malvinkicska 2015 szept. 13. - 09:39:41
(4133/4273)
A leány kérés folytatása, már szebb és tartalmasabb volt, kifejtette, hogyan képzeli el kettõjük jövõjét, aztána gyerek nevelésrõl, mert amit õ kapott nem azt akarja adni az õ gyerekének, Gülten elfogódott, mert egy olyan kapocs van közte és a lánya között elég lesz elszakítani, mivel jóban rosszban egymásnak voltak. Güney szerintem megbolondult, most nem tudom valóban ennyire szerette, vagy szereti Cemrét, csak a bosszú hajtja, más se legyen boldog ha õ nem az. Amikor beszélnek K-val telefonon megtudja Banu terhes babát vár és már az sem érdekli, csak a fegyvert szerzett, biztosan rosszban sántikál újra. Aztán a végén megjelent Ferhat lánya nagyon meglepõdött K a láttán. Négy nap és mindent megtudunk egy küzdelmekkel akadályokkal tele drámai, majdnem szerelemnek voltunk részesei, mert akár hogy is nézem azért egy võlegény és egy menyasszony nem így viselkedik pár nappal az esküvõ elõtt, kultúra ide, vagy oda.
Szép vasárnapot mindenkinek.
BMariska52 2015 szept. 13. - 08:39:53
(4132/4273)
Nagyon szépen köszönöm Kedves Hangerikának a Kuzeytõl által küldött szép virágcsokrot! Szeretettel: Mariska
BMariska52 2015 szept. 13. - 08:38:47 Előzmény malvinkicska
(4131/4273)
Aranyos Malvinkám! Áldjon meg a Teremtõ ezért a kedves jókívánságért! Szeretettel: Mariska
BMariska52 2015 szept. 13. - 08:37:27
(4130/4273)
Kedves Érsekem! Nagyon szépen köszönöm kedves szavaidat! Szeretettel: Mariska
BMariska52 2015 szept. 13. - 08:36:04
(4129/4273)
Kedves Bemeském! Nagyon szépen köszönöm a jókívánságot! Szeretettel: Mariska
Bemes 2015 szept. 12. - 22:06:06 Előzmény BMariska52
(4128/4273)
Aranyos Mariska! Nagyon sok boldogságot kívánok Neked névnapod alkalmából!
8/10
Érsekvári 2015 szept. 12. - 20:38:47 8/10 Előzmény malvinkicska
(4127/4273)
Köszönet Gabusnak és Erikának a mai részért is :)

Kuzey nagyon szépen meghatóan adta elõ a mondandóját . Õ biztos ilyen lesz , ahogy elmondta milyen családi életre vágyik .
A nyaralás végén a búcsú szerenád Cemrének nagyon kedves volt Kuzeytõl .
Handan és Sami üres lakást találnak , Güney aki táskával elment , éppen Cemre házánál van és egy régi hármukról készült közös fotót hagy ott .
Seref elõtt zajlik a férfi aki a fegyvert adta Güneyjnek , a telefon beszélgetésük .
Cemre kiborul a menyasszonyi ruha miatt és Zeynepet kérdõre vonja , de még annak áll feljebb . Tényleg beteg az a csaj .
Kuzey elmondja Güneyjnek , hogy apa lesz , de azt már semmi nem érdekli .
Csak Kuzey nagy napja az esküvõje foglalkoztatja . Már pisztolyt is szerzett nagyon félõ , hogy minek neki .
Váratlanul megjelenik Kuzey lakásán Deniz ......
8/10
Érsekvári 2015 szept. 12. - 18:38:56 8/10 Előzmény BMariska52
(4126/4273)
Kedves Mariska !

Sok az égen a közös dolog : a Nap , a Hold és a Csillagok .
Ma mégis NEKED ragyog , hiszen ma van a Névnapod .

