10/10
offtopic
Gabriella54 2009 máj. 21. - 23:35:05 10/10
(37/97)
Akkor jól tippeltem, legalábbis ami Serbán Attilát illeti :) Annyit még - bár ez László Zsolt topicja, bocs, Zsolt! -, hogy S.A a Centrálban is fellép, az Avenue Q - A mi utcánk c. darabban, egyszerûen óriási!!!
offtopic
Anditos 2009 máj. 21. - 19:26:23
(36/97)
A matek?! Rémálmomban ne jöjjön elõ... De sajna még mindig gyakran álmodom a gimis órákkal...brrrr! :-)
offtopic
Anditos 2009 máj. 21. - 18:47:15 Előzmény Boglarina
(35/97)
:-DDD Ez se rossz! :-) Sinkó hangja is fantasztikus, õt szerencsére már volt szerencsém színpadon is látni.

Serbi (legalábbis remélem, hogy jól gondoltam idáig) Serbán Attila, fiatal énekes-színész. Ugyan nem vele láttam tavaly nyáron a Madách színházban a József és a színes....stb darabot, de a megjelent CD-n õ énekli Józsefet.
offtopic
Anditos 2009 máj. 21. - 18:41:43
(34/97)
:-DD Na látod, így kell ezt csinálni!!! Én is imádom Helyei László hangját, nekem õ Mátyás király marad amíg világ a világ! :-) Sajna színpadon még nem láttam. Halljuk a többi sztorit is!
10/10
Boglarina 2009 máj. 21. - 16:45:51 10/10
(33/97)
Mindent hallani óhajtunk!:D

Amúgy Serbi kicsoda? *pirul*

6 éve szintén POSZT keretein belül sétálgatunk általános iskolai osztályommal az elõbb említett színésztalálós utcán (ötödikesek voltunk akkor), s nem akárkit láttunk meg egy kávézó asztalánál ülve, mint Körtvélyessy Zsoltot, régi Barátok köztös szereplõt, Gáspár Sándor, és még 2 számunkra ismeretlen egyén társaságában. Az egész osztály sorban állt aláírásért az asztalhoz, és egy pincérfiú szolgáltatott mindenkinek papirost meg tollat. Vicces volt.:D Ugyanazon a napon anyáék összefutottak Sinkó Lászlóval, aki tõlük kérdezte meg, hogy merre van a vasútállomás.:)
offtopic
Anditos 2009 máj. 20. - 21:17:07
(32/97)
:-) Csak ügyesen! Suli után kezdõdhet a vadászidény! :-))Aztán kérjük ám a beszámolókat!
offtopic
Anditos 2009 máj. 20. - 21:14:56
(31/97)
Oké, de azért ne várakoztass minket sokáig a Helyei László-sztorival! :-)

Szóval puszit is kaptál Serbitõl.... milyen leleményes vagy! Nekem ez nem jutott eszembe Kevinnél, és asszem ez az õ nagy-nagy szerencséje, mert ki tudja, mikre lettem volna még képes, ha eszembe jut! :-D
Nem voltam ám mindig ilyen ügyes, 10 évvel ezelõtt Ralph Fiennes-hez pl nem mertem még odamenni, amit azóta is sajnálok.
Most így hirtelen nem jut több sztori az eszembe! :-))
10/10
Boglarina 2009 máj. 20. - 18:15:22 10/10
(30/97)
Uh, ez nagyon jól hangzik!:) Köszi, amint elkezdõdik a POSZT, elolvasom ezen kommented még párszor, és nagyobb önbizalommal sétálgatok végig azon az utcán, ahol õk megtalálhatók... s amerre egyébként mindennap megyek, mert arra van a sulim.
