8/10
nikato 2012 dec. 17. - 09:10:54 8/10
(40/40)
*Ezt
8/10
nikato 2012 dec. 17. - 09:10:34 8/10
(39/40)
Ez adhatnák késõbb is!!! Ritka esetekben tudom csak sajnos megnézni! A Viasat a Topmodell leszek!-kel is ugyanezt csinálta! Folyton nézhetetlen idõpontba tette. Nagyon jó a mûsor, bár még lehetne tartalmasabb is talán. A mai részben durva volt Johnny, ahogy hazudozott, holott mindent vett a kamera. Elképesztõ, hogy lehet újságból is ruhát alkotni. :D
szevacica 2012 nov. 28. - 17:35:03
(38/40)
Az meg még nagyszerûbb, hogy kiírják 6.35-re, aztán bekapcsolom a tv-t 6.05-kor és már megy. Tegnap is, ma is, már nem is tudom, holnap reggel mikor kapcsoljam be, hogy ne maradjak le az elejétõl...
euTanázia 2012 okt. 09. - 17:47:40
(37/40)
Nagyszerû, 5:05-kor és 02:45-kor tûzik mûsorra! Megmondanák esetleg, hogy milyen célcsoportnak szánják?
bubble 2012 máj. 15. - 01:44:56
(36/40)
Lehetne még késõbbre rakni b*sszus??
pillangókisasszony 2012 febr. 14. - 03:56:28
(35/40)
Se Heidit,de se a 25 éve nem szexelt-pasit nem bírom,de maga a mûsor nagyon tetszik :)
kicsimag 2011 júl. 12. - 11:30:38 Előzmény Senhora
(34/40)
Heidi Klum borzalamas.
10/10
Senhora 2011 jún. 19. - 08:24:27 10/10
(33/40)
Nem tudjátok honnan lehetne letölteni szinkronosan a 2-3. évadot?
Már nincs Viasatom :S
10/10
Pickwick 2011 máj. 19. - 00:37:02 10/10 Előzmény Pszichoapu
(32/40)
Én a negyedik évadba futok bele folyton a ZC-n. S bár tényleg leírhatatlanul kedvelem Christian Siriano-t, jelenleg nem bírom megnézni még egyszer a szóban forgó évadot! Már-már nevetséges, hogy szinte mindig csak ezt tûzik mûsorra.

Ironikus, de én is szeretem a Smallville-t. :-) Bár nem sorolnám a kedvenceim közé.
10/10
Pszichoapu 2011 máj. 17. - 08:24:26 10/10 Előzmény Pickwick
(31/40)
Egyetértek, én is nagyon örülök, hogy végre valamelyik adó megvette a 3. évad vetítési jogát, mert roppant kreatív és inspiratív divattervezõi verseny. Bár én még nem kiabálnám el, mert a VIA3-tól bármi kitelik, láttam én már a kellõs közepén megszakított sorozatokat és reality-ket ezen a csatornán. Eleinte a ZC-tól vártam a folytatást, de a rajzfilm csatornával való "közösülés" és az 1. évad folytonos ismételgetése igazolta, hogy reménytelen a várakozásom.
A kora reggeli kezdésre még rátesz egy lapáttal az a tény is, hogy nincs fix kezdõ idõpont, így még az epizódok rögzítése is nehézkesebb, mintha mindig ugyanakkor kezdenék.

Igazad van, én sem értettem sosem, hogy mi értelmes van abban, ha egy másik sorozat rajongója köpköd jobbra-balra, csak azért mert a kedvencét levették mûsorról vagy átköltöztették másik idõsávba és ezt a helyére kerül mûsornak rója fel. Más kérdés, ha a témába vágó negatív kritikát fogalmaz meg valaki, de ez meglehetõs szûklátókörûségre és egysíkú gondolkodásra vall, ha valaki pusztán azért fröcsög, mert a változás okának a helyettesítõ adás mûsorra tûzését tulajdonítja. Mondom ezt úgy, hogy én is nagy Smallville fan vagyok, tehát engem ugyanolyan érzékenyen érint, ha annak módosítgatják a vetítési idejét. Anno, amikor a Kifutót levették mûsorról, eszembe sem jutott volna azzal csillapítanom háborgásomat, hogy leoltom a helyére kerülõ sorozat rajongóit. De hát nem vagyunk egyformák, van akinek ez megnyugvást hoz.
10/10
Pickwick 2011 ápr. 28. - 20:33:56 10/10
(30/40)
Ja, azt mondjuk nem árt hozzátenni, hogy van egy kis szépséghibája a dolognak. Mármint a V3 szuper húzását illetõen. Miszerint a mûsor reggel 6 óra körül kezd és nem ismétlik. Ez megint olyan lehetetlen idõpont, mert aki fel is kel korán az is siet munkába így nem tudja megnézni. Mindegy, már kezdem megszokni.
10/10
Pickwick 2011 ápr. 28. - 20:26:08 10/10
(29/40)
Nagyon szeretem ezt a mûsort. Tetszenek a kihívások, sok a kreatív versenyzõ. Izgalmas és szórakoztató. Kár, hogy nincs több ilyen mûsor vagy, hogy nincs nálunk is ilyen lehetõség. Sõt véleményem szerint sminkeseknek is lehetne hasonlót. Engem legalábbis nagyon inspirál ez az egész. Jó érzés lehet tehetséges emberekkel versenyezni, mert így az emberek húzzák elõre egymást és egyre emelik a szintet. Szóval nekem nagyon tetszik a mûsor, beleértve az összes évadot, amit eddig láttam.
Ja és külön felemelõ azt látni, hogy a tervezõk önmaguk lehetnek és senki nem fogja vissza õket vagy nézi õket bolondnak.


