8/10
Érsekvári 2015 szept. 17. - 14:22:34 8/10
(4153/4273)
Szia kedves MARISKa !
Handannal csak lányos zavaromban illetve izgalmamban foglalkoztam .
Az viszont tény elég érdekes a futás technikája , na meg a ruhája is . Valahogy nem tipikus esküvõre illõ darab amit viselt . Hol van a Sinaner villában viselt eleganciája ?
Na, de ezek részletkérdések a drámai fordulat mellett , mert az van bõven .
Sajnos ma lezárul a sorozatunk , de én visszatérek majd nosztalgiázni az biztosan így lesz :)
GABUS ellátott minket külön videókkal , zenékkel is .
Várom az esti részt !
9/10
gabus53 2015 szept. 17. - 11:37:10 9/10
(4152/4273)
.
malvinkicska 2015 szept. 17. - 09:48:09
(4151/4273)
Szia Mariskám nem gondoltam, hogy ilyen krimi lesz a vége, az valami borzalom amilyen gyûlölettel van Güney Kuzey iránt,, ezt egy kicsit szebbnek gondoltam, nekem ez már sok drámai.
BMariska52 2015 szept. 17. - 08:04:29
(4150/4273)
Kedves Érsekem, Malvinkám! Ez jó, Handan futását tanítani kéne! Örülök ennek a mondatnak, mert kicsit legalább felrázott a döbbenetbõl!
Ezt az aljasságot, amit Güney szinte az egész film alatt végbevitt, nekem nem fér a fejembe, tõlem, - az én lelkivilágomtól legalább annyira távol áll, mint amilyen döbbenten áll elõtte Kuzey! Én is nagyon remélem, hogy ezek után boldog végkifejlet lesz és végre esküvõ! Azért örülök annak, hogy Güney ilyen õszintén bevallotta, végig gyûlölte Kuzeyt! Így legalább végre Kuzey lelkifurdalás nélkül boldog lehet, Güney meg menjen a pokolba!
Olyan szép volt Kuzey és Cemre is igazi szép menyasszony, mondjon mindenki amit akar! Remélem, Zeynep is magához tér végre, és nem okoz nagyobb meglepetést és megrázkódtatást!
Szép volt, ahogy Gülten útjára bocsátotta egy szem lányát!
Szép Napot Nektek!
8/10
Érsekvári 2015 szept. 16. - 20:03:47 8/10
(4149/4273)
Ma is szuper korán nézhettük KÖSZÖNÖM SZÉPEN GABUSNAK ÉS ERIKÁNAK .

