Téma: Lánybúcsú

1/10
mushi 2014 okt. 02. - 17:22:02 1/10
(32/52)
***moderálva*** letöltöttem, de törlöm is. idegesítõ az egész. 1 pont, jóindulattal
Superalonso 2014 júl. 24. - 17:41:58 Előzmény Kifli5
(31/52)
Mivel úgy látom a kommentedet részben nekem is címezted ezért reagálok rá nem túl hosszan:

azt hiszem a te eseted is példázza azt amikor valaki ugyan tud olvasni, de nem érti vagy félreérti mit olvasott.
Én a kommentemben leírtam, hogy undorítónak tartom a spermával való bármilyen nemû viccelõdést és a Stifler-féle sörös-spermába való beleivást is csak azért tartom poénosnak, mert a nagypofájú, baromarcú Strifler iszik bele és az az arc amit utána vág a filmtörténelem egyik legemlékezetesebb pillanata számomra, már csak ezért érdemes megnézni...

egyébként nem vagyok hímsoviniszta, de valljuk be elég életszerûtlennek hat, hogyha egy nõ egy vadidegennel elkezdi kitárgyalni a szexuális életét, illetve gusztustalannak ha egy prosti a spermás kezét egy esküvõi ruhába törli...

igen szerintem ez gáz és undorító és ezen nem tudok nevetni maximum elborzadni..
3/10
szamóca67 2014 júl. 17. - 23:44:46 3/10 Előzmény Kifli5
(30/52)
Lehúzzák, mert a többségnek nem jön be ez az idegesítõ, HP-ás helyzetkomikumra épülõ film. A szöveg hidegen hagyott. Trágársággal már nem lehet manapság amúgy sem durrantani.
Közel álltam hozzá, hogy nem nézem végig, bár ezt eddig csak két filmnek sikerült elérnie nálam.
7/10
Kifli5 2014 jún. 09. - 13:20:43 7/10
(29/52)
Meg vagyok lepõdve, hogy ennyire lehúzták ezt a filmet itt kommentekben és pontszámokban. Még az IMDB-n is egy egész jeggyel jobb az értékelés. Szerintem nem volt rosszabb hasonló kategóriájú filmeknél. Talán másfél óra se volt, nem nyújtották halálra, és az ilyen filmnél ez a pont ideális. Csomóan írják, hogy mennyire gusztustalan, meg hogy gyomorforgató, hogy pl. (a történetet nem befolyásolja, de azért ideírom, hogy SPOILER) a csajszi a repülõn egy vadidegennek a sz*pásról beszél(SPOILER vége). Mennyire kell prûdnek lenni ahhoz, hogy ezen valaki felháborodjon? És mennyire kell hülyének lenni ahhoz, hogy ezt leszólja, de utána odaírja, hogy az Amerikai pitében jót röhögött, mikor Stiffler beleiszik a spermával teli sörbe. Na az volt undorító. Milyen hímsoviniszták vagyok már, egy pasi meg is ihatja, de egy nõ ne is beszéljen a sz*pásról.
Mielõtt megnéztem volna, elolvastam itt pár kommentet és gondolkodtam megnézzem-e egyáltalán. De mind a 3 színésznõt szeretem és tehetségesnek is tartom õket, úgyhogy a megnézés mellett döntöttem és egy kicsit sem bántam meg. Nyilván nem életem legjobb filmje volt és többször se fogom megnézni, valóban tucatfilm, rém kiszámítható és én se röhögtem fel a poénokon, de a színészi játék teljesen rendben volt és egy filmnek jó volt.
10/7
9/10
Nocsak1 2014 máj. 30. - 12:02:29 9/10
(28/52)
Nekem tetszett a film, nagyon begyepesedettnek kell lenni, hogy valaki ezen felháborodjon. Külön tetszett, hogy Lilu és Csobot Adél is játszott a filmben. :D
7/10
Aleksandr 2013 dec. 21. - 11:49:02 7/10
(27/52)
Sokkal trágárabb filmre számítottam a kommentek alapján, szerintem elég konzervatívnak kell lenni ahhoz, hogy ez a film megüsse az ember ingerküszöbét... Ettõl függetlenül többet ki lehetett volna hozni belõle, elcsépelt a téma és semmi kiemelkedõ benne. (véletlenül adtam 7-est rá, de a 4-esnél azért jobbat érdemel)
10/10
amspart 2013 okt. 14. - 03:51:33 10/10
(26/52)
Túlságosan lehúzzátok, egyszer simán nézhetõ. Nem mindegy, hogy nõ rendezte? Hihetetlen, hogy ilyesmi manapság még számít. Szar film, de ez a pesszimizmus itt mégszarabb. Inkább nevessetek, egészségesebb.
Cleo. 2013 okt. 04. - 16:51:00 Előzmény DirtyBlond
(25/52)
sajnos nagyon igazad van; teljesen egyetértek veled, csak egy kicsit kulturáltabb formában, de a lényeg azonos; azt nem értem én meg, hogy ilyen filmeket ki szponzorál?? nevetséges az egész
5/10
King Diamond 2013 okt. 02. - 20:14:59 5/10
(24/52)
Aki moziban néz meg ilyen jellegû filmeket, az vessen is magára. Ezek a filmek 1000%-ban otthon, maximum DVD-n megnézendõek (de inkább csak letöltve). Mondjuk az igaz, hogy lánybúcsús filmet emlékeim szerint nem nagyon láttam még, de ez után nem is leszek rajongójuk. Lényegében egyetértek a hozzászólókkal, és a kritikával is, talán még a közepes szintet sem éri el, vagy azt is maximum csak a jó csajok miatt. A poénokat, bulikat már ezerszer láttuk máshol. A csaj szereplõk nem rosszak (mármint kinézetileg).
Habár az is igaz, hogy már pár hete láttam a filmet, de nem sok mindenre emlékszem belõle. Ez azért sokat elmond róla.
Az IMDb 5.2, és a Metascore 52/100 értékelésén azért kicsit meglepõdtem, nem szokták az ilyen jellegû filmeket sokra értékelni. Azért a közepeske szintet eléri.
5/10
Superalonso 2013 szept. 09. - 15:28:44
(23/52)
Ezt a filmet csak beteg-lelkületû embereknek ajánlom, normálisan gondolkodó emberek kerüljék.....nem tudom ki, hogy van vele, de nekem pl. a gyomrom felfordul, ha egy filmben a spermiummal viccelõdnek (talán kivétel az Amerikai Pite, amikor Striffler beleiszik a spermával teli sörbe, azon még én is röhögtem de csak Striffler miatt), és ebben a filmben egy rakás ilyen "undorító" poén van, ami egyáltalán nem vicces és én nem vagyok képmutató, de ez tényleg valami undorító egy film (ehelyett talán jobb lett volna bemutatni pl. a Timothy Green különös élete-t vagy a Trouble with the curve-t stb., talán jobban járt volna mindenki).

