Kiskirálylány 2007 júl. 01. - 12:08:40
(1088/1148)
Oké, sikerült.
Én nem annyira szeretem Hugh Grantot. Na õ pl. tipikus példája sztem annak, akirõl nem tudom megállapítani, hogy volt-e benne valaha tehetség, csak most már nem látszik ebbõl semmi, vagy sose volt. Ezzel nem akarok senkit megbántani, ez az én véleményem. Sok filmben láttam, bár igaz, hogy kevés jó szerepet adtak neki, már mint olyan értelemben jót, amiben megcsillogtathatta volna a tehetségét, amennyiben van neki olyan. Az utóbbi idõben csak vígjátékokban játszott, nem?
Kiskirálylány 2007 júl. 01. - 12:03:45
(1087/1148)
Sziasztok, valami gáz van megint a fórummal, én egy ideig nem tudtam üzenetet küldeni, egyszerûen nem mûködött... Na most tesztelem, ez elmegy-e.
Kuglofka 2007 jún. 30. - 11:40:33
(1086/1148)
Na megint van témánk :) hát kedvenc színésznõm Kirsten Dunst,és Julianne Moore...és mindenkinek ajánlom,hogy nézze meg az Õrült és gyönyörû címû filmet,nem annyira jól megcsinált film,de érdemes,fõleg ha valaki szereti a kicsit romantikázunk filmeket,érdekes szereposztással,kis színészekkel...
Kiskirálylány 2007 jún. 26. - 14:30:29
(1085/1148)
Teljesen egyetértek azzal, amit a színészekrõl, színészi alakításokról írtál.

Akiket nagyon jóknak tartok: Tom Hanks, Damian Lewis, Richard Armitage. De asszem Damian Lewist kellett volna a sor elejére. Eddig minden szerepében, amiben láttam, nagyon meggyõzõ volt és nagyon jó. Pl. ahogy öreg embert játszik, mert a Forsyte Sagában a karaktere megöregszik (a többi szereplõ is értelemszerûen megöregszik, de senki sem olyan jó, mint õ).

Most vettem észre, hogy nincsenek a kedvenc színészeim között nõk. Ez nem szép tõlem, majd még gondolkodom.

Vki említette Hugh Laurie-t, aki szerintem is nagyon jópofa, de még sosem láttam olyan szerepben, amiben tényleg alakítania kellett volna.
Kuglofka 2007 jún. 24. - 00:27:26
(1084/1148)
Én már említettem ugyebár,hogy Tom Hanks a kedvenc színészem,és én teljesen úgy látom,hogy minden filmjében tud alakítani nagyon jól,illetve tökéletesen,talán így visszagondolva nem is volt olyan,hogy ne tetszett volna valamelyik általa alakított szerep...
bogi101 2007 jún. 21. - 10:29:52
(1083/1148)
Nem tudom van-e olyan aki minden filmjében jó?Szokták mondani , hogy mintha rá írták volna a szerepet, szóval azt valamiért jól el tudja játszani erölködés nélkül, másban meg szenved, ahogy Kiskirálylány írta.Én sosem bírtam pl Clint Eastwood-ot, igaz a westernfilmek sem jönnek be, meg a száz évig ugyanolyan zsaruszerepei sem, aztán láttam a Madison megye hídjaiban Merryl Streep-pel és csak néztem nagyokat... Veletek volt már ilyesmi??
glam 2007 jún. 20. - 23:57:10 Előzmény Kiskirálylány
(1082/1148)
Szia! Téged is rég láttunk!
Nekem sem jön be annyira hugh grant, ill. vannak jó filmjei csak szerintem nem egy olyan átütõ tehetség, ...mint mondjuk Johnny Depp. Bár most benne is csalódtam. ...Ez az Álmos völgy legendája..., nem is tudom, hogy válalhatta el, pedig nem szokott tévedni, ekkorát meg fõleg nem. Nem játszott benne rosszul, csak nekem kísértetiesen hasonlított a Willy Wonkajához:D
Szerintem a másik olyan aki még nagyon tud az Hugh Laurie, na az nem semmi, amit õ játszik. Állati!!
Na meg persze még sorolhatám, csak, hogy mondtad nem mindig látod a különbséget, ezért gondoltam említek egy-két olyat akinél azért bõven lehet. Ha csak megnézed Dr Hauset, meg mondjuk Kingát (Barátok közt). Na mondjuk abból(BK) nem bírok még évi két résznél többet megnézni.
Kiskirálylány 2007 jún. 20. - 09:35:37
(1081/1148)
Szia Roball!

