123 2007 máj. 06. - 13:58:06
(888/1148)
Örülök, hogy valaki hiányolt.:D Azért nem voltam mostanában, mert tanultam a nyelvvizsgámra. És mivel lesz még szóbeli, meg egyéb vizsga is, ezért sajnos nem sok idõm van fórumozni...:(

Egyébként ha valaki úgy járna, mint Bandika, hogy elszáll a hsz-e, mert nem volt bejelentkezve, az nyomjon egy "visszalépés"-t, és akkor újra megjelenik. Nekem mûködött, amikor hasonló módon majdnem megszívtam.
glam 2007 máj. 05. - 22:53:58
(887/1148)
Na most én is úgy jártam mint BandikaBBB, csak engem a fórum szivatott meg :-( De azért is leírom mégegyszer, csak úgy bosszúból, nem adom fel :-D
Szóval:
Régen nem láttalak már erre fel, és kezdtelek komolyan hiányolni...
Köszönöm szépen, de már akkor ott kerestem rá, amikor megmondtad mi az a szám, és már le is töltöttem mind a két verziót, bár szerintem is szebb a G.J-os. És szerintem a sorozatban is az ment. Tényleg szép szám, és nagyon tetszik a szövege is.
A címlapsztoriba a sat1-en futottam bele, de nem bírtam tovább 2 percnél. Nekem az a bajom azzal a sorozattal (sok egyéb között), hogy az a csaj akkor sem szép, amikor "szép". És nem is az a legvadabb, hogy képesek a VIB után adni, hanem az a reklám, amikor Lisa korteskedik mellette, na az nagyon durva. Nem tom, láttad-e már, de aza szöveg..., meg fõleg, hogy a sorozat közben volt a reklám is... Szörnyûûûû!!!
Hétfõn hazamegy Lisa is, és nem hiszem, hogy valaha is visszajön. Így már nem is olyan jó a 2. Bár így is szoktam nézni, de csak egyszer-kétszer hetente. Remélem legalább leadják a magyaron is, mert ugyan elég jól értek németül,azért csak oda kell figyelnem, hogy értsem, de este, ha bedöglök a tv éle, nem mindig van kedevem, úgy figyelni, fõleg részeknél, amik nem is érdekelnek annyira. Csak azért nézem, hogy tanuljak, meg nem legyek VIB nélkül, de magyaron, kicsit pihisebb lenne.
Na ennyit írtam az elõbb is azt hiszem.
Kiskirálylány 2007 máj. 05. - 20:26:10
(886/1148)
Na, én ma megnéztem a Címlapsztorit. Pozitívumok: képi világ (színek, terek - Betty munkahelye csupa fehér meg üveg, értsd: hideg, semmilyen, átlátszó, súlytalan, üres; Betty otthona - bordó, meleg, túlzsúfolt, régimódi, érzelmekkel telített). Negatívumok: unalmas, nem vicces, idétlen, Betty meg állandóan beolvas mindenkinek. Szóval nem az a szerény háttérben ügyetlenkedõ fajta. A mai részben szemrebbenés nélkül lenyúltak egy jelenetet a "Két hét múlva örökké" címû filmbõl. Vontatott a sztori, a párbeszédek nem valami érdekfeszítõek. Azt írják róla sokan, hogy ez valami paródia akar lenni, hát nemtom. Engem nem kötött le, végig az járt a fejemben, miért nem érdekesebb?

BandikaBBB, sajnálom, hogy ilyen bosszúság ért! Eccer nekem is elszállt a hsz-m, azóta azt csinálom, hogy mielõtt elküldeném, nyomok egy "Control C"-t, és ha kell, még egyszer elküldöm.

