offtopic
ildimix 2014 dec. 20. - 13:14:39
(10/10)
Ez a film fantasztikus volt mindenkinek ajánlom ha újra leadják.
offtopic
ceia 2011 dec. 15. - 12:03:36 Előzmény noga
(9/10)
És ezért is csinálják! Ha nem ordítana a reklám, azaz a tv, automatikusan elkapcsolnál máshová. De ha ordít, a legfontosabb a zavaró zaj megszüntetése, ezért megnyomjuk a némító gombot, vagy mint te, leveszed a hangerõt. Mivel már nincs zavaró zaj, emiatt érzett elégedettségünk kioltja az automatikus elkapcsolásra való hajlamunkat, és maradunk azon a csatornán - miközben reklámot adnak!! Ezt még az is elõsegíti, hogy nem kockáztatjuk meg azt, hogy újabb (ordító) reklámba botoljunk ott, ahová elkapcsolnánk. Ravaszak, ugye?
Persze nálam nem válik be, én némítok, aztán elkapcsolok.

De lehet, hogy ennyire nem is ravaszak, egyszerûen csak idegesíteni akarnak minket, mert szemetek, és megtehetik..
offtopic
noga 2011 szept. 01. - 00:29:27 Előzmény noga
(8/10)
A reklámokkal kapcsolatban engem fõleg az idegesít, hogy 10x olyan hangosak, mint elõtte a film volt. Gondolom, figyelemfelkeltésnek szánják. De ezzel pont ellenkezõ hatást váltanak ki, mert mikor felordít a reklám, az ember rémülten nyúl a távirányító után, s szinte 0-ra leveszi a hangot. (Legalábbis én ezt teszem :()
offtopic
noga 2011 aug. 30. - 16:31:10
(7/10)
Teljesen igazad van a reklámokkal kapcsolatban, de a Port ezen fóruma a filmekrõl szól, szavazatod a filmet minõsíti, s nem a csatornát, amelyik éppen leadja. S a bejegyzéseket - szerintem - még a Port szerkesztõi sem nagyon olvassák (moderálásoktól eltekintve), nemhogy a különbözõ csatornák mûsorszerkesztõi.
10/10
kacskarina 2011 aug. 30. - 15:59:27 10/10
(6/10)
A Smallville-ben?? Nem emlékszem, de az Onedin család (vagy hogy is írták) címû örökbecsûben nagyon is játszott :) Kiváló színésznõ.
10/10
kacskarina 2011 aug. 30. - 15:24:55 10/10
(5/10)
Kimondottan jó film. Nézzétek meg! Nem írok le semmit, ami elvenné a várakozás izgalmát...
jonyibandi 2011 aug. 30. - 14:40:08
(4/10)
Valamibõl finanszírozni kell az ORTT által kiszabott büntetéseket. Ezért van az, hogy egy mentalista közben pl. leadnak két reklámot, egyiket 5 perccel a kezdés után, egyet a vége után 5 perccel, olyan mesterien megvágva, hogy örül az ember, ha nem éppen egy mondatot vág ketté a reklám.
A múltkor, mikor a Gyûrûk ura volt, kiszámoltuk, hogy valami egy óra reklám volt csak a film közben, plusz ajánló, plusz hírek, Üzenetek és más fincsiségek...
Érdemes egy scart átalakítót venni, gépre kötni, és TV készülékeinket vetítésre használni.
De persze ez is csak egy vélemény

A film szerintem egész jó, érdekes, olyan amnéziás film :)
Délutáni filmezéshez tökéletes. A fõszereplõ játszik a Smallvilleben is, már csak ezért is érdemes megnézni :)
Frony 2011 aug. 30. - 13:50:55
(3/10)
Azon túl, hogy undorító ez a sok reklám és IGAZAD VAN......valamit a filmrõl is írhattál volna :(
1/10
offtopic
csikosi 2011 aug. 30. - 12:21:42 1/10
(2/10)
ETTÕL KEZDVE 0-RA ITÉLEM AZ ÖSSZES FILMET, AMIT LEADNAK.
REMÉLEM EZ JÓT TESZ AZ RTL-KLUB-NAK
SZEDJÉK ÖSSZE MAGUKAT, ÉS NÉHA ADJANAK KEVESEBB REKLÁMOT A FILMEIK KÖZBEN
1/10
offtopic
csikosi 2011 aug. 30. - 12:16:09 1/10
(1/10)
ÉRDEKELNE EZ A FILN, DE NAGYON-NAGYON UTÁLOM A SOK REKLÁMOT.
EL SEM KEZDÕDIK, AZTÁN ÚJTRA MEG ÚJRA CSAK EZT A SOKSZEMÉT BEJÁTSZÁST MUSZÁJ NÉZNI??
NEM HISZEM EL, HOGY A NÉZETTSÉGÜKET FELLENDÍTENÉ.
ÉN AZT SZERETNÉM, HA AZ RTL-KLUB VÁLTOZTATNA EZEN!!
KEVESEBB REKLÁMOT KÉRÜNK, LEGALÁBB EGY-EGY NORMÁLIS ÉS NÉZHETÕ FILM ALATT!
REMÉLEM AZÉRT NÉHA-NÉHA MEGNÉZIK A BEÍRÁSOKAT!!!
SZÉNYEN, AMIT CSINÁLNAK VELÜNK!