roball 2007 máj. 17. - 18:12:55
(988/1148)
Hajrá BandikaBBB!!! Szorítok :)
/Amúgy én is David-fan vagyok....:)/
glam 2007 máj. 17. - 14:53:49
(987/1148)
Igen, Davidot akartam írni, bocsi. Le volt fagyva, vagy legalábbis én nem tudtam feljönni.
Ezt mr én is említeni akartam, hogy szerintem az a vonatos videó sem arról tanuskodik, amit itt mondtatok, hogy milyen jóban vannak. Én sokat vonatozom és ha olyannal megyek akivel szeretek beszélgetni, meg élvezem a társágát, akkor nem húzom a fejembe a kapucni és alszom. Én ilyet és ehhez hasonlóka -mint sms, tanulás, meg ilyenek- pont akkor csinálok ha eszem ágában sincs beszélgetni, csakhát nem mondhatom hogy ne üljön mellém.
glam 2007 máj. 17. - 11:50:09
(986/1148)
Érdekes cikk, bár én nem tudom elképzelni, hogy ezek az emberek tényleg 100%-osak lennének. Sok sorozatozot néztem már én is (bár egyszerre mindig csak egyet:-D), de soha nem jutott eszembe, hogy gyûjtsek, vagy egy problémát úgy oldjak meg, hogy jaj, mit tenne most XY a sorozatból. És eszembe nem jutna, ha találkoznék egy "sztárral", hogy egyáltalán csak odamenjek, hozzá, nem hogy egyes karaktereinek a cselekeeteit számonkérjem rajta.
Szerintem, azért ezek az emberek nem hiszem, hogy teljesen átlagos és kiterjed kapcsolati rendszerekkel bírnak, vagy annyira mûvelt és okos emberek lennének. Az, hogy mi megnézzük és megvitatjuk (fõleg dramaturgiai szempontból), és utána felálunk a géptõl és éljük a sját életünket, az tökre normális. Fõleg, hogy már legtöbbször nem is arraól folyik a társalgás. És van aki ennyit sem tesz, csak megnézi és megy tovább. Szerintem a döntõ többség ilyen.

A Show témában Bandika mellé kell, hogy álljak. Szerintem is teljesen megvolt konstruálva a dolog. Én reklámot, médiát meg ilyen dolgokat tanulok, olyanoktól, akik a magyar médiában, reklám és sztárcsinálásban rendesen benne vannak, és olyanokat mesélnek... Szinte minden szalagcím mögött valamelyik csatorna vagy sztárcsináló keze van és fele nem igaz, csak reklám. Eddig is tudtam, hogy van ilyen, de hogy ekkora számban, és olyan dolgokban, azt meglepõ volt az illetékesektõl hallani. Szóval én ezek után bármit elhiszek. És ha olvastátok a cikket, amit belinkelt Bandika, akkor ott benne is van a válasz a miértre. És No.-ban tényleg nagytöbbségben Rokko drukkerek voltak, asszem 35-65 arányban...
Egyébként én egy német újságban pont az olvastam, hogy A.N azt nyilatkozta, hogy nagyon kedveli M.C-t.
Na most akkor ebbõl döntsd el...:-D, ez mind PR. Amúgy ezen most hiába vitázunk úgy sem tudjuk meg soha az igazat;-D

Große: feltettem már asszem 6 vagy 7 számot, összesen 10 van meg nekem is a 20-ból, de megpróbálom megszerezni a többit, de nem könnyû...
A film meg a hétvégére legésõbb fenn lesz, mostmár biztos, csak most nincs idõm felrakni. És akkor majd mindenki megnézheti a vitatott Showt is...:-D
123 2007 máj. 15. - 22:30:40
(985/1148)
Azt tudtam, hogy nincsenek személyes kapcsolatban, én is olvastam már valahol, de ez még közel sem jelenti azt, hogy ne lettek volna jóban a forgatás alatt. Legfeljebb nem lettek életre szóló nagy barátok. Na és, a képernyõn jól mutattak együtt. Meg volt az a bizonyos "kémia".:)

