9/10
gabus53 2014 nov. 14. - 22:35:07 9/10
(153/4273)
Nagyon szép ez a fordítás, és köszi a linket, érdemes lesz itt körülnézni.
malvinkicska 2014 nov. 14. - 20:10:25
(152/4273)
Köszi szépen keresnem se kellett leírom magamnak , én már sok dalt leírtam ami meg tetszett.
8/10
Érsekvári 2014 nov. 14. - 19:50:33 8/10
(151/4273)
Köszi a sok munkát ,nélküled sok mindenrõl lemaradnánk .
A Toygarhoz több idõ kell , nagyon szeretem a dalait.
A vers igazán szép és legalább tudjuk mirõl szól . Többször elkell olvasnia az embernek .
Azért Kivanc elõadásában ott jön át az érzelem az arcát nézve a zene kisérettel .
8/10
Érsekvári 2014 nov. 14. - 18:23:41 8/10
(150/4273)
A Facebook Tûz és Víz oldalon nézz körül , valamelyiken már fenn van a dalnak a török , illetve magyar szövege is.
8/10
Érsekvári 2014 nov. 14. - 18:19:47 8/10
(149/4273)
Offtopic
Nagyon köszönöm megnéztem , meghallgattam kisem bírtam volna , ha nem . Nagyon jó hangjuk van , szépen énekelnek a török zene is csodálatos.
Sok színészük jól énekel , Halit is.
A YT-on nagyon sok török zene van . A hagyományos a mai zenével ötvözve .
Majd körülnézek és küldök .
Offtopic vége
malvinkicska 2014 nov. 14. - 18:06:19
(148/4273)
Igazad van de hogy hagyom abba a nézését eszembe sincs, most igazán mozgalmas lett, mint ahogy elõbb, már írtam. Baris nem kispályás õ hamisította az aláírást, amit Banu már sejt is valamit. Azok ketten össze illenek nagyravágyók Güneyvel együtt, a kis csaj elvetette a babát szemétség volt tõle, aztán most nem volt még alkalma elmondani, mert én azt gondolom, mikor mondani akart valamit az lett volna, ez lenne fer. Zeynep érkezése új szín lehet tetszik neki Kuzey, azt sajnálom, nem olyan jól öltözött most, mint szokott lenni, de ez így van. Akit meg zavar hogy néha másról is írunk az ne jöjjön közénk, mert mi jól meg vagyunk, meg tudjuk beszélni a dolgokat mit hogyan láttunk, hiszen nem biztos hogy mindenrõl mindenkinek, egyet kell gondolni, és látni. Az ahogy ma énekelt hátha lefordítja valaki, rögtön leírom, gyönyörû hang orgánummal áldta meg õ szerinte Allah.
8/10
Érsekvári 2014 nov. 14. - 15:53:17 8/10
(147/4273)
Megvártam , hogy lemenjen a heti rész , megkell mondanom nagyon tetszik.
Bár én mindig is szószólója voltam ne adjad fel és más sem . Allah malmai lassan õrölnek ....
Végre minden rész felkelti az érdeklõdésünket.
Ez a fordulat is ,hogy meghalt Atilla úr sok konfliktust , viszályt okoz még. Ahogy írod Banu elég furcsa sok mindenben , de Baris sem kispályás, eddig is láttuk mire képes . A késõbiekben is lesznek még durvább dolgai .
Simay sem a kedvencem nagyon szemét a kis csaj , pláne , hogy Kuzeyt abban a tudatban hagyja , hogy megvan a baba .
Kuzey igaz nem finomkodik elég kemény néha , de jólelkû egyenes jellem . Csak ne bokszolna már annyit.
Most ez a Zeynep leányzó úgy néz ki bejön neki Kuzey .Egyre több lány sürög forog körülötte.
Tetszett Kivanc eredeti hangján a török dal , nagyon érzelmes emberek a férfiak sem szégyellik a könnyeiket .
8/10
Érsekvári 2014 nov. 14. - 15:33:46 8/10
(146/4273)
Ha tudnád mit jelent a OFFTOPIC akkor nem tennéd ezt szóvá !!!!!!!
Nem kötelezõ elolvasni !!!
offtopic
kisbalaton 2014 nov. 14. - 15:15:13
(145/4273)
Hiszen meg lett itt tárgyalva már a szereplõk jórészének külsõ,-és belsõ változása,jelleme,viselkedése stb.Talán mankos-nak van igaza,és nem igazán tudunk mit írni,amíg ilyen álmos ez a történet.Pedig szeretjük,és nézzük.