De szívesen hallgatunk még ismer-híres-sztárral kapcsolatos találkát!:)
offtopic
Anditos 2009 máj. 20. - 16:54:14 Előzmény Boglarina
(29/97)
Mi emeljük õket piedesztálra, aztán csodálkozunk, hogy jó magasról néznek le ránk. :-) De amikor valaki tényleg kedvesen és természetesen fogadja a rajongóját, attól jobban összezavarodom. :-)
Tényleg nem azért jöttem erre a topikra, hogy régi színész-találkozásaim történeteivel "szórakoztassalak" titeket, de még egyrõl muszáj írnom, mert egyrészt ez volt mind közül a legnagyobb találkozás, másrészt bizonyítékul szolgálhat Neked, hogy igenis a színészek is szeretik, ha szeretik õket. :-) Idén véletlenül összefutottam Londonban Kevin Spacey-vel, életem nagy "szerelmével", és úgy tûnt, õ jobban örült annak a néhány kedves szónak, amit hozzá intéztem, mint én annak, hogy összefutottunk az utcán. Na jó, ez persze túlzás. :-) A közös fotó is elkészülhetett anélkül, hogy kést kellett volna szorítanom az oldalához. Szóval: nyilván embere válogatja, ki hogyan éli meg a sztárságot, különbnek érzi emagát e miatt másoknál, avagy megmarad embernek. Kívánom Nektek, hogy minél több kedvencetekkel találkozhassatok, közös képek készüljenek és meglegyen az aláírás is! Nem kell ám görcsölni sokat: ha megvan a lehetõség, tessék kihasználni! Mert mi történik legrosszabb esetben? Azt mondja, bocs, de nem adok autogrammot. Nincs mit veszteni. Maximum egy illúzióval leszünk szegényebbek. Szóval, hajrá hajrá!
offtopic
Anditos 2009 máj. 20. - 16:27:49
(28/97)
Ó, sajnálom, mert nem ez volt a célom.:-(( Csak eszembe jutott a sztori, ahogy olvastalak Titeket.
Egy színészt a színészi teljesítménye miatt kedvelünk, de nem lehet elvonatkoztatni "az ember"-tõl sem. Vannak mûvészek, akik olyan annyira ellenszenvesek magánemberként, hogy e miatt sajnos nem tudom észrevenni a tehetségüket sem. És fordítva is igaz ez, hogy ha valaki emberként szimpatikus, sokkal elnézõbb vagyok a színészi alakításaival is. :-)
10/10
Boglarina 2009 máj. 20. - 07:23:41 10/10
(27/97)
Az a baj, hogy õket én leginkább szinkronszínészként ismerem, és szeretem, bár topikunk alanyát láttam az Állítsátok meg Terézanyut!-ban meg az Ópiumban, de a többi munkáját annyira nem ismerem (csak a hang-munkásságát), s ha odamernék közelíteni hozzá beszélgetni, akkor mégis mit kéne mondani? Mondjuk én inkább egy közös fényképben remélek, az jobban megörökíti a pillanatot. Vagy nem? Nem igazán vagyok benne járatos, zenekaroknál/énekeseknél megszokott, hogy a végén együtt pózol az ember kamera elõtt, de ez színészeknél is mûködik anélkül, hogy ne érezzem magam nagyon hülyén?
Galambos Péterrel mondjuk tavaly már "találkoztam", de õ éppen telefonált, én meg siettem, és csak egy pillantást vethettem rá... idén ennél többet akarok.:)
10/10
Gabriella54 2009 máj. 19. - 22:57:22 10/10
(26/97)
Én is nagyon sokáig féltem, aztán rájöttem, hogy a színész is csak emberbõl van! Azóta sok-sok Nemzetis mûvésztõl van autogramom, de van egy-két olyan, amiknek még ezeknél is jobban örültem :)
Tavaly júniusban évadzáró bulit tartottak a hajóorrban, a KES zenélt, egyáltalán nem nézték ki a "civileket" - ott aztán a fél társulatot "le lehetett vadászni" :)))
offtopic
Anditos 2009 máj. 19. - 21:17:15
(25/97)
Drukkolunk. :-)
10/10
Boglarina 2009 máj. 19. - 21:13:44 10/10
(24/97)
Én is jövök irigykedni!
