8/10
Érsekvári 2014 okt. 24. - 12:04:19 8/10
(93/4273)
"Offtopic"
A 79. bölümnél az a rész amikor Kenan ül a padon ( tengerparti sétány) és a zsebkendõt markolássza , innen jön a lényeg.
A 81. bölümnél az elejét is megkéne nézned , amikor is Berg odamegy Kenan házához és várja õt , aki nem tudja , hogy ott van . Nagyon gyönyörû jelenetek lesznek . Ennek a résznek a legvégén van az ominózus éttermi jelenet .
"Offtopic vége "
Ezt még megírtam , mert tegnap sok volt az infó .
9/10
gabus53 2014 okt. 23. - 22:29:31 9/10
(92/4273)
"Offtopic" Azért ha nem is nézek évek óta szappanoperákat, tisztában vagyok azzal, hogy biztosan akad 1-2 ami jó, úgyhogy ha azt mondod, hogy jó a Karibi szerelem, akkor azért belenézek.
Bár azért évekkel ezelõtt egyetlen egy szappanoperát néztem meg, a Dél királynõjét (kokain királynõ), gondolom sokan látták. Ez kifejezetten jó sorozat volt, talán, mert megtörtént eseményeken alapult.
"Offtopic vége"
Szép estét.
malvinkicska 2014 okt. 23. - 21:34:03
(91/4273)
OFF igazad van egyedül A karibi szerelem amit érdemes nézni az szép történet jók a színészek nekem bejött. A bünös szerelem nem régen hagyták abba, kezdték újra,Rabok és szeretõk semmi, Szerelem zálogba, 3 rész elég volt belõle, a Macska a Mexikói szemét dombon játszódik 2 epizód elég volt. A gonosz álarca az egy Telemundós sorozat, viszont ott aztán van minden pörögnek az események, de legalább ha kicsit kemény de jó. A török sorozatok azok legalább szórakoztatóak, ez most komolyabb témát feszeget, de az élet nem csak fehér és fekete.
feketeagi 2014 okt. 23. - 21:23:15
(90/4273)
Sajnos le vagyok maradva a sorozattal, egy kicsit lassúnak találom a történéseket, nem lettem még függõ, de végig fogom nézni elõbb utóbb. Karadayit én is nézem, de jó lenne szinkronnal, fantasztikus benne a két fõszereplõ.
feketeagi 2014 okt. 23. - 21:17:37
(89/4273)
Kivanc filmjei:
Film [ szerkesztés ]
Év Cím Szerep Megjegyzések
2007 Az amerikaiak, a Fekete-tenger Muzaffer
2010 Toy Story 3 (török ​​szinkronizált változat) Ken Szinkron
2013 Kelebeğin Rüyası Muzaffer Tayyip Uslu
Televízió [ szerkesztés ]
Év Cím Szerep Megjegyzések
2005-2007 Gumus Mehmet ªadoğlu TV-sorozat
2006 Acemi Cadi Kivanc Tatlitug TV-sorozat (1 rész)
2007-2008 MENEKSE ile Halil Halil Tuğlu TV-sorozat
2008-2010 ASK-ı Memnu Behlül Haznedar TV-sorozat
2010 Ezel Sekiz / Ramiz Karaeski TV-sorozat (néhány epizód)
2011-2013 Kuzey Güney Kuzey Tekinoğlu TV-sorozat
2014 Kurt Seyit ve sura Kurt Seyit TV-sorozat
kisbalaton 2014 okt. 23. - 21:15:57
(88/4273)
Köszönöm az információkat!
Most a "Kuzey.."n kívül a Karadayt nézem.Jézusmária,ez a Kenan!Még az én öreg szívemet is megdobogtatja.A nõ is gyönyörû (szerintem sokkal jobb,mint a Seherezádéban volt),na,szóval,gyerekek,jók ezek a török sorozatok!
malvinkicska 2014 okt. 23. - 21:04:30
(87/4273)
Sajnálom nem leszel velünk majd írok a Karibi szerelemhez , én is nézem a Gonosz álarcát is , biztosan találkozunk, másik fórumon. Üdv Malvin.
9/10
gabus53 2014 okt. 23. - 20:39:52 9/10
(86/4273)
Én láttam az elsõ évadot is, és éppen ma este nézném a második évadot (18. rész), de úgy látom, hogy valami UEFA mérkõzés miatt ma nem adják le. És egyébként ebben a sorozatban teljesen más, itt már egy komoly, érett férfi, egy tökéletes katonatiszt. Az a keringõ? Hát igen, nem semmi...
Azért szeretem Kivancot, mert szerintem szós szerint egy nagyon jó arc, bármit ki lehet hozni belõle, ezért tud olyan jól eljátszani egy sorozaton belül 20 évest, majd 30 évest. Hiszen a Kuzey-ben is látszik, hogy egy kicsit hosszabb frufru-val teljesen másképp néz ki, mint rövid hajjal. És ehhez neki még maszkírozás sem kell!