A show-val kapcsolatban pedig nekem az a véleményem, hogy az a része nem volt megkoreografálva, hogy Alex ki mellett álljon, hogy kihez álljon közelebb. Semmi értelme nem lett volna... Sok Rokko-drukker volt, úgyhogy nem volt elvárás, hogy a "gyõzteshez" álljon közelebb. Egyszerûen csak Mathis felé húzott. Ha még nem láttad, és van rá módod, akkor nézd meg a show-t. Szerintem nagyon feltûnõ volt. És nem csak szerintem...:D
Kuglofka 2007 máj. 15. - 16:16:04
(984/1148)
Jövõhét kedden suliban.Alapfokú angol nyelvvizsga,és ez még azt mondják nem nehéz...kinek nem nehéz? jó mostmár nekem sem,de ez annak köszönhetõ,hogy tanulok mint az õrült.
nieves 2007 máj. 15. - 09:59:18 Előzmény Kuglofka
(983/1148)
Hol és mikor nyelvvizsgázol?
(Én ma kaptam meg a bizonyítványomat, két és fél(!) hónappal a vizsga után. Éljel az ECL!)
nieves 2007 máj. 15. - 09:56:58
(982/1148)
Ééés Kuglófkánál a pont! :) Tényleg arra gondoltam, csak nem voltam biztos benne, hogy Smart-e a kicsi-kocsi.
A film egyébként tényleg nem volt nagy durranás - ha nem játszottak volna ex-lisások benne, meg se nézem.

Tényleg elképesztõ, hogy mit alkottatok itt a fórumon! Ha az ember kihagy egy kis idõt, sokmindenrõl lemarad. (Holnapután elutazom Lengyelo.-ba, úgyhogy pár napig megint nem tudok jönni...)
Kuglofka 2007 máj. 15. - 00:36:02
(981/1148)
Igen szerintem a smart-os az autóra vonatkozott.És Kiskirálylány nekem ítélte Rokkot,jajjj dee jóóó =D! Most fejeztem be az angol vizsgára vló készülést,ilyenkor örülök a hiperaktív kis életemnek,hogy nem vagyok fáradékony. És mostantól aktívan részt veszek a fórumozásban is,mert mire visszaolvastam mindent,hát szóval nem lenne elég szerintem egy éjszaka sem,hogy mindenre írjak vmi véleményt. De tényleg jó ez a fórum. Kikapcsolódás...=D
123 2007 máj. 14. - 23:53:33
(980/1148)
Mivel mint szusi-futár került szóba, lehet, hogy a smartos arra vonatkozik, hogy Smart kocsival jár...? Ezt igazából én is csak kérdezem, nem tudom, hogy mirõl van szó. Csak tippelek.
Kiskirálylány 2007 máj. 14. - 22:32:20
(979/1148)
Egyébként mit jelent az, hogy smartos? Látom, te is egy kérdõjelet tettél utána.

Elég egyszerû kis film volt ez a Padlógáz, és nem sok teret adott a színészi alakításoknak. Valahogy az ilyen típusú filmeknél érzi az ember, hogy "na ezt én is elõ tudnám adni ennyi pénzért..." Jó, persze nem épp úgy nézek ki, mint A. N., de a modern technika segítségével még ez a probláéma is áthidalható.

De Manuellel asszem csak Kuglofka vállalhat közös jelenetet... :)
Kiskirálylány 2007 máj. 14. - 22:28:12
(978/1148)
Szûköst akartam írni...
Kiskirálylány 2007 máj. 14. - 22:27:08
(977/1148)
Paulin!!! Végre újra a körünkben!!!

Ebbõl az alkalomból egy képet is mellékelek (bár elég szúkös a képgyûjteményem...)
nieves 2007 máj. 14. - 22:07:45
(976/1148)
Hello!
Szerintem Manuel vicces volt smartos(?) török srácként (török szusifutár :D ). Legalább nemcsak dekorációnak alkalmazták, ahogy a két héttel ezelõtt a Saton vetített filmben.
Kiskirálylány 2007 máj. 14. - 21:36:01
(975/1148)
És bogi101 is ismét hallatta a hangját!!! :D
Kiskirálylány 2007 máj. 14. - 21:30:37
(974/1148)
Kuglofka ismét a fedélzeten! De örülök! :D

Én is nagyon le vagyok maradva, bár azért igyekeztem követni a történéseket, csak iszonyú sok dolgom volt az utóbbi idõben. Ezért nem volt lelkierõm bekapcsolódni az izgalmas eszmecserébe.

Sajnos, egy kukkot sem tudok németül én se... Úgyhogy nem értem, amiket ide beírtatok. Sajnos, az RTL-fórum helyett létrejött fórumot sem ismerem. De égek a kíváncsiságtól! (Tudom, hogy nehéz fordítani, de vmi összefogalást nem tudna vki írni?)

