8/10
Érsekvári 2014 nov. 08. - 22:07:51 8/10
(133/4273)
OFFTOPIC A Gümüst is online néztem kikerülve a sok reklámot ,most így folytatom Kuzeyt is.
Elkezdtem nézni a filmet ,hát rettenet negyed óra után elég is volt .
Akitõl kaptam a Cd-t szerinte tuti , nekem nem . Ez a Fatih Akin egy életre stornó bármilyen török rendezõ .
Most keresek magamnak valamit , mert X faktor meg ilyeneket nem nézek sõt tv-t is alig.
Tegnap Halit Ergencnek egy 2011 filmjét elkezdtem nézni Misafir a címe , hát olyan ócska , hogy na .
Már a kinézete is förtelem , meg úgy az egész dög unalom .
Gyorsan áttekertem az egészet , vannak ágyjelenetek és a felsõteste látszik csak , de az is sok , sõt sokk.
Ez a pasi olyan mint egy orángután tiszta szõr , a válla a háta ...BRRRR.
Utálom az ilyet . Nem igen láthattuk a színészt így , a Szulejmán sorozatban volt szintén derékig mesztelen , de ott már kezelésbe vehették a szõrtelenítõk , mert a háta levan csupaszítva és a mellkasa is alig .
Bocs a témáért , de nem gondoltam , hogy King Kong .
Bezzeg Kenánunk mennyivel jobb testtel rendelkezik , mert láthattuk õt is intim jelenetben már .
Amit küldtél linket Halitot alig lehet megismerni Atatürkként , valóban hasonlít rá .
OFFTOPIC vége
8/10
Érsekvári 2014 nov. 08. - 17:15:27 8/10
(132/4273)
Most néztem a csüt- pént részt , rájöttem online sokkal élvezhetõbb , nincs idõhöz kötve az ember nincs reklám se. A továbbiakban így fogom nézni .
Ez a pénteki nagyon izgi volt, végre pörgõsebb .
Kivancnak fekszik ez a nyugis tempó.
Gülten asszonyt csípem ez a szerep nagyon illik a színésznõhöz temperamentumos a lányáért harcoló anyatigris . Götz Anna hangja is elvan találva. Eddig csak a TSZ-be láttam , de ott egy savanyú nevelõnõ szerepben nem igazán bontakozott ki .
Most már én is várom a következõ részeket .
Este nézem meg azt a filmet a Fallal Szemben , ma kaptam meg CD-n , mert a youtubon nem találtam sehol meg .Egyébb módon meg nem keresgéltem , ha tudod mire gondolok .
8/10
Érsekvári 2014 nov. 06. - 10:51:20 8/10
(131/4273)
Látom tényleg nem díjjazod a sorozatot .
A heti hátralévõ részeket most csak visszanézni tudom majd .
Nem is erröl akartam írni , hanem kérdezném ismered e FATIH AKIN török származásu német filmrendezõt . illetve filmjeit ?
1973 .ban született / 41 éves / Hamburgban él. Most fogom megnézni azt a filmjét ami állítólag remek, nagyon dicsérik .
A címe : Fallal Szemben / német-török romantikus dráma / .
Más filmjei : Júliusban , A másik oldalon , Rövid és fájdalommentes , Solino .
8/10
Érsekvári 2014 nov. 05. - 16:06:33 8/10
(130/4273)
Mai részben kezdenek bonyolódni az események .
Ha valaki nem látta volna még kiteszem a jelzést !
SPOILER
A két szülõ közül Sami az apa sokkal reálisabban , józanabbul látja a helyzetet a két fia közt .Ha vannak néha kilengései is a realitás talaján marad.
Az anya Handen egyre inkább negativ , neki csak Güney a minden . Elég ellenszenves a színésznõ , persze csak szerep , de nagyon ráillik a figura, ezek szerint jól alakítja.
Ferhát sok bajt okoz még ,de már tudom véges lesz a kavarása.