Nem tudom, hogy láttad-e a Pillangó álmát (The Butterfly's dream). Ez egy nagyon fiatal! török íróról szól (2013-ban készült és nemzetközi szinten is nyertek vele díjakat) majdhogynem gyerekesnek néz ki, ehhez le is kellett fogynia. Hozzáteszem, nagyon nagyot játszik a filmben. Ha érdekel, a YouTubo-on fent van angol felirattal is.

Hogy egyenlõre miért csak Kivanc sorozatokat vásárolnak? Talán a tv társaságok is olvasgatnak fórumokat, hogy lássák milyen típusú filmekre lenne igény, hiszen a Kivancnak Magyarországon is nagyon sok rajongója van. Én mindenesetre nagyon örülök, hogy talán észrevették, hogy a török sorozatok lényegesen jobbak és értékesebbek, mint az a rengeteg brazil és mexikói szappanopera.
Remélhetõleg folytatják ezt a tendenciát és elõbb-utóbb a Karadayi-jal is találkozunk.

Addig is mindenkinek további szép estét.
offtopic
ildimix 2014 okt. 23. - 20:16:06
(85/4273)
Malvin én befejeztem ezt a sorozatot számomra nem pörög unalmas. Marad a gonosz álarca és a karibi szerelem.

Azért idõnként elolvasom mit írtok a sorozatról. További jó filmnézést!
8/10
Érsekvári 2014 okt. 23. - 18:58:50 8/10
(84/4273)
Igen nagyon igazad van ezekbe más remek színészek vannak.
A lényeg mindegyik nagyon jó sorozat , mindet láttam és ajánlható mindenkinek aki még nem !
8/10
Érsekvári 2014 okt. 23. - 18:51:38 8/10
(83/4273)
Látom otthonosan mozogsz a török sorozatok területén.
A Fatmagülün nekem is tetszett, sok jó színész szerepel benne .
Visszatérve Kivancra , ha nem láttad volna a Menekse ile Halil címü sorozatát érdemes megnézned.
Nem is olyan hosszú /érdekes ez nem 80 részes mint a Fatmagülün / "csak " 36 részbõl áll.
2006-2008 ig forgatták . Ebben megint új arcát , játékát mutatja meg a színész. A fõszereplõ fiatal színésznõ Sedef Avci is ismerõs lehet , ha láttad az Ezel sor. abban Eysan húgát Bahart alakította.
Ezután jött 2011-2013 ig forgatott Kuzey szerep és ezután a legutolsó 2014-es Kurt Seyit ve Sura .
malvinkicska 2014 okt. 23. - 18:27:42
(82/4273)
Igen én írtam olvastam mennyit tesz, azért, hogy megfeleljen az elvárásoknak. Nem hiszem hogy csak olyan filmet vesznek meg amibe õ szerepel A szív útjai A végsõ akarat,Seherezáde, Egy ellopott élet, A hazugságok gyûrûjében, ez ami hirtelen eszembe jut Szulejman. Az biztos rengeteg sorozat van, de akit mindenki nagyon vár az A Karadayi, amit emlitettél az Kurt SEyit ve Surra, azt már megvette az RTL nagy csend van még most.
8/10
Érsekvári 2014 okt. 23. - 18:15:56 8/10
(81/4273)
Még a sorozatot nem láttam csak az elõzetesét ami éppen a báli jelenetrõl szólt .
Eszméletlen csinos itt az egyenruha kifejezetten jól áll neki a haja is elõnyös ,nagyon jól mutat a szép szõke Sura oldalán.
Gyönyörû a táncuk mindenki õket nézi . Tatlitug nagyon sok oldalu színész szerintem .
Nem egy tipikus török férfitípus , azért is felkapott , kuriozum a sok fekete bajuszos pasi mellett.
Kenan Imirzalioglu a leg leg leg török színész és férfi akkor is .
kisbalaton 2014 okt. 23. - 17:45:49
(80/4273)
