beetyke 2006 júl. 23. - 09:44:14
(88/1148)
és te tudod mi lessz a vége??szóval Lisa mikor lessz szép?vagy nem is lessz az?eggyáltalán Happy End lessz a vége??
:)
123 2006 júl. 23. - 01:12:05
(87/1148)
Helyesbítek: szeptember 1-én lesz az a bizonyos nagy film, összesen pedig 365 rész (+plusz a film... azt hiszem). Amúgy szerintem meglehetõsen elkeserítõ, hogy egy sorozat utolsó epizódjából is showmûsort lehet csinálni: mielõtt levetítenék az utolsó részt elõtte lesz errõl az egészrõl egy komplett show... Nem kéne ennyire túlzásba vinni. Az lenne a csúcs, ha esetleg még tényleg meg is szavaztatnák a nézõket a végérõl... Nem tudnák simán levetíteni azt kész???

Mert az oké, ha utána csinálnak valamilyen mûsort (mint lesz is utána beszélgetés a színészekkel stb.), na de elõtte...
123 2006 júl. 22. - 23:47:30
(86/1148)
Ha minden igaz, akkor szeptember 2-án, azaz szombaton lesz egy 90 perces nagyfilm és az lesz a vége. Tehát összesen 363 rész lesz és az utolsó 3 együtt jelenti a 90 perces filmet a végén. Szóval már nincs sok hátra.
beetyke 2006 júl. 21. - 16:22:08
(85/1148)
Ki tudja mikor lessz vége a sorozatnak??
kiscsillag1 2006 júl. 21. - 10:43:15
(84/1148)
Hû,ez a kép tényleg jó:))))Cuki;)
Tgirl 2006 júl. 20. - 22:58:59
(83/1148)
Lisa & David 4eveeeeer

ez a kép annnyira jóóó :)
jazmine4 2006 júl. 20. - 10:35:33
(82/1148)
Miért kell kigúnyolni ezt a sorozatot, szerintem ez jó sorozat!
Én a Sat1 en nézem és eléggé jók a részek!
kiscsillag1 2006 júl. 19. - 16:21:18
(81/1148)
Szerintem teljesen igazad van...; )
kiscsillag1 2006 júl. 19. - 16:20:17
(80/1148)
Látod,hogy nem zavarja...: ):P
Persze nem tudhatja,hogy nem errõl szól,mivel szerinte szánalmas és nem is nézi,de akkor meg nem tudom,hogy hogyan tud véleményt alkotni róla?!
kiscsillag1 2006 júl. 19. - 16:18:08
(79/1148)
UnDorka:
Ha nem tetszik vmi,akkor azt nem is kell nézni!Szerintem ezeknél a sorozatoknál is van szánalmasabb,pl azok,akik ilyen véleményt alkotnak egy-egy sorozatról,amit amúgy nem is néznek!
De persze ízlések és pofonak,mindenki azt néz,amit akar!És persze szabadon alhothat mindenki véleményt is...:P
Redfox 2006 júl. 17. - 16:13:21
(78/1148)
Üdv
Már nem is azért, de akik "Lisa csak egy van" ellenesek, akkor azok miért látogatják ezt az oldalt?... Én nem mondom, hogy jó, de azt se, hogy rossz. Nézze az, akinek tetszik, de akinek nem, akkor az meg azt nézze ami neki tetszik és ne a más sorozatokat dumálja ki!
kustela 2006 júl. 15. - 16:15:05
(77/1148)
"akinek az a legnagyobb bajuk, hogy milyen színüre fessék ki a lábukon a körmüket.."

ne zavarjon ám, hogy pont nem errõl szól...
UnDorka 2006 júl. 14. - 09:06:13 Előzmény anitana
(76/1148)
Helló!

Mi az, hogy az elsõ 300 rész után nem jó...???
Sztem ez elsõ 1 rsztõl már szar volt...

