123 2007 jún. 01. - 16:01:25
(1028/1148)
Végre van idõm itt is egy kicsit körülnézni, és válaszolni!:D

Nem szoktál amerikai filmeket nézni? Miért? Tudom, rengeteg szemét van közte, de arányaiban semmivel sem több, mint mondjuk az európai filmek esetében. A magyarról nem is beszélve. Valamiért divat lett szidni globálisan az amerikai filmgyártást (ezzel természetesen nem azt mondom, hogy te ezért nem nézel, vagy ne lenne igazad sok szempontból!), de szerintem globálisan lenézni ezt sem lehet. A különbség az amerikai és mondjuk az európai filmgyártás között, hogy a rossz filmek mások. Amerikában ez a gatyaletolós-fingós humort felvonultató, illetve D-kategóriás akciófilmeket jelenti, míg nálunk inkább az ál-mûvészfilmeket, amik semmi másra nem építenek mint az öncélú, sokszor gusztustalan, kicsit sem árnyalt vagy finoman bemutatott drámára. Azt képzelik sokszor, hogy a válogatottan rossz sorsok borzalmas bemutatása a mûvészfilm, aminek a végén mindenki meghal, és a világ amúgy is egy nagy kalap sz*r. Szóval arányaiban szerintem nincs különbség. Az abszolút, örök kedvenceim között is nagyon sok amerikai film van, mint ahogy sok amerikai színészt is nagyon sokra tartok, és nem (csak) a külsejük miatt, hanem mert tényleg jók, mint amilyen a már említett Johnny Depp is. Nem akarom túllihegni a dolgot, csak gondoltam megosztom a véleményemet. Hátha valakinek lesz kedve szintén véleménymegosztásra, és akkor fellendül a fórum.:D

Amúgy egyetértek a 2 féle színész elmélettel. És azzal is, hogy én is az átlényegülõs kategóriát szeretem, akit szinte fel sem lehet ismerni a szerepben, annyira elvész benne önmaga, aki minden szerepében mást mutat, nem önmagát.
Kuglofka 2007 máj. 30. - 20:40:32
(1027/1148)
Jójó nem haragszok én itt vagyok :D... Johnny Depp hát nem az igazi számomra.A kedvenc színészem Tom Hanks elöször a Forest Gump-ban (kedvenc filmem) alakított szerepéért,aztán pedig a Számkivetett miatt és még sorolhatnám,bár a Halálsoronban sem utolsó,és a Philadelphiában sem. Szóval igen az az ember jó színész,mindent át tud élni...Bár én nem a jóképûségét néztem eddig és ezután sem fogom,az amit és ahogyan alakít,jobban érdekel...:)
123 2007 máj. 30. - 00:16:59
(1026/1148)
Na, végre kezdenek szállingózni az emberek!:)

Johnny Depp-pel nagyon egyetértek!:D De Orlando Bloom... Johnny Depp legalább nem csak dekoráció, hanem játszani is tud. Nem csak a két arckifejezését váltogatja. Bár megmondom õszintén ezt a filmet (Karib tenger kalózai 3) még õ sem mentette meg számomra... Olyan szinten volt szerintem zavaros, hogy másfél óra után fel is adtam a követését. És nem csak én... Barátokkal mentem, és folyton egymástól próbáltuk megtudni, hogy akkor most mi is van, pedig mindannyian láttuk az elõzõ részeket. Ráadásul néha akkora túlzások vannak benne, ami még egy ilyen fantasy filmben sem megy el... Valakinek érdemes lett volna behúzni egy jó nagyot, hogy térjen már magához, mielõtt még elkezdtek volna forgatni.:) Ráadásul mindezt 3 órában... Nem normális. Ennél szerintem akárki jobb forgatókönyvet írt volna.
glam 2007 máj. 29. - 23:36:31
(1025/1148)
Sziasztok!!!
Épp most jártam erre és láttam hiányoltok:-D
Én sem csak tanulgatok, hanem kiscicám van és bentlakásos (bent a szobámban) és sem éjjel sem nappal nem alszom egy hete, és pill. nem nagyon tudok értelmesen hozzászolni semmihez.
A másik pedig, hogy most Karib-tenger lázban égek és kicsit lecseréltem Manuel Cortezt Jhonny Depp-re meg Orlando Bloomra:-D (ez csak vicc, bár igaz, de nem indok:-))
Szoktam olvasgatni, de most tényleg nem tudom olvasásra méltó hsz-sal gazdagítani a fórumot.

