10/10
syuzi 2015 szept. 05. - 16:28:27 10/10
(4093/4273)
A mai részekben volt: Kuzey azt álmodja hogy Güneyel bunyozik és Güney megveri a bunyoban. Reggel Güneyt kérdi az anyja hogy Sami is kiszállt -e a tekercs bizniszbõl, és Güney mondja hogy addig maradhat nyugodtan Sami is az üzletben míg a nagy üzletek nem nyitnak ki. Handan ábrándozik hogy milyen jó lenne ha egyszer eljutna külföldre Ebruval. Güney mondja hogy majd egyszer elutaznak közösen külföldre Europába. Mert Handan kérdezte hogy hogy van Banu így hozodott fel a szó az utazásról.
Ali keresi Samit az üzletben de Sami a bankba ment, és meglepõdik mikor viszik a tekercses berendezést, és az eladok mondják hogy Sami is kiszállt az üzletbõl Ali örül ennek. Kuzey is jön közbe és beszélgetnek hogy mi történt az este és hogy Kuzey hogy van.
Bent a cégnél Süner Cannal beszélget és Cemre viszi be pont a kávét mikor Baris megkérdi hogy ki van Canal Cemre mondja hogy Süner van bent. Barisnak elmondják hogy mi történt az este és hogy mindenek Kuzey az oka mert a lapok megírták a botrányt. Kuzey is látta a lapokban az egészet de nem akarja látni a cikket. Süner örömmel közli Cemrevel hogy mostantól gyakrabban fognak talizni mert õ is a cégnél fog dolgozni.
Sami Kuzeynek mondja hogy hitelt vett fel a bankban. Simay egy újság hirdetésben rejtéjes üzenete kap hogy hvíja fel a számot kiderül hogy valaki egy lakást bérelt neki a férjének mondta magát. Simay megnézi a lakást és azt hiszi hogy Sami bérelte neki a lakást de a fõbérlõ se tud sokkal többet mert a lány nevée állitották ki a papírokat.
Elõtte még Simay felhívja Gültent mert azt hiszi hogy Kuzeyék bérelték a lakást és Gülten hátha többet tud.
Güneyt Ali és Kuzey csapdába csalja mondván hogy Kuzey mutatni akar egy üzlethelységet mert õk is Alival üzletbe kezdenek, és úgycsinál Kuzey mintha valakit el ütött volna ezen Kuzey bepánikol és arra kérri Güneyt hogy segitsen neki mert nem akar újra börtönbe menni. Güney mondja hogy õ nem fog segiteni és minden Kuzey hibája volt közben Ali egy rendõr szírénát szimulál majd kamerávalfelvette az egészet, és kiderül hogy mindez csapda volt és Güney dühében elmegy. Kuzey arra kéri Alit törölje ki a felvételt. Tuncser bárjában Tuncsert megfenyegették megakarják verni Kuzey s Ali védik meg a bárt. A parton Güneyt felhívja Banu hogy hogy van és észre veszi hogy a fiúval nem stimmel valami de Güney azt mondja nincss semmi baj.
Güney hazarohan és az utlevelét nézi az anyja Handan felrohan és észreeszi hogy baj van a fiával és Güney nem mond semmit, majd este kiderül hogy mi történt. Kuzey Alinál alszik.Kuzey este segit az apjának a pékségben
malvinkicska 2015 szept. 05. - 13:45:19
(4092/4273)
Megnéztem Gülten szépen közölte nem szerelmes Huseyinbe, igazán normálisan beszélgettek ,most még a haját sem igazgatta. Kuzey miért játsza állandóan a mártírt, neki mindig oda kell menni ahol semmi keresni valója nincs, most is bele szaladt Baris csapdájába, igaz nem õt akarta G-t, nem értem ezta fontoskodást ez mára részérõl sok. A vége tiszta krimi nagyon lesajnáló, hogy ilyen alvilági dolgokat írtak bele, nem nagyon tetszik.
malvinkicska 2015 szept. 05. - 12:49:52
(4091/4273)
Én elsõ áldozási ruhát vettem az unokáimnak kis menyasszonyok voltak, bizony egyedi volt, sokat kóstolt árban de nem baj nagyon szépek voltak mai napig õrzik nem hagyják eladni.
10/10
syuzi 2015 szept. 05. - 11:43:23 10/10
(4090/4273)
Várom már a mai részeket:) Délután vagy holnap hozom az összefoglalómat:)
8/10
Érsekvári 2015 szept. 05. - 09:58:39 8/10
(4089/4273)
Szomorkás õszi idõ lett , de akkor is kellemes hétvégét Mindenkinek !

Most néztem meg a folytatást .

