BMariska52 2015 szept. 20. - 12:31:42
(4173/4273)
Kedves Érsekem! Nem akarom magam ismételni, de mivel Téged különösen megkedveltelek, most is ugyanúgy érzek, ahogy Te, ugyanazt elmondhatom, hogy naponta visszanézek majd a Fórumra, nem szakadunk el egymástól, és ha Te is ott vagy, a Karadayi-oldalon viszontlátjuk egymást! Neked is Szép Napot kívánok szeretettel: Mariska
BMariska52 2015 szept. 20. - 12:29:27
(4172/4273)
Aranyos Malvinkám, látom, Te sem tudsz könnyen elszakadni, nehéz az elválás a jó kis csapattól és Kuzeytõl!
Ha jól tudom, Te is nézed a Karadayit, ott továbbra is beszélgethetünk! Minden szépet, jót kívánok Neked!
BMariska52 2015 szept. 20. - 12:27:06
(4171/4273)
Nem üres ígéret, valóban visszatérek a Fórumra, addig egészen biztosan, míg vetíti a TV2, és ha esetleg annyira megtáltosodik, hogy a 2. évadot is levetíti, akkor pedig annak végéig itt leszek! Ami engem illet, nem hagylak válasz nélkül Téged.
Maradj Te is a sorozat bûvöletében, mert mi, akik itt voltunk, szerettük, ezt kívánom Neked is.
Azért ha sok szabadidõd van, Te is csatlakozz a Karadayi-sorozat kedvelõihez, ott is bizonyára hasonlóan jó kis csapattal lesz alkalmad beszélgetni.
Minden jót kívánok Neked, Szép Napot!
Szeretettel: Mariska
BMariska52 2015 szept. 20. - 07:52:18
(4170/4273)
Sziasztok Kedveseim!
Nagyon örülök Nektek! Én is minden reggel benézek a Fórumra, és most örömmel látom, nem vagyok egyedül!
Minden reggeli kávém kísérõje volt Kuzey és voltatok Ti is, nem akarok elszakadni Tõletek. Még ma visszatérek, mint a bumeráng! Addig is szép Vasárnapot Minden Kedves Társamnak!
8/10
Érsekvári 2015 szept. 19. - 19:01:01 8/10
(4169/4273)
Igen most fog csak igazán izgalmas lenni , úgyhogy nézzed a további részeket .
A mai részbe belenéztem olyan 20 percig onnan tudom hol tartanak az események .
Ez a Ferhát egy borzalom , én már végig izgultam , nem volt semmi .
Neked is kellemes hétvégét és sorozat nézést kívánok :)
10/10
syuzi 2015 szept. 19. - 16:14:09 10/10 Előzmény Érsekvári
(4168/4273)
Akkor ezek szerint happy end lett a vége:) Minden jó ha vége jó:)
Nagyon szuper sorozat, színészek is jók, és örülök, hogy ilyen sokan voltunk a forúmban :)

Én is minden szépet és jót kívánok erõben gazdag napokat kívánok mindenkinek:) Nagyon kedves és aranyos volt mindenki itt a forúmon,én azért felnézek ide majd :)Ésmegosztom az 1 évados részekbõl a gondolataimat
Majd a 2 évadot is megfogom nézni:)
Szép hétvégét kívánok mindenkinek:)
10/10
syuzi 2015 szept. 19. - 16:08:31 10/10 Előzmény BMariska52
(4167/4273)
Drága Mariska! Én is minden jót kívánok neked az életben:) Hiányozni fogtok a forúmból:(

Köszönöm én is Gabuséknak a kitartó munkát:) Remélem, hogy azért valaki okor-okor feljön ide a forúmra
És hogy más forúmon összefogunk futni:)

Nagyon jó volt a mai rész csak kár hogy 1 rész volt belõle:( Ez a Ferhat nem semmi Simayt fogva tartja,és szegény Kuzey nem tud megszabadulni Ferhatól és Simaytól se tud elválni

