glam 2007 máj. 12. - 18:06:50
(948/1148)
Jajj, már megint elszállt és én már megint nem mentette elõtte, olyan dinnye vagyok... :-I
Hátha még emlékszem.
Na szóval Nekem sem tetszik Rokko, amikor már olyan jellemtelen a vége felé, de addig nekem nagyon bejött, hogy nem olyan "hétköznapi". Hétköznapi emberrel találkozom eleget a hétköznapokban:-D

Értem én miket mondasz, de nem mindig értek egyett. Nem tudom megmagyarázni hogy miért de az életben is van úgy, hogy vkivel beszél két szót és akaratlanul is eldõl benned, hgy nem szimpi, vagy ellenkezõleg, és ez ált. így is marad.
Na én most így voltam Rokko figurájával, és ezt nem tudom megmagyarázni. Davidot meg soha nem szerettem annyira, hogy vki ne tudja kiütni (nálam) a szerepébõl.

Plussz lehelletnyit felszínes is vagyok vállalom( értsd nagyon tetszik külsõre, bár az a pár cm...:-P), de nekem, amennyire mi ugye ismerhetjük, bejön Manuel stílus is. És szereti a Harry Pottert:-D

Ja és olyan szép mosolya van, bár gondolom ez téged nem hoz lázba, de azért a csajok remélem egyetértenek velem:-D
glam 2007 máj. 12. - 12:59:01
(947/1148)
100%-ig egyetértek azzal, amit mondtál (mármint a Davidossal:-D), de nekem sem ott kezdõdött a problémám Daviddal, hanem amikor elõször rájött, hogy szereti Lisat. Ahogy rájött, az nem tetszett. Ha másnak kell, akkor neki is, csak nehogy Rokkoé legyen, de még ez sem volt nekem olyan nagy kiábrándulás. Ami egy pill. alatt eltántorított Davidól az az ominózus mondat volt, hogy még a fürdõszezon elõtt az õvé lesz Lisa (nem tom, hogy van szó szerint, de ilyesmi).
Na, David részérõl ez volt a problémám, Lisa részérõl viszont több dolog is. Elõször, amit már mondtam is, hogy David elsõ szavára otthagyta Rokkot, aztán neki sírta el a Davidos nyûgjeit, holott gondolhatta, hogy nem örül neki. Aztán, mikor Davidnak nem kellett csak visszament Rokkohoz (de akkor miért, ha nem szerette, ha igen akkor meg miért hagyta ott???), és persze az esküvõt ugyen nem is kell említenem...
Szóval szegény Rokkot lépten-nyomon átb...ták. És ami nekem a legdurvább volt, hogy nem bírtak volna valami havert vagy vki elrángatni arra az esküvõre, hogy amikor szegényt otthagyja Lisa legalább lett volna valaki aki utánna meg. Na ez nagggyon rossz volt! :-(

A hat nyelvre meg csak azt tudom mondani, hogy a német ugye bizonyított, portugálul csak tud, ha már ott nõtt fel, az apja félig spanyol, amit ha valaki jól tud nem nehéz az olaszt megtanulni (mondhatni egész könnyû), így csak a francia és az angol marad kétséges, de szerintem csak tud angolul. Ma már mindenki tud. :-)
Ezt már a múlkor sem értettem, hogy mi is a baj azzal a kulisszák mögötti dologgal?:-)
glam 2007 máj. 12. - 11:41:02
(946/1148)
Na igen, a szinkron engem is kikészített. Nekem tetszett a film, nem lesz a kedvencem, de így egyszer megnézni jó volt, pedig azt hittem nem fog tetszeni, mert nem szeretem az ilyen filmeket. Én Manuel miatt néztem, bár gondolom ezt nem kell mondanom. De nekem az õ szinkronja sem tetszett, a Rokkos sokkal jobb, az eredeti hanga, pedig... na, az klasszisokkal jobb.
Tudtátok, hogy hat nyelven beszél?
glam 2007 máj. 12. - 10:11:17
(945/1148)
Úgy örülök, hogy itt vagy, már teljesen azt hittem, hogy eltüntél végleg. Az pedig nem lett volna jó. Remélem tényleg jössz ma. Én sajna egész nap a gép elõtt fogok ülni a drága jó beadandóim miatt, úgyhogy biztos "összefutunk":-D
glam 2007 máj. 12. - 10:04:58
(944/1148)
Ugye, ugye? Én mindig is ezt magyaráztam:-D Bár a magassága az tényleg nem a leg idálisabb, 2cm alacsonyabb nálam:-( Na nem mintha ez valaha is nagy probléma lenne, mert nem hiszem, hogy valaha is fogok mellette állni:-D
Te nagyon jó pasi szerintem, pedig egyáltalán nem az esetem.
bogi101 2007 máj. 12. - 09:39:05
(943/1148)
A tegnapi filmet ott hagytam abba ,amikor a néni fogsora kirepült és átharapta a kormányt...gondoltam ezt azért már mégse...Ezután már csak a háttérben ment, néha odapillantottam, de nézni nem igazán bírtam.Bandika kedvenc jelenetét szerintem láttam, amikor átöltözött szerelõruhába Alex :) Manuel télleg alacsony és focistákat is meghazudtolóan görbe a lába(ezért áll mindig terpeszben) de azért naon jóóó
123 2007 máj. 12. - 00:54:41
(942/1148)
Igyekszem, csak nehéz megállni.:D Engem senki ne fenyegessen, és ne helyezzen kilátásba ki tudja milyen "büntetést"... És ráadásul ne higgye azt, hogy ettõl bárki akárcsak egy másodpercre is berezel... De amiatt nem kell aggódni, hogy tönkremegy emiatt ez a fórum! Azt nem hagyjuk! Majd tényleg igyekszem.:D
gyik 2007 máj. 12. - 00:22:38
(941/1148)
no, persze megin eltereltek a géptõl, úgyhogy csak holnap tudom folytatni újból :(( Olyan jó, hogy így örültök nekem, úgyhogy jövök!!

