trailert a Youtube-on.

Abban mindenkivel egyetértek, hogy a TRAILER borzalmas!
A jelenetek egyszerûen elvesztették az Alkonyatnak azt a hangulatát, látványvilágát ami elvarázsolt.

Viszont azt senki ne felejtse el, hogy a RENDEZÕT és a FORGATÓKÖNYVÍRÓT lecserélték a producerek! Ugye azt senkinek sem kell mondanom, hogy a színész azt csinálja amit a rendezõ mond neki. Ha a rendezõ benne hagyta ezt a csókjelentet a trailerben az egyedül az õ hibája, nem Kristené!

Szerintem a New Moon pocsék film lesz, de nem Kristen vagy Robert miatt, hanem a producerek hozzánemértése és az új rendezõ miatt!
Nekem az sem tetszik ahogy átváltozik Jacob! A vérfarkasok nem újholdkor vagy nappal változnak át hanem teliholdkor!

Teljesen más irányba vitte el a storit! Egy rakás sz*r!

Hozzák vissza Catherine Hardwicke-ot!!! Õt akarom rendezõnek!