Azonkívül én nagyon örültem,amikor ötleteket kaptam itt a fõszereplõk egyéb sorozatához és filmjéhez.
Személy szerint én bocsánatot kérek mindenkitõl,akit zavart,ha nem ide illõ dolgokról írtam.
8/10
kozsina 2014 nov. 14. - 09:01:51 8/10
(144/4273)
Na érdekes, hogy a téma a Kuzey Güney.... mégis mindenféle más sorozatokat is itt vitatnak meg. Másokat nem zavar csak engem? Szeretem olvasni mit beszélnek meg de néha össze gabajodom...
malvinkicska 2014 nov. 13. - 17:43:40
(143/4273)
Most egy kicsit beindult, feltûnt Cemre apja de õ nem tudja Gülten az anyja titkolja, még megdobálta a kocsiját is, mivel Ferhat emberének gondolta, minek ez a sok hazugság. Banu és a barátnõ meggyõzték Simayt vetesse el a babát, közben Kuzey meg megvette a gyûrût , mert el akarja venni feleségül, itt is hiányzik a beszélgetés a párok között. Megérkezett Ebru anyuka, tett egy megjegyzést ami arra utalt ezután változás lesz a család életében, mikor Benu támadta Barist rögtön védelmére kelt. Kuzey jól ki van festve piros festékkel az arca mintha sérült lenne, az apja mondta is neki talán meg akarja öletni magát, miért nem hagy fel a boksszal. Az anyjuk továbbra is csak Güneyt ajnározza egy anyától csúnya dolog.
offtopic
kisbalaton 2014 nov. 13. - 09:36:42
(142/4273)
Olvastam én is,hogy a Kurt Seyt nem jött be a török nézõknek.
Sebaj,majd eladják a sorozatot a gazdag (és kevésbé gazdag) arab országoknak,ahol nem lesz gond a nézõszámmal.
malvinkicska 2014 nov. 13. - 07:31:03 Előzmény Érsekvári
(141/4273)
Banu egy lelketlen nõ Simayt arra biztatja vetesse el a babát, amilyen kis naiv az biztos megfogadja, gondolom más lesz az életük, hogy Atilla úr meghalt a koncon biztos lesz civakodás Barissal. Aztán Cemre apja is képben került csak õ még nem tudja, ez a sok bunyó zavar, az a Ferhat egy igazi ördög fajzat, miért nem hagy már békét annak a szegény Kuzeynek.
Trivia Showtime 2014 nov. 12. - 19:25:57
(140/4273)
Kuzey nagyon kivan(c), mert elment Ferhathoz farhátért, de csak halat kapott, s azt se sütötte meg neki Handan néni...
8/10
Érsekvári 2014 nov. 11. - 21:43:13 8/10
(139/4273)
Offtopic
Megnézted a tegnapi Karadayit mi a véleményed ,hogy tetszett ? Végig mérgelõdtem és megint csak rossz döntés , hogy azonnal néznem kellett, ugyanis több helyen próbáltam ,de mindenhol szakadozott a film és telenyomták reklámmal , a terepasztal reklámot minimum 20x berakták . Másnap a youtubon sokkal nyugisabb jobb a helyzet, akkor kell nézni . Mindig okul az ember.
Ezt leszámítva ez a rész nagyon remek volt annyi minden történt most .
Ez a Belgin nagyon irritáló egy nõ , levakarhatatlan folyton Mahiron lóg az meg tûri . Abban a kis mini szoknyában tipeg , sõt a következõ részben is nem tud leszakadni ott sertepertél Mahir mellett . A kórházban is mi keresni valója volt ? Sajnos semmi biztató Feride és Mahir között .
Nazif papa megúszta szerencsére , de a fiatalok még nem lehetnek együtt , Yasin kiosztja majd Osmant azt látni.
Ayten húzása tetszett , jól kitolt a férjével , már megszabadul így tõle.
Izgalom volt bõven és a következõben is folytatódik az elõzetesben úgylátszik .
Mahir remélem megussza baj nélkül.
Offtopic vége
8/10
Érsekvári 2014 nov. 11. - 15:22:30 8/10
(138/4273)
Szerintem meg pont mostantól kezd megmozdulni , végre .