Légyszi olyan hozzászólásokra senki ne reagáljon SEMMIT az ég egyadta világon, amik nem ide valók.
Elõbb-utóbb minden fórumon megjelenik valaki, akinek nem kellene, és pontosan azért, mert a reakciókra vadászik, hogy beléjük köthessen.
Az egyetlen módja, hogy ne zavarjon minket (és meg is unja) az az, ha levegõnek van nézve.
Tegyünk így, jó? És folytassuk, mintha nem léteznének ezek a hozzászólások.
Aki többet akar tudni az ilyen "hozzászólókról", az megteheti itt:
<a target="_blank" href="http://en.wikipedia.org/wiki/Troll_%28Internet%29" title="http://en.wikipedia.org/wiki/Troll_%28Internet%29">en.wikipedia.org</a>
de légyszi ne válaszoljon neki senki, mert tönkremehet miatta a jó kis fórumunk ;-(

No megyek, jön öcsém dolgozni.. hehe..ez is érdekes meló;) Holnap visszatérek a lemaradásomra és a mai filmre is ;-)
szép hétvégét addig is Nektek!
gyik
123 2007 máj. 11. - 23:59:11
(940/1148)
Végre egy gondolat tõled, amivel egyet tudok érteni: "Én ezzel be is fejeztem." Nem mondhatom, hogy add írásba, mert már megtetted. Köszönjük, királyi fenség (ez remélem nem rangodon aluli).
gyik 2007 máj. 11. - 22:49:35 Előzmény glam
(939/1148)
Glam, itten vagyok, köszönöm ;-)
(mindenféle technikai és egyéb gondom volt..ezért nem írtam :( )

Ha van valakinek képe hozzá meg elképzelése, szóljon, szívesen összerakok neki egy háttérképet!!
gyik 2007 máj. 11. - 22:48:45
(938/1148)
Große, köszi a linket, nekem is tetszik a szám.
gyik 2007 máj. 11. - 22:44:10 Előzmény Kiskirálylány
(937/1148)
Címlapsztori: én nem ném, meg se próbálom. Amerikai..
De ezek szerint jól teszem.

Azt a reklámot Lisával viszont megnéztem volna, glam :)
gyik 2007 máj. 11. - 22:37:56
(936/1148)
nohát.. jajjdenagyon lemaradtam :(
De végigolvasok mindent szépen..

Bandika.. emlékeztetsz az öcsémre. Õ szokta leszólni amit nézek.. aztán meg csak belenéz néha :D

Én most már alapból mentek mindent mielõtt posztolnám..különben tuti elveszik. Ez is fog kapni egy control+c-t..mert még vagy 100 hsz van hátra..

