glam 2007 máj. 09. - 17:04:16
(908/1148)
Akkor nekünk nem is ér megmondani?:-D
Azt a képet nem tudom megmodani, honnan van, de szerintem a Google-ban találtam, csak nem tom milyen címszó alatt. Az pont lemaradt (nem tom miért, mert én megírtam), hogy direkt neked küldöm, bár gondolom rájöttél.
Egyébként nem rég találtam egy oldalt és nagyon jó képek vannak fenn, nem csak Neldelrõl, érdemes megnézni.
<a target="_blank" href="http://verlibtinberlin.blogs.lv/sadala/15873/Alexandra-Neldel/" title="http://verlibtinberlin.blogs.lv/sadala/15873/Alexandra-Neldel/">verlibtinberlin.blogs.lv</a>
Kiskirálylány 2007 máj. 09. - 17:04:02
(907/1148)
BandikaBBB, szerinted az, hogy a "jó feleség" típusú nõk gyõznek, milyen értékelhetõ infót hordoz a ffi nézõknek? Mert hogy a sorozatban õk gyõznek, az még nem jelent semmit. És vajon nekik kell(ene) gyõzniük? Mert így igazságos? Vagy mert õk az igaziak? Vagy mert ez az igazság? Szóval van itt vmi tanulság a számunkra?

Egyébként meg szerintem az a sorozat jó, ami minden nemû, rendû, rangú embernek mond valamit, mint a középkori mûvészet. Csak hát azóta az emberek eléggé elidegenedtek egymástól, mindenki üldögél a maga kis érdekcsoportjának falai között, és idióta részigazságokkal fenyegeti ellenfeleit... már ha legalább vannak ellenfelei, és nem magányosan morcog magában...
Kiskirálylány 2007 máj. 09. - 16:53:21
(906/1148)
Köszönöm a linket! Meg Glamnek háttérképeket, bár egyik sem nyerte el a tetszésemet...:(
glam 2007 máj. 09. - 14:13:25
(905/1148)
Nekem akár mit mondtok, tetszett. Nem vagyok egy Bartók, és nincs is nagy zene hallásom, de nekem jó volt, meg szerintem vagyunk ezzel még így páran.
Másik, egy színésznek szerintem nem árt némi exhibicionizmus, bár nem tudom, hogy ezt ezekbõl a videókból, hogy sikerült leszûrnöd:-D
Hát nem modnom, ez a film sem lesz a kedvencem...
Egyébként, most tényleg nem azért hogy visszavágjak, a David dala is hagy maga után némi kíváni valót, bár mondjuk a két dal nehézségi foka is kicsit más.(mit fogok én ezért kapni...:-P)
Lényeg a lényeg, nekem tetszett és én szeretem Rokkot is meg Manuelt is (már amennyire ismerem, ugye)
123 2007 máj. 08. - 20:59:02
(904/1148)
:))))))))))))))))))
123 2007 máj. 08. - 20:58:21
(903/1148)
Örülök, hogy új szemszögbõl tudtam láttatni a dolgokat.:D Amúgy nekem is csak pár napja jutott ez eszembe. És szerintem tényleg elgondolkoztató, hogy Lisa milyen alapon szidja Davidot, mikor õ ugyanazt csinálja a pasikkal. Pl. ahogy David megbántotta õt, õ ugyanúgy megbántotta Rokkot. Szóval...
glam 2007 máj. 08. - 20:35:39
(902/1148)
Örülök nekei, hogy ilyen ügyes vagy:-D Remélem mostmár kicsit többet is tudsz majd nekünk írni :-P

Lassan végre én is megvagyok a beadandókkal...lassan... :-(

És amiért ilyen ügyi voltál (ritka alkalom, hogy Davidos képet küldök, becsüld meg:-D):
123 2007 máj. 08. - 11:16:23 Előzmény glam
(901/1148)
Köszi a szurkolást!:) Nem volt könnyû, de egész jól sikerült, a minimum biztosan meg lesz, szóval nem ezen múlik a szóbeli rész sikere. Amúgy az ilyen vizsgán sokszor nem is az a baj, hogy nem érti az ember azt, amit mondanak, csak egyszerûen mire leírok valamit, addigra már két kérdéssel odébb tart a szöveg, azokról meg lemaradok... Még kétszeri meghallgatásnál is van olyan, amire egyszerûen már nem tudok koncentrálni. De azért tûrhetõ lett...
glam 2007 máj. 08. - 06:35:08
(900/1148)
Ügyes legyél ma, szurkolok Neked!!! És majd írd meg mi volt!! :-)

És pont most készlettem a beadandómmal, ég idõben:-) Már csak négy van:-(

Szép Napot Mindenkinek!
123 2007 máj. 07. - 22:25:40
(899/1148)
Én meg nem a holnapi auditív nyelvvizsgára gyakorlok.:D

Amúgy tényleg, zsák a foltját... Ebbõl a szempontból Lisa sem jobb Davidnál semmivel.
glam 2007 máj. 07. - 21:55:36
(898/1148)
Zsák a foltját... Végülis, én kb. ezért vagyok Rokko párti. Annyiszor mondta Davidnak, hogy óh, hogy megalázta, megsértette, és mégis... Pedig az amikor bevalotta David, hogy szereti és utána beteg lett, ott is amiket felsorolt, hát én még barátja sem lettem volna. Igazából, én ezért akartam, hogy térjen észhez és válassz azt, aki szereti, neki David már csak egy fixaidea volt, szerintem. Éppen ezen gondolkodtam én is, hogy most milyen furi lehet nekik, hogy nyalják-falják egymást egy két évvel ezelõtt meg Lisa még csak futott david után.