Igazatok lehet,talán valóban elõnyben részesítik Kivanc Tatlitug sorozatait,pedig tényleg vannak más szereplõkkel is jó török sorozatok.Most néztem végig a "Fatmagülün sucu ne"(Mi Fatmagül bûne) c.sorozatot Beren Saat és Engin Akyürek fõszereplésével- nekem nagyon tetszett .Igazán megvehetné valamelyik csatorna.
Kivanc Tatlitug védelmében :valaki azt írta,hogy Kuzey szerpére sokat fogyott és edzett,hogy izmos és kockahasú legyen (ami igen jól sikerült neki),én viszont a tánctudásáról írnék.Meglátásom szerint a török szinészek nem annyira tudják az európai és amerikai táncokat (keringõ,tangó).Ám én végignéztem a "Kurt Seyt ve Sura"c.sorozatot,szintén Kivanc Tatlitug fõszereplésével,ahol õ úgy keringõzik,mint az álom.Látta valaki?
malvinkicska 2014 okt. 23. - 16:57:03
(79/4273)
Köszönöm szépen de már láttam az eredeti részbõl, én nem szoktam elõre nézni, mivel a párbeszédet nem értem akkor meg minek. Kivancot nem akarom védeni de õ azt játsza amit írtak neki, szerintem sok karaktert meg tud õ formálni, mert az Igazgyöngyben teljesen más volt. Akik írták a sztorit azoknak egy kissé lassú a gondolkodása, szerintem ilyen is kell, nekem még mindig jobb, mint az a sok Mexikói átdolgozott szenvelgések, szinte nincs új téma csak mindig az más formában, de az eredetitõl sokkal rosszabbak. A mai részt nem láttam teljesen, majd pótolom. Az biztos, hogy a török sorozatok között is van nagyon jó közepes elfogadható ez az én véleményem, amit nálunk adtak, T s-atot szinte mindet megnéztem, és nem csalódtam, ez még az elején tart, majd látom hova tart.
8/10
Érsekvári 2014 okt. 23. - 16:23:01 8/10
(78/4273)
Annak dacára , hogy naponta megy a sorozat még így is lassan halad. Túl sokat lelkiznek benne.
Nekem ezek a mostani idõkben játszódó témák tetszenek .
A lány anyját nagyon bírom , amikor azt mondja Cemrének : a jobb lábaddal lépj ki a jobbal menj be szöveg haláli volt .
A tegnapi részben poénos volt az is amikor Kuzey hallgatta Cemrét a válogatáson idézetet szavalt . Odament Kuzeyhez egy ott dolgozó nõ , hogy csinálhat e pár fotot róla és hogy érdekli e modell szakma õt . Találó poén volt.
Ez a Güney nem valami szimpatikus , elég sunyi gerinctelen , akármilyen balhés Kuzey legalább vállalja tettei következményeit.
Most ,hogy Cemre zõld utat kapott remélem összejönnek Kuzeyel.
10/10
ccaty 2014 okt. 23. - 13:28:11 10/10
(77/4273)
Ha az eredeti részeket látnád, amelyeket a TV2 jócskán megvágott már, még lassabbnak tûnne a sorozat.

http://www.womencentral.com.pk/Kuzey-Guney-29-June-2013-Episode-1-Watch-Online/697/43026

Bennem az egész család nagyon negatív érzéseket kelt. A pipogya(?), de hatalmaskodó apa, a családnak, vagyis inkább a neki tetszõ szemléletet képviselõ anya, a magát a baleset elkövetése után "lefagyottnak" valló "jó és önfeláldozó" bátyó önzése, hogy még az érte (.... és a családért?) áldozatot vállaló testvérét hibáztatja az õ álnokságáért is, az jó alaphangon indítja el az igazán (gondolom én) most kezdõdõ cselekményeket.