Bocsi a lemaradott reakciókért elõre is.
glam 2007 máj. 11. - 21:53:45
(935/1148)
Na BandikaBBB gondolom most jó estéd van;-D
Lehet nekem is rendelnem kellen egy kis sushit:-D Nem is rossz ez a film, rosszabbra számítottam.
10/10
Giada 2007 máj. 11. - 18:49:58 10/10
(934/1148)
ha jól értem azt akarjátok mondani, hogy valami aminek köze van a VIB2-hez, az fölvásorolja a TV2-nek az anyavállalatát, tehát van esély arra, hogy lesz nálunk VIB2???
123 2007 máj. 11. - 18:46:36
(933/1148)
Ez mindenképpen jót tesz a ViB 2 esélyeinek, az biztos. Ha a TV2 a említett társaság leányvállalata lenne, akkor természetesen cégen belül jobban terjednek a dolgok... Jó lenne.
glam 2007 máj. 11. - 18:30:10
(932/1148)
Képzeljétek mit olvastam! Lehet, hogy a nyáron a ProSiebenSat.1 Media AG felvásárolja a SBS Boadcasting Groupot, ami mint tudjuk a Tv2 anyavállalata. Tehát ez nekünk VIB2 szempontból, lehet nem is rossz. Ugyanis gondolom akkor átpasszolnák a Tv2-nek is, bár nem vagyok közgazdász, de gondolom az nekik megéri, nem?
glam 2007 máj. 11. - 18:08:51
(931/1148)
Szia Große! :-D
Nekem van meg sok szám, de nem tudom melyik milyen cdhez tartozik, mert én annak idején letöltöttem vhonnan az elõadó listáját az összes VIB-es CD-nek és utánna mindet egyenként töltögettem le innen onnan, és így már nem tudom pontosan, hogy mi a Vol.2-es. Viszont ugyan még csak kevés, de fenn vannak a Multiply-on, és folyamtosan teszek fel, csak mint már mondtam lassú most a gépem. Tehát, ha ott megtalálod ami még nincs meg szólj és elküldöm, vagy ha te tudod pontosan, hogy mi van azon, akkor írd meg és nekem úgy is jó.:-)

BandikaBBB, neked meg van egy rossz hírem. A hétvégén már tuti, hogy nem lesz fenn az esküvõ, de ígrém legkésõbb keddre felrakom. Ne hari, de nem jött le és nem itthon töltöm, tehát a hétvégén már nem jön. :-(

Este nézemén is a Padlógázt:-D
roball 2007 máj. 11. - 18:06:04
(930/1148)
Hát szerbusztok! :)
Lám-lám...csak egy hétig nem voltam, s máris úgy érzem, hogy mindenrõl lemaradtam :'( Jaj...BandikaBBB, annyira jól esett, h hiányoltál:)
Az az igazság, hogy annyi témát érintettetek, h nem is tudok mindenhez hozzászólni...Az biztos, h ez a 'zsák a foltját' feltevés tényleg érdekes és elgondolkodtató(merthogy elolvastam az elmúlt hét terméseit...:P...Jók vagytok!!!)
Ami pedig ezt az itt nem szokványos balhét illeti...Hát fura volt itt ilyeneket olvasni, hiszen ez itt a béke szigete vagy mi...:D
Én amúgy azt hittem, h egy fórumba nem lehet rondán írni, de igazából ennyi értelmes és okos, vmint intelligens ember(nem nyalok :D) között, valahogy az ember nem is érez késztetést az ilyen alacsony szintû kommunikációra....
Na mind1! Fõ a nyugalom és a higgadtság :)

Jó újra itt!!! :)

(Ja és BandikaBBB...Csak hogy érezd, jelenlétemet, itt egy kép :P)
glam 2007 máj. 11. - 17:50:49
(929/1148)
Szia Große! :-D
Nekem van meg sok szám, de nem tudom melyik milyen cdhez tartozik, mert én annak idején letöltöttem vhonnan az elõadó listáját az összes VIB-es CD-nek és utánna mindet egyenként töltögettem le innen onnan, és így már nem tudom pontosan, hogy mi a Vol.2-es. Viszont ugyan még csak kevés, de fenn vannak a Multiply-on, és folyamtosan teszek fel, csak mint már mondtam lassú most a gépem. Tehát, ha ott megtalálod ami még nincs meg szólj és elküldöm, vagy ha te tudod pontosan, hogy mi van azon, akkor írd meg és nekem úgy is jó.:-)

BandikaBBB, neked meg van egy rossz hírem. A hétvégén már tuti, hogy nem lesz fenn az esküvõ, de ígrém legkésõbb keddre felrakom. Ne hari, de nem jött le és nem itthon töltöm, tehát a hétvégén már nem jön. :-(

Este nézemén is a Padlógázt:-D