BMariska52 2015 szept. 09. - 07:55:08
(4113/4273)
Nagyon szépen köszönöm a mai részt Gabuskának és Hangerikának, Szép Napot Nektek!
Most komolyan!, ha Kuzey az õ vehemens természetével nem megy Baris házába, mi lesz Simay-al? Ott van tíz rendõr, már másodszor és még mindig nem jut eszükbe fölforgatni az egész házat? Az fontosabb lett volna, mint Banut így fölidegesíteni! Azért annyira nincs a padlón a Sinaner család, hogy ne tartson nagy létszámú személyzetet, akire máris kacsint Ebru anyu, ne áruljon el semmit! Kiváncsi vagyok!, mit mondanak majd az égetésrõl?
Malvinkának van igaza, van itt minden, mint annak idején a Fehérvár Áruházban, ahol mindig történik valami (így szólt a reklám a 70-es években), de hol a szerelem? A végén az a kis picike két percecske romantika van; ám én ezért is hálás vagyok! Végre egy kis nyugalom a tengerparton, séta kézenfogva a homokban, olyan aranyosak, kiemelten boldogságot érdemelnének már! Köszönöm!
malvinkicska 2015 szept. 09. - 07:23:50
(4112/4273)
Drága Marcsikám neked is szól amit követ benne Baris is az valami borzalom, Kuzey kiderítette, hogy üres a széf és elmenekült, nagyon haragszik a Seref amiért elment Barisék házába, miért csinálja magának a bajt. Megtalálta Simayt eloldozta, és annyit mondott vége. Banu nagyon jól hozza a karakterét élethûen elme zavarodott, teljesen Güney fóbiája van, és biztosan nagy dolog, mert õ mindenütt azt látja, és hiszi meg akarja ölni. A babáról még nem tud G vajon mi lesz ha kitudódik, ez a bolond nõvel, mert õ mindent kórosan dolgoz fel. A végét túl zsúfoltra írták, sok mindent bele tömörítettek. Szerelemrõl itt nem lehet szó, csak nyomozás és bosszú állás.
BMariska52 2015 szept. 08. - 20:03:04
(4111/4273)
Teljesen egyetértek Veled, különösen a lakás kirámolásával kapcsolatban! Egyébként sem vagyok az a kitárulkozós fajta, miért kellene minden velem kapcsolatos eseményt bemondatni a Kossuth Rádióban? A lehallgatásokat is elég régen kitalálták már, mondjuk, nem biztos, hogy pont rám kiváncsi valaki, de az ördög nem alszik! Amúgy is van bennem egyfajta egészséges tartózkodás. Azért ezt az apró humort megosztom Veletek: nagyon sokáig dolgoztam egy jófej ügyvédnél, aki a csinos ügyfél hölgyeket úgy fogadta: Tessék levetkõzni, az illendõség határáig.
BMariska52 2015 szept. 08. - 19:57:05
(4110/4273)
Drága Malvinkám! Köszönöm szépen, tudod, hogy én is nagyon szeretlek Téged olvasni!
8/10
Érsekvári 2015 szept. 08. - 11:59:00 8/10
(4109/4273)
Édes Malvinkám ! akkorát nevettem amit a végén írtál Banuról .
Tényleg Güney az õrületbe kergeti ezt a szerencsétlent.
Remélem minden részlet kiderül Simayt hogy a bánatba vitte oda Baris , mert csak az lehetett bosszúból .
Kuzey mindig belekerül ennek a sánta ördögnek a bûvkörébe , megint ugrik és megy hozzá . Majd megint kidumálja magát a rendõrségen , Seref szinte biztos tudja Güney a fõbûnös .