Ez a Handan nem semmi elég csúnyán bánt Simay anyjával. Gülten rendes volt hogy a pékségbe ment mikor meglátta a rosszfiúkat szerencsére Saminak nem lett baja
Várom már a szombati részeket:)
malvinkicska 2015 szept. 19. - 15:51:14
(4166/4273)
Kedves fórumtársak nehéz megszokni a kávé után már nem kell nézni õket, a társaság is jó volt, igaz utóbb már nagyon kevesen voltunk de akkor is, jó ide vissza nézni.
Mindenkinek további sok jó sorozatot erõt egészséget kívánok.
8/10
Érsekvári 2015 szept. 19. - 15:04:40 8/10
(4165/4273)
Kedves Mindenki ! ! Naponta benézek az oldalra és olvaslak benneteket , ezután is ezt fogom tenni .
Aranyosak vagytok úgy látom Nektek is nehéz az elválás , mindenki kivétel nélkül jó fej , kedves hölgyemény akit így megismertem a hozzászólásokon keresztül .
Amennyiben új hír van , esetleg olyan sorozatról ami felirattal látható lesz , kérlek titeket jelezzétek itt !
Mindenkit sok sok szeretettel üdvözlök és minden jót kívánok a privát életben :)
BMariska52 2015 szept. 19. - 08:28:45
(4164/4273)
Drága Hangerika!
Született Tündér vagy! Örömmel látom, hogy más is nehezen szakad el a Kuzey-fórumtól!
Képtelen vagyok egyelõre enélkül meginni a reggeli kávémat!
Szeretettel gondolok Rád és a közös élményre, amit a török filmek szeretete ajándékozott nekünk!
Szívbõl kívánok szép hétvégét és nagyon jó pihenést!
Visszanézek ide is még, de bekapcsolódom FB-Karadayi, vagy Karadayi Port-fórumra.
Abból a filmbõl még van egy kis lemaradásom, remélem, a hétvégén behozom és naprakész lehetek abból is! Remélem, Veled is találkozom az említett oldalakon!!!
Szeretettel: Mariska
BMariska52 2015 szept. 18. - 19:11:07
(4163/4273)
Kedves Fórumtársaim!
Ha még esetleg visszalátogattok erre az oldalra...
Szeretném elmondani Nektek, hogy szívesen fogok emlékezni az együtt eltöltött idõre, amíg néztük és élveztük a Kuzey 2. évadát Gabuska, Szandra és késõbb Hangerika jóvoltából. Mindenkinek megköszönöm, hogy olvashattam az építõ, ill. leépítõ kritikát, végülis nem vagyunk egyformák és nem is tetszhet minden film mindenkinek ugyanúgy.
Mivel a mi kis csapatunkat a török filmek iránti rajongás hozta össze, remélem, találkozunk más, török filmeket kedvelõk oldalán is.
Szeretettel kívánok a Fórumozók Kedves Társaságának minden jót, boldog életet!
Mariska
BMariska52 2015 szept. 18. - 18:41:31
(4162/4273)
Kedves Gabuska, Szandra és Hangerika!
Sajnos, csak most értem erre az oldalra, de bizonyára a másik rajongói oldalon már sikerült találkoznotok az írásommal! A jónevelésem azt kívánja, hogy itt is megköszönjem a hosszú hónapokig kitartó munkátokat. Köszönöm szépen, hogy megimerhettem ezt a csodálatos filmsorozatot, a Ti fordításotokkal és Gabuska remek összehangolásával, a sok-sok kiegészítéssel, ajándékkal, különleges videókkal, montázsokkal, zenékkel, még receptekkel is tarkítva. Minden nap egy ajándék volt Veletek tölteni egy kis idõt, megismerni ilyen remek embereket, mint Ti vagytok! Természetesen, találkozunk a Karadayi oldalon is, picivel még lemaradtam, de igyekszem behozni és már én is hozzászólok majd és beszélgetek ott is Veletek és a rajongókkal.
E nagy-nagy munka után kívánok Nektek az Életetekben sok szerencsét, boldogságot, jó pihenést, sok-sok köszönettel: Mariska
9/10
gabus53 2015 szept. 17. - 23:38:10 9/10
(4161/4273)
Sziasztok Lányok!

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a jókívánságait.

Nagyon jó kis csapat jött össze, hiszen itt lehetett vitatkozni, gondolatokat cserélni, sõt ahogy olvasom, még barátságok is születtek és ezt jó hallani.
Nagyon jól esett, hogy estére váratlanul 3700 kedvelõje lett az oldalnak, és ez a kerek szám az este megkoronázását jelentette.

Nagy örömmel készítettem az oldalt, hiszen menet közben is rengeteget tanultam, a tapasztalataimat viszont már át tudtam adni másnak is.
zandra és hangerika fantasztikus munkát végeztek, szerencsére nekik még az is fontos volt, hogy minõségi munkát adjanak ki a kezükbõl, aminek külön nagyon örültem.

Remélem, hogy mindannyitokkal találkozunk a Karadayi oldalon, mert ezt a sorozatot nem lehet kihagyni.
Bár megfogadtam, hogy a Kuzey után befejezem, de úgy döntöttem, hogy a Karadayi oldalon is muszáj vagyok kibontakozni :-) (csak viccnek szántam, nem kell komolyan venni). És bár az utóbbi idõben nem volt idõm arra, hogy itt a fórumon is hozzászóljak, azért mindennap felnéztem az oldalra.

Örülök, hogy megismertük egymást, és találkozunk a Karadayi oldalon...
Szép estét mindenkinek :-)

u.i.: zandra is fog majd jelentkezni, csak már
az elsõ hétre rengeteg olvasnivalót kapott és
most nincs sok ideje.
8/10
Érsekvári 2015 szept. 17. - 21:46:02 8/10
(4160/4273)
KEDVES GABUS , ERIKA , ZANDRA !