Na, én meg már megint nem a beadandót írom!!
123 2007 máj. 07. - 21:36:28
(897/1148)
Glam, neked tetszett, ahogy Manuel a You are so beautiful-t énekelte? Nem akarok rosszindulatú lenni, de szerintem kb. ilyen hangja lehet egy macskának, amikor nyúzzák...:D

Amúgy eszembe jutott valami, és kiváncsi vagyok a véleményetekre. Szóval: ugyebár Davidot azért szidják sokan, mert keresztülnézett Lisán sokáig, mert nem volt elég csinos, és csak nagysokára jött rá, hogy a belsõ érték fontosabb. Ugyanakkor Lisa ugyanezt csinálta teljes egészében. Elsõ látásra beleszeretett a legjobbképû pasiba, és nem tántorodott el semmilyen pofátlanságtól, amit David csinált. Kitartott, pedig ott volt pl. Jürgen, aki akkor még sokkal jobb volt belsõ szempontjából, de Lisának nem kellett. Se Rokko, aki annyival jobban viselkedett vele. Szóval akkor most mi van: bagoly mondja verébnek? Nemcsak Davidnak nem kellett a csúnya nõ... Lisának sem a kevésbé jóképû pasi.
glam 2007 máj. 07. - 15:49:55
(896/1148)
<a target="_blank" href="http://www.hatterkepek.hu/index.php?subcat=4396" title="http://www.hatterkepek.hu/index.php?subcat=4396">www.hatterkepek.hu</a> Nem sok háttérkép van itt, de több, mint a semmi:-D
Nekem a legjobban a You are so beautifull tetszett, de úgy ahogy Rokko énekelte. Hát ha az tényleg Manuel volt, akkor nem semmi... De a már oly sokat emlegetett Mad World is nagyon szép.
Gyik merre van, nagyon rég nem láttam :-(, pedig olyan jó hsz-ai vannak. Már kikopik innen lassan mindenki, hát hogy lesz így meg a 2000??? :-P
Kiskirálylány 2007 máj. 07. - 06:28:16
(895/1148)
Nekem is nagyon tetszim ez a szám, és már korábban felfigyeltem rá a youtube-on! Köszönöm én is, Grose (sajnos nem tudom leírni szabályszerûen a nevedet, ne haragudj!).

Nektek milyen számok tetszettek a sorozatból? Tud vki linket a "Kiss Me" címû számhoz? Tudom, hogy egyszer már volt róla itt szó, mégis megköszönném, ha nem kéne visszaolvasnom...

Másik kérdés: Nem tud vki ViB háttérképet?

Na most már mennem kell a vonathoz. Sziasztok!
Kiskirálylány 2007 máj. 07. - 06:24:49
(894/1148)
Akkor marad az a megoldás, ami biztos, hogy mûködik: kijelölöd a szöveget, "Control C"-t nyomsz, ha elszáll, új üzenet, beilleszted a szöveget megint.

Glam, én is kíváncsian várom a filmet (még ha állítólag nem is jó), és külön jó lesz arra gondolni, hogy ti is nézitek!!!
Kiskirálylány 2007 máj. 07. - 06:14:58
(893/1148)
Kedves BandikaBBB, elõre is köszönöm! Mielõtt azt hinnétek, hanyagolom a fórumot, bejelentem, hogy két napra vidékre utazom, de kedd este (éjjel) - ha lesz internet, ugye... - visszatérek!

Addig is minden jót nektek! 123-nak meg kéz- és lábtörést a szóbelihez!
glam 2007 máj. 06. - 20:08:09
(892/1148)
Olyan jó, hogy mondod, én soha nem nézek bele a tv újságba és minidig le is maradok minenrõl, de ezt most megnézem pontosan mikor lesz. Alex is meg Manuel is, ráadásul utóbbi félmesztelenül... Kihagyhatatlan! Kösz, hogy szóltál!
glam 2007 máj. 06. - 20:05:12
(891/1148)
Ezt én is próbáltam, de nekem nem jött össze, sõt, addig meddig visszáztam, míg majdnem az egész lefagyott.
Kiskirálylány 2007 máj. 06. - 18:25:48
(890/1148)
Ja, és Manuel Cortez is játszik benne. 2004-ben készült. Kép a filmbõl.
Kiskirálylány 2007 máj. 06. - 18:21:17
(889/1148)
Láttátok, hogy lesz egy film jövõ hét pénteken a TV2-n Alexandra Neldellel? "Padlógáz" a címe. Nem tudom, mirõl szól, még nem néztem meg a tartalomismertetõt, csak megakadt ma a szemem rajta a nagymamám tévémûsorában.

Ja és ez a másik Lisa-könyv.