Ez a Banu -Güney páros egyre jobban összeillik , mindkettõ jellemtelen , másokon átgázoló fajta.
Az egyik gazdag a másik meg teper , hogy a köreikbe kerühessen .
Szimáj lány bajban , nagy dilemma elé került .
Ha jól gondolom Gülten asszony Cemre apját / cipõboltos pasas / hívta telefonon . Az elmúlt cirka 20 évben nem sokat tudhatott a lányáról . Majd csak megtudunk többet , hogy mi volt egyáltalán.
Kuzey kezd egész jól kinézni , nem csak az õltõny miatt , de a hozzáállása viselkedése is elõnyösen hat rá.
SPOILER VÉGE:
kisbalaton 2014 nov. 04. - 16:47:53
(129/4273)
Mankos,-ez jó! És tényleg,egy tisztességes török sorozatban van lövöldözés,kórház,-sõt börtön is,és a fõszereplõ leányzót minimum egyszer elrabolják!
Persze mi nézzük õket,mert jó történetek,szép emberek stb.Szerintem ebben a Kuzey Güney-ben is igen jó karakterek vannak.
A cselekmény még mindig vontatott,de ne adjátok föl! Jönnek itt még izgalmak! Nagy kár,hogy ennyire szétszabdalják,és nem másfél órás részeket adnak le,mint az eredeti változatban.
Viszont én másképpen látom Kivancot,nem látok hasonlóságot a Tiltott szerelem-béli játékával.Ahogy itt mozog,a járása,a fejtartása,ahogyan a foga között szûri a szavakat,-szóval nekem másképpen jön le.
8/10
Érsekvári 2014 nov. 04. - 16:03:11 8/10
(128/4273)
A TSZ. ehez képest lányregény , itt akciófilmbe illõ jelenetek lövöldözések vannak /lesznek/ a török 41 résznél tartok, de a 60.ba is belenéztem és ott már van olyan amit nem is értek . Nem beszélve arról , hogy folyton annyit dumálnak amibõl egy kukkot nem értek ,/ pár szó kivételével / és emiatt kételyeim is vannak.Talán emiatt sem kéne elõre nézni, idõpocsékolás . Minden esetre kiváncsi vagyok a fejleményekre és nézem tovább szinkronnal .
Tavaszig biztos eltart a 80.rész.
8/10
Érsekvári 2014 nov. 04. - 11:46:43 8/10
(127/4273)
Nem vagyok a sorozat kampány fõnöke ,de túl hamar bedobjátok a "törölközõt" .
Mindenki szíve joga ,hogy dönt milyen az izlése ,igénye. Viszont jóformán kisem alakult még a történet , annyira az elején jár .
Akik néztek már ismerik a török sorozatokat tudják ,hogy lassu tempóban haladnak , fõleg nálunk a részek megvágása miatt . Az eredeti részek /reklám nélkül / hosszabbak , ami nálunk fele , nagyon rövidek .
Valóban sok jó alakítás van benne Gülten jól játsza ezt a karaktert. Kivanc nem tud más lenni , mivel folyton ilyen karaktert kell megformálnia .
SPOILER
Az anyjuk Handen már most sejteni nagyravágyó , ami beis következik , mivel Güney is az õ fajtája. Házassága nem lesz a legboldogabb Banuval. Az apja által már emlitett idegösszeomlás kiújul nála .

Késöbb ketté szakad a család az anya fiával a gazdag villába költözik és nagyon nem szimpatikusak ,de
megfizetik az árát ...Kuzey az apjával marad ,de õk is okoznak elég érdekes fordulatokat.
Cemre is férjhez megy ....Sok minden történik majd .