Benne vagyunk a finisben még 9 nap.....
malvinkicska 2015 szept. 08. - 11:43:13
(4108/4273)
Ezek az utolsó részek rendõrség nélkül már nem is léteznek, ha nincs baj, akkor csinálnak, az a szemét Güney mindig belerángatja azt a nagyon hiszékeny testvérét, ez nekem sok amit csinál Kuzey, nem tud másra gondolni, csak arra, hogy mentse G-t, de minek mikor az miket tett vele. Cemre, álmodozik a családról, de lehet az is marad, mivel aza nagyon hiú anyjától még csókolózni sem tud, az mindig ott van ahol nem kéne. Handan is nagyon fontoskodó lett, azt is úgy kidobnám a Sami házából, mint macskát, nagyon unom a sok buta dolgaikat. Baris egy jellemtelen valaki, ölt és elmenekült. Banu az úgy hûje ahogy van, annak mindegy látja vagy nem Güneyjt, mindig attól fél.
8/10
Érsekvári 2015 szept. 07. - 21:44:21 8/10
(4107/4273)
A mandzsetta gomb most nagy szerepet játszik , mivel Ebru és Banu igazolta Güneyjnek ajándékozták .
Baris még mindig nem került elõ , most már õt is körözik .
Simay a Baris ház pincéjében ébredezik szegény lány még be is pipilt , talán ezt mégsem érdemelte meg .
Handan a pékségbe fontoskodik és Aynur nem veszi jó néven , hogy mindenbe beleavatkozik .
Hüsszein úr nagyon maga alatt van Gülten miatt.
Elõször azt hittem megint álmodik Cemre , de valóban Kuzey volt az ágyánál , elengedték .
Gülten néni milyen tapintatosan köhécselt , pedig nem történt semmi olyan......
Cemre nézi a verandán alvó Kuzeyt és tovább álmodja a jövõjüket .
Sajnos megint Güney telefonja zavarja meg az idillt .
Viszik a rendõrségre õt , ezért hívta Kuzeyjt .
malvinkicska 2015 szept. 07. - 10:50:57
(4106/4273)
Jó volt olvasni a véleményed, az újságírók azok egy külön világ, azok azt is megírják ami meg sem történt, de lehet nem is fog õk már tényként kezelik, biztos nem könnyû úgy az élet figyelik az ember lépteit tetteit, hiresség ide vagy oda, azért néha lehetnének toleránsok, a színészekkel.
BMariska52 2015 szept. 07. - 09:12:05
(4105/4273)
Nem olvastam el a hozzászólásokat, mielõtt az enyémet megírtam volna, de látom, Kedves Érsekem, már megint egy húron vagyunk, nem véletlen! Majdnem szóról-szóra egyformát írtunk.
Abban is egyetértünk Veled, Hangerikával és Mankossal is, hogy vélekedünk a paparazzikról. Nekem pl. mindig szegény Diana hercegnõ jut eszembe, akit a halálba kergettek, és mennyivel okosabban csinálja Vilmos és Katalin, nyilván tanultak belõle. Az újságírók ha nincs hír, akkor csinálnak. FB-n nekem is nagyon megfelel a profilképemnek az utolsó kis papagájom és nem rakom fel soha a családomat, a nyaralásomat, de szinte semmit magamról, (arra van egy saját levelezõm, amit TALÁN!!! nem olvas más) millió dolog van, amivel visszaélnek, bár én közel sem vagyok sem ismert, sem celeb, de a rosszindulat határtalan kis hazánkban és szerintem máshol is. Valamint megpróbálom úgy közölni a véleményemet is, hogy abba belekötni ne lehessen, esetleg finoman vitatkozni vele, de a vita is ha már túlmegy egy bizonyos határon, rögtön visszahúzódom, ez már itt is megtörtént, mikor nem mindig "magunk között" voltunk.
Szép Napot kívánok Nektek és természetesen Gabuskának, Hangerikának nagyon köszönöm az elmúlt napok és a mai rész élvezetét!
BMariska52 2015 szept. 07. - 08:39:02
(4104/4273)
Nem is Handan lenne, ha kihagyná az alkalmat, hogy Aynurba belecsípjen. Micsoda hülye duma, hogy majd õ reggel felhívja Samit, hogy Aynur kereste. Szegény, így éli ki magát, hogy az õ élete nehéz volt Sami mellett, akkor Aynuré se legyen könnyebb; tipikus: dögöljön meg a szomszéd tehene is! Kivételesen, ez egyszer Güneynek igaza van, mikor rászól.