NAGYON HÁLÁSAN KÖSZÖNÖM A SOK KELLEMES ÓRÁKAT AMIT SZEREZTETEK A SOROZATTAL .
TEHETSÉGETEK ÉS KITARTÁSOTOK IGAZÁN TISZTELETRE MÉLTÓ .
TOVÁBBI RAJONGÁSOM A MÁSIK SOROZAT OLDALON FOLYTATÓDIK :)
SOK ÕLELÉST KÜLDÖK :)
malvinkicska 2015 szept. 17. - 21:43:37
(4159/4273)
Drága Érsekem Mariskám és a többi fórum társam elérkeztünk a végére, annyi sok megpróbáltatás után végre boldogok lettek, nem sorolom a szereplõket hiszen naponta leírtam a véleményem volt negatív, de többet volt pozitív.
A fórumtársaknak köszönöm a több hónapos együtt létett, jó volt veletek, remélem másik fórumon még ilyen jól elfogunk szórakozni. Mindenkinek kívánok erõt egészséget boldogságot a továbbiakban.
malvinkicska 2015 szept. 17. - 21:35:48
(4158/4273)
Kedves Gabu és Judit a társad a további munkátokhoz erõ egészséget békességet és számos évet kívánok nektek tiszta szívembõl, ezt a sok munkát két három sorköszönetbe nem lehet bele sûríteni, mert ez attól sokkal többet ért, nagyon sok nézõ számára, ki egyszer ilyen, máskor olyan véleménnyel voltunk a történet, megítélésében.
Jó éjszakát kívánok nektek.
8/10
Érsekvári 2015 szept. 17. - 21:14:24 8/10
(4157/4273)
Kedves Malvinka , Mariska ! Minden Fórumtárs !
Az egyik szemem sír :( a másik meg nevet :)
Végre megköttetett a frigy 2 hónap múltán .
Szerettem a visszaemlékezõs részeket , mint most is a kezdetektõl láttuk . Milyen kis csitrik voltak Kuzey és Cemre azért már akkor nézegették rendesen egymást . Güney meg a komoly külsõvel az okoska szemüvegében nagyon inteligens fiú volt .
Aztán megint a jelenben.....begördül Kuzey a tök szuper autóval a napszemcsiben . Nagyon jó pasi .
Pereg a folytatás : Seref vaktöltényt tett a pisztolyba .
Költözés , esküvõ , Zeynep meglepetése.....Güney meg a börtönben sóvárog .
Ebru elhagyja a villát egyedül maradt . Burak az örökös , mindent elért .
Az esküvõn cukik , szépek , végre beteljesült az álmuk . A piros ruhás tanú hölgy, maga a rendezõnõ !
Handan is átöltözött így csinos volt .
Zeynep meglepetés Ali filmje alatt pityogtam velük egy sort én is .
Seref- Demet aranyosak összeillõ párocska .
A legvége jelenet a nyitott autóban boldogan . Ahogy mondják : MINDEN JÓ , HA A VÉGE JÓ :):) :)

Nagyon örülök , hogy ilyen jó társaságban tölthettem az idõt VELETEK .
Jó sorozat ,jó színészekkel és KEDVES TÁRSAKKAL . KÖSZÖNÖM SZÉPEN !
Pera60 2015 szept. 17. - 21:10:46
(4156/4273)
Üdvözlöm a fórum többi résztvevõjét. A múlt héten fejeztem be a sorozat nézését. Nagyon tetszett,de azért voltak olyan napok,amikor legszívesebben tovább tekertem volna felvételt. Tetszett a színész gárda,talán legjobban a fiúk apját alakító pék volt számomra abszolút hiteles.Aki miatt néha legszívesebben kidobtam volna a számítógépemet,hát az Cemre. Idegesítõ,nyafogó és néha oly butácska lány benyomását keltette.Na ezek ellenére mindig rámenõsen bárhol megjelent.Õ osztotta meg a testvéreket,és amikor ezt a tudomására hozták,nagyokat hallgatott. Persze tudom,hogy így szõtték a történet fonalát,de akkor is nehezen hihetõ a nagy szerelem Kuzey iránt. Elõbb gyors eljegyzés,aztán még gyorsabb férjhez menés,és kitartó,nagy szerelem Kuzey iránt. Nekem a nõi szereplõk közül a Simay nagyon tetszett. Eléggé sokrétû volt a feladata,és jól megoldotta.Összességében nagyon jó volt a sorozat és remélem jönnek még újak. Mert mind jók.
BMariska52 2015 szept. 17. - 19:22:12
(4155/4273)
Kedves Érsekem! Én is most élveztem ki Gabus kedves ajándékait, a gyönyörû zenéket, a jól sikerült tablókat, egészen biztos lehetsz benne, hogy én is vissza-visszatérek majd ide nosztalgiázni, mert az olyan jóóóóóó!
Várom a romantikus, boldogságos befejezést, mert én csak azt tudom mondani, hogy megharcoltak érte, megérdemlik!
BMariska52 2015 szept. 17. - 19:19:49
(4154/4273)
Szia Malvinkám! Hát, a drámából, erõszakból, agresszióból már nekem is sok volt, remélhetõleg ma elmerülhetünk a boldogság kék tengerében a két kedves fõszereplõvel együtt!