Kensi Blye 2018 okt. 16. - 10:17:05
(5/5)
Igazán remek film, megható és nagyszerű színészi alakítások, kisfiú is jól játszik. Számomra is a meglepő, hogy ennyire ismeretlen a film. Nagyon sok gondolatot erkölcsi értéket és helyes döntést megvilágít, több szempontból is... Mi lenne a legjobb mi a helyes és helytelen megoldás? Igazán mélyreható volt számomra nálam 10/10
9/10
dandelion83 2017 szept. 05. - 18:22:21 9/10
(4/5)
Nagyon szép film, könnyek nélkül szinte képtelenség végignézni. Valódi, hiteles, nem hatásvadász, nem akar több lenni, mint ami. Gyönyörû, megrázó alkotás, lelkileg idõnként nagyon megviselt, a film közben végig harcok dúltak bennem, nem egyszerû ilyen helyzetben okosnak lenni. Nagyon valóságos, ilyen helyzetbe bárki kerülhet, ami emberi gondatlanságból adódik, és életek múlnak rajta. Mély, megrázó alkotás, meglepõdtem, hogy ennyire nem ismert a film, méltatlanul. 9/10
9/10
Capuccino 2017 máj. 14. - 16:59:16 9/10
(3/5)
Tetszett. Jók a színészek, érdekes film.
A Gondviselés rejtett útjai kontra emberi próbálkozások.
******spam*********
jól hangzik \"egy anyuka, aki annyira szereti, hogy nem engedi el,egy anyuka, aki annyira szereti, hogy elengedi\" - de azt hiszem, én tartottam volna a kapcsolatot és idõnként nyaralhattak volna együtt. Vagy ...egy városba költöznek majd a gyerek miatt. .. Összefoghatott volna a 4 szülõ. Na mindegy. az már túl happy end :)
kaloz14 2013 szept. 10. - 14:16:26 Előzmény kaloz14
(2/5)
"Mint a gyermekláncfû bóbitája" címmel került forgalomba hazánkban. A youtube-on fent van a teljes film magyar felirattal.
kaloz14 2013 ápr. 06. - 20:38:11
(1/5)
Minden középiskolában levetíteném a fiataloknak, hogy idõben felhívja a valódi értékre, kincsre a figyelmüket. Arra, ami a legdrágább: A GYERMEK. Nem a pénzt kell hajkurászni és egyéb hamis célokat követni. Aki tud szeretni, kérem nézze meg ezt a filmet, mert nagyon szép, megindító film.