Gülten õszinte volt Husszeinhez .
Most nem viháncolt komolyra vette magát , kifejezetten szép volt itt .
Ömer a régész bizony bedobogtatta a szívét hatása alá került.......ezt láttuk is . Husszein csak jó barát marad .
Kuzey - Cemre jelenet nagyon helyes volt , de mindig megzavarják õket .
Baris visszatért a tett színhelyére megtudtuk , hogy történt az eset .
Kuzey amikor ideges nem csak kiabál , de a nyakát is folyton piszkálja .
Várható volt , hogy a telefon után oda megy Sumer lakására .
Megint besétált a problémába .
Remélem a hadnagy látja mi a helyzet és Kuzey nem kerülhet bajba , hiszen tudja csak elõtte ment oda nem sokkal . Az látszik a halott nem friss állapotban van .
Izgi nagyon .
malvinkicska 2015 szept. 04. - 21:18:40
(4088/4273)
Nem kell foglalkoznia véleménnyel, mert csak tõlünk tehetségtelenebb emberek szólják meg a másikat, jobb lenne néha sok ember tükörbe nézne és megkérdezné õ e, mert aki mások személyiségét nem tiszteli az saját magát járatja le, nekem ez a véleményem, én személy szerint boldog vagyok, hogy vannak ilyen emberkék, akik foglalkoznak amásik ember szórakoztatásával, fõleg aki ezt igényli, ha nem tetszik lehet nézni atv2-õn ezek megõrültek hátha az színvonalasabb, nem írom le kikkel, mert magamat értékelem szóra nem érdemesek. Lehet kissé durva voltam de kihozzák az emberbõl.
8/10
Érsekvári 2015 szept. 04. - 20:08:38 8/10
(4087/4273)
Remélem a mai részben Gülten a tegnap átélt izgalmakon túl lesz és lenyugodva hozza meg a döntését .
Jó volt látni végre Demetet felszabadultan kuncogni , Cemrével együtt Gültenen jól szórakoztak .

MÁS :
Amit HANGERIKA ír , mindig is akadnak akik mások TUDÁSÁT kritizálják , holott kérdés õk tudnak e egyáltalán valamit ?
Nem kell velük foglalkozni .
Mi megbecsüljük , értékeljük a TUDÁST !

Köszönjük - ERIKA :) GABUS :) SZANDRA :) JUDIT :)
malvinkicska 2015 szept. 04. - 18:40:20
(4086/4273)
Ilyen sem volt ma most láttam a soros részt sokat nem vesztettem, mert Gülten kellette magát esküszöm mikor a hajához nyúl már rosszul vagyok. Kuzeyjt a végére teljesen elbutították, még vakon hisz abba a szemét tesójába, a hadnagynak sem hiszi amit mond, az meg csak hajtja, mint a pereces, nem esküsznek meg, K és C.
8/10
Érsekvári 2015 szept. 04. - 17:35:45 8/10
(4085/4273)
Szia drága Mariska !
Nagyon jó amit írtál biztos , hogy úgy volt .
Ma kiderül mit akar Baris a bõrkesztyûben véghezvinni.
Ahogy az imént írtam , most Gültenre fókuszálok nagyon bírom a nõcit .
Husszeint szerintem lapátra teszi , annyira nem tudom elképzelni ezt az embert vele.
BMariska52 2015 szept. 04. - 17:24:48
(4084/4273)
Hát, az valóban kevés! Nagyon sajnálom, ha vége lesz, de én még mindig makacsul ragaszkodom a boldog véghez, több kedves társunkkal ellentétben. Nekem elég volt a dráma! Igenis, úgy érzem, megérdemlik a boldogságot azok, akik megharcoltak érte, a többi meg csináljon amit akar!
Gülten haláli, ezek a hajrázások! Látod, ez is van, akit idegesít, én mosolygok rajta, és tényleg jó színésznõ, ellentétben Handannal, akirõl szintén elismerem ugyanezt, mégsem bírom megkedvelni! És én Güneyt sem, mert most pl. ami a másik kedvenc filmem, tudod, abban is negatív szerepe van, igaz, hogy már elpatkolt. /Na, ezt milyen rondán írtam, bocsánat!/ Nedm tudja magát megszerettetni. Nem szégyellem bevallani, hogy hulljon a férgese!
BMariska52 2015 szept. 04. - 17:19:35
(4083/4273)
Kedves Érsekem! Aztán késõbb gondolkoztam, remélem, jól emlékszem arra, amit leírtam, semmiképpen nem akartalak félrevezetni. Ez az egyik, a másik pedig, nem is értem, Güneynek mi oka lenne megölni Sümert? Mondhatnám, hogy erre varrjál gombot. Ma megtudjuk, remélem, mit fundált ki Baris a m.gombbal, egyáltalán felhasználja-e arra, hogy valakit gyanúba keverjen vele? Nekem már az is nyereség, ha nem megint valami olyasmi történik, amivel Kuzey keveredik bajba!
8/10
Érsekvári 2015 szept. 04. - 17:19:15 8/10
(4082/4273)
Azt írta Gabus a Fb-n már csak 13 nap van a sorozatból :(

Nem dobott fel a hír , de amíg van nézzük . Úgy sejtem lesz mit . A hátralévõ részekben nem kímélnek minket .
Gülten nagy jelenetét többször megnéztem , ahogy kilibben a régészhez és cseveg vele nagyon bírom , annyira csinos jól néz ki .
Eszméletlen jó színésznõ :)
8/10
Érsekvári 2015 szept. 03. - 23:16:13 8/10
(4081/4273)
Kedves Mariskám !
Nagyon köszönöm , tökéletes a leírásod .
Akkor Baris rátereli most a gyanút Güneyre . Kíváncsian várom a folytatást .
Milyen agyafúrt alakok , már már tömény krimibe megy át .
8/10
Érsekvári 2015 szept. 03. - 23:00:35 8/10 Előzmény malvinkicska
(4080/4273)
Köszönet Gabusnak !