Valaki itt a fõszereplõt kritizálta. Abban adnék neki igazat, hogy mintha az életmû sorozatát adná a TV2, mintha - amennyiben a török sorozatokat nézzük - nem lennének más török sorozatok.

http://gumusserija.blogspot.hu/

Ezen az oldalon követtem a Gümüst bár elég sok helyen megtalálhatók a török sorozatok, szóval vagy 40 sorozat ezen az oldalon is van de, biztosan van még több is amelyik nem Kivanç Tatlitug (már, már tényleg unalmas) szerepeire épül.

Már, már az gyanítható, hogy a szerkesztõ túlzott Kivanç Tatlitug rajongó...
malvinkicska 2014 okt. 23. - 07:30:24 Előzmény Érsekvári
(76/4273)
Azt nézzük ez valóban, egy drámai sorozat Kuzey szüleinek a ház pékség együtt, és ha valóban ki kell költözni, aztán a két fiút kísérti a múlt, aztán az ismerõsök közül , mikor ki mit tud meg ami eddig titoknak számított. Gülten nagyon jól játszik az aggódó fontoskodó anya szerepét. Cemre is tehetsége szép kis fiatal színésznõ, jobban illenének össze K-val, mint Güney az egy megkeseredett, pacák nekem még eddig aki munka mániás, szinte mindent háttérbe szorít, csak Golf, és az egyetem. Amit én személy szerint hiányolok lassú a tempó sokat rágódnak egy, egy dolgon, de lehet, csak nekem tûnik így. A sorozatot elég hamar felrakják, aztán ismétlik is, nekem egy a gondom nézem a karibi szerelmet, és a kettõt szinte egy idõben adják, eddig sikerült meg oldanom a helyzetet.
8/10
Érsekvári 2014 okt. 22. - 16:28:59 8/10
(75/4273)
Valóban lefagyott az oldal . Sajnos össze vissza nézem a részeket , ahogy tudom , de nem maradok le róla az tuti.
A mai részben már némi feszültség kezdõdött a két tesó között Cemre miatt .
Szerintem a lány azért valamilyen szinten csalódott Güneyben , hogy eltitkolta a balesetet és ,hogy hazudott nem az igazat mondta. Szerintem kezd a lány Kuzeyhez vonzódni , ami kölcsönös is .
Jobban összeillenek meg szebb páros lennének .
Kivanc rettentõ sovány ,olyan mint egy szívószál , de nagyon izmos sudár alkat . A lány is helyes és lehet meglepõ, de az anyja /a színésznõ / jól játsza az örökké aggodó túlfontoskodó szerepet.
Güney milyen okból mikor fog összejönni a szõke csajjal Banuval , mert ott is lesz valami közöttük , úgy vélem . Banu nagyon határozott eltökélt abban , hogy "megszerzi " magának a fiút , már apját , bátyját is beavatta tervébe .
Holnap is lesz sorozat .
malvinkicska 2014 okt. 21. - 07:26:16
(74/4273)
Köszi megosztottad velünk ezt már én is olvastam, a díjakról, a sorozat igen drámai a két testvér harca, önvádlások sora, a szülõk szinte tehetetlenek, ráadásul Cemre is megtudta amit nem kellett volna. Kuzeyt annyira megviselte a dolog képes a nagy semmibe elmenni otthonról, õ magát látja az egész okozójának. Az életben nagy dolog lehet így élni, ekkora teherrel egy ember élete a tét, és ha azt vesszük õ áldozat a testvére jövõje miatt. Az egész egy összetett, sok minden közre játszik, mikor fog kibonyolódni az még idõ kérdése.