pacica 2010 ápr. 07. - 17:56:16
(37/97)
megnéztem a videot
annyira de annyira sajnálom claudiát
hogy tehette ezt daróczy ha tényleg ennyire szerette ezt a nõt és a gyermekét
arról beszélnek a videóban hogy daró a mennyben van és onnan nézi most õket, de az öngyilkosok nem a mennybe jutnak...
tinodialfred 2010 ápr. 07. - 09:52:00
(36/97)
Én nem akarom megfejteni, hogy miért végzett magával Daróczi Dávid, mert nem ismertem sem õt, sem a körülményeit. Mindenesetre van olyan lelki típus (nevezhetjük betegnek, vagy sérültnek is), akiknél idõrõl idõre elõtör egy olyan érzés, ami öngyilkossághoz vezethet. Általában ezek egy-két percig, szerencsétlen esetben hosszabb ideig tartanak. Semmilyen racionális indoka sincs, csak az ember be akarja fejezni ezt a játékot, amit életnek nevezünk. Ha ebben a rövid ideig tartó hullámvölgyben lehetõség van az öngyilkosságra, a delikvensek megteszik. Egyedüllét, eszköz, és éberség kell hozzá, mert akár úgy is dönthet, hogy éppen fáradt, majd holnap.... Aztán a hullámvölgybõl kikeveredve örül az ember annak, hogy nem volt meg a lehetõség, és nagyon jól érzi magát a bõrében.
Ez nem orvosi vélemény. Én is hasonló lelki alkat vagyok. Ezért mindig gyorsan társaságot keresek, ha érzem, hogy eljön ez a hangulat. Ha Daróczi Dávid azért lett öngyilkos, mert ilyen volt, akkor sajnos pechje volt, hogy akkor és ott megvolt a lehetõsége. Lehet, hogy egy perccel késõbb másképpen döntött volna.
Laurinnyó 2010 ápr. 06. - 20:28:54
(35/97)
http://www.youtube.com/watch?v=Rg0Lc8G5fvs

Állítólag, Claudia lánya, Panka is szerette D.Dávidot. Sõt D.Dávid el is jegyezte Claudiát.
Hát Én ezt nem értem.
TI igen??
Laurinnyó 2010 ápr. 06. - 20:26:50
(34/97)
Ma Claudia ezt nyilatkozta a Mokkában.
Szeretem õt, és nem vagyok hajlandó róla múlt idõben beszélni – mondta Claudia, Daróczi Dávidról. A Mokkában ismerte meg és azt szerette volna, hogy itt beszéljen róla utoljára.
\”Nehéz levegõt venni, kinyitni a szemem, azt érzem hogy nem akarok élni, hogy utána akarok menni\” – mondta könnyeivel küszködve Liptai Claudia. Felolvasta szerelme utolsó üzenetét is, amelyet számára hagyott: Tiszta szívembõl szeretlek, veled akarok családot, veletek akarom leélni az életemet. Hogy miért lett mégis öngyilkos? Clau szerint õ nem szerette önmagát… valamiért.

http://tv2.hu/mokka/video/claudia-azt-erzem-hogy-nem-akarok-elni

A Videót nekem nem akarja megnyitni.:S
xy1000 2010 ápr. 04. - 19:40:15
(33/97)
talán valami stiklis ügye lehetett ami sajnos erre vezette
blackman 2010 ápr. 04. - 19:30:57
(32/97)
Tudom hogy ez nem Daróci Dávid topicja,de mivel Claudia párja volt,remélem elnézitek nekem,amit most írni fogok. Teljesen ledöbbentem,amikor tegnap meghallottam a hírt,hogy Dávid meghalt. Én közvetlenül nem ismertem,ismerõseim igen,úgyhogy "csak" erre tudok támaszkodni most. Nyilván volt valami,ami miatt így döntött,hogy eldobja az életét,és számára ez biztos nagy dolog volt.Intelligens,jó szituált ember volt,aki megmutatta,hogy mélyrõl is lehet magasba jutni kitartással. Remélem mindenkinek példakép lesz valamilyen formában,és erõt ad,hogy kitartóak legyenek,amikor mélyben vannak.Most a munkásságára gondolok,nem a halál esetére. Személy szerint örültem,hogy boldogok Claudiával,és igazán annak láttam õket mindig.Osztozom fájdalmadban Claudia,emlékezz rá úgy,amikor legboldogabb voltál vele! R.I.P. Daróci Dávid
xy1000 2010 ápr. 04. - 10:05:16
(31/97)
biztos benne volt valami simlis ügyben.... nem az elsõ lenne ugyebár
Petrapetrus 2010 ápr. 03. - 17:30:06
(30/97)
Szegény Clau, nem lennék a helyében... :-(
Tilda36 2010 ápr. 03. - 14:23:57
(29/97)
Ha volt búcsúlevél soha nem tudjuk meg.
Theine 2010 ápr. 03. - 11:32:24
(28/97)
Teljesen ledöbbentem a hír hallatán.
Nagyon el lehetett keseredve és nem volt mellette senki. Teológiát végzett, holott a hívõknek bûn az öngyilkosság.