SPOILER vége
reay 2014 nov. 04. - 10:36:00 Előzmény Alicante
(126/4273)
Ez jó! :DD Én azt vettem észre, hogy teljesen olyan, mintha a fõszereplõ a TSZ-beli karakterét hozná. Alig van differencia. Hasonló gesztusok, nézések, mimika. Abban egyébként jó alakításnak tartottam az övét. Ott van Denise (itt Gülten), aki viszont teljesen át tud alakulni, na kb így kellene egy színésznek.
reay 2014 nov. 04. - 10:31:10
(125/4273)
Abbahagytam a sorozatot, számomra egy teljesen átlagos családi dráma eddig, amibõl kb több ezer van. Azért olykor felnézek majd a fórumra, de azt hiszem ennyi.
8/10
Érsekvári 2014 nov. 02. - 23:35:37 8/10
(124/4273)
Offtopic
Jó ,hogy visszatértél , de persze van fontosabb dolog is az életben .
Szóval nekem egész tûrhetõen bejön a sorozat , de mivel elõre nézem a youtubon elég durva dologok lesznek késöbb.
Egy két dolgot végképp nem értek benne , úgy hogy ezért is szinkronnal fogom tudni helyretenni a dolgokat .
A Karadayi 82. részt pótold, mert holnap jön a 83.
Nagyon várom már.
Azon kívül volt náluk most díjkiosztógála amin a Karadayi megint besöpört egy csomó díjat .Tele van a FB. fotókkal rengeteg videóval .
Berg gyönyörû a fehér ruhában tündököl.Kenan fantasztikusan elegáns és hozza a szokásos formáját , nõi szivek megdobogtatója.

Offtopic vége .
malvinkicska 2014 nov. 01. - 16:56:49
(123/4273)
Pontosan így gondoltam én is legyen benne olyan amiért érdemes nézni, mert akkor van értelme az egésznek, már ismerem a török sorozatok felépítését.Hétfõn utazom a húgomnál, ott nem sorozatról fog szólni az együtt töltött idõ, mikor haza jövök pótolom a dolgokat. Köszönöm a pár mondatos ismertetõdet aranyos vagy, már elõzõleg említettem nem kezdek bele az elõre nézésbe, csak miután túl vagyok a vendégségen.
8/10
Érsekvári 2014 nov. 01. - 15:24:27 8/10 Előzmény malvinkicska
(122/4273)
Bocs elírtam a nevet
Cemre anyja Gülten asszony .
8/10
Érsekvári 2014 nov. 01. - 15:13:04 8/10 Előzmény malvinkicska
(121/4273)
Majd a legutolsó részben /80. ik / lehet mondani , hogy rendezõdött .
Addig elsem hiszed mennyi minden fog történni.
SPOILER
Annyit elárulok ezt a mocsok Ferhátot elintézik végleg , erre nem lesz gond már.
Viszont azután is nagyon sok izgalomban lesz részünk , jönnek új szereplõk és váratlan fordulatok , meglepõ változások . Krimibe illõ dolgok történnek . Két házasság is köttetik , nem lesz semmi ...
A két testvér jelleme ,természete gyökeresen ellenkezõleg megfog változni.
A jó nem annyira lesz jó , a rossz meg elõnyére megjavul.
SPOILER VÉGE
Kivanc majd egyre inkább jobban néz ki már nem lesz annyira sovány.
Mivel ebben a sorozatban is együtt él több generáció és hiába felnöttek a gyerekek , tipikus példája a mondásnak hogy : kisgyerek kisgond , nagy gyerek nagy gond .
A szülõk végig aggódják a sorozatot , van is okuk , mert a két srác intenzíven generálja a problémákat.
Cemre anyja Handem asszony ,meg külön fejezetet érdemel annyit aggódik .
Szóval itt is kitettek magukért a forgatókönyv írok , nagyon érdekesen irányítják a történetet .
Szerintem muszáj nézni , egyszerüen a kiváncsiság hajtja az embert , mert egyre bonyolultabb , izgalmasabb .
malvinkicska 2014 nov. 01. - 10:49:27
(120/4273)
Nem a holnapi részre gondoltam hogy rendezõdjön a helyzet hanem úgy általában, úgy végzõdjön ennyi rossz után, tudom én valamire építeni kellett a sztorit, hogy élvezhetõ legyen és érdekeljen végig, mi lesz holnap.