Kõszegi Ákos... László Zsolt... nagyon remélem, sokukkal sikerül összefutnom a POSZTon.:)
offtopic
Anditos 2009 máj. 19. - 21:12:07
(23/97)
Alföldirõl jut eszembe: kétszer találkoztam vele, mind a kétszer fellökött. :-) Egyszer a Madách téren száguldott el mellettem a Kisherceges kabátjában, nekem jött, de meg sem állt, nem kért elnézést sem, szerintem nem is volt tudatában a dolognak. Aztán meg egy abc-ben száguldott el mögöttem, miközben a tejtermékeknél álltam, és ahogy elviharzott, meglökött és beletérdeltem a tejezzacskókba. Akkor sem állt meg vagy kért elnézést. Szeretem a szinkronhangját és némely rendezését (Az ügynök halála), de nem szeretek vele találkozni. :-)
offtopic
Anditos 2009 máj. 19. - 20:52:37
(22/97)
Azt elhiszem! :-) Ezekre a pillanatokra öreganyó korunkban is emlékszünk majd. :-)
10/10
Brigi:-) 2009 máj. 19. - 14:59:32 10/10
(21/97)
Makranczi Zalán.És mostmár Õ is Nemzetis újabban.És kitûnõ színész,és nagyon aranyos is,kedves és közvetlen ember.Nem tudom,találnék-e valaha nála kedvesebb színészt...Ennél már csak akkor lenne kedvesebb egy színész,ha esetleg felhívná telefonon a rajongóját,érdeklõdne,hogy mi van vele,hogy van meg ilyenek.
Ne is add fel,hogy autogramot kérsz László Zsolttól...Én szerettem volna,mikor legutóbb(kb.3 napja) láttam játszani,de Õt nem láttam elõadás elõtt.Azért volt akiket igen,pl.Kulka,Blaskó Péter,Sinkó László,Hollósi Frigyes...De tõlük sincs augogramom...Majd legközelebb...Színészek közül csak Alfölditõl,a Zalántól,Schell Judittól,Stolh Andrástól,Kõszegi Ákostól és Szemenyei Jánostól van...
10/10
Gabriella54 2009 máj. 18. - 21:39:58 10/10
(20/97)
Ne is add fel!
Anditos 2009 máj. 18. - 20:07:23 Előzmény Brigi:-)
(19/97)
Szerintem próbáld meg nyugodtan, nagyon kedves és közvetlen ember, nem fog elhajtani. Rajongtam érte régen (most is szeretem, de már "lenyugodtam" :-D) és egyszer nagyon furmányos módon sikerült vele találkozni. Az Ivanov elõadásra vettünk jegyet a barátaimmal. Egyikük jól ismerte Csomós Marit, így az elõadás után hátramentünk a büfébe és leültünk a színésznõvel beszélgetni. Nagyon kedvelem õt is, de persze ezúttal szegény mûvésznõ csak "ürügy" volt. :-) Zsolt csak nem akart a büfébe jönni, így egy idõ után elbúcsúztunk Csomós Maritól és kimentünk a folyosóra. Egyszer csak a folyosó végén megjelent László Zsolt. Inamba szállt a bátorságom és odasúgtam a barátomnak hogy jön Zsolt, de le ne szólítsa az istenért, mert meggondoltam magam, mert így Csomós Mari nélkül olyan ciki, meg minden. A barátom azt mondta, oké, te tudod, de amikor Zsolt mellénk ért, mégis megszólította, bemutatott neki, engem meg olyan váratlanul ért, hogy hirtelen a nevem sem jutott eszembe. Zsolt olyan kedves volt, hogy hamar összeszedtem magam és ki tudtam préselni magamból néhány értelmes szót. Õszintén örült minden kedves mondatnak, udvarias, türelmes és szerény ember benyomását keltette.
Évekkel késõbb esti edzésre mentem egy ált. suliba, mentem a folyosón, hát ott jön szembe velem László Zsolt a kisfiával. Elhaladtunk egymás mellett, furcsa tekintettel nézett rám, majd váratlanul odaköszönt, hogy kezi' csókolom. Mintha felismert volna hosszú évek távlatából, de nem tudott hirtelen hova tenni. Olyan jól esett. :-)
10/10
Gabriella54 2009 máj. 15. - 23:23:39 10/10 Előzmény Mahurian
(18/97)
Bûn és bûnhõdés a rácsok mögött - szenzációs elõadás volt, L.Zs mellett még Karácsonyi Zoltán és szegény Bertók Lajos volt fantasztikus!