Egyébként én õszintén megmondom, knézném A.N-bõl, de egyébként ez sem olyan, hogy most ettõl rossz ember, ez jön és kész, bár ha tõlem nyúlnák le a pasim, tuti nem így vanném, de bárkivel megeshet, hogy bármelyik oldalra is kerülhet.
Na Jó Éjt!!!
123 2007 máj. 29. - 22:59:52
(1024/1148)
Rágalom, nem én gyûjtöttem a hiányzókat.:DDD De szerintem Große se direkt hagyott ki! Olyan sok itt az igazolatlan hiányzó, hogy már követni se tudjuk.:) Tessék visszatérni mindekinek!
Kuglofka 2007 máj. 29. - 22:25:51
(1023/1148)
123 engem kihagytál az eltûnt hozzászólok névsorából,na de sebaj :). Amúgymeg én is teljesen kizártnak tartom azt,hogy együtt lennének a valóságbn. A bulvársajtó megpróbál mindenkit lealacsonyítani és megalázni.Mert ez a dolog A.N.-t is úgy tünteti fel mintha valami kõnnyûvérû nõcske lenne aki szét akar választani egy családot. Utálom az ilyen pocskondiázó és hazug embereket,mint amilyen manapság a legtöbb újságíró.
123 2007 máj. 29. - 22:19:41
(1022/1148)
Szóval mostmár a német újságok is ezt irogatják. Érdekes...

Nem is tudom, hogy mit vennék fel. Talán filmeket, vagy Dr. House-t. Konkrétabb ötlet nincs, csak néha jó lenne, ha valami mondjuk nagyon késõn van vagy nem vagyok itthon, és nincs kedvem kazettát vadászni.
123 2007 máj. 29. - 19:51:46
(1021/1148)
Én is mindjárt vizsgázom, de azért nem tanulok a nap 24 órájában...

Valahol már én is olvastam ezt a pletykát (lehet, hogy éppen ezen a fórumon), de én sem gondolnám, hogy igaz. Persze azt mondják mindig, hogy nem zörög a haraszt stb., de akkor sem tudom elképzelni, hogy Alex belerondítana Mathis családos életébe. Sajnos a világon mindenütt vannak tehetségtelen, szemét bulvárújságírók.
123 2007 máj. 29. - 12:34:03
(1020/1148)
Hát hova lett innen mindenki? Hova lett a kezdeti nagy lelkesedés? Mindenki elfoglalt? Azért tessék csak ide is írogatni néha-néha!:D
123 2007 máj. 28. - 00:43:19
(1019/1148)
Szerintem nagyon elszúrták abban a sorozatban a kinézetét. Minek kell belõle ilyen gyíkot csinálni? Nagyon nem tetszik nekem. Pedig olyan szép.:D
123 2007 máj. 26. - 21:41:15
(1018/1148)
Ez az ember egyre cukibb.:D
123 2007 máj. 26. - 18:55:57
(1017/1148)
Ezek szerint vannak pontok és limit?:D Nem tûnt fel, de majd dolgozom rajta.:)
123 2007 máj. 26. - 18:11:08
(1016/1148)
Nekem a Media Player 10 és a Real Player játszotta le. Mással már nem próbálkoztam.
KittyDeluxe 2007 máj. 26. - 17:35:12
(1015/1148)
Nem tudja vki, hogy a Media Player-en kívül mi játsza le a ViB-et képpel együtt???? A winamp nem viszi, MP-m pedig nem mûködik egyáltalán, semelyik fajtája. Pleaseee, segítsen vki!!!
123 2007 máj. 26. - 15:57:59
(1014/1148)
Ki is próbáltam a cuccot és tényleg mûködik! Nagyon tetszik! Csak azt nem értem, hogy a végeredményt miért nem tudja tökéletesen lejátszani a Media Player Classic... Csak a hangját játsza le. A sima MP meg lejátsza. Ki érti ezt.

Amúgy magyar adókról nem lehet leszedni? Pedig milyen jó lenne...

Még egyszer köszi a tippet!
Will7 2007 máj. 26. - 12:50:38
(1013/1148)
Nagyon jó sorozat!
Kuglofka 2007 máj. 26. - 01:07:05
(1012/1148)
De amúgy ezzel kapcsolatban még azt is feltudom hozni,hogy nekem valamilyen megmagyarázhatatlan okból fogva a filmekben sohasem a fõszepeplõ férfi tetszik.Egyébként azt is megfigyeltem,hogy egy például Bradd Pitt-es fõszereplõs filmben,vannak olyan mellék színészek akiknek a munkájából még õ is tanulhatna...
123 2007 máj. 24. - 19:02:28
(1011/1148)
Ígéretes a dolog.:D Regisztráltam is! Köszi a tippet! Röviden el tudnád mesélni, hogy hogyan mûködik a dolog? Hogy lehet adót és mûsort keresni, hogy mûködik a felvétel stb.

Elõre is köszi!
123 2007 máj. 24. - 16:00:41
(1010/1148)
??? Csak nekem jön be itt más, mint amire számítok...?
Kuglofka 2007 máj. 23. - 01:43:59
(1009/1148)
Nálam a rajongás más. Én mindig egy adott filmben alakított színészi munkáért rajongok. Például az Arthur királyban,Ioan Gruffud-ért,és még sorolhatnám. De,hogy odamenjek autogramot kérni? áááhhh kizárt dolog.Én amúgy sem vagyok vmi húú de bátor típus ilyen szempontból,én a csendes megfigyelõ vagyok,aki csak néz és néz és néz!
Más: Ez a videó tényleg szép nekem is tetszett.