Nem sokat fûznék a mai részhez , még nincs végkifejlet .
Mindenesetre jó kis zûrös esküvõ , ha ezek után lesz egyáltalán .
Zeynep azért felfogta bármennyire ügyködött ellene nem sikerült tönkre tenni , hogy õk egy pár legyenek .
Handan futását tanítani kéne.......nem volt semmi :)
Güney kimutatta végérvényesen a foga fehérjét , Kuzey remélem megutálta egy életre , de még nincs vége SZERENCSÉRE .
BMariska52 2015 szept. 16. - 13:56:20
(4148/4273)
Kedves Malvinkám! Teljesen igazad van! Güneynek ezzel a teherrel kell tovább élnie! Még ha úgy is nézett ki, hogy Banu meggyõzhetõ kettejük kapcsolatának folytatásáról, ez már hamvába holt dolog, és egy nem egészséges babával, bizonytalan idegállapotú anyával, teljesen magából kivetkõzött, néha már megõrült apával mi esélye lenne? Boldog jövõ nem várható. Nem akarok drámát, örömet szeretnék látni mindenkinek az arcán, megérdemlik õk - és mi is!
Malvinkám! Igen, találkozunk a Karadayi oldalon, amit szintén SZUPER EMBERKÉK fordítanak, akik boldoggá tesznek minket ezekkel a remek filmekkel! Kicsit lemaradtam Karadayi-val, de behozom!
Szép Napot és minden jót kívánok Neked!
malvinkicska 2015 szept. 16. - 11:26:06
(4147/4273)
Ezen a fórumon már nem sokáig leszünk megyünk a Karadayíra, a Seref jól oda mondogatott Deniznek az is jókor idõzített, biztos nem szeretné senki, élete legszebb napjára készülve ilyen dolgok jönnek közbe. Kuzey még mindig szereti a tesóját se lát se hall, pedig az csak ártott neki mindig, na de így van megírva sajnos. Az rettenetes mennyire ragaszkodott a babájához Banu inkább öngyilkos lett, mint elvegyék tõle, ilyen lelki világgal fog élni továbbra Güney, ez már egy nagy büntetés számára.
BMariska52 2015 szept. 16. - 07:46:52
(4146/4273)
Szép Reggelt! Kedves Gabuska és Erika nagyon-nagy hálával köszönöm!
Nagyon ideges voltam, az elmúlt két napban valami volt az internettel, naná, hogy pont most, mikor Kuzey a végkifejlethez közeledik. Tegnap tudtam nézni két részt, most reggel a harmadikat. Én is úgy érzem, mint Malvinka, hogy az utolsó pár részben annyi minden történt, olyan pörgõs volt, csak kapkodtam a fejem, mindent belesûrítettek. Még mindig nem tudni, hol van Baris. Most még az is felvetõdött bennem, hogy Burak csak kereste õt a tengerben, vagy belefojtotta? Azért ez a Burak is talpig úriember! Tudta, hogy Baris fogva tartja - legalábbis elvitte magához Simayt, mégsem ment oda, hogy segítsen rajta?! Kuzey is inkább készülõdne az esküvõjére, ahelyett, hogy kergeti és meg akarja menteni Güneyt! Seref nagyon jól tette, hogy Deniznek leordította a fejét, Deniz is nem tudom, unalmában csinálta ezt az egészet?
Úgy éreztem, én állok a ház tetején, szegény Banu helyében. (tériszonyos vagyok!) Borzasztó volt nézni, nagyon sajnáltam szegényt, nem ezt érdemelte. Azt nem mondom, hogy a nagy nyuszi Can ha elvette volna akkor jobb, de Banu az elején tényleg szerette Güneyt még akkor is, amikor "lent" volt, aztán magához emelte, de Güney nem tudta megbecsülni a helyet, amit kapott, nagyon elszállt!
Güney tényleg nagyon jó érzékkel a legszebb pillanatokba rondít bele, most akkor lesz esküvõ, vagy mi?
Szép Napot Nektek!
malvinkicska 2015 szept. 15. - 20:15:37
(4145/4273)
GABU ezer köszönet és hála, nagyon megható volt ez a rész, Banu végül saját maga vetett véget az életének amiket mondott elõtte Güneyjnek úgy volt minden, csak addig kellett, míg nem volt ennyire beteg. Burak vett egy házat Simaynak, Burak azt is mondta lehet Baris is öngyilkos lett, mert még eddig csak eltûnt de hova nem tudni. Remélem G is megkapja méltó büntetését, de minden kevés, mert õ másoknak az életére tört, sõt a halálba zavarta, a saját feleségét, a családját is az õrületbe kergette.
8/10
Érsekvári 2015 szept. 15. - 19:55:34 8/10 Előzmény malvinkicska
(4144/4273)
GABUS FANTASZTIKUS MILYEN GYORS , KÖSZÖNÖM :)

Az utolsó elõtti rész DRÁMAI .
Mindkét testvér ámokfutásba kezd Banu után .
Simay élete sínre került .
Can megtudja Banu gyereket vár , pedig már a gyûrût választja ki számára .
Kuzeyjt még most sem értem Güneyjért izgul nehogy elkapják .
Meredek amikor összetalálkozik Güney Banuval , talán bele is ment volna az újrakezdésbe . ha nem látja meg a pisztolyt nála .
Cemréékhez is elért a hír Kuzey eltünt .
Amikor Banu a korláton kívülre lépett rettenetes érzés volt......aztán a borzalmas leugrás . Szegénykének ilyen sors jutott .
Nem is volt olyan bolond , teljesen igazat mondott Güneyjel kapcsolatban .
Ebru asszony mi mindenen megy át csoda , hogy túléli ezt a sok szörnyûséget .
Ez nagyon kemény volt :((
malvinkicska 2015 szept. 15. - 07:18:02
(4143/4273)
Igen minden reggel ébredés után ez volt az elsõ nekem is ha tehetem, de egyrészt egyszer mindenek vége és ennek is. Az utolját nekem nagyon besûrítették, szinte alig lehet követni, annyi sok minden történik benne. Kuzey végig naiv butára vett figura, nem tudni miért, Banu még betegebb, mint volt. Simay szenvedett a legtöbbet a büneiért. Aztán Sami belebetegedett ebben az egész dologban, szóval rengeteg minden történt a pár hónap alatt velük.
8/10
Érsekvári 2015 szept. 14. - 22:00:10 8/10
(4142/4273)
Güney kijátsza a hadnagy embereit és meglép , nem tudjuk egyenlõre hová tart , mert Kuzeyjel nem akar találkozni . Pedig Kuzey még most is segíteni akar neki , annak dacára amit Deniztõl megtudott .
Güney is megtudta itt van Deniz . Megy a telefonálgatás ide oda . Gülten és Cemre a készülõdés közepette érzi valami gyanús kezd lenni .
Handan-Sami aggódnak mi fog történni , Sami még rosszul is lesz .
Simay anyagi kárpótlást kapott , de pénzben az nem kifejezhetõ amin keresztül ment Baris miatt .
Tényleg ezek szerint Baris már elõ sem kerül , csak szóban emlegetik õt ?