Sok boldogságot kívánok !
10/10
syuzi 2015 szept. 12. - 16:48:21 10/10
(4125/4273)
sziasztok kedves fórumtársak! A sorozat végére pont haza értem annyit láttam belõle hogy Simay nem jelent meg a válás kimondásánál a bíróságon hiába várta Kuzey Ali Cemre és Zeynep a bíróságon Simayt.Kuzeyék beültek valahova és beszélgettek majd Ferhat küldöd sms-t majd egy fotót Simayról és róla Kuzeynek ezen Kuzey felmérgesedett

Simay egy diszkóban várja atitokzatos sm-s küldödjét majd meglepõdik hogy Ferhat az és elakar menni de Ferhat emberei nem engedik.
Güney lakására felmegy Handan és Kuzey válásáról beszélnek és Handan beszél Güney balesetérõl majd megjelenik Banu és Handan elhallgat majd Banu mondja hogy tud mindent a balesetrõl de nem érdekli.

Simayt Ferhat a lakására viszi

Jó lehetett a mai rész is:) Szép hétvégét kívánok mindenkinek:) Máriáknak pedig Boldog Névnapot kívánok!!!!!!:)
malvinkicska 2015 szept. 12. - 13:05:04
(4124/4273)
Jól telt a nyaralásuk addig otthon Güney szabályosan, megõrült, az anyját dobálta, kizavarta a lakásból, mikor elolvasta a levelet amit Deniz írt, hogy õ a Ferhat gyilkosa, végig is játszódott a képzeletében, ahogy történt. Azt ordította Kuzey miatt lett gyilkos, és most õ lesz boldog Cemrével, mikor õ is szereti. Az esze teljesen elment a végére, G-nek. Handan nem tudott kinek telefonálni, csak Saminak, kint volt valóban az utcán. Kuzey próbálgatta a szöveget hogyan kérje meg a kezét Gültentõl, Cemrének ez most nem a legsikeresebb volt, ami azt illeti.
malvinkicska 2015 szept. 12. - 08:16:16
(4123/4273)
Névnapodra gratulálok, sok szépet és jót kívánok
Légy boldog és elégedett,áldja meg az Isten a te egész lényed
Adjon neked, erõt egészséget, ezt kívánom tiszta szívbõl néked.
8/10
Érsekvári 2015 szept. 11. - 21:59:42 8/10
(4122/4273)
Aynur ezzel most jó fej akart lenni Güneynél ? Kár , hogy nem Cihánra vagy magára költi , Güney kevésbé érdemli .
Handan telefonja megzavarja Kuzeyt a nyaralásban , de el kell mondja Banu gyereket vár Güneytõl .
Deniz levelét amit Kuzeyjnek írt Güney elolvassa ebben az áll Güney ölte meg Ferhátot .
Serefék tudnak róla , hogy Güney vette ki a levelet és figyelik õt .
Güney szabályosan bekattant mindenért Kuzeyjt okolja , õrjöng és Handant is elzavarja a lakásból .
Kuzey szólóban lánykérésbõl fõpróbát tart.....a legjobb jelenetnél szakadt félbe amikor is Gülten mamától megkéri a lányát .
Holnap folytatás :)

Köszönet a közremûködõknek és kellemes hétvégét mindenkinek !
10/10
syuzi 2015 szept. 11. - 12:15:42 10/10
(4121/4273)
Sziasztok kedves fórumtársak! Holnap nem biztos hogy látni fogom a sorozatot ezért ha lenne valaki olyan kedves és szíves és leírná holnap itt a forumba , hogy mi volt benne nagyon örülnék neki:) Elõre is köszönöm:)
Szép hétvégét kívánok mindenkinek:)
malvinkicska 2015 szept. 11. - 07:47:45
(4120/4273)
Nagyon jól szórakoztak a nyaralás alkalmával, de Gülten mindenütt ott van én ezt nem értem, egy érett nõt miért kell kísérgetni, ez a nõ egy erény csõsz, nekem már régen nem a kedvencem, túl sok néha. Sami és Handan Güney beszélgetése, meg kell mondjam nagyon aljas G most még pénzt kér a szüleitõl hányadék egy ember, aztán nyíltan kijelenti, bele õrül, hogy Kuzey felfelé megy és megházasodik, ez aztán már jelzõ nélküli aljasság a részérõl. Banu nagyon nagy színész az biztos jól játsza az SCH-s beteget látásos hallucinációi vannak, mindenütt Güney és a nem létezõ kis baba,teljesen ebben beleõrült. Zeynep egy szemét láda mi köze neki a más menyasszonyi ruhájához, de a varrónõ is hibás amiért ráadta, hiszen nem egy a méretük, sem az izlésûk, az nem csillogóst akar, hanem egyszerût, egy mocsok dög megöli az irigység, biztos nem hagyja szó nélkül , majd Cemre, de teljesen megértem.
8/10
Érsekvári 2015 szept. 10. - 21:57:38 8/10
(4119/4273)
KÖSZÖNET GABUSNAK ÉS ERIKÁNAK :)