RIP!
xy1000 2010 ápr. 03. - 09:33:42
(27/97)
öngyilkos lett claudia pasija.. hááááátttttt
Tilda36 2010 ápr. 03. - 09:21:18
(26/97)
Az éjszaka öngyilkos lett Daróczi Dávid.:-((
Nem tudom csak találgatok, hogy ehhez köze volt Claudiának, mert a volt kormányszóvívõ el akarta venni, szerintem Claudia nemet mondott.

Szegény rózsaszín világban élt és nagyon érzékeny volt. A bulvárújságok sem kímélték.
Anyagi okai nem lehettek, mert jól menõ vállalkozásai voltak, így az egyik végletbõl a másikba került.

Nagyon megdöbbentem.
Részvétem a családnak, barátoknak és ismerõsöknek!

Nyugodjon békében!:-((
offtopic
xy1000 2010 márc. 28. - 16:58:06
(25/97)
huuu továbbra is nagyon érdekes...
Petrapetrus 2010 márc. 28. - 16:51:06
(24/97)
Nagyon szívesen. Én legalább kultúrált módon ki tudom fejezni a véleményemet, akár pozitív, akár negatív, ellentétben egyesekkel... :-P
offtopic
xy1000 2010 márc. 28. - 16:23:52 Előzmény Petrapetrus
(23/97)
aha... érdekes... kösz hogy megosztottad velünk eme fontos infót :PPPPPPPPPPPPPPP
Petrapetrus 2010 márc. 22. - 18:59:06 Előzmény xy1000
(22/97)
Hát hogy mennyire hülye vagy nem hülye, azt nem tudom megállapítani, mert nem ismerem személyesen, a bulvárt meg nem követem. Plusz tévét se nagyon nézek, maximum a Híradót. :-)
1/10
balatonb 2010 márc. 20. - 14:49:29 1/10
(21/97)
Írjon olyan aki szereti. :D
xy1000 2010 márc. 18. - 18:27:24
(20/97)
nagyon ocsmány nõ
Panni19 2010 márc. 18. - 15:06:12
(19/97)
Sajnálom, mert õ alapvetõen színésznõ-és állítólag nem is rossz. Sajnálom, hogy nem nagyon adtak neki esélyt(vagy nem adott magának anno), hogy megmutassa azt az oldalát, mert a mostani 'skatulyából' már elég nehéz lesz kikeveredni-és e tekintetben már mindegy is, milyen színésznõ-az emberek 90%-a ugyanis bizonyára színházba se azért mennének el megnézni õt, hogy lássák, mit tud jól csinálni, hanem valami botrányos és szaftos dologért.
Igazság szerint még úgy is sajnálom szegényt, hogy tele van vele a padlás és a média, és már nagyon unom, hogy úton-útfélen-pedig nagyon kevés tévét nézek, magazint olvasok, igyekszem jó nagy ívben kerülni õket-belebotlik az ember.
Én megértem, hogy a mûsorvezetés azért több pénzt fial mint a színház-fõleg most-, de azért nem ártana néha mérlegelni, hogy mi mennyit ér, mit miért ad fel valaki és mennyit árthat.
Ez az egész magyar média egy nagy gusztustalan katyvasz. Nyilván más országokban is ugyanilyen mocskos, és sok a tehetségtelen barom, de engem más ország jelen pillanatban nem izgat.
xy1000 2010 márc. 16. - 20:23:41
(18/97)
azaz, jól mondod!