Banu milyen gonosz volt az anyjához, mégis a rémálom után, elsõ kétségbeesésében õt hívja.
Ezt a Kuzeyt úgy szeretem, még nevetni is tud, bírom, ahogy nevet..., már magától jön a szájára, hogy "szeretlek", még ilyet nem is hallottam, hogy szájoncsókolnálak! Jó irányba fejlõdik, meg hogy elfeledteti Cemrével a rossz napokat! Nagyon remélem, még egy szeletet láthatunk majd ebbõl is!
Samitól ez volt a legnagyobb duma, amit hallottunk: Hogy esne a fejemre egy akkora szikla, mint Handan asszony! Nagyon tetszik, el is képzeltem, hogy ráesik! Aynur most jól tette, hogy végre fölemelte a hangját, már ideje volt.
A legszebb volt számomra - és remélem, valóra válik majd, megérdemlik, hogy így legyen - az a jövõkép, amit közösen festettek maguknak! Természetes, hogy a rendõrlányok is elandalodtak.
Tetszik, hogy Seref tudtára adta Güneynek, tudja, hogy lehallgatja Simay telefonjait.
Baris benyugtatózta Simayt és bezárta összekötözve valahová, õ meg eltûnt, de mi ezzel a célja?
malvinkicska 2015 szept. 07. - 06:49:17
(4103/4273)
Sami ugyan az aki volt, most még idegesebb Kuzey miatt, mi lesz vele, Aynur, azért jól megmondta a magáét. Handan is idegeskedik mi lesz vele, most az egyszer igaza volt a köcsög G-nek , miért kell neki, mindenütt ott lenni, nem õt hívta de játsza az áldozatot. A cemre és Kuzey elképzelése a gyerekekkel , nagyon érdekes volt, fõleg, mikor, K mondta sosem fog kiabálni a gyerekeivel, mert õ már csak tudja mit jelent az. A továbbiakban én jobban szerettem volna egy ilyen családias szálat, mint ezt a krimit. Banunak rémálmai vannak, nem fogja jól végezni, az anyja is epekedik nagyon.
8/10
Érsekvári 2015 szept. 06. - 22:13:51 8/10
(4102/4273)
Nagyon tetszik amit írsz . Az ottani fotóriporterek valóban tolakodóak , rájuk szállnak rendesen .
Szoktam olvasgatni / szerényen / fordítóval a török bulvár újságokat / van belõlük jó pár / .
Mindent elõbb tudnak , mint maga az érintett . Beren Saatról pár napja készült kép a reptéren nyaralásból jövet és a ruhája a hasán valószínû gyûrött vagy ráncos lehetett . Rögtön bekarikázott volt a fotón a hasa és egybõl a terhességet firtatta .
Beren is cáfolta késõbb a találgatásokat , hogy nem állapotos .
Berguzár is így járt .
Ebbõl csak azt lehet leszûrni nekik szenzációt kell produkálni még , ha kevésbé sem igaz . Fõleg ez a vesszõparipájuk minden színésznõ terhes.....esetleg bingó .
Hosszú távon ez elég kínos lehet , Kivanc is talán kezd besokallni .
8/10
Érsekvári 2015 szept. 06. - 21:26:07 8/10
(4101/4273)
A folytatás : Handan nagyon ideges a fiai miatt . Güney nem éri el a telefonján Simayjt a lakáson sem .
Banu újra rémálom gyötri .
Kuzeyjnek az éjszakát a rendõrségen kell tölteni , de Cemre vele maradhat , megbeszélik a történteket .
Kuzey még nevetgél is Cemrén amit mond neki , az a nevetés hihetetlen jó volt .
Cemre türelmes aranyos és , hogy gyorsabban teljen az idõ elképzelik a jövõt . Három gyerekkel szép házzal boldogságban , tök aranyosak .
A monitoron õket figyelõ rendõrcsajok teljesen odavannak .
