Téma: Liliom

10/10
Timberio 2014 jún. 16. - 10:56:56 10/10
(3/3)
Imádnivaló szép darab volt nagyszerû rendezésben, zseniális színészekkel.
Csak ajánlani tudom!
1/10
521478963 2014 jún. 15. - 12:17:41 1/10
(2/3)
Az elsõ felvonás volt a kidolgozottabb, bár sok ötlet abban sem volt. A színpadi "átszerelések" kifejezetten kínosak voltak. A daloknak közük nem volt Molnár Ferenc korához, annál inkább más jólismert dalokhoz... Nem is merték kiírni sem a szerzõk, sem az elõadók nevét...Csányi és Udvaros volt a két leggyengébb, nem tudtak kibújni a saját bõrükbõl: egyik szokásához híven monotonul motyogott, a másik meg túltrillázta szövegét. Fodor meglepõen jó volt, és Schell el tudta hitetni, hogy 23 évvel fiatalabbat is el tud még játszani.
jooasszony 2014 jún. 13. - 22:46:26
(1/3)
A remekmû kivételesen erõs szereposztásban látható. Mindenki nagyon jó a szerepében, de a nõi vonal az tényleg káprázatos ...Hollunderné, Muskátné, Juli,Marika.. Szerintem Molnár pont olyannak képzelte el a ligetbéli hintásfiút, mint amilyet Csányi megformált. A jobb életre vágyó, kompromisszumra képtelen vadember..és a romlatlan kis cseléd nem e világra való tiszta szerelme,

Nekem a két felvonás között nagyon nagy különbség volt, az elsõ néha már-már bealvósra sikeredett, a második ritmusa és dinamikája viszont már nagyon eltalált volt. Még a két énekest emelném ki, akik a dalokkal nagyon odaillõ hangulatot adtak a jeleneteknek.