napraforgó 2017 márc. 12. - 05:54:41
(36/36)
A mai adás Gábriel Orsolyával nagyon érdekes, szinte megrázó volt. Kranioszakrális terápia. Az ember azt sem tudja, eszik-e, vagy isszák. És ez a fiatal, szép kis hölgy valami hihetetlen technikákról beszél a kopnyacsontok mozgatásáról, amivel számtalan betegséget gyógyítani, állapotokat javítani lehet.
Azt gondoltam, ha ez nem humbug, akkor ez az, amit a kézrátétellel való gyógyításnak neveznek, hisz a fejre tett kézzel, a koponyacsontok érezhetetlen , miliméternyi elmozdításával változtat a fizikai állapoton. Megfoghatatlan. Na de hány más érthetetlen dolog van a földtekén még??!!
napraforgó 2017 jan. 17. - 06:09:10
(35/36)
Valaki tudja, hol lehet megnézni az egyes adásokat? Én Szabó Gyuri bácsinak, a bükki füvesembernek a mûsort szeretném megnézni. Ha, valaki tud egy oldalt, kérem jelezze. Köszönöm.
stanmore 2013 febr. 10. - 23:09:08
(34/36)
:D
zampano 2013 febr. 10. - 22:58:56
(33/36)
Nem szégyelled magad?
stanmore 2013 febr. 10. - 21:50:58
(32/36)
Jól fekhet ez a Barkó,mert ha ránézek már ásítok, és mûsora is érdektelen.
1/10
rpn 2012 nov. 12. - 13:11:04 1/10
(31/36)
Mondom, hogy szélhámos! Nem tud semmit, csak kamuzik.
pneklara 2012 nov. 12. - 07:30:52
(30/36)
Ja, az elõzõ hozzászólás a dr Csernus Imrével folytatott beszélgetéshez kapcsolódott.:)
pneklara 2012 nov. 12. - 07:28:39
(29/36)
Vártam ezt a beszélgetést - de csalódtam. Judit, a maga rámenõs kérdéseivel szeretett volna konkrét, praktikus dolgokat kihúzni a Nagy Fehér Emberbõl, de az rébuszokban beszélt, kicsúszott Judit kezei közül mint az angolna. Én nem hiszem, hogy a személyiség olyan bonyolult dolog lenne, hogy az ember, aki megpróbál harmóniában élni környezetével, önmagával- valljuk be, ez manapság egyre nagyobb kihívást jelent nálunk - ,adekvát válaszokat szeretne adni ezekre a hatásokra, az még nem kiteljesedett személyiség. Le kell elõtte merülnie a pokoli bugyrokba, hogy megismerje önmagát, és kezelni tudja saját magát.Ha jól értettem a dokit. Azon nem tud segíteni -mondja-, aki nem is akar változni, de szerintem minek azon változtatni, amivel elégedett vagyok? Mert nem tudom, hogy ha változnék, boldogabb is lehetnék? A doki most nagyon boldognak, elégedettnek, kiegyensúlyozottnak mondta magát - de ez nagyon gyanúsan hangzott. A vicc szerint aki nagyon boldog, elégedett, mindenen nevet és mosolyog, az a diliház lakója. .