Ilyeneket h tudtok nézni, amik nem szólnak semmirõl csak ilyen össze vissza nyávogós cafkákról, akinek az a legnagyobb bajuk, hogy milyen színüre fessék ki a lábukon a körmüket.. :S
szerintem az ilyen "sorozatoknál" szánalmasabb dolog nincs is a világon!
Jah meg azok a nevek amik elhallatszanak benne... ááááhhhh....
no comment.....
anitana 2006 júl. 13. - 18:20:30
(75/1148)
elég sokan nézik így is! Meg ez talán nem napközis elsõsöknek való! suli után sokan emgtudják nézni
Nixi baba 2006 júl. 11. - 18:08:38
(74/1148)
Ebben igazad van de nekem már az elsõ kettõ után uncsi volt!
1.utálom ha nem adja vki az igazi alakját(tom h ez így volt megcsinálva)de engem akko is iritált
2.túl sok volt a szenvedés!Attól meg aztán még ki is borultam másik meg az h olyan idõbe rakták h egy gimnazista vagy egy múvészetis de még egy napközis is nem tudja megnézni! Ht az volt még ami szar volt h akko kinek csinálták?Nyugdíjasaknak?
anitana 2006 júl. 08. - 13:36:06
(73/1148)
Elolvasnám ha tudnék németül, de én csak angolul tudok. Engem is eléggé elszomorít amit mondtál h 300. rész után már nemjó!!!!! =((((
123 2006 júl. 07. - 22:34:55
(72/1148)
A fõ probléma a végefelé az, hogy annyira izgalmassá akarják tenni a nézõk számára a történetet, hogy az már sok. Az a baj, hogy az írók kitaláltak a sorozatnak egy befejezést, és ezt akkor is megvalósítják, hogyha van rá idõkeret, és akkor is, ha nincs, mint most is... Mert a maradék kb. 40 részben nem tudják úgy megindokolni az eseményeket, hogy az hihetõ legyen. Túl sok mindent sûrítenek be néhány részbe.

Mindenesetre azért szerintem érdemes nézni, mert nagyon érdekes és jó dolgok jönnek még, és szeptember elején az is kiderül, hogy erre a sorozatra is igaz lesz-e, hogy minden jó, ha a vége jó... Remélhetõleg! Na jó, nem akarok elárulni részleteket, ha valaki akarja, majd elolvassa.:)
Omachel 2006 júl. 07. - 20:44:02
(71/1148)

Kicsit elszomorítottál...

A "minden jó, ha a vége jó" számomra nem azt jelenti, mint a mesék végén, hanem inkább azt, hogy ha a történet vége hû marad az alapkoncepcióhoz, és az alapkoncepció jó, akkor az egész jó...

Ha tényleg így lesz (én nem sokat tudok németül, és nekünk nincsen ZDF-ünk, úgyhogy nem tudom, hogy hol tart a sorozat odaát), akkor az nem tesz jót a történet alapkoncepciójának, de remélem, hogy azért nem jelent ez olyan színvonalromlást... Persze egy rossz rendezõ még a végével is elronthatja az egészet...
De ha annyira lesz hiteles a befejezés, mint eddig a sorozat, az szerintem tökéletesen megfelel...

Na, mindegy, majd meglátjuk, nem fogom elszalasztani a végét...
123 2006 júl. 07. - 18:28:23
(70/1148)
Nem tudom, hogy a németen nézed-e, de ha nem, akkor azért annyit elárulok, hogy a magyaron most futó részek története és forgatókönyve mondhatni tökéletes ahhoz képest, ami majd lesz a végére.:) Kb. a 300. résztõl kezdve abszolút túlzásba vitték a történet alakítását. És ez csak egyre rosszabb lesz... Még jó, hogy a 363. résznél abbahagyják, mert már nem tudnak normális dolgokat kitalálni. Nem tudom hogy fognak kihozni abból a helyzetbõl, ahol most tartanak bármi értelmeset a végére. Kissé kevés már rá az idõ...
Omachel 2006 júl. 07. - 13:28:59 Előzmény 123
(69/1148)

Nagyon szépen köszönöm...

Mathias Künzlerrel kapcsolatban az a problémám, hogy egy átlagos karaktert õ is eljátszott volna, csak hogy David Seidel annyira összetett karakter, hogy egy olyan komoly és sokat bizonyított színészt igényelt volna, mint a Liza szerepére Alexandra Neldel... Ehhez a szerephez õ kifejezetten ripacs: David Zeidel nem csak egy szépen mosolygó díszletelem, hanem egy nagyon komolyan vehetõ, igen összetett személyiség... Szerintem...

Egyébként pár példa a kifejezetten jó, néhol kiemelkedõ színészi alakításokra és karakterekre: természetesen Liza, Zeidel úr és Plenske úr zseniális kettõse, Agnes, most már Yvonne is kezd komolyabb szerepet kapni, Jürgen is zseniális, rajtuk kívül pedig még nagyon figyelemre méltó Sabrina, valamint nagy kedvencem, Hugo karaktere.

Úgy végeredményben egyik színész sem játszik rosszul, alapvetõen nem lehet panaszkodni rájuk, csak a forgatókönyvre...

Csak azért vagyok szomorú mert a téma nagyon jó, a megvalósítása szintén pazar, de a történet és a forgatókönyv sokkal jobb is lehetett volna és egy kis odafigyeléssel és több munkával akár a világ legjobb sorozata is lehetne belõle...