Örülök, hogy most rendesen leadja az évadokat a Viasat 3. (Eddig legalábbis így volt, remélem nem szakítják meg mint régebben.)
Véleményem szerint ez most különösen jó húzás volt a V3 részérõl, hiszen a Zone Club - amin eddig futott a mûsor, Leendõ Divatdiktátorok címmel - össze lett vonva valami mesecsatornával. Emellett pedig a ZC sokaknál átvált éjszakára pl. JimJam tv-re, ami szintén a gyerekeket célozza meg. Így kis túlzással kijelenthetjük, hogy a ZC jelenleg felejtõs.


Egyébként nem értem, a Smallvillehez mi közünk van? Kb. ugyanannyi, mint ehhez vagy bármelyik más mûsorhoz. Ízlések és pofonok. Bár ez legalább nem fikció...
Bigpapa 2011 ápr. 01. - 10:05:13
(28/40)
Hát...gratulálok viasat3.Tényleg jobban kellenek ezek az amerikai reality,mint egy bevezetett sorozat (smallville).
Nem értem,hogy kik kíváncsiak ezekre?Nagy õ,nagy fogyás,kifutó..stb.semmi közünk hozzá,mi a töknek leadni ezeket?
10/10
offtopic
Pickwick 2010 okt. 23. - 23:51:05 10/10 Előzmény Pszichoapu
(27/40)
Úgy tudom, ott van is egy olyan szabály, hogy nem vihetnek magukkal magazinokat. Õk valóban tehetségesek, nem csak azok akarnak lenni. Ez a különbség.
Én sajnos most így hirtelen nem tudom, hogy a ZC-n melyik évad megy, mert mostanában minden mûsort lekések, pedig van legalább 5-6, amit mindig eldöntöm, hogy megnézek.
10/10
Pszichoapu 2010 okt. 22. - 00:19:11 10/10
(26/40)
Bennem sem. Maximum a Divatkreátor készítõiben, bár ezt õk sem gondolhatták komolyan. Könyörgöm, mennyiben számít kreativitásnak, ha a tervezõk elõtte divatlapokat lapozgatnak vagy a netet bújják ihletért és onnan lopkodják össze az ötleteiket? Mikor láttatok olyat a Kifutóban, hogy a versenyzõk a tervezési fázisban újságokból szedik az inspirációt? Fél órát kapnak, hogy elkészítsék a skiccet, aztán ugyanennyi idõ alatt meg is kell venniük az anyagot.
Egyébként nem tudjátok, hogy a Zone Club-on melyik évad fut éppen? Mondjuk annak meg az elejérõl maradtam le...
lekvár 2010 okt. 21. - 21:15:30
(25/40)
Bennem pl nem merült fel... Mondjuk az se, hogy a tv2re kapcsoljak :D
Remélem azért majd valamikor visszakerül a mûsoridõbe.
Ez szar döntés volt a viasattól, pedig imádom, de ez a sok ismétlés..
Kíváncsi vagyok a halál biztos diagnózist mikor adják le megint (imádom ezeket a sorozatokat, de újíthatnának gyakrabban :D )
10/10
offtopic
Pickwick 2010 okt. 21. - 20:32:02 10/10
(24/40)
Úristen! Felmerült bárkiben is, hogy a divatkreátor versenyre kelhet ezzel a mûsorral?!
De hiszen az nézhetetlen!!!
Nem hiszem el, hogy olyan kevesen nézték a V3-on, hogy ennyire sürgõsen le kellett venni a mûsorról. Máskor minden szart végig adnak akkor is, ha alig nézi valaki.
Hátha késõbb leadja még ezt az évadot a Zone Club...
zdee 2010 okt. 20. - 09:55:20
(23/40)
Döbbenetes, számomra teljesen érthetetlen hozzáállás a viasat3 részérõl. Hova tovább?.. legközelebb egy nagyjátékfilmet fejeznek be a közepén?
10/10
Senhora 2010 okt. 20. - 08:44:18 10/10
(22/40)
én is fel vagyok háborodva, fõleg, hogy nem látom már idõpontra se átrakva
a tv2-nek a mûsora olyan nulla, hogy senki nem is ismeri, nem reklámozzák, azt sem tudom mikor van
én Santino ruháit akarom látni!!
10/10
Pszichoapu 2010 okt. 20. - 03:04:19 10/10 Előzmény zold.lific
(21/40)
Pont ugyanez jutott nekem is eszembe, hogy talán azért vették le ilyen szélsebesen a Kifutót, hogy inkább nézd helyette a Divatkreátort. A gond csak az, hogy a két sorozat színvonalában, a verseny feladataiban, a zsûrizés módjában és persze a versenyzõk felkészültségét tekintve ég és föld.
A Kifutót imádtam, mert mindig nagy kreativitást igénylõ feladatokat kaptak a szereplõk, az idõ is sokkal szûkebbre volt szabva (csupán 1 nap és nem pedig 1 hét!), valamint szórakoztatóbb jelleggel - reality show keretében - mutatta be a designer-ek munkáját.
Mi a bánatért kellett megszakítani egy ilyen reality mûsort az évad kellõs közepén?? Annak semmi értelme, hogy megnézzem a neten, hogy ki nyert, mert engem a tervezés mozzanatai is érdekeltek volna. "Nagyon szépen köszönöm" a VIASAT-nak ezt a rendkívüli érzéketlenségét, melyet a nézõi irányában tanúsít! Komolyan azt hiszik, hogy majd egy ismétlést kezdek el nézni egy vadiúj sorozat helyett? Józan paraszti ésszel sem tûnik megalapozottnak a mûsorpolitikájuk.