Téma: La Tormenta

dzsanna3 2009 jan. 07. - 00:15:02
(9/2049)
CHRISTIAN MEIER a LA TORMENTA-ban

La Tormenta (Telenovela) (Personaje: SANTOS TORREALBA és SANTIAGO GUANIPA SZEREPÉBEN -Protagónico-) FÕSZEREPLÕ

Prod. Hugo León / Dir. Mauricio Cruz / Telemundo - RTI, Colombia / 2005
dzsanna3 2009 jan. 07. - 00:07:26 Előzmény kriszta079
(8/2049)
Mostanra már megvan a leöltési lehetõség... ha egy kicsit késve is! :) De hogy a magyar televízióban mikor látható majd, azt nem lehet tudni, mert az utána készült Zorro már itt van, sõt, lassan be is fejezõdik! :)
10/10
henett 2009 jan. 06. - 23:55:01 10/10
(7/2049)
Imádom, imádom, imádom! :)))

Nagyon szeretem, nem a telenovellákat, hanem a szép szerelmi történeteket! És ez az! :)))
kriszta079 2008 márc. 01. - 21:41:08 Előzmény Noncsa
(6/2049)
Nekem is tetszik a sorozat. De csak a YouTube-n tudom megnézni. Tudjátok már mikor lesz a mgyar adók bármelyikén ez a sorozat
10/10
Noncsa 2007 jan. 06. - 09:46:36 10/10
(5/2049)
szia! végre más vki is érdeklõdik:) nekem sajna nincs tve-m így csak a youtube-on tudom a videókat nézegetni, de ha érdekelne, az rtlklub oldalán levõ két fórum is foglalkozik a témával, az egyik a la tormenta néven, a másik a luz maria topikban! a tve-n hányadik résznél tartanak?
zoleiro 2007 jan. 05. - 15:20:36 Előzmény Noncsa
(4/2049)
Szia! Én is nagyon kíváncsi vagyok magyarul erre a telenovellára, jelenleg néha megnézem a spanyol "tve" csatornán. Nagyon szeretném, ha leadná a Tv2 (ez szokott Telemundo-s sorit vásárolni). Ha valaki ennél is többet tud, lécci írjon!
10/10
Noncsa 2006 nov. 02. - 15:35:48 10/10
(3/2049)
még mindig semmi? ne már! én úgy szeretném ha leadnák, a videók nem elengendõk!!
10/10
Noncsa 2006 okt. 20. - 22:32:36 10/10
(2/2049)
Maria Teresa Montilla Európa legjobb egyetemein tanult gyönyörû, sikeres üzletasszony, édesanyát kiskorában elvesztette. Mikor a családi vállalat a csõd szélére kerül, a megmenekülést a Llanos Orientales vidéken fekvõ birtokuk, a LA TORMENTA jelenti.
A birtok mely annyi viharos érzelmet és harcot vált ki a kis falu, Puerto Bravo lakói között, és amely körül oly sok titok lappang. Betegeskedõ apja kérésének eleget téve feladja addigi megszokott életét és elindul végzete felé. Tudja, hogy egy teljesen más világba csöppen, és hogy addig soha nem látott, nem tapasztalt dolgokkal kell megbirkóznia. Már fogadtatás sem mindennapi a birtok intézõjének Santos Torrealbanak a részérõl. Amint megismerkednek kezdetét veszi közöttük a harc. Santos a vidék nagy nõcsábásza, jó barát és kitûnû vezetõ, szüleit soha nem ismerte. Sok barátja, de még több ellensége van. Ez a 2 annyira különbözõ ember elköveti azt a hibát, hogy szerelembe esnek. Santos hamar rájön hogy az úri, elkényeztetett külsõ mit is rejt valójában. Maria Teresa küzd érzelmei ellen. Mikor azonban végre felmeri vállalni már túl késõ. A körülmények megváltoznak. Maria Teresa érdekházasságot köt Enriquevel és rákényszeríti Santost hogy, vegye feleségül Valentina-t, aki az õ gyerekét várja. Apja gyilkosság áldozata lesz, a valódi tettesek mindent úgy intéznek, hogy Santos legyen az elsõ számú gyanúsított. Maria Teresa érzéseit elfojtva szabályos hadjáratot kezd egyetlen szerelme ellen. Mindenki próbálja meggyõzni, de hajthatatlan. Santos egyetlen esélye, ha Ernesto magához tér és elmondja az igazat. Ez meg is történt, de túl késõn. Halálos ágyán, utolsó mondataként elmondja lányának mi történt. Maria Teresa összetörik, hogy már nem tehet semmit. A hadjárat sikeres volt: Santos Torrealba „meghalt". Bár holttestét soha nem találták meg. Ugyanis egy kis boszorkányságnak köszönhetõen Santos mégis megmenekül a folyóból. A „jó boszorkánytól" részleteket tud meg életérõl. Amint felépül elmegy a városba, hogy felderítse gyökereit. Nagy változásokon megy át és életének új, egyetlen célja, bosszút állni Maria Teresa Montillán. Nevet változtat és visszatér Puerto Bravoba. Megkezdi saját hadjáratát. Azonban az érzelmeknek nem lehet parancsolni. A pár nem tud menekülni a viharos idill elõl, mely sokáig várat magára…
10/10
Noncsa 2006 okt. 20. - 22:30:47 10/10
(1/2049)
Sziasztok!

ha bárki tud vmit errõl a sorozatról, az lécci írjon! tudtommal még nagyon friss, nem rég készült, de a sztorija alapján jó lenne ha nálunk is adnák! a magyar címe elvileg a Vihar lesz, fõszereplõi Natalia Streignard és Christian Meier! a története nagyon izgis...