Gülten burkoltan , de nyomoz a régész után , Hüsszein úr segít a képeket találni róla a neten .
Elhívja Gültent vacsorázni négy szemközt akar vele beszélni .
Kuzey hiába talált nyomot Denizzel kapcsolatban a hadnagy szerint semmivel nem jutottak elõbbre .
Gülten nem akar menni a vacsira ezt Demettel és Cemrével is közli , de várja Hüsszeint .
Viszont elõbb a régész jön . Gülten izgalmában megint dobálja a haját , ez már valami beteges kényszer cselekvés nála .
A pasi beszélgetés közben bókol neki ......a lányok a háttérben nevetgélnek .
A taxival megjön Zeynep az apjával , aki látja mi a helyzet õ is bókol Gültennek .
Aztán jön a régész menyasszonya , akit Gülten a húgának gondol .
Ajaj szegény Gülten zavarban van , se pasi , se lakás . A lányok szerint megkéri Hüsszein Gülten kezét . Ki van zárva , hogy ebbe Gülten belemenjen .
Baris bõrkesztyûben a taxiban ? Megint mire készül ?
Kuzey megint inkább a testvérének hisz , mint a hadnagynak . Ez már több mint szörnyû !
BMariska52 2015 szept. 03. - 22:55:34 Előzmény Érsekvári
(4079/4273)
Aranyos Érsekem! A mandzsettagombot akkor veszítette el Güney, amikor Kuzey-el verekedtek, Kuzey szobájában, a Cemre által készített tabló fölött-miatt. A m.gomb egyébként Banu ajándéka volt, Atilla úrtól maradt.
Szerintem most Baris majd elrejti Sümer lakásán, ha még nem késõ.
BMariska52 2015 szept. 03. - 22:52:49 Előzmény Érsekvári
(4078/4273)
Drága Malvinkám! Bánatosan látom, hogy fájdalmaid vannak! Remélem tiszta szívbõl, hogy hamarosan jobban leszel! Kérlek, nagyon vigyázz Magadra! Próbálok egy kis energiát küldeni... Jobbulást kívánok Neked!
BMariska52 2015 szept. 03. - 22:50:55
(4077/4273)
Kedves Erika! Teljesen egyetértek Érsekemmel, még belefér a 8 napba: Isten éltessen sokáig, nagyon boldog névnapot kívánok! Azzal hogy azt a kifejezést használtam: kiemelt hozzászóló, csak hangsúlyozni akartam, hogy milyen jó, hogy csatlakoztál a mi kis csapatunkhoz és csak nyertünk általad egy kedves barátot, bocs, ha félreérthetõ voltam, csak a túlzott jószándék vezérelt, mintha azt mondtam volna: VIP! Mindenképpen dicséretnek szántam!
Sajnos, még nem volt idõm, hogy ismét megnézzem a filmet, most már a Te fordításoddal, de néhány napon belül feltétlenül megteszem, és akkor megírom, hogy mit gondolok, ami semmi esetre sem lehet rossz vélemény, hiszen egyik nyelvet sem beszélem, v. értem. Nyilván, ha Te lefordítottad, természetes, hogy nálam sokkal többet tudsz, én törökül néztem, angol felirattal, néha szótáraztam a fontosnak tartott részeket, pl. a végén a két lánytestvér szövegét, ami nagyon kiváncsi voltam.
8/10
Érsekvári 2015 szept. 03. - 20:24:48 8/10
(4076/4273)
Kedves Erika ! Mivel csak pár nap telt el augusztus 31. óta , ami ERIKA napja /bevallom kerestem valamit most a naptárban és akkor figyeltem fel rá / .
Így talán még belefér , hogy sok szeretettel kívánjak minden jót Neked :)
Olyan örömet okoztál ezzel a csodálatosan szép filmmel , hogy elmondani nem lehet .
Törökül már megnéztem , de így tökéletes és még gyönyörûbb . Köszönöm .
8/10
Érsekvári 2015 szept. 03. - 19:33:19 8/10
(4075/4273)
Sajnálom és jobbulást kívánok .
Persze , ne erõltesd így most .

Te érted ezt mandzsetta gomb sztorit ? Én abszolút nem emlékszem milyen szerepe volt , biztos az 1. évadban történt valami .
Kicsit kíváncsivá tett , de annyira nem fontos végül is .
malvinkicska 2015 szept. 03. - 18:33:45
(4074/4273)
Elkezdtem csak most egy kissé nyûgi vagyok nagyon fája gerincem sajnos, de aranyos vagy köszönöm.