Miért õ a kedvenc színészed? Melyik szerepében tetszett a legjobban?

Én nemtom nekem ki a kedvenc színészem, ált.-ban nehezen tudom azt is eldönteni, hogy ez most egy jó alakítás, vagy közepes tehetségû ember is meg tudta volna csinálni. Van, hogy még arra is gondolok, hogy a fene vigye el, ezt még én is el tudnám játszani, pláne ennyi pénzért összekapnám magam. Szóval nem valami kifinomult az ízlésem, bár az tud zavarni, ha úgy érzem, egy színész minden szerepében ugyanazokat az arckifejezéseket dobja be, és nem érzem hitelesnek az alakítását.

Máskor meg olyan szerepeket kap/elvállal egy-egy színész, ami úgy gagyi ahogy van, és ha még lett is volna némi tehetsége szerencsétlennek, az ilyen szerepektõl teljesen leépül! Vagy, ami szintén rossz, látszik, hogy szegény igyekszik vmi értelmeset kihozni ebbõl az ócska, fals, rosszul megírt "szerep"-bõl. Akkor meg már sajnálom is õket. De ettõl nem lesz jobb!

Azért majd elgondolkodom, kik tetszettek valaha. Akik tényleg.
roball 2007 jún. 18. - 11:38:27
(1080/1148)
Hát sziasztok! ...de rég jártam erre...
Sokat írtatok és mivel a melegtõl én is le vagyok lassulva, nem bírom rávenni magam, hogy végigolvassam, ezért elnézést mindenkitõl...:)
Szia BandikaBBB!!! Na hogy mentek a vizsgáid??? Látom, hogy képekbõl sosem fogysz ki :) Hát ne is!:D
Ami pedig a te legutóbbi hsz.odat illeti Glam, az én kedvenc színészem Hugh Grant...
Na én megyek, mert észrevettem, hogy a számítógépnél még melegebb van, mint egyébként :)
Legyetek jók!
missborsó 2007 jún. 17. - 17:55:19 Előzmény Kuglofka
(1079/1148)
Én inkább mûvészmozikba járok,ha van idõm :)
glam 2007 jún. 17. - 17:37:30
(1078/1148)
Na sziasztok!!!
Itt aztán pörög az élet...:-D
Bandika, miért nem rakod fel már azt a beígért képet?
Remélem jól van mindenki, csak kicsit belassultatok ti is a nagy melegben!!!:-D
Jut is eszembe, kinek ki a kedvenc filmszínésze?
Kuglofka 2007 jún. 16. - 11:16:27
(1077/1148)
Hát nekem már javában nyári szünet van, tegnap óta! Most nagy rajongással várom az új BMX-emet,hogy még több trükköt tanuljak=),és megyek dolgozni is. A melegrõl csak annyit,hog uuutttállooomm!!! És amúgy én is örülnék ha megismételnék a Lisát...
Kiskirálylány 2007 jún. 15. - 11:40:05
(1076/1148)
Nekem van egy hozzászólásom. Igazán megismételhetnék a Lisát.

Egyébként szörnyû meleg van, és ilyenkor az emberek egy részénekl nem mûködik az agya. Pl. az enyém se. Semmi kedvem kitenni a lábam a házból, pedig muszáj lesz...

Ja és sajnálatos módon kiborítottam a teámat reggel és végigömlött az íróasztalomon, eláztatva mindent, ami rajta volt (képzelhetitek, MINDEN az íróasztalomon van szanaszét). Na erre legszívesebben hisztériás rohamot kaptam volna, de nem volt hozzá elég energiám, ezért inkább nem kaptam. Most épp katasztrófa-elhárításban vagyok, de azért mindig nézegetem a hsz-eket!!!