El sem hiszem , hogy már csak 2 rész van hátra :(
Szerintem fog hiányozni mindenkinek , nekem biztosan . Már szinte napi "kötelezõ olvasmány volt" :)
BMariska52 2015 szept. 14. - 19:57:46
(4141/4273)
Szia Syuzi! Örülök, hogy megbántás nélkül sikerült meggyõznöm, valóban jobban jársz így, és csak élvezd ki minden percét ennek a remek sorozatnak, a nagyon jó színészeknek, a gyönyörû zenének!
Az pedig, hogy mi vár Rád a második évadban, igazán mondom, egy nagyon jól sikerült, remekül lefordított sorozatot találsz, ami köszönhetõ azoknak az ügyes, tehetséges, nagyon kedves emberkéknek, akik ezt véghez vitték a mi örömünkre!
Természetesen, továbbra is nézem az elsõ évadot, ha szeretnéd velem megvitatni, amíg a tévé leadja, megtalálsz itt a Fórumon.
Köszönöm szépen a jókívánságodat, kedves Tõled! Szép Estét kívánok!
10/10
syuzi 2015 szept. 14. - 12:33:24 10/10
(4140/4273)
Szia Mariska! Köszönöm szépen a linkeket:) Lehet hogy én is így fogom nézni reklám nélkül. Megfogadom a tanácsod és elhagyom a kis összefoglalómat és csak élvezni fogom a szombati részeket:)Örülök, hogy te is végig nézed az elsõ évadot:) Így legalább nem maradok egyedül a fórumon:)

Utólag is Boldog Névnapot kívánok neked!!!!!:) Szép napot és jó tv-nézést kívánok neked:)
BMariska52 2015 szept. 14. - 11:26:12
(4139/4273)
Szia Syuzi! Ígéretem szerint ma folytatom Neked a levelet. Tehát, én sem láttam a szombati részeket, ezért nem tudok Neked tartalmakat írni. Azonban kikerestem, hol nézheted meg: https://www.youtube.com/watch?v=AT6E3gVlZvc,

https://www.youtube.com/watch?v=QEXo_U4_nrs

Így még jobban is jársz, nincsenek az idegesítõ reklámok. Nem is értem, miért nem így nézed? Mindegy, ebbe természetesen nem szólok bele.
Valaki tanácsolta a múltkor Neked a fórumon, hogy ne fáraszd magad a részletes tartalom-leírással. Semmiképpen nem akarlak megbántani, távol álljon tõlem, de tényleg, ilyen nagy munkát kár végezned, inkább szórakozz szép nyugodtan a film nézésével. Úgyis, látod, már milyen kevesen vagyunk itt a fórumon, és hamarosan vége a 2. évadnak is, én ugyan még nézem majd az elsõt továbbra is, valamint kívánom, hogy Neked is legyen ebben partnered, akik folytatják Veled együtt.
Szép napot kívánok Neked szeretettel: Mariska
malvinkicska 2015 szept. 14. - 11:20:13
(4138/4273)
Sami mikor rosszul lett akkor tudva volt ki lõtte le Ferhatot, miért kellett ponta finisbe tenni, ezek is azt csinálják , mint a többi szappanoperában van, azt gondoltam legalább az utolsó rész nem lesz krimis, de tévedtem. Deniz is egy szemét nõ, miért nem mondta már elõtte a dolgokat, mikor õ tudta, a Seref is csak bambult eddig. Kuzey meg minek van beállítva, mert nem testvéri szeretett az biztos, ez nagyfokú butaság a részérõl, ami rosszat tett Güney nem akarja elhinni, ezt valahogy nem értem. Mindenesetre a vége jól be van sûrítve az tuti.
8/10
Érsekvári 2015 szept. 13. - 20:59:04 8/10
(4137/4273)
Rekord gyorsasággal vannak fenn a részek . KÖSZÖNET ma is ! Sajnos már nem sokáig.