Remélem, nem hal ki a fórum, és a régiek (Kuglófka, Paulin, 123 visszatérnek! Meg a többiek!)
roball 2007 máj. 05. - 18:20:04
(885/1148)
BandikaBBB!!! Nyugodj meg!!! Emiatt nem érdemes felhúzni magad...a gondolataid enm fognak elveszni:)
Tudom már, mitõl higgadnál le...Küldj egy szép képet nekem Alexandráról!!! :D
glam 2007 máj. 05. - 15:22:39
(884/1148)
Nem lehet túl jó :-$ Azért majd ha már nem leszel ideges, írd meg nekünk megint, kíváncsiak vagyunk, + egy kis életet kéne lehelni ebbe a fórumba :-D
Kiskirálylány 2007 máj. 04. - 11:11:36
(883/1148)
Hanem mi volt a ffi-nõ arány? Nagyon kíváncsivá tettél! Most nekem is rohannom kell... :(
Kiskirálylány 2007 máj. 03. - 12:08:13
(882/1148)
Én se tûntem el! Amikor hozzájutok, mindig elolvasom a hsz-eket, de tényleg pár ember régen hallatott magáról (pl. hol van paulin?). Az elmúlt 1-2 hétben meg volt vmi gond az internettel, vagy volt, vagy nem volt, és ez percenként változott, dolgozni se tudtam rendesen.

Amúgy vetettem föl pár témát, de senkit sem mozgatott meg a dolog, a ViB2-höz meg nem tudok hozzászólni, mivel nem tudok németül meg Sat1-ünk sincs.

BandikaBBB, eddig nem is említetted, hogy a Betty, a csúnya lányt is nézegetted annak idején... Sztem nagyon jó volt a fõcíme, legalábbis akkor ötletesnek találtam, és a Lisa le is koppintotta - ahogy a fõszereplõ szem(üveg)én keresztül látjuk a világot, bár a Lisában senkinek az arcára nem ült ki a borzadály, mint a Betty-ben... Viszont a Betty-t én egy idõ után nem tudtam nézni az állandó ordibálás, hajdobálás meg ilyenek miatt, egyszerûen rémes volt (de ez nem a Betty-szálon, hanem a mellékszereplõ-szálon). És az se tetszett, hogy majdnem az összes nõ, még azok is, akik Betty-vel ellentétben mutatósaknak voltak titulálva, úgy öltözködtek, hogy bármikor kiállhattak volna a sarokra.

Na szóval csak azt szerettem volna kérdezni, miért kezdted el nézni (úgy értem, te nem tartozol a célközönséghez)?
gyik 2007 máj. 03. - 01:00:00
(881/1148)
itt vagyok, itt vagyok!! ma estem haza vidékrõl.. bocsi, arra se vót idõm, hogy megírjam, hogy el köll mennem pár napra :(

Most se nincs,hogy mindent végigolvassak.. :(((( jajjdelemaradtam :(

Finisben vagyok a munkámmal, most látástól mikulásig dógzom, de mindenképpen megpróbálok holnap vmennyit olvasgatni és írni!
Most viszont bézuhanok az ágyba :)

:-x
roball 2007 máj. 02. - 16:18:19
(880/1148)
Jaj BandikaBBB! Hogy ezt te milyen szépen írtad le...:D
"Olyan genetikai adottságokkal rendelkezik..."-Hát nem gyönyörû ez a megfogalmazás???
Én csak szimplán azt írtam volna, h annyira gyönyörû, h ember nem képes elhinni, hogy Isten ilyet teremthet...De a tiéd sokkal fantáziadúsabb :D
MONDTAM ÉN, H ÍRJÁL TÖBBET:)
Croissant 2007 máj. 02. - 12:58:34 Előzmény glam
(879/1148)
Köszönöm szépen a segítségedet!
Tényleg ott a lényeg a <a target="_blank" href="http://www.youtube.com-on." title="www.youtube.com-on.">www.youtube.com-on.</a>
Ennek ellenére nem lenne ellenemre, ha megismételnék az egészet.
:)
roball 2007 máj. 01. - 19:23:15
(878/1148)
Nagyon köszönöm BandikaBBB!!! El van mentve a "Lisa" mappámba :D
Kiskirálylány 2007 máj. 01. - 11:40:58
(877/1148)
Nagyon köszönöm! Számomra mindig nagyon érdekes, hogy ki hogy látja ezeket a dolgokat. A "védõszentje" kifejezés talán még találóbb lenne, persze lehet, hogy a "patróna" tulajdonképpen ezt akarja jelenteni. errõl meg az jutott eszembe, hogy ezek a sorozatok, úgy tûnik, ezt az igényt is pótolják: példaképeket nyújtanak - nem abban az értelemben, hogy õ az igazi hõs, nosza lépjetek a nyomdokaiba, hanem hogy egy átlag csajszi mit kezdett olyan helyzetekkel, amelyek mindenki életében felmerülnek.

