Cullangka 2011 aug. 22. - 22:24:04 Előzmény Pumpuj
(86/126)
sztem nagyon kiszámítható:D

spolier

engem az lepett volna meg ha nem jön ösze a gyerekkel:D
claire79hu 2011 aug. 22. - 22:04:58
(85/126)
Hát én alig vártam, hogy szinkronosan megnézzem, de hatalmasat csalódtam benne!
Egyszerûen végig az volt bennem, hogy ez egy sz...r, huszad rangú, sõt inkább 100-ad rangú,
épp hogy egyszer nézhetõs iszonyúan csöpp-csöpp film!

A színészek jók???
Hát bakker, aki vmit is ért benne az max. a nagyit alakító színésznõ volt,
de ezzel ki is fújt!

Igenis nézhetõ film?
Szerintem max. csak a római tájak miatt lehetett "élvezni" a filmet!

Tiniknek egyébként ajánlom nagyon is, de felnõttek részére a pontozásom 3/10!
Szó szorosan alig vártam, hogy vége legyen! :(
5/10
NADAL14 2011 aug. 01. - 23:35:50 5/10 Előzmény Pumpuj
(84/126)
A tini lányomnak is nagyon tetszett ,így egyszer én is megnéztem vele-sajnos !Persze elõre mondta mi fog történni így semmin nem tudtam meglepõdni:DDD
Pumpuj 2011 júl. 06. - 14:54:00 Előzmény Cullangka
(83/126)
Kiszámítható??? Tökre meglepett a fordulat a végén! :)
Ford Mustang 2011 jún. 27. - 16:16:41
(82/126)
.
Hopegirl 2011 jún. 13. - 10:16:32
(81/126)
Nem egy rossz film a maga kategóriájában :) Egy szép, romantikus történet elõre kiszámítható befejezéssel. A színészek sztem jól játszanak, jók benne a zenék, gyönyörûszépek a tájak. Volt benne egy két jó poén ("Vigye el! Vigye el :D ) Szóval semmiképp sem egy fordulatos filmre kell számítani, csak egy lightos történetre, ami azért megdobogtathatja a szíveket.
Sztem egyszer nézhetõs.
7/10
Cullangka 2011 jún. 01. - 21:06:05
(80/126)
Nekem nagyonis tetszett, pedig nem vok szerelem a fellekegik párti, de nekem tetszett, igenis kell ilyen film is és sztem jól megcsinálták, kiszámítható de melyik iylen tipusu film nem az? színészek jól játszanak a fõszereplõt imádom mint színész, csak a csávó lett kicsit nyálas nekem túl tipikus, de ugy összben téma találó, és végig lekötött, nem unatkoztam!
10/8,5
7/10
Noncika 2011 máj. 31. - 10:23:14 7/10
(79/126)
kiszámítható, rózsaszínfelhõs, valószerûtlen film... de az embernek ilyen filmekre is szüksége van.
Pista15 2011 máj. 23. - 00:15:06
(78/126)
Valóban és Franco Nero áááááááááááááááá...:)
6/10
kicsimag 2011 máj. 22. - 23:56:09 6/10 Előzmény Pista15
(77/126)
Igen, egyszer meg lehet nézni, de nem egy nagy durranás. Én többet vártam
Pista15 2011 máj. 19. - 17:07:10
(76/126)
Hatásvadász, amerikai, kiszámítható, de azért jó...amikor az ember limonádéra vágyik.
5/10
tametta 2011 máj. 10. - 20:20:37 5/10
(75/126)
Közepes, nekem eléggé nyálas film. A szõke csávót legszívesebben tökönrúgtam volna! Megnézem az imdb-n, és még csak 27 éves. Kinéz vagy 35-nek.
Ami tetszett a filmben, az a tájak, a kis 500-as és a Lancia :)
De ezek még nem találkoztak olaszokkal? Hát az olaszok nem beszélni angol, ezek meg még az esküvõn is angolul szóltak a vendégekhez, pontosabban 1 mondat után átváltottak angolra. He???
És nekem jobban bejött az éttermes csávó. Engem le sem vakarhatott volna magáról, amikor a bor- és sajtkóstolókra ment.
A magyar szinkronban idegesített az állandó magázás.
7/10
NADALFAN 2011 ápr. 30. - 21:43:16 7/10 Előzmény Vidi
(74/126)
limonádé történet,de még a fogyasztható kategóriából,na de itt is elõre boritékolható a történet végkimenetele.
Vidi 2011 ápr. 26. - 22:00:09
(73/126)
Aranyos, szerethetõ film. Nem az a tipikus romantikus vígjáték, az nagy átlagnál egyértelmûen színvonalasabbnak éreztem. Persze kiszámítható, de valahogy mégis kicsit eltér a szokásos sztoriktól.