Kuzey megtudja Deniztõl Güney lõtte le Ferhátot . Eléggé megviseli a hír Kuzeyjt .
Az idõzítés nem a legjobb így az esküvõ elõtt .
Kuzey idegesen nyomban el is rohant , de vajon hova mehet ? Még Cemrének sem válaszol .
Kuzey apjának szemrehányóan odaszól - Te tudtad Güney volt - Sami ettõl eléggé rosszul érzi magát , Handan sem érti mi történik itt . Seref jókor telefonál megtudja Deniz itt volt Kuzeyjnél . Valami beindult , mert a hadnagy is elszáguld az autóval .
Güneyt is látjuk indulásra kész , de Seref emberei figyelik . Az a pisztoly nem egy jó ómen .
BMariska52 2015 szept. 13. - 20:06:56 Előzmény syuzi
(4136/4273)
Szia Kedves Syuzi! Már elfogyott az idõm, bocsánat, Neked holnap válaszolok!
BMariska52 2015 szept. 13. - 20:05:05
(4135/4273)
Kedves Hangerika, Gabuska és Kedves Mindenki!
Egy kissé nehezen, de csak ideértem, szomorúan látom, hogy mennyire megfogyatkozott a Fórum! Bár, bízom benne, hogy kihasználtátok a jó idõt! Én is keveset voltam itt az elmúlt napokban, nálunk mindig mozgalmas a Mária-nap. Pont ezért fájt annyira Güney viselkedése az Anyjával, akit pedig nem sorolok a kedvenceim közé, de mégis egy Anya, és Güney az imádott fia! Szóval, azért esett nagyon rosszul, mert Mária nevû Anyukámat láthattuk ma vendégül, ami ritkán adatik meg, mert már nagyon nehezére esik a járás 85 éves korára, nagy öröm volt, hogy ezt megtehettük, meghitt és boldog délutánunk volt Vele, agyonkényeztettük. Meg kell becsülni az ilyen pillanatokat, késõbb már bánhatjuk, ha nem tettük meg! Ezért estek nagyon jól a szívemnek-lelkemnek Kuzey szavai Gültenhez, amit NAGYON KÖSZÖNÖK KEDVES HANGERIKÁNAK, hogy ilyen GYÖNYÖRÛEN FORDÍTOTTA!!! Maximálisan egyetértek Kuzey-el, amikor azt mondja: "Nagyon boldogok leszünk. Tartozik nekünk ennyivel az élet és meg is fogja adni!". Amit meg elõtte elmond, hogy milyen családi életük lesz, Gültennel együtt sírtam, mert én ilyen szeretõ családban nõttem fel, amibõl ma már Apu hiányzik. Most is sírok, míg ezeket leírom. Már reggel is a könnyeim jöttek, hogy ilyen sokan gondoltatok rám szeretettel, azért mondom mindig, hogy jó ide tartozni!
Güney gonosz-gonosz a végtelenségig, meggyõzõdésem régóta, hogy NEM a Cemre iránti "szerelem" teszi ezt vele. Milyen érdekeset írt valaki FB-n, hogy Güney már akkor is Kuzeyt akarta lelõni, ott az erdõben, nagyon érdekes felvetés, most ahogy figyelmesen néztem, sok igazság van benne! Güney teljesen elvetemült, pszichopata lett, õrültebb Banu-nál, aki egy szerencsétlen, sajnálnivaló - most! - visszaütött a sok gonoszság, amit elkövetett korábban!
Nagyon szép feloldások voltak ebben a mai 20 percben, a tengerparti szaz-os jelenettel is oldották a feszültséget, valamint én nagyon bírom ahogy Kuzey/Kivanc nevet, annyira tetszik, és végre nevet! Ismételten köszönöm a szaz-al kísért zeneszám szépséges fordítását Erikának, bár tudom, hogy Õ nagyon szerény! Hát, igen, ilyenkor mondom azt, hogy Kivanc nem csak "nagyon jó fej pasi", de sokoldalúan tehetséges! Nagyon sok mindent tud, még szazon játszani, énekelni is, IS!!! és ezen kívül még mennyi mindent! Amiért nagyon szeretjük!
Nagyon helyes, hogy Cemre kiverte a balhét a menyasszonyi ruha miatt, õrülten gusztustalan volt Zeynep, mi az, hogy fel merészelte próbálni, már babonából sem venném fel, ez is egy beteges dolog! Baromi ronda lett a ruha így!
Kuzey sajnos hiába gyõzködi Güneyt, aki egy lepukkant szállodában van Aynur kis pénzébõl! Lehet, hogy tényleg hajlana még Banu a megbocsátásra, nem hiszem!, csak Kuzey ártatlan lelke gondolja így. Ott a fegyver Güney mellett! Édes Istenem, csak nem Kuzeyt akarja lelõni?! Lehet, hogy sokan nem szeretik a szép-romantikus lezárást, de én nem akarom, hogy Kuzey meghaljon, azt akarom, hogy boldogok legyenek!
A végén megjelenik Deniz, aki remélhetõleg mindent helyretesz, csak nehogy késõ legyen!
Köszönöm, hogy meghallgattatok! Jó Éjszakát!
BMariska52 2015 szept. 13. - 11:44:48
(4134/4273)
Minden Kedves Fórumtársamnak Szép Vasárnapot kívánok szeretettel!
Részletes értékelés Kuzey-rõl kicsivel késõbb...