Úgy mondta homályos mondatait, mint aki a bölcsek kövével bír, mint aki rálelt a titok kulcsára, pedig egyszerûen rájött, hogy nem kellett volna vargabetûket tennie életében,mára idõsebb és bölcsebb lett. Tud szelektálni már lényeges és lényegtelen dolgok között.Csak ezt a tudást az ember úgy szerzi sokszor, hogy "más kárán tanul az okos" Aki meg nem, az kénytelen alámerülni a pokoli bugyrokba, s vargabetûkkel eljutni a megvilágosodáshoz. De ne mondja, hogy csak ilyen úton juthat el az ember a boldog, nyugodt, kiegyensúlyozott állapotához, s az nem lehet boldog igazán, aki soha nem jár vargabetûvel, kerülõ utakon, ha tudja, vagy sejti, hogy amely útra lép, az nem vezet sehova, de a Céljához biztosan nem viszi közelebb. Á, magas volt ez nekem. A pszichológusok is szeretik a munkájukat sejtelmes ködbe vonni,bonyolultak, mint a jogászok nyelvezete: rém egyszerû dolgokat bonyolult módon fogalmaznak meg, hogy úgy tûnjön, micsoda bonyolult dolgok ezek, józan paraszti ész fel sem tudja fogni.Szóval bajban lehet az valóban, aki pszichiáterhez kénytelen fordulni, és segítséget vár tõle, hogy megoldást találjon problémáira, hogy a sötétségbõl kihozza a világosságra. Lehetõleg úgy, hogy a delikvens passzív maradhasson. Mert normális fejlõdéssel elérhetõ, hogy az ember ne kerüljön a pokol sötétségébe. Persze ideológiákkal, teóriák gyártásával nehezítheti a saját sorsát, de nem kell pszichológusnak lenni ahhoz, hogy bejósoljuk a sorsát elõre.S a szülõnek, pedagógusnak, idõsebb barátnak nem hiszi el az ember az ingyen kapott tanácsokat, de majd méregdrágán segít rajta a pszichológus? Azt jól mondta a doki: mindenki saját Sorsának kovácsa. Méltó társaságban, okos irodalommal talán elkerülhetõ, hogy az ember elõbb-utóbb a pszichológus székében kössön ki./ Most nem szóltam a szervi elváltozások, defektek okozta bajokról. Ezek valóban kivizsgálást igényelnek.
far vik 2012 nov. 11. - 22:54:12 Előzmény drProktor
(28/36)
Pittitõl én is kiütést kapok az említettek miatt. Elvakult rendesen.
far vik 2012 nov. 11. - 22:51:00
(27/36)
Itt most úgy néz ki, mint aki valami nagyon jó minõségû füvet szerzett... :) Amúgy elég bunkónak tûnik a stílusa, de a mostani (tavalyi) interjú során máshogy beszél, és sok hasznos és szinte már bölcs dolgot mond. Ebben a beszélgetésben inkább rokonszenves. Az élet fontos dolgai amúgy a banalitások...
1/10
rpn 2012 nov. 11. - 21:45:08 1/10
(26/36)
Minden területen vannak semmirekellõ, médiaszélhámosok, így a pszichiátriában is. Nem tudom, hogy történhetett meg, hogy ez az emberke idáig juthatott a területen. Sajnos a mindenre fogékony buta emberek nagyon sokan vannak, jelen esetben valamiért a nõk rendkívül fogékonyak arra az ostoba, valamit alig jelentõ banalitástömegre, amit Csernus I. összehord. Értelmetlen, ad-hoc marhaságok.
pneklara 2012 nov. 11. - 12:57:16
(25/36)
Alinda most kismamai szereppel van elfoglalva, de biztos visszatér valamelyik csatornán, értékes mûsorral.
tortura 2012 okt. 28. - 10:26:14 Előzmény drProktor
(24/36)
Bár az említett adást (Pitti Katalinnal) nem láttam, sok igazságot adok neked a többi dologban. Én is szívesen látnám újra Veiszer Alindát. Nem is értem, miért kellett likvidálni. Attól, hogy Borbás helyet kapott, még vezethetne Alinda is mûsort, és ki-ki válasszon ízlése és igénye szerint. Én Pittit még egy A'la Carte adásban láttam annak idején (a Szombati Pali mûsorában az M1-en). Emlékszem, ott olyan kirohanásai voltak, mint egy ötéves hisztis gyereknek. Azt hiszem, Lendvai Ildikó ült mellette. Õ állta a sarat, a provokatív kérdéseket és igyekezett higgadtan, tárgyilagosan, kulturáltan beszélgetni. De Pitti állandóan rohamozott, mint ha nem egy vacsoraasztalnál, hanem a csatamezõn lettek volna. Tele szájjal is fújta a magáét. Hihetetlenül kiábrándultam belõle, pedig az opera terén nekem õ egy idol volt.
detox 2012 okt. 21. - 22:03:34
(23/36)
legjobb milf 8)
521478963 2012 júl. 28. - 20:50:43
(22/36)
Barkó Judit is egy a nagy túlélõje a Duna tv-nek...
drProktor 2011 jún. 27. - 02:31:22
(21/36)
Éppen most hirdették a Dunatv-n szerdán adott ‘Édes kis malackám‘ címû filmet.