Evita99 2014 nov. 01. - 10:12:34
(119/4273)
Ha minden szépen rendezõdne, akkor mirõl szólna a sorozat? :-)
malvinkicska 2014 okt. 31. - 19:07:03
(118/4273)
Szerintem ahhoz két ember kell ha a nõ nem akarja bármit tehet a férfi, de Banu nagyon is akarta melyik férfi aki nem kap az ilyen alkalmon, szóval én kitartok a véleményem mellett a tied tiszteletben tartom. A mai réz is jó volt szeretném ha Kuzeyl minél elõbb lábra állna, normálisan dolgozni és boldog lenne valakivel. Cemre kiheveri a csalódást szép fiatal.
sorozatkedvelõ 2014 okt. 31. - 18:45:23
(117/4273)
Szerintem nem Banu a hunyó,hanem Güney,neki nem kellett volna engedni a csábításnak.Kuzey barátnõjétõl értékes információkat szerzett Banu,vajon,hogy használja fel.Nekem nagyon tetszik a sorozat.
malvinkicska 2014 okt. 30. - 20:36:21
(116/4273)
Szerencsére megtudtam nézni, érdekesnek találom, az a Szemét Banu egybõl lefeküdt Güneyvel nem, szeretem az ilyen rámenõs csajokat, Az Ezelben sem csíptem elõl léc, hátul deszka csaj. Cemret sajnáltam, mert szereti Güneyt, az anyját bírom tid aggódni rendesen. Simay a Küzey barátnõje jó indulatú szereti is aranyosak együtt bírom mikor olyan félvállról válaszol K a kis csajnak. Az biztos nem fog jót szülni, hogy figyelik állandóan Küzeyt, az a piszoknak még nem volt elég a rendõrségen, nem mert beszélni.
8/10
Érsekvári 2014 okt. 30. - 17:38:59 8/10 Előzmény malvinkicska
(115/4273)
Szerencsére több lehetõség van , hogy meglehet utólag nézni a részeket.
Többek között a Fem3 délelött és a SorozatBaráton 17. részig fent van . / ma 19. rész volt/ folyamatosan teszik fel.
Ahogy írtad kis humor elvétve akad benne , elég fordulatos kezd lenni és Kuzeyünk már nem olyan búval bélelt mint az elsõ részekben. Kezd családjával is jó viszonyt ápolni .
Kicsit még sok benne a box , de valószínû még végig kiséri ez a sorozatban õt .
Aggasztó az a ronda pacák / börtönbeli aki rászállt / most ráállított egy embert aki kocsiból követi minden lépését figyeli Kuzeyt. Nem túl bíztató ez .
Remélem marad ez a tendencia és izgalmas fordulatos részek jönnek.
8/10
Érsekvári 2014 okt. 30. - 15:46:16 8/10
(114/4273)
Nagyon remélem nem fordul elõ , hogy abba hagyják a sorozatot .
Mivel egyre népszerübbek lettek nálunk is a török sorozatok tisztába vannak mindegyik jó hosszú résznek örvend.
Ez is 80 részes az eredeti , de persze nálunk felezik a részeket , vagy még jobban röviditik , így elég sokáig lesz képernyõn.
Ha kedveled a sorozataikat biztosan láttál már párat . Szinte kivétel nélkül család a fõ témájuk és kórház , börtön kihagyhatatlan .
Ezzel együtt színvonalas tartalmas mindig nagyon jó a mondanivalója és nem beszélve a kíváló színészi alakításokról.
A szinkronizált változatoknak kifejezetten örülök .
Eredeti nyelven szoktam nézni sorozatokat amiket szinte soha nem fognak megvenni , de a nyelv ismerete nélkül elég hiányos az élvezhetõsége .
Azért még így sem mondok le róluk .