Jók a képek, BandikaBBB!
Kuglofka 2007 jún. 14. - 23:36:21
(1075/1148)
Amúgy hozzátenném,hogy pont most nem aktív a fórum amikor annyi új képem van,és már elõre örültem,hogy minden új hozzászólásomhoz tudok rakni egyet...=)
Kuglofka 2007 jún. 14. - 23:21:01
(1074/1148)
Hát nagyon meghalt a fórum,úgymond teljesen...ez igazán sajnálatra méltó.Talán nincs több témánk? Pedig mostmár azoknak akik eddig tanultak több idejük lenne,mert nyáriszünet,lesz/van. Na nem baj,azért én mindennap felnézek ide,hátha valaki írt valamit. Legyetek jók!
123 2007 jún. 06. - 23:15:52
(1073/1148)
Hát igen, ezzel egyet kell, hogy értsek... Manapság nem divat kulturáltan viselkedni. Szerencsére nekem nem olyan rosszak a tapasztalataim, általában élvezhetõ a moziban a film, de persze elõfordulnak általad említett dolgok is. Sajnos.
Kuglofka 2007 jún. 06. - 22:56:09
(1072/1148)
Én nem szeretem a mozikat...zavar,hogy mostanra a mozizás a popcorn evésrõl és a cola ivásról szól.Emelett a sok "fiatal" azért jön,hogy végig pofázza a filmet,vagy az elõtte ülõ hajába fújja az orrábó a popcorn-t... nem mintha én nem lennék fiatal de akkor is. Az utolsó film amit moziban láttam az a sorstalanság volt. Egy osztálynyi iskolást hoztak el rá. Gondolhatjátok,hogy mit mûveltek. Na azóta inkább egyedül vagy barátokkal.
123 2007 jún. 05. - 21:28:54
(1071/1148)
Elolvastam az általad ajánlott hsz-t... Te Jó ÉG!!! Amikor valakinek egy mondatában több a "szakszó", mint egy enciklopédia egyetlen sorában, akkor azért az mutat valamit. És nem azt, amit az illetõ szeretne... Sírnivaló.
123 2007 jún. 05. - 21:23:13
(1070/1148)
Örvendetes, hogy egyre többen térnek vissza!:D

Én nagyon szeretem a mozi hangulatát, meg egyáltalán a minõségét: hang, kép stb. Barátnõmmel szoktunk mozinapot tartani, amikor egy nap 3 vagy 4 filmet is megnézünk egymás után a moziban.:D

Filmzenék szempontjából nekem John Williams a kedvencem. Csak nem Star Wars.:D Bár ezzel az AFI (Amerikai filmintézet) is egyetért, mert ezt választották minden idõk legjobb filmzenéjének. Nagyon örültem, mikor hallottam. Plusz azért Williamsnek ott van még az Indiana Jones, Harry Potter, Jurassic Park, Superman, Cápa stb. Szóval: tud valamit ez az ember.:D Amúgy szerintem nagy elõnye lehet egy filmnek, ha a zenéje jó, és évekkel késõbb is felismerik, azonosítják vele. Út a halhatatlansághoz.:D

A képnek tudom, hogy semmi köze a topictémához, de mivel nem ez lesz az elsõ eset, talán megbocsátjátok nekem.:D Mindenki írjon arról, és tegyen fel képet arról, amirõl csak jólesik szerintem!!!
123 2007 jún. 05. - 21:12:20
(1069/1148)
Hát ez egy nehéz kérdés... Addig azt hiszem nekem sincs bajom a sznobokkal, amíg mondjuk nem mellettem alszanak el a színházban, hogy aztán a taps ébressze fel õket a végén. Másnap persze elújságolja, hogy õ színházban volt... Színházbérletem van, és pont egy olyan pár jutott ki mellém (szintén bérlettel), akik ilyenek: picit sem érdekli õket egyetlen darab sem, soha nem is tapsolnak... Mindig úgy mentem bérlettel színházba, hogy már elõre gutaütést kaptam, hogy ezek mellett kell ülni. Néha majdnem behúztam egyet. Szóval: én nem bírom a sznobokat, és nemcsak akkor, ha konkrétan zavaróak, hanem úgy egyáltalán sem, pontosan azért mert ki nem állhatom a személyiség nélküli, birka, õszinteségtõl és határozottságtól teljesen megkímélt embereket. Az is tényleg nagyon vicces, hogy valahogy állítólag senki sem nézi a Gyõzike showhoz hasonló mûsorokat, aztán az adatok szerint mégis... Vagy az, hogy sokan csak azért vesznek mondjuk drága kocsit, hogy lóbálhassák a slusszkulcsot, de fizetni már nem tudják a részleteket, és vissza kell adni a kocsit. Elõrelátni azt már nem tud, csak felvágni. Az általad említett reményteli esetek, akikre ragadhat némi kultúra is mondjuk egy jó könyvtõl, kisebbségben vannak. És természetesen különbözõek vagyunk, vannak, akik õszintén igénylik a mûvészfilmek hangulatát, de ez megintcsak a kisebbség a "kultur-sznobokhoz" képest, akik jelent esetben a moziban alszanak el...