Néhányszor meg mertem volna esküdni, hogy a meglehertõsen elrettentõ malacorrú
fõszereplõ szerepét a mi BarkóJuditunk adja. Szóval vannak, hogy úgy mondjam,
esztétikai gondjaim a nûsorral, persze a forma és a tartalom dialektikája
ezúttal vizsgálható,a mûsorvezetõ igen passzív szerepet játszik szokása szerint,
néhányszor igen szirupos módon, búgva lelkesedik.
A PittiKatalin-os beszélgetésben egy jó kérdést tett föl(mem kis
meglepetésemre), Pitti arról hadovázott,hogy amikor énekel,
nem foglalkozik a lényegtelen dolgokkal, s lássatok csodát,
Barkó rákérdezett: Mik a lényegtelenek? Mire Pitti láthatólag
elgondolkodott(benyomásom szerint õ egy éleseszû intelligens nõ!),
majd nem válaszolt,aztán már Barkó is tudta a helyét, egyszer sem
kérdezett semmi informatívat.
Én pl igazán szívesen tájékozódtam volna a helyzetrõl: Mi az, hogy
szakmai nyugdíjat kap valaki az Operától, és az csak 100 ezer forint,
mi ez a rendszer?
Pitti miatt néztem a mûsort, tudom, hogy õ nagy Orbán-fan, kiváncsi
voltam, terítékre kerül-e.
Nem!
De képes volt egy váratlan és szenvedélyes szpícset levágni
a homoszexualitás ellen, igazából rá kellett volna kérdezni, hogy kerül
a csizma az asztalra.
Ha ahogy mondta, az éneklése mindenkire “rávall”, hát nekem az
övé nem igazán tetszik, amikor a kis dalt elintonálta csak úgy,
a fotelban ülve, gyerekkorom játékai jutottak eszembe,
amikor a többi gyerekek énekesnõt játszottak,
s kotlós módján kotyogtak.
Valahogy nem gyakorolta rám igaz ember hatását.
A különbözõ fellengzõs misztifikációkról ketten együtt
sem gyõztek meg? Hogy az õ templomi
énekétõl hogy árad a szeretet, na persze!
Valahogy én a “mûvészembert” (ez nagyon tetszik neki!)
egyszerûbbnek, természetesebbnk és õszintébbnek sejdítem.
Aztán a végén, hogy a magyarok fogjuk kihúzni a világot
az összesszarokból,hát, szerintem inkább örüljünk,
ha lyuk vanaseggünkön!
Sztem az ilyen kissé maguktól eltelt “mûvészembreket”
egy riportban nem kell hagyni monologizálni,
inkább kérdéseknek kitenni, hogy levésbé langymeleg
közegben álljanak helyt magukért, abból nyer legtöbbet
a közönség, s pedig az az egyetlen, ami fontos.
Lásd WiszerAlinda beszélgetéseit!
szevia 2010 nov. 15. - 17:17:17
(20/36)
De jó volt látni egy olyan orvost, aki tényleg gyógyításban gondolkodik!
/s nem pusztán szervek kezelésében/ Bár többen lennének!
kgyuri0 2010 aug. 01. - 01:50:20
(19/36)
EperjesKároly vitathatatlanul korunk egyik kimagaslóan tehetséges mûvésze.

Nagyjából tudtam elõre, mire számíthatok, de mégis kíváncsian kezdtem meghallgatni.
Vérzik a szívem.
Tragikus látni, amikor az „emberi jelenség” szánalmasan, nevetségesen s szomorúan töpörödötté redukálódik.
Gondolom, BarkóJudit a riporternõ volt.
Nem tudom, melyik volt épületesebben óvva intõ tragikus élmény: a Mûvészúr-e vagy ez az olvadozó tyukesz
10/10
idlosza 2010 máj. 26. - 20:23:12 10/10
(18/36)
Elfeledkeztem arról, hogy a csupa nagybetû kiabálásként érthetõ. Ez természetesen nem célom, csak a feltûnés. :)
10/10
idlosza 2010 máj. 26. - 19:36:32 10/10 Előzmény Stella
(17/36)
Maximálisan én is így vagyok ezzel, sõt sok órájára is szívesen!! :)

+

NEM LEHETNE NÉZHETÕBB IDÕPONTBA TENNI EZT A NAGYON JÓ ÉS SZÍNVONALAS MÛSORT?????