Az mindenképpen durva, hogy lassan már minden második filmet Olaszországgal dobnak fel. Mondjuk nem nehéz, Verona is és a toszkán táj is elképesztõ látvány. Élõben pláne. :)
4/10
beo71 2011 ápr. 23. - 16:02:24 4/10
(72/126)
Kellemes zenével indul a film és felkészültem egy jó kis rom-kom-ra,amibõl a komédia teljes mértékben kimaradt,ez nem lenne akkora baj,ha a romantika nem lenne olyan émelyítõ és a színészi játék miatt béna.Amanda Seyfried érdekes szépsége még le is köt 15 percig,de a karaktere roppant unalmas és szürke,a srác pedig a trampli járásával egyenesen nevetséges,ki tudja mi okból szeret belé.
Pozitívum Vanessa Redgrave játéka és az impozáns olasz táj,de nem menti meg a rossz film skatulyából,az olasz propaganda pedig még rá is tesz.(Nem tudom a szerzõk nem találkoztak még önimádó,seggfej olasszal?Pedig van belõle elég!)Erõltetett itália feeling,unalmas kivitelben.4/10.
6/10
Ameliee 2011 márc. 06. - 20:40:29 6/10
(71/126)
Vontatott limonádé utazás csodás tájakon Lancia Deltával.
9/10
sanderb 2011 febr. 21. - 16:59:38 9/10
(70/126)
A romantika varázslatos köntösébõl mindig lehet valami újat, újszerût elõhúzni. Itt is sikerrel jártak az alkotók. A szereplõk bájosak, szerethetõk, és nem akar senki senkit bántani. Ez már elég is lenne, de van még a festõi Verona is.
A történet végül is hamar kiszámíthatóvá válik, mégis lekötött. A mûfajra jellemzõ kliséket sajnos nem sikerült kikerülni, sõt, óramûpontossággal érkeztek... 10/9 - magam sem értem, miért!?!
10/10
h.tibi91 2011 jan. 19. - 16:48:41 10/10
(69/126)
Édes, kedves, szerethetõ alkotás. Az alapszituáció ötletes és nem nevezhetõ közhelyesnek. A film elején fogalmam se volt, hogy mit akarnak ebbõl kihozni, hisz az elõ nászút nem igazán nevezhetõ stabil kiindulási pontnak. Aztán szépen lassan kinyílik a kép. Pörgõs film, nem ül le benne a hangulat. Bár a Sophie vonal eléggé kiszámítható igaz a végén 3 csavar is található a történetben. A poénok is várhatóak, de a nagymamás vonal nagyon izgalmas, legalábbis egy romantikus drámához képes mindenképpen az.
Találhatóak nagyon megható jelenetek, ilyen például a nagymama unoka kapcsolat, fõleg a templomi résznél.
A kép megjelenítés nagyon szép, bár az olasz tájakkal lehetett túl nehéz ezt összehozni. A szereposztás és a rendezés is rendben van.
Kitûnõ választás egy kis boldogságra illetve egy tökéletes világba vágyóknak.
10/10
lenccs 2011 jan. 06. - 23:09:31
(68/126)
Nagy romantikus film rajongó vagyok, ezt az elején leszögezném. Nem tetszett a film, és nem azért mert a sztorit kismilliószor már megrendezték.
A sztori nagyon jó lehetett volna, ha szimpatikusak a szereplõk, ha a karaktereket jobban megismertették volna az emberrel, ha a szerethetõvé tették volna õket.

SPOILER-es lehet!

A helyszínek valóban szépek, de a történetet összecsapták. Nem tudjuk, mióta van együtt a Sophie és a "võlegénye"...nem értettem, hogy mi miatt is voltak õk együtt egyáltalán, semmi romantikus kötõdés nem mutatkozott rajtuk.
Lorenzo Bartrollini keresése lehetett volna "mesélõbb" is. Gyakorlatilag random felkutattak valakit...idétlenül volt megoldva.
Sophie és az "unoka kapcsolata meg számomra soha ki sem alakult a filmben (könyörgöm, nem is beszélgettek, nem is ismerkedtek! Talán éppen ezért nem lettek általam "megszeretve"). Csak nagy szavak vannak, de valódi "szív" nem érzõdött seholsem. A szakítás a "võlegénnyel", az elsõ cikk megjelenése, az esküvõ, a szerelmi vallomás, mind-mind lehetett volna akár baromi szívhez szóló, de nem lett. Magyarul el lett nagyolva az egész film. Tehát, ez a film (összegezve) lehetett volna egy kikapcsolódást nyújtó romantuikus film, de mégsem lett.
A filmzene viszont gyönyörû!
cometzjeah 2011 jan. 01. - 18:16:43
(67/126)
emberek önmagában nem rossz film ..:d
néhol unalmas volt de aztán szépen feljött .
nekem összeredményben tetszett a film .
de ebbõl jobbat is ki lehetett volna hozni :d
Amanda Seyfried pedig jól alakít . ebben a filmben jobban tetszett az alakítása mint pl: a kedves John!-ban .
szóval a film nézhetõs .:d
*8/10**