Jó látni így Kuzeyjéket , hogy nyugi van nevetgélnek , vidámak , de itt is egy újság cikk Barissal kapcsolatban emlékezteti Kuzeyt .
Zeynep mekkora piszok van képe beleavatkozni és intézkedni más dolgába , a ruhapróba egyenesen beteges ötlet .
Handan megint csak Saminak mondja el Banu állapotát , de abban maradnak titokba tartják Güney elõtt .
Aki meg is jelenik pénzt kérni jött , de elmondja Kuzey házassága kikészíti . Ez a fõ problémája , amikor romokban az élete se munkája se pénze egy lecsúszott alak lett , aki pénzért kuncsorog a szülõktõl .
Deniz ismerõse megkapja a hadnagytól az üzenetet , hogy mit tegyen .
Banu szegény egyre betegebb .
8/10
Érsekvári 2015 szept. 10. - 10:14:10 8/10
(4118/4273)
Nagyon kellett már a nyaralás , de valahogy fura mit keres itt Gülten NÉNI .
Ez a néni Gülten esetében olyan bizarr ahogy Kuzey szólítja így . Inkább mondaná Gülten asszony .
Persze nem hiszen az erkölcs csõsz szerep miatt jött , inkább lánya kedvéért pihenni .
Nekem igazából nem is anya-lánya kapcsolat jut eszembe róluk , hanem szinte a barátnõi vonal .
Mindent megosztanak egymással és ez tetszik nagyon , most is Gülten õszinte érzéseit Ömerrel kapcsolatban igen helyes volt , ahogy Cemrével megosztotta .
Simay talán most már magára talál , Kuzey sok esetben kihúzta már a bajból .
Ebru asszonyt sajnálom , hogy idáig jutott . Banu az örök vesztes szegényke .
Handan milyen másképp viszonyul most a volt házbéli lánnyal , aki sok mindent elmond neki Banu terhességét is .
Most Handan szétkürtöli a hírt , fõleg Güneyjnek ?
Güney még mindig próbálja Serefet meggyõzni Baris ölte meg Ferhátot , Seref most egy váratlan fordulatra vár .
Feltûnik Deniz segítõje , de ezt Güney még nem tudja .
Zeynep nem változik undok , irigy liba .
BMariska52 2015 szept. 10. - 08:22:15
(4117/4273)
Tetszik nekem, hogy már valamivel több nyugalom van! Így még nem hallottam Kuzeyt Simay-al beszélni, milyen kedves hozzá, úgy láttam, nagyon megsajnálta a lányt. Háborúztak már eleget, szép lassan lenyugodnak a kedélyek.
Ebru asszony, ha összetörve is, de méltósággal távozik, ha nehezen is, de tartja magát; Burak, mintha a mostohafia lenne, támogatja. Én úgy gondolom, Kuzey boldogsága Cemrével megvalósulhat, mert milyen önfeledt és boldog tud lenni a fiú, ha nincsenek zavaró körülmények - mármint Güney. Na, azért a kis drága Zeynep telefonja csak megszólal, nem bírja ki, hogy ne hívja õket, és milyen stílusban, hát, ez már unalmas! Talán még a gyertyát is szeretné tartani? Gülten most olyan aranyos volt, én mindig szeretem õt, csak néha sok nekem.
Azért kedves Handanunk sem tagadja meg magát! Milyen õszintétlen is ez a nõ! Olyan, mint a széljárás, nagyon tudja forgatni a köpönyegét, eddig egyenesen imádta Banut és istenítette a Sinaner családot, na ennek vége, milyen kedves most a szolgálóhoz, a villában egészen másképp beszélt velük! Õ nem változik, az csak látszat mindig, soha nem hiszek neki, õ marad az a rosszindulatú ember, aki mindig is volt. Most mit lép vajon, hogy megtudja a terhességet? Mint nõt, rendkívül sajnálom Banut, de talán jobb, ha ez a gyermek nem születik meg, nem értek egyet azzal, ha ebben az idegállapotban, ilyen körülmények között világra hozza. Banu mentálisan nem egészséges, és ha Güney megtudja a terhességet, annak még lehetnek következményei.