Minden szereplõvel történnek az események hol jó hol kevésbé jó.
Jönnek majd új szereplõk akik igencsak rendesen felforgatják az eseményeket , ha ez még túl unalmasnak látszott .
Nem beszéllek rá , de minden rész hoz valami meglepõ fordulatot , izgalmas helyzetet , amiért várja az ember a folytatást.
Megjegyzem a Karadayit szívesebben nézném , azt bezzeg egyik csatorna sem képes megvenni .
Annak tuti lenne maximális nézettsége , de mindig a gyengébb sorozatokat célozzák meg .
Valószínû amatõrök választják ki , semmi érzékük mi a jó , mit kell választani , vagy ezeket már szinte utánok dobják .
malvinkicska 2014 nov. 11. - 14:00:16
(137/4273)
A múlt héten néztem csak nem írogattam, más volt a téma ez a hét elég gyengén kezdõdött vontatott, nagyon percekig nem szólnak semmit, én többet vártam tõle. Kivancnak ez a szerep nem áll jól, legalább is nekem nem jön be. Az örökös nyûglõdés, miért nem tesznek dolgoknak pontot a végére, hiszen több szálon fut.
8/10
Érsekvári 2014 nov. 10. - 19:06:48 8/10
(136/4273)
Offtopic
Még van kis idõ a Karadayi-ig, lassan arra hangolódunk .
Nem csoda ha nyúzottak strapás ennyi évadot végig forgatni .
Ja ahogy írod , Kivancnak az Ezelbe 8-asként akkora cipó feje volt , hogy még , aztán meg tüdõbetegre fogyta magát. Nem semmi azért. Megis érdemlik ezeket a díjakat , megdolgoznak érte.
A Gecce.com-on amennyit lehet olvasom a fordítóval , hogy ez a Kurt Seyit nem lett valami sikeres , eléggé befuccsolt . Nem csoda ha elvonul egy darabig kipihenni. Ha ott a hazai nézõknek nem jött be ,akkor nálunk milyen
sikerre számíthat a sorozat .
A mai Karadayiban is elég rosszak történnek majd állítólag . Egyenlõre ezt írta meg a két szuper írónõ.Remélem a végére jót tartogatnak .
Offtopic vége
8/10
Érsekvári 2014 nov. 10. - 17:23:14 8/10 Előzmény kisbalaton
(135/4273)
Valamilyen témával " életben " kell tartani az oldalt .
A sorozat tempója a megszokott csiga módon halad . Ez a török nép nem egy kapkodós fajta az biztos / jó nekik / .
Na mindegy nekem akárhogy is , de tetszik a sorozat , sõt egyre inkább.
Amit a szõrõs pasiról / színészrõl írtam / így igaz , nem a zsánerem az ilyen . Persze némi szõr nélkül nem is igazi egy pasi ,de mindennek van határa. Ízlés dolga ugyan , de megint csak Kenan a példa , hogy milyen jó pasi és nincs a hátán bunda . A mellkasa is úgy jó ahogy van . Na ez a típus jön csak be.
Abban a filmben Halit Ergenc egyébként is nagyon rosszul néz ki , sovány nyúzott az arca ,cigizik , italozik , ilyen a szerepe . Még abban az évben 2011 kezdi el forgatni a Szulejmánt , ahol már jobb formában van .
Ezek a színészek is egy szerep miatt lefogynak vagy meghíznak amit megkíván a karakterük .
Ezt már többször láttuk Kivancnál is.
kisbalaton 2014 nov. 10. - 06:00:59
(134/4273)
Nna,ezért szeretem én ezt a fórumot ! Lányok, olyan jókat írtok,hogy felvidul tõle az ember ! (péklapát meg orangután)
Érsekvári,megértem,hogy viszolyogsz a szõrös férfiaktól,de én meg homlokegyenest ellenkezõleg érzek.Világéletemben a szõrös pasasok jöttek be nekem.Mittudoménmiért.Talán nem vagyok túl bizalmaskodó,ha elárulom,hogy a férjem (akivel már több évtizede élünk együtt),fiatal korában ugyanolyan volt,mint Halit Ergenc,akinek még a háta is szõrös.Imádtam.
Amúgy mit szóltok a sorozathoz?
A langyos,hétköznapi történések kezdenek izgalmasabb tempóra váltani.