Téma: Krízis

zimike 2019 nov. 17. - 14:11:50
(8/8)
Hatalmas sorozat , ami végig izgalomban tartja a nézőit !
Olyan elemekkel amiket más túszdrámás filmek nem tartalmaznak.
A szinkron is kiváló lett .
szzs 2015 dec. 17. - 18:34:32
(7/8)
Förtelem!

Rossz rendezés, rossz színészekkel, 90 százalékban tehetségtelen szinkronhangokkal.
Azt végképp nem értem, hogy miért szinkronizálnak beszédhibás szinkronszínésszel amikor a szinkronizálandó szereplõ amúgy a filmben nem az? (Az FBI-os csaj nõvére. A magyar hangja elképesztõ. A hangsúlyozása idegesítõ/nem megfelelõ és sokszor mintha almát nyelt volna vagy torokból beszélne.)

Kivonat a sok hülyeségbõl:

Megtudtuk, hogy a "profik" -ahogy magukat nevezték- úgy végeznek ki egy túszt, hogy, a háta közepébe lõnek.
Nem menekülés közben! Hanem nyugodt körülmények között (a "házban"), ráérõsen.
(Amikor megtalálták a hullát, akkor állapították meg, hogy a háta közepén van egy lövés)

Az egyik rész elején az "elõzõ részek tartalmából" újra láthatjuk, amikor a fekete fickót oldalba lövik.
De miért füstöl az oldala amikor találat éri???!
Ilyet eddig még csak ebben a filmben láttam.

A végefelé a banda megmaradt néhány tagja egy alagúton menekül ki.
Nahát! Se az FBI se a titkos szolgálat se a katonaságnak fogalma sem volt róla, hogy abból a volt katonai bázisból alagút vezet kifelé.
Ráadásul bizonyosan nagyon-nagyon hosszú lehetett az az alagút, hogy simán kijutottak biztonságos területre dacára annak, hogy a terepet körbezárta az FBI a CIA, a katonaság és a nemzeti gárda. Meg a polgárõrség meg a gobbihilda.

A beépített csaj hol itt tûnik fel, hol ott. Érdekes.
Egyik pillanatban bent van az emberrabló-terroristákkal, aztán hipp-hopp máris a jófiúk bázisán tûnik fel, hogy onnan segítsen a társaiknak.
Aztán meg amikor lebukik szintén hipp-hopp átkerül a menekülõ rosszfiúk autójába.
Csoda.

Ahol fogva tartják az iskolásokat, ott van minden. Kamerák, mikrofonok, lézeres érzékelõk -jól elõ van készítve.
No de ez a fránya technika megvicceli a "profikat", mert ugye egy régi-régi házitelefonon a srácok simán kihallgatják a beszélgetõ emberrablókat.
Hogy nem vették észre a kábelezéskor, hogy van ott egy ÉLÕ telefon?
Ami persze az egyik helyen rejtve van, de a másik fele, ahol a terroristák tanyáznak ott lóg a falon!
ráadásul letett "kagylóval"! Ennek dacára mégis tudnak hallgatózni!
Hab a tortán, hogy ennek a jelenetnek semmi értelm nincs. Nem tudtak meg semmit a hallgatózók és többet nem is esik szó errõl. Értelmetlen idõhúzás/hatásvadászat.

Belik pedig (az "A Szökés"-ben õ játszotta) rohan a vérrel (amit Isten tudja, hogy miért vettek le a kölyöktõl és hová/miért küldenék) a C-4-essel pont ott robbant ahol a (mindössze!)két amatõr smasszer vigyáz a fene tudja hogyan odakerült kiemelten fontos fogolyra és alkalmi vérátömlesztést végeznek nem törõdve holmi vércsoport egyezõséggel.

A rendezõnek nem számít semmi! Nincs logika, nincs kidolgozás, nincs esemény elõkészítés/felépítés.
Nincs magyarázat (pl a kínai nõ pikk-pakk megbénította amerika számítógéphálózatát és pár perc múlva már jelentették is az elnöknek, hogy ennek következtében EDDIG 70.000 ember halt meg -OH ISTENEM!!!).
Nem kell!

Lenne még mit írni, de nem hiszem, hogy van rá itt hely...
7/10
ALDO 2014 júl. 14. - 23:11:55 7/10 Előzmény jani-wan
(6/8)
SPOILER

Sajnos eléggé elcseszték a végét. Gibson végig az irányítása alatt tartotta az eseményeket, még akkor sem pánikolt be, amikor eltûnt a lánya, hanem megvolt a terve.
Erre az utolsó 10 percben bejátszák ezt az egész, felismertem a kézírásodat baromságot?
Persze ez egy amerikai sorozat, ezért megint az öntudatos nõnek és a négernek kellett a hõsnek lenni.

SPOILER vége
jani-wan 2014 jún. 23. - 10:38:13
(5/8)
Jó sorozat, kár hogy az amcsik ragaszkodnak a hülye képmutatásukhoz, és a vége ezért túlságosan erõltetett és kevéssé hihetõ lett.
***SPOILER***
Gibson egész végig konzisztensen és hihetõen viselkedett, majd a végén egy ilyen hülyeséggel jönnek elõ amit hihetõen kimagyaráz, de a gyerek pont ezt nem hiszi és el erre összeomlik? Na ne már.
***SPOILER vége***
Lillith Morgan 2014 jún. 22. - 17:07:17
(4/8)
Ahhoz képest, hogy mennyien és mennyire lehúzták, nekem is pozitív csalódás volt.
7/10
ALDO 2014 jún. 22. - 16:54:07 7/10
(3/8)
Az elsõ rész nem jött be annyira, de tovább néztem és nem bántam meg. Pozitív csalódás volt. A témában simán veri a 24 mostani, feltámasztott, rövid évadát.
Sajnálom, hogy 13 rész után ezt is elkaszálták.
Parker 2014 máj. 06. - 19:41:25
(2/8)
Nekem is nagyon bejön.
Most látom, hogy megint az elsõ részt fogják adni. Ennyi volt egy évad??? Meg vagyok zavarodva.
offtopic
_Freddy_ 2014 ápr. 02. - 09:50:43
(1/8)
Az elsõ részét láttam eddig angolul, nem rossz sorozat.