Hát igen, igen, a padlógázas videóban Manuel Cortez elég idétlen, de hát attól még Rokkóként nagyon bírtam. Sajnos, senki sem tökéletes.
Kuglofka 2007 máj. 14. - 20:46:55
(973/1148)
Hmm hmm nem tudná vki ezeket lefordítani?Ha nem is az egészet legalább a lényegét? megköszönném=D
10/10
Giada 2007 máj. 14. - 19:44:54 10/10
(972/1148)
ez igen gyerekek, köszi
123 2007 máj. 14. - 18:06:33
(971/1148)
Sok sikert a némettanuláshoz.:D Én már kb. 6 éve tanulok németül, intenzívebben csak kb. 3 éve, de nem önszántamból, hanem mert a gimiben kellett.:) De tényleg nem bántam meg, kell a két nyelv azon a területen, ahol én fogok dolgozni. És a némettanulásban tényleg nagyon sokat segített a ViB.

Igaz, hogy szubjektív az, hogy ki szerint ki a jó pasi, azonban, amit írtam, azt a sorozat szemszögébõl írtam, és ott bizony David a csúcspasi minden szempontból. Szóval az igaz, hogy Lisa a csúcspasit szúrta ki magának azonnal, és praktikusan más szóba sem jöhetett nála igazán... Erre értettem azt, hogy akkor David mellett Lisát is lehetne szidni a felületessége miatt.
Kuglofka 2007 máj. 14. - 14:37:34
(970/1148)
Hopszi elrontottam.Mert kihagytam egy NEM-et és olyan mintha azt írtam volna,hogy ugyanolyan a ViB2 nélkülük! Tehát javítom magam NEM ugyanolyan nélkülük!=D
Kuglofka 2007 máj. 14. - 14:33:13
(969/1148)
Hazaértem suliból,ugyhogy nekilátok behozni a lemaradásomat.
1.A You are so beautiful nekem tetszett Rokko elõadásában,mert Davidból ki sem néztem volna,hogy odaáll Lisa ablaka alá dalolászni,míg Rokko a maga módján de örömet szerzett Lisának ezzel is.Mikor David énekel Lisának az nekem úgy jött le,hogy na akkor megint Seidel urat láthatjuk nagyközönség elõtt. Mert akkor is persze ott volt mindenki...Lehet,hogy csak Lisának énekelt,de nem úgy tûnt nekem.
2.Nincs Sat1-ünk ezért nem tudom nézni a ViB2-õt,de ahogy itt olvasom semmi extra,és nélkülük már is ugyanolyan.123 írta egyszer,hogy anno elkezdett németet is tanulni és nem bánta meg. Tanácsára én is nekiláttam,elég lassan haladok,fõleg most,hogy angolból vizsgázom.De majd csak meglesz az is!
3.Hogy Lisa a legjobb pasiba szeret bele természetesen és egyebek?Talán még ebben is látok vmi igazságot,de kinek ki a legjobb pasi? Mert a magam Rokko párti szempontjából nem igazán értek egyet ezzel. Lisában azt is becsültem,hogy ha kisebb-nagyobb megingásokkal is de azért kitartott David mellett,hogy Rokkot elég rendesen beszivatta az egyáltalán nem tetszett. Én talán a végsõ Rokko-Lisa szakítást akkor raktam volna be amikor a partin csókolozott David és Lisa,talán kevésbé lett volna megalázó Rokko számára,mint,hogy az esküvõn hagyják ott!
4.Hogy Manuel nagyon játssza magát abban a videóban amit a Padlógáz forgatásakor vettek fel( nem tudom ki írt errõl a videórol,és lehet nem is egyrõl beszélünk,mert azt amit linket ide berakott az illetõ nem néztem meg,de egyet láttam) na abban egyetértek,felületesnek és hogy is mondjam (írjam) nagyképûnek tûnik... Ennek ellenére van benne vmi ami engem megfogott,és elõreláthatóan nem is fog változni a véleményem.
5.A Padlógázról pedig csak annyit,hogy a szinkron tényleg rossz,de A.N. gyönyörû benne,és hozta a formáját itt is.
Na jó azt hiszem,most egyelõre ennyi,aztán még folytatom,de most muszáj nekiállnom az angolnak...Mindenkinek jó fórumozást!