Amúgy Lisa karakterének ill. A. Neldel kielemzésével teljesen egyetértek, és hát egy nõi sorozatnál nagyon fontos, hogy olyan legyen a fõhõsnõ, akit a nõk is kedvelnek (nyilván más okokból, mint a férfiak). Sztem Lisában az volt a jó, hogy kedves volt, rendes volt, és hogy a nõi nézõk elõnytelen külsejével együtt szerették - bénázott ugyan, de talán ez adta meg épp sajátságos báját. Édi volt és kész, a maga módján, és a belsõ monológjaiban megfogalmazta mindazt, amit a nõi nézõk is gondoltak.
glam 2007 ápr. 30. - 20:26:29
(876/1148)
Nincs kizárva, hogy ismétlik, lévén, hogy mindent ismételnek, de ez nem biztos.
Amúgy, ha érdekelnek elõbbi részek is akkor itt a lényeget meg tudod nézni : <a target="_blank" href="http://www.youtube.com/results?search_query=best+of+vib" title="http://www.youtube.com/results?search_query=best+of+vib">www.youtube.com</a> Ha va idõd, mindenképp érdemes mindegyik best of-ot végig nézni. A sorozat lénye és legszebb pill.-ai.
Croissant 2007 ápr. 29. - 20:59:30
(875/1148)
Nekem csak annyi kérdésem lenne, hogy tudtok-e arról valamit, hogy fogják-e esetleg ismételni a Lisát.
Ugyanis én csak a kétszázvalahanyadik rész környékén kezdtem el nézni, és azután is csak rendszertelenül tudtam figyelemmel kísérni.
Pedig tetszett.
Köszönöm a választ!
Kiskirálylány 2007 ápr. 28. - 21:30:14
(874/1148)
Jobban meggondolva a dolgot, mintha kissé borostásabb lenne a kelleténél. És az a baseball-sapka kivágja a biztosítékot... Az ellentétek nyilván vonzzák egymást - egy ideig.
Kiskirálylány 2007 ápr. 28. - 21:24:59
(873/1148)
Hát, én nem igazán tudom kivenni a pasi vonásait, így nem tudom megítélni, ilyet képzeltem-e el A.N. mellé...
Kiskirálylány 2007 ápr. 28. - 21:23:18
(872/1148)
Miért, mit írnak ebben a cikkben? Mik a siker fõ okai? Ha van idõd, röviden összefoglalnád?
roball 2007 ápr. 28. - 20:16:51
(871/1148)
fura...Alexhez nem ilyen csávót képzelnék el...
Nálam még mindig David a nyerõ....:D
NYUGI...Tudom, h Davidnak van felesége meg gyereke...meg ez csak egy sorozat, de annyira jól játszották el, h szeretik egymást:)
Kiskirálylány 2007 ápr. 28. - 16:54:10
(870/1148)
Tegnap betévedtem egy könyvesboltba, és felfedeztem a Lisa csak egy van-t könyv formában. Ti errõl tudtatok? Két kötete van, mindkettõ igencsak vékony, és elég nagy betûkkel van nyomva. Kicsit a "Már tudok olvasni!" sorozatra emlékeztetett a betûméret. A két kötet sorrendje nem egyértelmû, nem sikerült rájönnöm, melyik az elsõ.

Belelapoztam, de valahogy egy mondatnál többet nem tudtam olvasni belõle. Az olvasni nem nagyon szeretõknek mindenesetre jó hír, hogy majdnem kizárólag párbeszédbõl áll, legalábbis amennyire kutyafuttában meg tudtam ítélni.

Mindkét kötetet más írta, ami igazolja azt a korábbi feltevésemet, hogy olcsón dolgozó gimnazistákra bízzák a feladatot.
roball 2007 ápr. 27. - 14:19:18
(869/1148)
Köszönjük, hogy gondoltál ránk!!! :)