Sami ugyanaz mint volt , Aynurral is úgy ordibál mint régen Handannal .
Szegény Ebru asszony elég rossz bõrben van , ami nem is csoda hiszen sorozatos bajban vannak .
Baris házát látjuk és ott van Simay megkötözve . Mi történt vele és , hogyan kerülhetett oda .
Ez is Baris mûve lesz ?
8/10
Érsekvári 2015 szept. 06. - 17:02:13 8/10
(4100/4273)
Nem lehet tudni mi az igazság az újságírók is mindenrõl írnak össze vissza .
Nekik is lehet rossz napjuk rossz kedvük , fáradtak talán .
Bergrõl is felröppent a hír terhes , aztán õ maga mondta állítólag el , hogy nem az .
Honnan szedik ezeket ?
Lehet Kivancék talán összevesztek , vagy a csaj dolgozik , esetleg munkája miatt elutazott tegyük fel .
Így nincsenek most együtt , ezért esetleg ilyen elméleteket gyártanak , hogy szakítottak .
Az õ dolguk és nem lehet mindig mindenhol megfelelni , tényleg kezd besokallni a színész a folytonos kíváncsi riporterek miatt .
Ilyen a sztárok élete nem mindig irigylésre méltó .
malvinkicska 2015 szept. 06. - 16:46:40 Előzmény Érsekvári
(4099/4273)
Tudod õk központba vannak hiába titkolózik, elõbb utóbb, kitudódik, lehet az anyja nyomására, maradtak el mivel az hangot adott nem szereti Kivanc barátnõjét, de a férfi kalapja lesik leporolja megy tovább nincs veszteni valója. A mai világban nincs távolság, sem olyan hír ki ne tudódna.
8/10
Érsekvári 2015 szept. 06. - 14:26:21 8/10
(4098/4273)
Bizony igazad van a végére össze zsúfolnak mindent amit csak lehet .
Nézem a hátralévõ részeket , de engem csak Kuzey - Cemre érdekel és , hogy Gültennel történik e valami Ömer ügyben .
Hátha Ömer rájön Gülten a neki való nõ .
A fb-n valaki írja mit eszik Gülten Ezen az Ömeren és nem Hüsszein jön be neki......ez nem is kérdés .
Nyílván nem csak a külsõ , de Gülten fantáziát lát a férfiben .
Valljuk be Hüsszein úr a maga módján rendes jó ember , de baromira unalmas , tipikus Sami csak csendesebb kiadásban .
Na errõl ennyit .
Fogynak a napok 11 rész van még !

Kivancról a napokban két hír is volt a török újságban . Az egyikben kérdezik tõle igaz e szakított Basakkal , de kitérõ vicces választ adott ....naná majd rájuk tartozik . A másiknál egy kávézóban volt egy baráttal és fiatal rajongók fotózkodni szerettek volna vele , de a pincérrel azt üzente nekik ez most nem történik meg . Holott mindig udvarias szokott lenni és eleget tesz a kérésüknek .
Morcos is volt , de ahogy mondják - nem zörög a haraszt.....Basak miatt ilyen .
malvinkicska 2015 szept. 06. - 08:20:54
(4097/4273)
Kuzey újra jól besározta magát, szinte vonza a bajt, nem érzi jól magát ha nincs a rendõrségen naponta, teljesen elmentek neki ott honnan, annyira oda van azért a mocsok Güneyjért. Elég lesz ebbõl neki kimászni az biztos. Aza szemét Zeynep az sem tudja, hogy ártson annak a szegény remény vesztett Cemrének, galád egy nõ nagyon. Gültentõl elköszönt Ömer úr elment dolgozni, adott egy névjegy kártyát a remény még megmaradt, de semmi több. A mandzsetta tû valamit segíthet, majd a késõbbiekben, nagyon õszinte leszek nagyon várom a végét.
8/10
Érsekvári 2015 szept. 05. - 22:04:09 8/10
(4096/4273)
A folytatásban nem is olyan egyszerû a helyzet mint gondoltam .