Güney talán már maga is elhiszi, hogy Baris a fõbûnös, mindenkit Baris ölt meg, most már sorozatgyilkosnak nevezi. Na, most lehet felkészülni, hogy kiderül, Ferhatot Güney ölte meg, amiért én jutalmat adnék, hogy azt a mocskot eltakarította, de van bõven más bûne a kis kedves Güneyünknek, amiért elkaszálnám. És szerintem azzal, hogy õ megölte Ferhatot, az adósává akarta tenni Kuzeyt!
malvinkicska 2015 szept. 10. - 07:33:51 Előzmény Érsekvári
(4116/4273)
Ebru maga alatt van oda a cég, Burak vigasztalgatta, de elég sovány vigasz volt számára. Kuzey ilyen szépen még soha nem beszélt Simayval, azt hittem nem jól olvasom, igaz aza kapott ebben a sztoriban hideget, meleget, jó lenne már ha békét hagynának, õ nagy árat fizetett a vétkeiért. Barist nem találják felszívódott a gyáva féreg. Gültenék elmentek hármasban nyaralni, és G kezdi magát kínosan érezni, miért nem engedte a fiatalokat kettesben, de Cemre vigasztalja kapcsolódjon ki, és így feledi a csalódást, amit Sümer okozott neki. Handan beszélget a kidobott, bejárónõvel, továbbra is sajnálgatja azt a szemét Güneyt. Seref kap egy telefont aminek örül de nem mondja el teljesen G-nek kirõl is van szó. Aztán Banunak valami lehet a babával , de csak szûkszavú tájékoztatást kap, de õ minden áron akarja ezt a babát. Güney most már biztos tudni fogja, hogy Banunak gyereke lesz, mert Handan megmondja neki, a szeretett fiának.
8/10
Érsekvári 2015 szept. 09. - 16:43:28 8/10
(4115/4273)
Sziasztok szép napot mindenkinek !
Még mindig nem tudom megszokni vagy inkább megérteni Kuzeyt mennyire kiakad és védi mint egy anya oroszlán a kölykét Güneyt .
Sok mindent megbocsájtott már neki és hamar felejt miket tett vele és mégis .
Seref mindenkit figyeltet......na de hová tûnt Baris , teljesen felszívódott .
A személyzet leányzói milyen jól informáltak mindent tudnak , majd a nyomozóknak is ilyen beszédesek lesznek ?
Ejha....Kuzey a titkos ügynök szerepében , milyen trükkel jut be a Sinaner birodalomba .
Amikor a házba bement sejtettem Õ lesz Simay megmentõje . Remélem ma végre kiderül ki tette ezt a lánnyal .
A tengerparti jelenet már nem álom , Gülten nyaralási ajándéka lehet .
Végre egy kis édeni nyugalom kijut nekik .
malvinkicska 2015 szept. 09. - 13:14:06
(4114/4273)
Elképesztõek ezek az újság írók a mai Epizódban megjelent egy cikk, hogy Kivanc Bodrumban vett egy 72 milliós házat, és még sem ott nyaraltaka sok fotós miatt ezért inkább egy luxusszállodába költöztek, és ott több mint 5 millió ft-ot költöttek, vajon hányszor vettek levegõt azt nem tudják. Aztán találkozott a volt nagy szerelmével Azra Akin, és már egymásra sem néznek pedig 8 évig voltak kisebb, nagyobb megszakításokkal együtt. Szóval nem könnyû ezeknek az élete, a cikket Palánki Rita írta, ezt csak tiszta jó szándékkal írtam le.