SPOILER
Mégis mi lenne a vége kedves Lissy! Természetesen sikerül megvarrni az esküvõi ruhát és kitakarítják (marad benne egy kis vérfolt), a kövér csaj férjhez megy, a másik 3-nak is alakul valami pasas-féleség, illetve a 4 barátnõ is kibékül...ennyi.....totál tucatfilm.
10/10
MeeÉn 2013 aug. 28. - 22:56:45 10/10
(22/52)
szerintem meg jo kis film:D nyilvan ha az itteni kommenteket nezem, tuti nem lestem volna meg..;)
1/10
DirtyBlond 2013 jún. 27. - 16:31:39 1/10
(21/52)
Egy igénytelen, alpári, idegesítõ gusztustalan hulladék ez a film. A kommentben SPOILER veszél! Bár sokat nem veszítesz vele, ha elolvasod, mert legalább nem akarod majd megnézni a filmet.
Nem értem, hogy milyen torz elméjû ember talál ki egy ilyen hígf*s filmet. Mégis ki a fene gondolja poénosnak, hogy az egyik lotyó a repülõgépen felhangon rangsorba állítja a sz*pásait? Vagy, hogy a másik a rákos gyerekekrõl beszél folyamatosan? Vagy, hogy azon poénkodnak a díszvacsin, hogy a võlegény bungee jumping közben bepisilt? Komolyan milyen beteg agyhalott találta ki ezt a filmet és miért adtak neki pénzt, hogy ezt a sz*rt elkészítse?
NE NÉZD MEG!!! Akkor nem pusztul el egy agysejtet sem és nem leszel baromi ideges sem!
10/1
6/10
gimbiikeeh 2013 jún. 02. - 21:19:28 6/10
(20/52)
Nagyon alpári, és erõltetettek voltak a poénok is. De szerintem egyszer meglehet nézni.

6/10
1/10
Atti24 2013 máj. 27. - 08:23:28 1/10
(19/52)
Aki érti az "ott folyik a hányásom a válladon" típusú poénokat (??), azoknak ajánlott, a többiek kerüljék..a fõszereplõktõl végig viszket az ember tenyere,egyetlen szimpatikus karakter sincs benne,a vígjátékhoz meg a világon semmi köze.Másfél óra visítozás,teljesen indokolatlan mocskos beszéd....a rendezõ hölgy helyében elásnám magam.
rob83 2013 máj. 26. - 12:38:05
(18/52)
Kerüld el,ha megnézed 3 nap múlva meghalsz!!!10/1
7/10
mecsoka 2013 febr. 05. - 21:26:11 7/10
(17/52)
Ez nem vigjatek... szerintem. Szerencsere ezt elöre tudtam, igy nem csalodtam. Hangulataban talan a Pszichoszinglire hasonlit, bar annal gyengebb (ami szinten nem vigjatek, hanem minimum drama). Ezek alapjan 6,5/10
1/10
gilmour 2013 jan. 12. - 18:15:57 1/10
(16/52)
15 percet áldoztam az életembõl erre a hihetetlen nagy fosra! :( Döbbenetesen sz@r film!!!!!!
1/10
FZ/X 2013 jan. 11. - 11:26:14 1/10
(15/52)
Valóban kár, hogy nincs 0, irtózatos volt. Amikor kijössz a moziból el kell döntened, hogy öngyilkos leszel, vagy leiszod magad; másképp nem elviselhetõ az "élmény".
1/10
d112 2013 jan. 10. - 15:26:06 1/10
(14/52)
Ez a film egy kalap sz**, amikor megnéztem azt hittem, hogy valami jó kis vígjátékot fogok látni, de tévedtem , egy nagy nulla, egy másnaposok jellegû történetet ki lehetett volna hozni belõle, (én erre is számítottam volna) de nem ez történt. Nagyon gáz hogy a film forgalmazok ilyen zs kategóriás filmekkel foglalkoznak, olyan filmek kárára amik Usa-ba,n kassza sikerek de itthon nem kerülnek forgalmazásra.
Sándor Sára 2013 jan. 10. - 11:25:23
(13/52)
Örülök, hogy mások is úgy gondolják, hogy ez a film BORZADÁLY!És hihetlen számomra, hogy ezt a filmet egy nõ rendezte, és õ is írta a forgatókönyvet, mert meggyõzõdésem volt, hogy egy majdnem kamaszfiú ábrándozásai van idevetítve nõi nemrõl! Szégynletesen szánalmas mind a film, mind a vele lefestett kép a nõkrõl. De hála az égnek nem ilyenek vagyunk! Egy cseppet sem! ;-)