feketevipera 2010 aug. 11. - 13:03:55
(3/3)
A maga idejében biztosan jó film volt, mára azonban kicsit megkopott a története. Azóta már elcsépeltté vált fordulatok láthatók benne, rengetegszer láttunk hasonlót. Az viszont érdekes, ahogyan néha a gyilkos szemével látunk mindent, ez jó pont a filmben. Egyébként pedig senki ne számítson különösebb izgalomra, de egyszeri szórakozásnak megteszi.
10/10
mikehodges 2008 júl. 12. - 21:31:10 10/10 Előzmény mikehodges
(2/3)
"Kedvenc jeleneteim a fotózásos jelenetek."-a mondat így korrektebbül hangzik.
10/10
mikehodges 2008 jún. 19. - 22:13:38 10/10
(1/3)
Szerintem ez egy a maga korában meglehetõsen eredeti thriller volt,meglepõ,hogy miért nem lett sikeresebb.Én csak most láttam elõször,s nagyonis fantasztikusnak találtam az egészet!a körmeim nem rágtam le ugyan az ijedségtõl,de a film módfelett stílusos és van egyfajta modern beütése,vagyis inkább volt,a maga korában.Talán azért fogott meg annyira,mert csakúgy árad belõle a 70-es évek:)mind a ruhák,mind a díszlet,mind a szuper betétdalok a 70-es éveket tükrözik,még jó,hiszen a filmet '78-ban mutatták be.a kedvenc jeleneteim a fotós jelenetek:)számomra elég viccesen hatott némelyik mai szemmel:))végül imádom Irvin Kershner-t!számomra õ a "modern mozi"egyik legnagyszerûbb képviselõje.