Téma: Láthatatlan

1/10
Bru 2008 márc. 13. - 01:38:25 1/10 Előzmény Sammie
(35/155)
:D:D:D Ez a barátod nagyon telibe trafált!! :D:D:D

Egyébként én megfejteném a nagy rejtélyt!
Akinek ez bejött az csaj! És akinek bejött és ennek ellenére mégsem csaj, az elgondolkozhat h mi a baja! :D
in-dia 2008 febr. 23. - 21:29:11
(34/155)
Nekem tetszett a film, nem mondom hogy nagyon eredeti lett volna, de azért megteszi. A lánynak tényleg szép volt a haja, és a zene is nagyon jó volt. Nem volt lassú lefolyású a film, az ütemezéssel nem volt gond, inkább azzal amit ütemezett. Sok helyen már-már annyira szájbarágós volt, hogy én éreztem magam hülyének. Kreatívabban is meg lehetett volna oldani ezt a történetet, pl. a kamerabeállásokkal.
A vége amúgy nem tetszett. A sok negatívum ellenére amire film közben nem is gondoltam bele, szerintem nézhetõ a film, egyfajta felszínes élvezetet biztosít, fõként ha valaki úgy nézi ahogy én hulla fáradtan, amikor elég ha villog valami a képernyõn... :)
5/10
bujka 2008 febr. 19. - 22:49:52 5/10
(33/155)
A sztori nagyon lassú és nagoyn vontatott. Ha ilyen kevés történést terveztek akkor ezt meg lehetett volna csinálni egy 10 perces filmben. Egy ilyen alapsztoriból egy sokkal izgalmasabb és érdekesebb filmet és ki tudtak volna hozni. A szereplõkkel sem vagyok megelégedve. Szedett-vedett az egész...
10/5
10/10
ghiggia 2008 febr. 19. - 15:03:05 10/10
(32/155)
Nem értem miért húzzák le ilyen sokan, van ennél sokkal sz*rabb is. Engem lekötött, nem idegesített, sõt még el se altatott. Élvezhetõ, annak fõleg, aki szereti az ilyen 'témájú' filmeket, még ha tinikre is van kivetítve. Persze a Hatodik érzékkel nem lehet összehasonlítani. 9/10
kicsimaci 2008 febr. 17. - 22:06:32
(31/155)
Nekem tetszett a film! Szerintem egyáltalán nem volt unalmas, és nem is hasonlítanám a Ghost-hoz. Nálam 8/10.
2/10
boogeymanjoe 2008 febr. 16. - 19:40:10 2/10
(30/155)
Általában igaz rám, hogy többnyire pozitívan próbálok hozzááállni a filmekhez. Persze a cím már sokat elárul, néha vissza is fog abban, hogy ne nézzek meg valami hülyeséget, aminek külön örülök. Azonban ennek a filmnek a címe kifejezetten vonzott: rejtélyt, misztikumot, s izgalmat sejtetett, s az, hogy a Hatodik érzék néhány alkotója vett részt a készítésben, egyenesen kötelezõvé tette számomra a filmet.
De csalódnom kellett. (Csak az olvasson tovább, aki látta a filmet.) Kritikámat megpróbálom szavakba önteni. Csalódásom okai:
- következetlen volt: a fõszereplõ srác elõször még semmire sem képes, aztán már képes meghallatni a hangját a lány fejében (érdekes jellemfejlõdés);
- szánalmas volt: a lányban akkora jellemfejlõdés ment végbe a film alatt, amekkorát még Bruce Willis sem élt át az Armageddonban! Én speciel nem fogadtam el a "bûnözõbõl angyal" jelenetet a film végén;
- idegesítõ volt: már a film összes nézõje tisztában volt azzal, hogy a fiút nem látja senki, de õ rendületlenül tovább próbálkozott - az ordítozásaival;
- ötlettelen volt: többször is felsejlett bennem, hogy én ezt már valahol láttam: hát persze, a Ghostban! (Mi ebbõl a tanulság? Ami mûködik romantikusban, ne próbáld ki gagyi thrillerben!)
- s végül unalmas volt: egy "hulla" megkeresése körül forog minden, amely alapsztoriba sem tudtak izgalmat lehelni a készítõk.
Hát ennyi! Persze, akinek tetszik, az nézze!
9/10
G87 2008 febr. 03. - 16:43:08 9/10
(29/155)
VAlóban. Ez nekem is 9/10. Nagyon tetszett a film. Mikor belenéztem, hogy tudjam nagyjából mit fogok nézni, gondoltam magamban na egy parahülyeség lesz, tévedtem. Hogy mi történik a fiúval természetesen sejteni lehetett, de azt hogy mi lesz a fiatal lánnyal azt nem. Nem az a tipikus Happy End végû film... érdemes megnézni.
9/10
hammer 2008 febr. 03. - 12:15:50 9/10
(28/155)
Nalam 9/10...
ZsuZs 2007 dec. 27. - 10:50:12 Előzmény Dius
(27/155)
Semmi baj...tudom milyen az ha az emberbõl csak úgy jönnek a gondolatok és ilyenkor mindent leír..ami persze nem rossz.Mással is megtörténik ilyen hogy a nagy írásban leírja az egész filmet..még néha én is észrevétlenül lelövõm a poént xD
10/10
~.Gina.~ 2007 dec. 02. - 21:05:26 10/10
(26/155)
Szerintem ez egy kurva jó film!!!!
Nekem nagyon tetszett!!!!! Ha lesz dvd-n tuti hogy megveszem!!! XD
sceid 2007 nov. 04. - 23:50:53
(25/155)
Az IMDB-rõl idézném Bluesnfire401 kommentjét, mivel abszolút egyetértek azzal amit a filmrõl írt. Nem is fûzök hozzá semmit. Bocsánat azoktól, akik nem értik. Íme:

*** This comment may contain spoilers ***

This movie was a big disappointment for a number of reasons. As iterated in other comments, the trailer contains footage and story elements that are entirely absent from the film itself (i.e. the old man in the hospital gown telling the protagonist he has a limited amount of time to solve his own murder). Although this IN ITSELF doesn't make it a bad film, I think it's symptomatic of a much deeper problem, namely, it doesn't seem like anybody working on this film had a really solid and cohesive sense of what the film was about or how all the parts fit together. The trailer footage being absent from the film is evidence to me that the film was just sort of thrown together haphazardly and without any thought. This is potently felt while watching it. Also, as noted by other reviewers, the characters were totally one dimensional, surfacey, and straight up archetypes completely lacking in any development, depth, or uniqueness. To me, it seems like a really bad indie film that somehow got a lot of funding and made it into the mainstream market: we have the poetry writing, leather messenger bag carrying, road-bike riding protagonist who wants to be a writer (shocking!) and of course the corresponding mother who is obsessed with making her son into an upstanding, upper-class citizen and just doesn't get him. And we have the token "indie" soundtrack to complement our protagonist's adventure. In fact, the movie struck me as little more than a forum with which to showcase the filmmaker's knowledge of cool "indie" bands. I feel like I can't really make any comment on the acting because, honestly, I can't imagine any actors or actresses who would be able to give this film the animation and depth that it so sorely lacks. In short, save your money and your time, and don't see it. If you're just really curious and have to see it, rent it once it comes out on video. I admit, the trailer looked awesome and you can't blame anyone for wanting to see it based on that. But the fact is that the movie just doesn't live up (in quality...or even in basic plot!) to the trailer.
Karolka 2007 okt. 23. - 20:37:03
(24/155)
Sajnos tényleg tipikusnak mondható a film! DE mindig van valami, ami mássá teszi! Annie Newton szerepe igen nehéz volt(minden szempontból)! Az ifjú szinésznõ nagyon jól játszott!! emiatt érdemes volt megnéznem...
Sly_Stallone 2007 okt. 11. - 18:14:13
(23/155)
Nekem nagyon teccet 3-szor megnéztemv a moziban. Isteni film a zenék is jók a színészek is. Justin számomra újra bebizonyította hogy csodálatos színész!!
prizi 2007 szept. 16. - 10:27:51 Előzmény Dius
(22/155)
Na szóval tegnap este megnéztük ezt a filmet és sajnos nekem se tetszett. Rettenetesen unalmas volt a thriller-hez semmi köze. A csajnak gyönyörû volt a haja a srác meg helyes volt de ennyi. Egyik szereplõ sem alkotott nagyot és a sebezhetetlennel egy lapon sem lehet említeni. Nem éri meg a mozijegy árát.
Dius 2007 szept. 06. - 19:51:43
(21/155)
:)
Már azt hittem, csak nekem ilyen lesújtó a véleményem....
ritocs 2007 szept. 06. - 07:53:03
(20/155)
Ja, a zenéje viszont tényleg jó volt...
ritocs 2007 szept. 06. - 07:51:05
(19/155)
Szegény filmtõl többet vártam, fõleg mert a témájában benne volt a lehetõség, hogy tényleg lehessen egy jó thriller, ehhez képest valami kiszámítható és lapos tizenéves dráma lett belõle. Még sírnom se sikerült a végén, pedig én aztán mindenen bõgök, még az adóegyszázalékos hirdetéseken is.... :D Komolyan a legjobb arc az egészben a lány kisöccse.
Sammie 2007 szept. 05. - 22:31:34
(18/155)
Egyik barátom szavaival élve: Az alkotók ezzel a filmel kicsit úgy jártak mint hogyha nagyot akartak volna f*ngani de aztán besz*rtak....
9/10
k11zoltan 2007 szept. 05. - 17:40:30 9/10
(17/155)
Elaludni semmiképpen nem tudtam rajta, mert szerintem egész jó film, és jó zenék vannak közben.
TheSoulShaker 2007 szept. 05. - 16:07:01 Előzmény Dius
(16/155)
Dius teljesen igazad van a filmmel kapcsolatban, borzasztóan unalmas... :S nekem sikerült is elaludnom rajta!