Kuzey csak bajba került . Pláne azzal elõzõ nap miért kereste fel Sümer lakását , tanú is vallja ezt .
A hadnagy sem tud egyenlõre segíteni neki . Folyamatban van a kihallgatás .
A rendõrségen van az egész família a barátokkal együtt .
Güney is vallomást tesz és megemlíti Simayt aki Kuzey feleségeként , kapcsolata volt Sümerrel .
Teszkán lakásán a helyszínelõk rögzítik az új lenyomatokat és elõkerül a mandzsetta gomb is .
A folyosón kisebb családi viszály alakul Güney beszólása miatt , amit Cemrének címez Kuzeyjrõl .
Nekem is meglepi volt Ömer régész úr megjelenése Gültennél .
Annyira drukkolok nekik , akkor még visszajöhet a pasi .
Ez a szál elvarratlan maradt.....!
8/10
Érsekvári 2015 szept. 05. - 18:23:38 8/10
(4095/4273)
Szia !
Remélem nem haragszol amit írok , de látom megint szorgalmasan gépeled a tartalmat .
Nagyon kedves vagy , de rengeteg idõd elvész ezzel és pláne a Tv nézéssel is .
Ma olyan dolgom volt , hogy közben tudtam nézni , de a reklámoktól elszoktam nagyon és ez így egy õrület .
Különben csak poénból néztem , mert túl vagyok ezen , de annyira feleslegesnek tartom így .
A sorozatBaráton vagy számtalan más lehetõséged van már a neten reklám nélkül az egész 1. évad összes részét megnézni , sõt a 2. évadét is .
Ha neked így jó , hát legyen nem rosszindulatból jegyeztem meg .
Neked is jó hétvégét :)
10/10
syuzi 2015 szept. 05. - 16:44:37 10/10
(4094/4273)
Az apja kérdi hogy miért tették és kinek az ötlete volt. Kuzey mondja hogy Ali ötlete volt .
Cemre meglátta Ali kocsiján a sérülést és agodott ezért felmegy Alihoz. Ali megmutatja a video felvételt Cemre még jobban gyûlöli Güneyt.
A cégnél is feszült a hangulat. Ebru felhívja Barist hogy Banu állapota rosszabodott és valami Burakról esik szó.
Baris otthon bemegy anyja dolgozó szobájába és kérdi a cselédtõl hogy hol vannak az apja kazettái a cseléd mondja hogy minden anyja céges gépén van.
Baris probálja feltörni anyja gépét de egy kép alatt sikerül a jelszót megtalálnia.
Güney Banuhoz akar utazni. Baris titkárnõje elmondja Güney tervét Baris nem áll Güney utjába.
Simayt felhívja Kuzey ügyvédje hogy hova küldje a vállási papírokat Simay az egészrõl mit se tud de végül elmegy az irodába ott kap egy furcsa sms-thogy ne írjon alá semmit így nem írja alá a vállási papírokat. Simaynak nem sikerül kideriteni hogy ki küldte az sms-t.

Este Kuzey és Güney vitatkoznak és Güney mondja Kuzeynek hogy azért nem szereti õt mert Cemrével jártak és a balesett is Kuzey részegsége miatt vlt. Kuzey meg elmondja mindenféle aljasnak Güneyt. Csak a szüleik válasszák szét õt. Güneyt nem akarja Handan hogy elmenjen Sami közli hogy hagyja elmenni nem a börtönbe megy. Handan felhívja Güneyt hol van és mondja hogy szállodában van.
Kuzeyt meghívják Cemre és Gülten vacsorázni Kuzeynagy nehezen belemyg. Zeynep is hallja hogy meghívták mert elõtte lép ki Gülten szalonjából. Cemre elõtte elmond mindent az anyjának Güney esetérõl.
Ali a barátnõjével van így nem megy el Kuzeyel vacsizni hiába hívják.
Ali barátnõje féltékeny Ali és Kuzey barátságára.

Nagyon jók voltak a mai részek:)Szép hétvégét kívánok mindenkinek:)